On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Krajková - Katovický memoriál - odstartováno - jasno, klidno, 9°C, dohlednost 50km
Start 9.6.2019 - 05:40:00

Největší závod v ČR!

Video ze startu závodu:

Dobrovolné hlášení samotnými chovateli...

Administrace zde...

Souřadnice startu: 50°12'22'' - 12°31'19''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:19:47 1244.463 m/min 18-0234-1078 He
2

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:19:55 1243.87 m/min 18-0234-1020 H
3

POLÁŠEK Miroslav

Rapotín

320900 1 - 09:59:44 1235.498 m/min 18-0235-3458 He
4

KONEČNÝ Vlastimil

Vilémov

326630 1 - 10:05:05 1232.179 m/min 17-0237-2231
5

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:02:37 1230.649 m/min 15-0303-573 H
6

SVOBODA Zdeněk

Cholina

330560 1 - 10:08:55 1229.228 m/min 17-0237-2669 H
7

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

374830 1 - 10:45:03 1228.749 m/min 15-0266-1060 H
8

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:23:28 1228.293 m/min 16-0234-1459 H
9

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:23:32 1228.004 m/min 15-0234-2113 He
10

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

272120 1 - 09:21:36 1227.978 m/min 17-0318-1790h
11

RYŠAVÝ Jan

Strukov

337080 1 - 10:14:31 1227.904 m/min 15-0233-2511 H
12

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:23:35 1227.787 m/min 18-0234-1258 H
13

ŠKOVRAN Stanislav

Blatec

347630 1 - 10:23:22 1226.785 m/min 18-0202-406
14

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:24:14 1224.979 m/min 18-0234-1060 H
15

KUCERA Josef

Vlcnov

387990 1 - 10:57:48 1220.862 m/min 16 0250 745
16

PÁRAL Miroslav

Jundrov

310030 1 - 09:54:12 1219.63 m/min 16-0139-627
17

ZEMAN František

Moravany

314770 1 - 09:58:21 1218.386 m/min 18-0141-499 He
18

ZEMAN František

Moravany

314770 1 - 09:58:33 1217.443 m/min 16-0141-279 H
19

ZEMAN František

Moravany

314770 1 - 09:58:34 1217.365 m/min 16-0141-225 H
20

SLOVÁČEK František

Hodonín

364600 1 - 10:39:49 1216.076 m/min 15-0169-87
21

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

252060 1 - 09:07:18 1215.919 m/min 16-0303-434 H
22

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:05:06 1215.748 m/min 16-0303-146 H
23

MAULER Aleš

Strukov

336890 1 - 10:17:25 1214.383 m/min 17-0233-1184-H
24

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

349820 1 - 10:28:06 1214.231 m/min 18.0178.8648 H
25

GROH Aleš

Domašov

348780 1 - 10:27:16 1214.133 m/min 16-0234-1094
26

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

330110 1 - 10:12:16 1212.451 m/min 17-0231-3024
27

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

358430 1 - 10:35:55 1211.253 m/min 17-0164-214 He
28

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

330110 1 - 10:12:39 1210.746 m/min 17-0231-3077
29

FAJMON Team

Velký Dvůr

320390 1 - 10:04:47 1210.008 m/min 16-0282-7 H
30

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

252060 1 - 09:08:34 1208.534 m/min 16-0143-258 H
31

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

337030 1 - 10:19:31 1205.76 m/min 17-0236-66
32

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

337030 1 - 10:19:37 1205.329 m/min 17-0236-29
33

KUCERA Josef

Vlcnov

387990 1 - 11:01:55 1205.25 m/min 17 0250 592
34

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

347750 1 - 10:28:39 1204.746 m/min 17-0178-7404
35

HEROLD Roman

Dvorce

361300 1 - 10:39:57 1204.534 m/min 17-0234-1708 He
36

VYMYSLICKÝ Jiří

Hlohovec

345210 1 - 10:27:45 1199.687 m/min CZ-16-0176-6096H
37

KŘIVÁNEK Filip

Rousínov *

331690 1 - 10:16:33 1199.385 m/min 16-0144-2461-e
38

NOVÁK Libor

Nezamyslice

339470 1 - 10:23:25 1197.777 m/min 15 0166 474
39

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

400720 1 - 11:14:43 1197.192 m/min 17 0199 790 He
40

DOBROVOLNÝ Miloslav

Dubňany

360470 1 - 10:41:07 1197.111 m/min 17-0162-519
41

ILČÍK Václav

Dubňany

359970 1 - 10:40:50 1196.576 m/min 16-0162-6
42

ŠABATA Jan

Sentice

299290 1 - 09:50:08 1196.522 m/min CZ-15-0143-395
43

BOROVIČKA Ladislav

Olomouc

351320 1 - 10:33:44 1196.051 m/min 17-0213-672 h
44

TOMECEK Josef

Bilovice

382650 1 - 10:59:57 1195.968 m/min 16 0254 5613
45

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

342130 1 - 10:26:34 1193.893 m/min 17-0179-7447 e
46

KUCERA Josef

Vlcnov

387990 1 - 11:05:25 1192.287 m/min 15 0250 320
47

SLOVÁČEK František

Hodonín

364600 1 - 10:46:07 1191.049 m/min 17-0169-731
48

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

344270 1 - 10:29:05 1190.902 m/min 15.0178.5764.E
49

VÍTEK Jan

Mutěnice

356130 1 - 10:39:11 1190.34 m/min 17-0166-933
50

VÍTEK Jan

Mutěnice

356130 1 - 10:39:14 1190.141 m/min 17-0247-832
51

PAVELKA Josef

Černín

286480 1 - 09:40:45 1189.948 m/min 14-0284-48 h
52

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

342130 1 - 10:27:38 1189.466 m/min 18-0179-7878 e
53

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

342130 1 - 10:27:41 1189.259 m/min 17-0179-7400
54

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

406030 1 - 11:21:31 1188.902 m/min 17-0197-59 H
55

DOBROVOLNÝ Miloslav

Dubňany

360470 1 - 10:43:57 1185.952 m/min 17-0162-502
56

HONES RAFFAJOVÁ

Vražné

394230 1 - 11:12:26 1185.892 m/min 17-0194-458 He
57

ZELINA Jiří

Kurovice

375910 1 - 10:57:02 1185.711 m/min 140269360h
58

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

284800 1 - 09:40:34 1183.871 m/min 17-0333-356
59

JASINEK Jindřich

Křepice

330850 1 - 10:19:39 1183.086 m/min 17-0175477
60

KONEČNÝ Vlastimil

Vilémov

326630 1 - 10:16:16 1182.3 m/min 17-0237-2201
61

VARGA M + P

Hor.Loděnice

350120 1 - 10:36:31 1180.777 m/min
62

VARGA M + P

Hor.Loděnice

350120 1 - 10:36:31 1180.777 m/min he
63

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

378480 1 - 11:00:40 1180.291 m/min 15-031-758
64

SKRBEK Marek

Studénka

399920 1 - 11:19:15 1178.836 m/min 17-0198-2399
65

ČERNOHOUS Vladimír

Třebovice

408450 1 - 11:26:35 1178.504 m/min 16-0159-562 H
66

ČERNOHOUS Vladimír

Třebovice

408450 1 - 11:26:35 1178.504 m/min 14-0159-562 H
67

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

400630 1 - 11:20:05 1178.035 m/min 17 0197 764
68

DOLÁK Josef

Lipník n/Bečvou

373170 1 - 10:56:54 1177.564 m/min
69

DUBJUK Jiri

Studenka

397000 1 - 11:17:17 1177.052 m/min 17-0198-2773 He
70

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

406030 1 - 11:25:15 1176.046 m/min 17-0197-499 HE
71

BECHA Jan+J.ml.

Černá Hora

304650 1 - 09:59:22 1174.592 m/min 18-0326-1259 E
72

KONEČNÝ Vlastimil

Vilémov

326630 1 - 10:18:29 1172.889 m/min 17-0237-2213
73

HAPL Lubomír

Štramberk

409060 1 - 11:28:53 1172.484 m/min 13-0306-8190 H
74

PINTERA Jaroslav

Věteřov

351600 1 - 10:39:54 1172.391 m/min 18-0164-856 krmi?
75

KŘIVÁNEK Petr

Rousínov

331690 1 - 10:22:57 1172.257 m/min 16-0144-1391-e
76

KŘIVÁNEK Petr

Rousínov

331690 1 - 10:23:03 1171.842 m/min 15-0144-15
77

KUCERA Josef

Vlcnov

387990 1 - 11:11:11 1171.526 m/min 17 0250 593
78

KŘIVÁNEK Filip

Rousínov *

331690 1 - 10:23:19 1170.739 m/min 16-0144-2186-e
79

POLÁŠEK Josef

Bylnice

414890 1 - 11:34:24 1170.683 m/min 17-0248-1945
80

VÍTEK Jan

Mutěnice

356130 1 - 10:44:13 1170.646 m/min 16-04834-678
81

DVOŘÁK Karel

Hostákov

270690 1 - 09:31:38 1168.614 m/min 17-0318-1869he
82

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

406030 1 - 11:27:28 1168.544 m/min 17-0197-646 HE
83

KUCERA Josef

Vlcnov

387990 1 - 11:12:19 1167.531 m/min 17 0201 6496
84

STRUŽKA Libor

Bylnice

408740 1 - 11:30:22 1166.606 m/min 15-0248-1050
85

STRUŽKA Libor

Bylnice

408740 1 - 11:30:22 1166.606 m/min 15-0248-1050
86

OSTÁREK Lukáš

Krnov

365300 1 - 10:53:22 1165.727 m/min 16-0222-571 H
87

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:39:39 1165.522 m/min 16-0150-39 he
88

BORTEL Jaromír

Mniší

406250 1 - 11:28:54 1164.374 m/min 12-0194-115 He
89

MAŇÁK Štěpán

Lipov *

384030 1 - 11:10:00 1163.727 m/min CZ-18-0163-99
90

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

415280 1 - 11:36:55 1163.521 m/min 17-0248-508
91

VÝTISK Josef mlad

Krásné Pole

402290 1 - 11:25:55 1162.968 m/min 16-0228-546
92

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:14:25 1162.923 m/min 16-0303-143 H
93

HOMOLKOVÁ Eva

Frýdek

420030 1 - 11:41:13 1162.82 m/min 18-0178-8018 he
94

STRNAD Jaroslav

Rohatec

367980 1 - 10:56:35 1162.348 m/min 16-0169-1678 E
95

STRNAD Jaroslav

Rohatec

367980 1 - 10:56:42 1161.92 m/min 15-0169-441 H
96

NOVÁK Libor

Nezamyslice

339470 1 - 10:32:29 1160.647 m/min 17.0148,1548
97

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 10:31:52 1158.988 m/min CZ 17 0208 614
98

HAPL Lubomír

Štramberk

409060 1 - 11:33:12 1158.154 m/min 17-0190-4398 H
99

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

374880 1 - 11:03:46 1157.871 m/min 15 0148 1723 h
100

STRUŽKA Libor

Bylnice

408740 1 - 11:33:02 1157.794 m/min 17-0248-1823
101

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

412960 1 - 11:36:43 1157.669 m/min 15-0194-282he
102

NOVÁK Libor

Nezamyslice

339470 1 - 10:33:38 1156.102 m/min 15.0212.102
103

NOVÁK Libor

Nezamyslice

339470 1 - 10:33:38 1156.102 m/min 15.0212.102
104

HAPL Lubomír

Štramberk

409060 1 - 11:33:50 1156.081 m/min 17-0190-4353 H
105

KOVÁŘ Jiří

Bořitov

304620 1 - 10:03:31 1155.98 m/min 15-0142-868 H
106

BORTEL Jaromír

Mniší

406250 1 - 11:31:28 1155.871 m/min 17-0194-754 He
107

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

406640 1 - 11:31:58 1155.337 m/min 15-0306-1507H
108

FIŠER Otto

Červený Potok

304950 1 - 10:04:00 1155.114 m/min 15-0229-536 He
109

DVOŘÁK Jiří

Frydek

416570 1 - 11:40:40 1155 m/min DV-17-09066-127 he
110

NOVÁK Libor

Nezamyslice

339470 1 - 10:34:01 1154.594 m/min 16.0212.652
111

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:15:58 1154.576 m/min 18-0303-1362 H
112

SKOKAN Pavel + K.

Místek

425790 1 - 11:49:00 1153.902 m/min CZ-16-0155-806 H
113

KANTOR Bronislav

Návsi

449420 1 - 12:09:38 1153.443 m/min 16-0240-608 H
114

GELNAR Jaromír

Třebovice

407450 1 - 11:33:31 1152.562 m/min 16-0159-158 H
115

DRAŽINA Mir. Ing.

Paskov

416670 1 - 11:41:31 1152.561 m/min 15-0157-5456 He
116

HAPL Lubomír

Štramberk

409060 1 - 11:35:06 1151.957 m/min 15-0190-3302 H
117

Rodina Mazurova

Jablunkov

451540 1 - 12:12:00 1151.888 m/min 17-0240-228 He
118

OSTÁREK Lukáš

Krnov

365300 1 - 10:57:25 1150.853 m/min 17-0222-717 H
119

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

415280 1 - 11:40:59 1150.413 m/min 17-0248-572
120

RAPUTA Michal

Hor.Dunajovice

298070 1 - 09:59:12 1149.961 m/min 17-0277-229 h
121

NOVOTNÝ Miloš

Sudice

290560 1 - 09:53:00 1148.458 m/min 17-0296-1059 H
122

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

412960 1 - 11:39:35 1148.44 m/min 18-0194-599he
123

PLAČKO Vladimír

Paskov

415980 1 - 11:42:16 1148.27 m/min 15-0153-258 H
124

BORTLOVA Dagmar

Mnisi

406250 1 - 11:34:32 1145.873 m/min 18-0194-662 He
125

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

412960 1 - 11:40:28 1145.626 m/min 14-0194-45 He
126

DOSTÁL Milan

Lysice

300330 1 - 10:02:38 1143.533 m/min 16-0212-631
127

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 10:35:52 1143.319 m/min 15 0208 926
128

OSTÁREK Karel

Hlučín 2

406970 1 - 11:36:00 1143.174 m/min 17.0324.1716 he
129

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:18:12 1142.759 m/min 17-0303-292 H
130

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:46:51 1142.647 m/min 17-0150-1389 h
131

MANASEK Miroslav

Modra

371740 1 - 11:05:23 1142.468 m/min 17 0244 332
132

VOLEK Martin

Stramberk

407170 1 - 11:36:24 1142.452 m/min 17 0306 581 he
133

HALAJKOVI

Nová Bělá

406790 1 - 11:36:24 1141.386 m/min 16-0156-210 H
134

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:47:21 1141.092 m/min 17-0150-1232 he
135

ŠTACH Vladimír

Pozděchov

406070 1 - 11:35:53 1141.02 m/min 17-0265-176
136

HAŠŠO Slavomir

Baška

422700 1 - 11:50:45 1140.121 m/min 18-0149-1222 H
137

ŠTACH Vladimír

Pozděchov

406070 1 - 11:36:15 1139.846 m/min 18-0197-15
138

HORNÝ Josef

Olomouc

343300 1 - 10:41:11 1139.837 m/min 14 0202 115
139

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 10:36:51 1139.532 m/min CZ 14 0208 122
140

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 10:36:52 1139.468 m/min 17 0208 661
141

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:48:01 1139.025 m/min 16-0150-70 he
142

GELNAR Jaromír

Třebovice

407450 1 - 11:37:45 1138.924 m/min 16-0159-414 H
143

WITOS Team

Nebory

436980 1 - 12:03:44 1138.76 m/min 17-0241-275 He
144

DYNKA Miroslav

Lidečko

414490 1 - 11:44:06 1138.396 m/min 17-0193-1319 e
145

ZEMEK Roman

Vlcnov

388740 1 - 11:21:35 1138.053 m/min 17 0250 1800 He
146

SÍBAL Alois

Halenkov

423920 1 - 11:52:30 1138.04 m/min 17-0191-233
147

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:48:28 1137.633 m/min 14-0150-7023 h
148

ŠTACH Vladimír

Pozděchov

406070 1 - 11:36:58 1137.557 m/min 12-01202-5
149

OSTÁREK Lukáš

Krnov

365300 1 - 11:01:08 1137.534 m/min 16-0222-559H
150

Rodina Mazurova

Jablunkov

451540 1 - 12:16:58 1137.476 m/min 17-0240-331 He
151

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

387940 1 - 11:21:20 1136.543 m/min 17 0210 1007
152

JAST Bojko

Nebory

441570 1 - 12:09:02 1135.044 m/min 16-0241-377H
153

VANĚK Petr

Kravaře

392040 1 - 11:25:26 1134.922 m/min 17-0221-37 He
154

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 10:38:09 1134.563 m/min CZ 15 0208 14
155

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 10:38:16 1134.119 m/min CZ 17 0208 700
156

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

425970 1 - 11:55:38 1134.005 m/min 14-0189-272 H
157

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

394450 1 - 11:27:54 1133.803 m/min 17-0200-289
158

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 12:19:33 1133.2 m/min 17-0310-99 HE
159

RAPUTA Michal

Hor.Dunajovice

298070 1 - 10:03:29 1131.267 m/min 15-0282-1051 e
160

RAPUTA Michal

Hor.Dunajovice

298070 1 - 10:03:34 1130.909 m/min 17-0277-263 e
161

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:20:38 1130.156 m/min 15-0303-68 H
162

NEDOJEDLÝ Antonín

Orlová

422650 1 - 11:54:20 1129.074 m/min 16.0188.66 He
163

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:51:26 1128.547 m/min 17-0150-1368 h
164

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:51:26 1128.547 m/min 17-0150-1154 h
165

HOLCAK Lubomir

Vražné

389090 1 - 11:25:03 1127.634 m/min 16-0273-325 he
166

POLÁŠEK Josef

Bylnice

414890 1 - 11:48:05 1127.163 m/min 16-0248-399 He
167

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:52:05 1126.576 m/min 16-0150-20 he
168

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 12:22:23 1125.221 m/min 17-0310-461 H
169

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

394450 1 - 11:30:34 1125.178 m/min 14-0200-442
170

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 10:41:00 1123.821 m/min CZ 17 0208 674
171

HRBÁČ D+F

Krásné Pole

402260 1 - 11:38:17 1122.743 m/min 17-0228-407
172

JOCH Jan

Mutěnice

355810 1 - 10:57:01 1122.37 m/min 17-0166209
173

Rodina Mazurova

Jablunkov

451540 1 - 12:22:22 1122.21 m/min 17-0240-262 He
174

SUKUP Karel

Bylnice

405990 1 - 11:41:50 1122.036 m/min 17 0248 237 H
175

SVOBODA Jindřich

Ludgeřovice

409420 1 - 11:45:23 1120.522 m/min 16-0289-606 He
176

DYNKA Miroslav

Lidečko

414490 1 - 11:49:55 1120.496 m/min 16-0193-593 h
177

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:22:35 1120.255 m/min 15-0303-72 H
178

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

414460 1 - 11:50:06 1119.859 m/min 13-0191-202 H
179

DUDA Rostislav

Těrlicko

429220 1 - 12:03:50 1118.246 m/min 16.0152.53 He
180

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

415280 1 - 11:51:29 1117.897 m/min
181

Rodina Mazurova

Jablunkov

451540 1 - 12:23:59 1117.719 m/min 13-0240-215 He
182

JAST Bojko

Nebory

441570 1 - 12:15:45 1115.78 m/min 17-0241-250He
183

KANTOR Bronislav

Návsi

449420 1 - 12:22:51 1115.601 m/min 17-0240-713 H
184

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 12:26:03 1115.06 m/min 14-0310-89 HE
185

MUSIL František

Linhartice

303610 1 - 10:12:30 1114.165 m/min 17 - 068 -424 H
186

RAPUTA Michal

Hor.Dunajovice

298070 1 - 10:07:51 1112.824 m/min 16-0277-561 e
187

KOZELSKÝ + MUSIAL

Krásné Pole

399780 1 - 11:39:35 1111.787 m/min 14-0228-267
188

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

415280 1 - 11:53:35 1111.613 m/min 18-0248-2106
189

JAST Bojko

Nebory

441570 1 - 12:17:40 1110.402 m/min 17-0241-173He
190

HLOŽEK Miroslav

Místek

424960 1 - 12:02:45 1110.281 m/min 18-0155-370-H
191

HRBÁČ D+F

Krásné Pole

402260 1 - 11:43:00 1108.154 m/min 14-0228-888
192

PEROUTKA Jan

Podlesí

400730 1 - 11:41:58 1107.091 m/min 18 03416 516
193

KLEIN David

Těrlicko

438270 1 - 12:16:19 1105.858 m/min 15-0152-601 he
194

Klemens Karel ml.

Kravaře

397620 1 - 11:40:06 1104.193 m/min 18-0221-246 HE
195

OSTÁREK Lukáš

Krnov

365300 1 - 11:10:58 1103.737 m/min 16-0222-566 H
196

KANTOR Bronislav

Návsi

449420 1 - 12:27:23 1103.187 m/min 16-0240-701 HE
197

PEROUTKA Jan

Podlesí

400730 1 - 11:43:24 1102.724 m/min 18 0316 556
198

PEROUTKA Jan

Podlesí

400730 1 - 11:43:48 1101.512 m/min 18 0316 538 He
199

JAST Bojko

Nebory

441570 1 - 12:20:53 1101.493 m/min 17-0241-235He
200

DUDA Rostislav

Těrlicko

429220 1 - 12:10:00 1100.564 m/min 16.0152.93 H
201

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 12:31:26 1100.47 m/min 17-0310-492 HE
202

POUSTKA Marek

Hodonín

361800 1 - 11:09:19 1098.639 m/min 18-0169-1031
203

KANTOR Bronislav

Návsi

449420 1 - 12:29:11 1098.334 m/min 17-0240-729 HE
204

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

422040 1 - 12:04:16 1098.3 m/min 18.0152.2878 H
205

JAST Bojko

Nebory

441570 1 - 12:22:17 1097.659 m/min 17-0241-190H
206

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:27:11 1097.572 m/min 15-0303-15 H
207

BIALAS Richard

Ludgeřovice

406370 1 - 11:50:19 1097.358 m/min 17-O289-7628 H
208

KANTOR Bronislav

Návsi

449420 1 - 12:29:57 1096.28 m/min 16-0240-657 HE
209

DUDA Rostislav

Těrlicko

429220 1 - 12:11:36 1096.067 m/min 13.0152.120 H
210

KANTOR Bronislav

Návsi

449420 1 - 12:30:10 1095.701 m/min 16-0240-620 H
211

DYNKA Miroslav

Lidečko

414490 1 - 11:59:11 1093.112 m/min 17-0193-1331 e
212

KOMA Daniel

Frýdek

415530 1 - 12:00:14 1092.829 m/min 16-0150-974 h
213

KLAJN Frantisek

Volenov

396020 1 - 11:42:52 1091.365 m/min 17-0258-1135
214

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

405410 1 - 11:51:29 1091.328 m/min 17-0248-570
215

DUDA Rostislav

Těrlicko

429220 1 - 12:13:32 1090.683 m/min 18.0152.2209 H
216

KANTOR Bronislav

Návsi

449420 1 - 12:32:15 1090.164 m/min 16-0240-631 H
217

KANTOR Bronislav

Návsi

449420 1 - 12:33:18 1087.394 m/min 17-0240-819 HE
218

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

416920 1 - 12:03:54 1086.012 m/min 16-0187-436
219

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

416920 1 - 12:03:54 1086.012 m/min 16-0187-436
220

PROCINGER Jan sen.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:55:16 1083.908 m/min 18-0171-3029 e
221

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

402190 1 - 11:51:26 1082.805 m/min 16-0228-503
222

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 12:38:16 1082.491 m/min 15-0310-324 HE
223

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 12:38:27 1082.017 m/min 17-0310-14 HE
224

IŠTVÁNEK František

Strážnice

375630 1 - 11:27:26 1081.157 m/min 18-0169-1419
225

PAŽITKA Miroslav

Hroznová Lhota

381330 1 - 11:33:05 1080 m/min 18-0163-1097
226

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

416920 1 - 12:06:09 1079.684 m/min 15-0187-433 H
227

DOLEŽEL Emil

Perná

332620 1 - 10:48:22 1078.651 m/min 15-323-1075 e
228

IŠTVÁNEK František

Strážnice

375630 1 - 11:30:25 1071.952 m/min 17-0169-97
229

ABRAHAM Zdeněk

Linhartice

302090 1 - 10:21:50 1071.875 m/min 15 -068 -131 H
230

ABRAHAM Zdeněk

Linhartice

302090 1 - 10:22:28 1069.471 m/min 14 -068 -21 H
231

HOLCAK Lubomir

Vražné

389090 1 - 11:43:57 1069.075 m/min 17-0196-452 h
232

POUSTKA Marek

Hodonín

361800 1 - 11:18:31 1068.78 m/min 18-0169-1016
233

VARAČKA Petr

Vsetín

400040 1 - 11:55:28 1065.447 m/min 18-200-438-He
234

POUSTKA Marek

Hodonín

361800 1 - 11:20:16 1063.284 m/min 18-0169-1060
235

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 12:47:52 1058.203 m/min 17-0310-6 HE
236

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 11:03:05 1057.684 m/min 18-0171-3025
237

POUSTKA Marek

Hodonín

361800 1 - 11:22:10 1057.379 m/min 17-0169-428
238

VYSLOUŽIL Zden+Lucas

Vražné

376700 1 - 11:36:27 1056.81 m/min 18-1906-27
239

DOLEŽEL Emil

Perná

332620 1 - 10:55:28 1054.374 m/min 18-0280-4551 h
240

POUSTKA Marek

Hodonín

361800 1 - 11:23:56 1051.948 m/min 18-0169-1015
241

PROCINGER Jan sen.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 11:07:57 1041.988 m/min 17-02-146 e
242

HYBNER Otto

Petrov

373150 1 - 11:38:29 1040.913 m/min 17-0163-399
243

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 11:08:36 1039.927 m/min 18-0171-3055 e
244

HYBNER Otto

Petrov

373150 1 - 11:40:40 1034.612 m/min 18-0163-556
245

HYBNER Otto

Petrov

373150 1 - 11:40:47 1034.277 m/min 16-0163-18E
246

BIEL Rostislav

Vsetín

400690 1 - 12:14:09 1016.593 m/min 18-0200-212
247

ŠOKALA Josef

Slezská Ostrava

420440 1 - 12:35:33 1011.768 m/min 17-0187-23 H
248

ŠOKALA Josef

Slezská Ostrava

420440 1 - 12:35:33 1011.768 m/min 17-0187-23 H
249

PAŽITKA Miroslav

Hroznová Lhota

381330 1 - 12:06:59 985.391 m/min 18-0163-848
250

GAŽAR Martin + Josef

Dlouhomilov

320840 1 - 11:15:21 956.732 m/min 18 0304 80 H
251

AMBROŽ Marcel

Hoštice

342790 1 - 00:00:00 -0.013 m/min
252

ANTOŠ Zdeněk

Milovice

337080 1 - 00:00:00 -0.013 m/min
253

ANTOŠ Zdeněk

Milovice

337080 1 - 00:00:00 -0.013 m/min
254

BALON Hubert

Nebory

436990 1 - 00:00:00 -0.017 m/min
255

BALON Hubert

Nebory

436990 1 - 00:00:00 -0.017 m/min
256

BALON Hubert

Nebory

436990 1 - 00:00:00 -0.017 m/min
257

BEDNÁŘ Jan

Rajhrad

320640 1 - 00:00:00 -943.059 m/min

 

Pásmo ZÁPAD

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:02:37 1230.649 m/min 15-0303-573 H
2

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

272120 1 - 09:21:36 1227.978 m/min 17-0318-1790h
3

PÁRAL Miroslav

Jundrov

310030 1 - 09:54:12 1219.63 m/min 16-0139-627
4

ZEMAN František

Moravany

314770 1 - 09:58:21 1218.386 m/min 18-0141-499 He
5

ZEMAN František

Moravany

314770 1 - 09:58:33 1217.443 m/min 16-0141-279 H
6

ZEMAN František

Moravany

314770 1 - 09:58:34 1217.365 m/min 16-0141-225 H
7

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

252060 1 - 09:07:18 1215.919 m/min 16-0303-434 H
8

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:05:06 1215.748 m/min 16-0303-146 H
9

FAJMON Team

Velký Dvůr

320390 1 - 10:04:47 1210.008 m/min 16-0282-7 H
10

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

252060 1 - 09:08:34 1208.534 m/min 16-0143-258 H
11

KŘIVÁNEK Filip

Rousínov *

331690 1 - 10:16:33 1199.385 m/min 16-0144-2461-e
12

ŠABATA Jan

Sentice

299290 1 - 09:50:08 1196.522 m/min CZ-15-0143-395
13

PAVELKA Josef

Černín

286480 1 - 09:40:45 1189.948 m/min 14-0284-48 h
14

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

284800 1 - 09:40:34 1183.871 m/min 17-0333-356
15

BECHA Jan+J.ml.

Černá Hora

304650 1 - 09:59:22 1174.592 m/min 18-0326-1259 E
16

KŘIVÁNEK Petr

Rousínov

331690 1 - 10:22:57 1172.257 m/min 16-0144-1391-e
17

KŘIVÁNEK Petr

Rousínov

331690 1 - 10:23:03 1171.842 m/min 15-0144-15
18

KŘIVÁNEK Filip

Rousínov *

331690 1 - 10:23:19 1170.739 m/min 16-0144-2186-e
19

DVOŘÁK Karel

Hostákov

270690 1 - 09:31:38 1168.614 m/min 17-0318-1869he
20

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:14:25 1162.923 m/min 16-0303-143 H
21

KOVÁŘ Jiří

Bořitov

304620 1 - 10:03:31 1155.98 m/min 15-0142-868 H
22

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:15:58 1154.576 m/min 18-0303-1362 H
23

RAPUTA Michal

Hor.Dunajovice

298070 1 - 09:59:12 1149.961 m/min 17-0277-229 h
24

NOVOTNÝ Miloš

Sudice

290560 1 - 09:53:00 1148.458 m/min 17-0296-1059 H
25

DOSTÁL Milan

Lysice

300330 1 - 10:02:38 1143.533 m/min 16-0212-631
26

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:18:12 1142.759 m/min 17-0303-292 H
27

RAPUTA Michal

Hor.Dunajovice

298070 1 - 10:03:29 1131.267 m/min 15-0282-1051 e
28

RAPUTA Michal

Hor.Dunajovice

298070 1 - 10:03:34 1130.909 m/min 17-0277-263 e
29

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:20:38 1130.156 m/min 15-0303-68 H
30

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:22:35 1120.255 m/min 15-0303-72 H
31

RAPUTA Michal

Hor.Dunajovice

298070 1 - 10:07:51 1112.824 m/min 16-0277-561 e
32

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:27:11 1097.572 m/min 15-0303-15 H
33

BEDNÁŘ Jan

Rajhrad

320640 1 - 00:00:00 -943.059 m/min

 

Pásmo JIH

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KUCERA Josef

Vlcnov

387990 1 - 10:57:48 1220.862 m/min 16 0250 745
2

SLOVÁČEK František

Hodonín

364600 1 - 10:39:49 1216.076 m/min 15-0169-87
3

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

349820 1 - 10:28:06 1214.231 m/min 18.0178.8648 H
4

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

358430 1 - 10:35:55 1211.253 m/min 17-0164-214 He
5

KUCERA Josef

Vlcnov

387990 1 - 11:01:55 1205.25 m/min 17 0250 592
6

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

347750 1 - 10:28:39 1204.746 m/min 17-0178-7404
7

VYMYSLICKÝ Jiří

Hlohovec

345210 1 - 10:27:45 1199.687 m/min CZ-16-0176-6096H
8

DOBROVOLNÝ Miloslav

Dubňany

360470 1 - 10:41:07 1197.111 m/min 17-0162-519
9

ILČÍK Václav

Dubňany

359970 1 - 10:40:50 1196.576 m/min 16-0162-6
10

TOMECEK Josef

Bilovice

382650 1 - 10:59:57 1195.968 m/min 16 0254 5613
11

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

342130 1 - 10:26:34 1193.893 m/min 17-0179-7447 e
12

KUCERA Josef

Vlcnov

387990 1 - 11:05:25 1192.287 m/min 15 0250 320
13

SLOVÁČEK František

Hodonín

364600 1 - 10:46:07 1191.049 m/min 17-0169-731
14

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

344270 1 - 10:29:05 1190.902 m/min 15.0178.5764.E
15

VÍTEK Jan

Mutěnice

356130 1 - 10:39:11 1190.34 m/min 17-0166-933
16

VÍTEK Jan

Mutěnice

356130 1 - 10:39:14 1190.141 m/min 17-0247-832
17

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

342130 1 - 10:27:38 1189.466 m/min 18-0179-7878 e
18

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

342130 1 - 10:27:41 1189.259 m/min 17-0179-7400
19

DOBROVOLNÝ Miloslav

Dubňany

360470 1 - 10:43:57 1185.952 m/min 17-0162-502
20

JASINEK Jindřich

Křepice

330850 1 - 10:19:39 1183.086 m/min 17-0175477
21

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

378480 1 - 11:00:40 1180.291 m/min 15-031-758
22

PINTERA Jaroslav

Věteřov

351600 1 - 10:39:54 1172.391 m/min 18-0164-856 krmi?
23

KUCERA Josef

Vlcnov

387990 1 - 11:11:11 1171.526 m/min 17 0250 593
24

POLÁŠEK Josef

Bylnice

414890 1 - 11:34:24 1170.683 m/min 17-0248-1945
25

VÍTEK Jan

Mutěnice

356130 1 - 10:44:13 1170.646 m/min 16-04834-678
26

KUCERA Josef

Vlcnov

387990 1 - 11:12:19 1167.531 m/min 17 0201 6496
27

STRUŽKA Libor

Bylnice

408740 1 - 11:30:22 1166.606 m/min 15-0248-1050
28

STRUŽKA Libor

Bylnice

408740 1 - 11:30:22 1166.606 m/min 15-0248-1050
29

MAŇÁK Štěpán

Lipov *

384030 1 - 11:10:00 1163.727 m/min CZ-18-0163-99
30

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

415280 1 - 11:36:55 1163.521 m/min 17-0248-508
31

STRNAD Jaroslav

Rohatec

367980 1 - 10:56:35 1162.348 m/min 16-0169-1678 E
32

STRNAD Jaroslav

Rohatec

367980 1 - 10:56:42 1161.92 m/min 15-0169-441 H
33

STRUŽKA Libor

Bylnice

408740 1 - 11:33:02 1157.794 m/min 17-0248-1823
34

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

415280 1 - 11:40:59 1150.413 m/min 17-0248-572
35

MANASEK Miroslav

Modra

371740 1 - 11:05:23 1142.468 m/min 17 0244 332
36

ZEMEK Roman

Vlcnov

388740 1 - 11:21:35 1138.053 m/min 17 0250 1800 He
37

POLÁŠEK Josef

Bylnice

414890 1 - 11:48:05 1127.163 m/min 16-0248-399 He
38

JOCH Jan

Mutěnice

355810 1 - 10:57:01 1122.37 m/min 17-0166209
39

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

415280 1 - 11:51:29 1117.897 m/min
40

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

415280 1 - 11:53:35 1111.613 m/min 18-0248-2106
41

POUSTKA Marek

Hodonín

361800 1 - 11:09:19 1098.639 m/min 18-0169-1031
42

KLAJN Frantisek

Volenov

396020 1 - 11:42:52 1091.365 m/min 17-0258-1135
43

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

405410 1 - 11:51:29 1091.328 m/min 17-0248-570
44

PROCINGER Jan sen.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:55:16 1083.908 m/min 18-0171-3029 e
45

IŠTVÁNEK František

Strážnice

375630 1 - 11:27:26 1081.157 m/min 18-0169-1419
46

PAŽITKA Miroslav

Hroznová Lhota

381330 1 - 11:33:05 1080 m/min 18-0163-1097
47

DOLEŽEL Emil

Perná

332620 1 - 10:48:22 1078.651 m/min 15-323-1075 e
48

IŠTVÁNEK František

Strážnice

375630 1 - 11:30:25 1071.952 m/min 17-0169-97
49

POUSTKA Marek

Hodonín

361800 1 - 11:18:31 1068.78 m/min 18-0169-1016
50

POUSTKA Marek

Hodonín

361800 1 - 11:20:16 1063.284 m/min 18-0169-1060
51

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 11:03:05 1057.684 m/min 18-0171-3025
52

POUSTKA Marek

Hodonín

361800 1 - 11:22:10 1057.379 m/min 17-0169-428
53

DOLEŽEL Emil

Perná

332620 1 - 10:55:28 1054.374 m/min 18-0280-4551 h
54

POUSTKA Marek

Hodonín

361800 1 - 11:23:56 1051.948 m/min 18-0169-1015
55

PROCINGER Jan sen.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 11:07:57 1041.988 m/min 17-02-146 e
56

HYBNER Otto

Petrov

373150 1 - 11:38:29 1040.913 m/min 17-0163-399
57

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 11:08:36 1039.927 m/min 18-0171-3055 e
58

HYBNER Otto

Petrov

373150 1 - 11:40:40 1034.612 m/min 18-0163-556
59

HYBNER Otto

Petrov

373150 1 - 11:40:47 1034.277 m/min 16-0163-18E
60

PAŽITKA Miroslav

Hroznová Lhota

381330 1 - 12:06:59 985.391 m/min 18-0163-848
61

ANTOŠ Zdeněk

Milovice

337080 1 - 00:00:00 -0.013 m/min
62

ANTOŠ Zdeněk

Milovice

337080 1 - 00:00:00 -0.013 m/min

 

Pásmo STŘED

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:19:47 1244.463 m/min 18-0234-1078 He
2

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:19:55 1243.87 m/min 18-0234-1020 H
3

POLÁŠEK Miroslav

Rapotín

320900 1 - 09:59:44 1235.498 m/min 18-0235-3458 He
4

KONEČNÝ Vlastimil

Vilémov

326630 1 - 10:05:05 1232.179 m/min 17-0237-2231
5

SVOBODA Zdeněk

Cholina

330560 1 - 10:08:55 1229.228 m/min 17-0237-2669 H
6

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

374830 1 - 10:45:03 1228.749 m/min 15-0266-1060 H
7

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:23:28 1228.293 m/min 16-0234-1459 H
8

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:23:32 1228.004 m/min 15-0234-2113 He
9

RYŠAVÝ Jan

Strukov

337080 1 - 10:14:31 1227.904 m/min 15-0233-2511 H
10

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:23:35 1227.787 m/min 18-0234-1258 H
11

ŠKOVRAN Stanislav

Blatec

347630 1 - 10:23:22 1226.785 m/min 18-0202-406
12

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:24:14 1224.979 m/min 18-0234-1060 H
13

MAULER Aleš

Strukov

336890 1 - 10:17:25 1214.383 m/min 17-0233-1184-H
14

GROH Aleš

Domašov

348780 1 - 10:27:16 1214.133 m/min 16-0234-1094
15

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

330110 1 - 10:12:16 1212.451 m/min 17-0231-3024
16

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

330110 1 - 10:12:39 1210.746 m/min 17-0231-3077
17

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

337030 1 - 10:19:31 1205.76 m/min 17-0236-66
18

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

337030 1 - 10:19:37 1205.329 m/min 17-0236-29
19

HEROLD Roman

Dvorce

361300 1 - 10:39:57 1204.534 m/min 17-0234-1708 He
20

NOVÁK Libor

Nezamyslice

339470 1 - 10:23:25 1197.777 m/min 15 0166 474
21

BOROVIČKA Ladislav

Olomouc

351320 1 - 10:33:44 1196.051 m/min 17-0213-672 h
22

ZELINA Jiří

Kurovice

375910 1 - 10:57:02 1185.711 m/min 140269360h
23

KONEČNÝ Vlastimil

Vilémov

326630 1 - 10:16:16 1182.3 m/min 17-0237-2201
24

VARGA M + P

Hor.Loděnice

350120 1 - 10:36:31 1180.777 m/min
25

VARGA M + P

Hor.Loděnice

350120 1 - 10:36:31 1180.777 m/min he
26

DOLÁK Josef

Lipník n/Bečvou

373170 1 - 10:56:54 1177.564 m/min
27

KONEČNÝ Vlastimil

Vilémov

326630 1 - 10:18:29 1172.889 m/min 17-0237-2213
28

NOVÁK Libor

Nezamyslice

339470 1 - 10:32:29 1160.647 m/min 17.0148,1548
29

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 10:31:52 1158.988 m/min CZ 17 0208 614
30

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

374880 1 - 11:03:46 1157.871 m/min 15 0148 1723 h
31

NOVÁK Libor

Nezamyslice

339470 1 - 10:33:38 1156.102 m/min 15.0212.102
32

NOVÁK Libor

Nezamyslice

339470 1 - 10:33:38 1156.102 m/min 15.0212.102
33

FIŠER Otto

Červený Potok

304950 1 - 10:04:00 1155.114 m/min 15-0229-536 He
34

NOVÁK Libor

Nezamyslice

339470 1 - 10:34:01 1154.594 m/min 16.0212.652
35

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 10:35:52 1143.319 m/min 15 0208 926
36

HORNÝ Josef

Olomouc

343300 1 - 10:41:11 1139.837 m/min 14 0202 115
37

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 10:36:51 1139.532 m/min CZ 14 0208 122
38

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 10:36:52 1139.468 m/min 17 0208 661
39

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

387940 1 - 11:21:20 1136.543 m/min 17 0210 1007
40

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 10:38:09 1134.563 m/min CZ 15 0208 14
41

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 10:38:16 1134.119 m/min CZ 17 0208 700
42

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 10:41:00 1123.821 m/min CZ 17 0208 674
43

MUSIL František

Linhartice

303610 1 - 10:12:30 1114.165 m/min 17 - 068 -424 H
44

ABRAHAM Zdeněk

Linhartice

302090 1 - 10:21:50 1071.875 m/min 15 -068 -131 H
45

ABRAHAM Zdeněk

Linhartice

302090 1 - 10:22:28 1069.471 m/min 14 -068 -21 H
46

GAŽAR Martin + Josef

Dlouhomilov

320840 1 - 11:15:21 956.732 m/min 18 0304 80 H
47

AMBROŽ Marcel

Hoštice

342790 1 - 00:00:00 -0.013 m/min

 

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

400720 1 - 11:14:43 1197.192 m/min 17 0199 790 He
2

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

406030 1 - 11:21:31 1188.902 m/min 17-0197-59 H
3

HONES RAFFAJOVÁ

Vražné

394230 1 - 11:12:26 1185.892 m/min 17-0194-458 He
4

SKRBEK Marek

Studénka

399920 1 - 11:19:15 1178.836 m/min 17-0198-2399
5

ČERNOHOUS Vladimír

Třebovice

408450 1 - 11:26:35 1178.504 m/min 16-0159-562 H
6

ČERNOHOUS Vladimír

Třebovice

408450 1 - 11:26:35 1178.504 m/min 14-0159-562 H
7

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

400630 1 - 11:20:05 1178.035 m/min 17 0197 764
8

DUBJUK Jiri

Studenka

397000 1 - 11:17:17 1177.052 m/min 17-0198-2773 He
9

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

406030 1 - 11:25:15 1176.046 m/min 17-0197-499 HE
10

HAPL Lubomír

Štramberk

409060 1 - 11:28:53 1172.484 m/min 13-0306-8190 H
11

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

406030 1 - 11:27:28 1168.544 m/min 17-0197-646 HE
12

OSTÁREK Lukáš

Krnov

365300 1 - 10:53:22 1165.727 m/min 16-0222-571 H
13

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:39:39 1165.522 m/min 16-0150-39 he
14

BORTEL Jaromír

Mniší

406250 1 - 11:28:54 1164.374 m/min 12-0194-115 He
15

VÝTISK Josef mlad

Krásné Pole

402290 1 - 11:25:55 1162.968 m/min 16-0228-546
16

HOMOLKOVÁ Eva

Frýdek

420030 1 - 11:41:13 1162.82 m/min 18-0178-8018 he
17

HAPL Lubomír

Štramberk

409060 1 - 11:33:12 1158.154 m/min 17-0190-4398 H
18

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

412960 1 - 11:36:43 1157.669 m/min 15-0194-282he
19

HAPL Lubomír

Štramberk

409060 1 - 11:33:50 1156.081 m/min 17-0190-4353 H
20

BORTEL Jaromír

Mniší

406250 1 - 11:31:28 1155.871 m/min 17-0194-754 He
21

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

406640 1 - 11:31:58 1155.337 m/min 15-0306-1507H
22

DVOŘÁK Jiří

Frydek

416570 1 - 11:40:40 1155 m/min DV-17-09066-127 he
23

SKOKAN Pavel + K.

Místek

425790 1 - 11:49:00 1153.902 m/min CZ-16-0155-806 H
24

KANTOR Bronislav

Návsi

449420 1 - 12:09:38 1153.443 m/min 16-0240-608 H
25

GELNAR Jaromír

Třebovice

407450 1 - 11:33:31 1152.562 m/min 16-0159-158 H
26

DRAŽINA Mir. Ing.

Paskov

416670 1 - 11:41:31 1152.561 m/min 15-0157-5456 He
27

HAPL Lubomír

Štramberk

409060 1 - 11:35:06 1151.957 m/min 15-0190-3302 H
28

Rodina Mazurova

Jablunkov

451540 1 - 12:12:00 1151.888 m/min 17-0240-228 He
29

OSTÁREK Lukáš

Krnov

365300 1 - 10:57:25 1150.853 m/min 17-0222-717 H
30

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

412960 1 - 11:39:35 1148.44 m/min 18-0194-599he
31

PLAČKO Vladimír

Paskov

415980 1 - 11:42:16 1148.27 m/min 15-0153-258 H
32

BORTLOVA Dagmar

Mnisi

406250 1 - 11:34:32 1145.873 m/min 18-0194-662 He
33

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

412960 1 - 11:40:28 1145.626 m/min 14-0194-45 He
34

OSTÁREK Karel

Hlučín 2

406970 1 - 11:36:00 1143.174 m/min 17.0324.1716 he
35

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:46:51 1142.647 m/min 17-0150-1389 h
36

VOLEK Martin

Stramberk

407170 1 - 11:36:24 1142.452 m/min 17 0306 581 he
37

HALAJKOVI

Nová Bělá

406790 1 - 11:36:24 1141.386 m/min 16-0156-210 H
38

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:47:21 1141.092 m/min 17-0150-1232 he
39

ŠTACH Vladimír

Pozděchov

406070 1 - 11:35:53 1141.02 m/min 17-0265-176
40

HAŠŠO Slavomir

Baška

422700 1 - 11:50:45 1140.121 m/min 18-0149-1222 H
41

ŠTACH Vladimír

Pozděchov

406070 1 - 11:36:15 1139.846 m/min 18-0197-15
42

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:48:01 1139.025 m/min 16-0150-70 he
43

GELNAR Jaromír

Třebovice

407450 1 - 11:37:45 1138.924 m/min 16-0159-414 H
44

WITOS Team

Nebory

436980 1 - 12:03:44 1138.76 m/min 17-0241-275 He
45

DYNKA Miroslav

Lidečko

414490 1 - 11:44:06 1138.396 m/min 17-0193-1319 e
46

SÍBAL Alois

Halenkov

423920 1 - 11:52:30 1138.04 m/min 17-0191-233
47

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:48:28 1137.633 m/min 14-0150-7023 h
48

ŠTACH Vladimír

Pozděchov

406070 1 - 11:36:58 1137.557 m/min 12-01202-5
49

OSTÁREK Lukáš

Krnov

365300 1 - 11:01:08 1137.534 m/min 16-0222-559H
50

Rodina Mazurova

Jablunkov

451540 1 - 12:16:58 1137.476 m/min 17-0240-331 He
51

JAST Bojko

Nebory

441570 1 - 12:09:02 1135.044 m/min 16-0241-377H
52

VANĚK Petr

Kravaře

392040 1 - 11:25:26 1134.922 m/min 17-0221-37 He
53

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

425970 1 - 11:55:38 1134.005 m/min 14-0189-272 H
54

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

394450 1 - 11:27:54 1133.803 m/min 17-0200-289
55

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 12:19:33 1133.2 m/min 17-0310-99 HE
56

NEDOJEDLÝ Antonín

Orlová

422650 1 - 11:54:20 1129.074 m/min 16.0188.66 He
57

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:51:26 1128.547 m/min 17-0150-1368 h
58

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:51:26 1128.547 m/min 17-0150-1154 h
59

HOLCAK Lubomir

Vražné

389090 1 - 11:25:03 1127.634 m/min 16-0273-325 he
60

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:52:05 1126.576 m/min 16-0150-20 he
61

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 12:22:23 1125.221 m/min 17-0310-461 H
62

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

394450 1 - 11:30:34 1125.178 m/min 14-0200-442
63

HRBÁČ D+F

Krásné Pole

402260 1 - 11:38:17 1122.743 m/min 17-0228-407
64

Rodina Mazurova

Jablunkov

451540 1 - 12:22:22 1122.21 m/min 17-0240-262 He
65

SUKUP Karel

Bylnice

405990 1 - 11:41:50 1122.036 m/min 17 0248 237 H
66

SVOBODA Jindřich

Ludgeřovice

409420 1 - 11:45:23 1120.522 m/min 16-0289-606 He
67

DYNKA Miroslav

Lidečko

414490 1 - 11:49:55 1120.496 m/min 16-0193-593 h
68

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

414460 1 - 11:50:06 1119.859 m/min 13-0191-202 H
69

DUDA Rostislav

Těrlicko

429220 1 - 12:03:50 1118.246 m/min 16.0152.53 He
70

Rodina Mazurova

Jablunkov

451540 1 - 12:23:59 1117.719 m/min 13-0240-215 He
71

JAST Bojko

Nebory

441570 1 - 12:15:45 1115.78 m/min 17-0241-250He
72

KANTOR Bronislav

Návsi

449420 1 - 12:22:51 1115.601 m/min 17-0240-713 H
73

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 12:26:03 1115.06 m/min 14-0310-89 HE
74

KOZELSKÝ + MUSIAL

Krásné Pole

399780 1 - 11:39:35 1111.787 m/min 14-0228-267
75

JAST Bojko

Nebory

441570 1 - 12:17:40 1110.402 m/min 17-0241-173He
76

HLOŽEK Miroslav

Místek

424960 1 - 12:02:45 1110.281 m/min 18-0155-370-H
77

HRBÁČ D+F

Krásné Pole

402260 1 - 11:43:00 1108.154 m/min 14-0228-888
78

PEROUTKA Jan

Podlesí

400730 1 - 11:41:58 1107.091 m/min 18 03416 516
79

KLEIN David

Těrlicko

438270 1 - 12:16:19 1105.858 m/min 15-0152-601 he
80

Klemens Karel ml.

Kravaře

397620 1 - 11:40:06 1104.193 m/min 18-0221-246 HE
81

OSTÁREK Lukáš

Krnov

365300 1 - 11:10:58 1103.737 m/min 16-0222-566 H
82

KANTOR Bronislav

Návsi

449420 1 - 12:27:23 1103.187 m/min 16-0240-701 HE
83

PEROUTKA Jan

Podlesí

400730 1 - 11:43:24 1102.724 m/min 18 0316 556
84

PEROUTKA Jan

Podlesí

400730 1 - 11:43:48 1101.512 m/min 18 0316 538 He
85

JAST Bojko

Nebory

441570 1 - 12:20:53 1101.493 m/min 17-0241-235He
86

DUDA Rostislav

Těrlicko

429220 1 - 12:10:00 1100.564 m/min 16.0152.93 H
87

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 12:31:26 1100.47 m/min 17-0310-492 HE
88

KANTOR Bronislav

Návsi

449420 1 - 12:29:11 1098.334 m/min 17-0240-729 HE
89

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

422040 1 - 12:04:16 1098.3 m/min 18.0152.2878 H
90

JAST Bojko

Nebory

441570 1 - 12:22:17 1097.659 m/min 17-0241-190H
91

BIALAS Richard

Ludgeřovice

406370 1 - 11:50:19 1097.358 m/min 17-O289-7628 H
92

KANTOR Bronislav

Návsi

449420 1 - 12:29:57 1096.28 m/min 16-0240-657 HE
93

DUDA Rostislav

Těrlicko

429220 1 - 12:11:36 1096.067 m/min 13.0152.120 H
94

KANTOR Bronislav

Návsi

449420 1 - 12:30:10 1095.701 m/min 16-0240-620 H
95

DYNKA Miroslav

Lidečko

414490 1 - 11:59:11 1093.112 m/min 17-0193-1331 e
96

KOMA Daniel

Frýdek

415530 1 - 12:00:14 1092.829 m/min 16-0150-974 h
97

DUDA Rostislav

Těrlicko

429220 1 - 12:13:32 1090.683 m/min 18.0152.2209 H
98

KANTOR Bronislav

Návsi

449420 1 - 12:32:15 1090.164 m/min 16-0240-631 H
99

KANTOR Bronislav

Návsi

449420 1 - 12:33:18 1087.394 m/min 17-0240-819 HE
100

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

416920 1 - 12:03:54 1086.012 m/min 16-0187-436
101

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

416920 1 - 12:03:54 1086.012 m/min 16-0187-436
102

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

402190 1 - 11:51:26 1082.805 m/min 16-0228-503
103

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 12:38:16 1082.491 m/min 15-0310-324 HE
104

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 12:38:27 1082.017 m/min 17-0310-14 HE
105

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

416920 1 - 12:06:09 1079.684 m/min 15-0187-433 H
106

HOLCAK Lubomir

Vražné

389090 1 - 11:43:57 1069.075 m/min 17-0196-452 h
107

VARAČKA Petr

Vsetín

400040 1 - 11:55:28 1065.447 m/min 18-200-438-He
108

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 12:47:52 1058.203 m/min 17-0310-6 HE
109

VYSLOUŽIL Zden+Lucas

Vražné

376700 1 - 11:36:27 1056.81 m/min 18-1906-27
110

BIEL Rostislav

Vsetín

400690 1 - 12:14:09 1016.593 m/min 18-0200-212
111

ŠOKALA Josef

Slezská Ostrava

420440 1 - 12:35:33 1011.768 m/min 17-0187-23 H
112

ŠOKALA Josef

Slezská Ostrava

420440 1 - 12:35:33 1011.768 m/min 17-0187-23 H
113

BALON Hubert

Nebory

436990 1 - 00:00:00 -0.017 m/min
114

BALON Hubert

Nebory

436990 1 - 00:00:00 -0.017 m/min
115

BALON Hubert

Nebory

436990 1 - 00:00:00 -0.017 m/min

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2019 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv