On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Meckenheim (pásmo MSS JIH + STŘED) - NMS MAYEN - oblacno, klidno, 14°C, pred frontou
Start 15.6.2019 - 05:40:00

Pro zadání Vašeho doletu
kontaktujte do 30ti min. po doletu
pověřeného koordinátora svého OS CHPH!

Souřadnice startu: 50°19'53'' - 7°14'14''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

726930 1 - 15:04:00 1288.883 m/min 13-0169-1164E
2

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

712370 1 - 14:53:54 1286.099 m/min 16-0178-6270
3

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

707870 1 - 14:56:10 1272.766 m/min 14-0179-5178
4

GROH Aleš

Domašov

724410 1 - 15:15:46 1258.166 m/min 17-0234-1703-H
5

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

726930 1 - 15:23:09 1246.557 m/min 15-0164-351
6

HRYČOVSKÝ Pavel

Nový Přerov

688560 1 - 14:54:34 1241.618 m/min 16-0280-2313
7

KUCERA Josef

Vlcnov

758250 1 - 15:55:53 1231.158 m/min 13-0250-243
8

KRUTIL Karel

Dřevohostice

748090 1 - 15:51:42 1222.969 m/min 14-0215-48
9

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

712370 1 - 15:22:52 1222.183 m/min 15-0178-5040
10

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

712370 1 - 15:26:50 1213.922 m/min 16-0178-6297
11

NOVÁK František

Bylnice

787200 1 - 16:29:00 1212.943 m/min 17-0248-263 E
12

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

712370 1 - 15:29:42 1208.021 m/min 16-0178-6276
13

LÉTAL Milan

Zaječí

705380 1 - 15:26:41 1202.318 m/min 13-0174-378
14

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

727870 1 - 15:46:20 1200.445 m/min 15-0217-5717 H
15

RYŠAVÝ Jan

Strukov

712730 1 - 15:34:00 1199.882 m/min 15-0233-2568-H
16

VADURA Jaroslav

Zlechov

742680 1 - 16:03:31 1191.115 m/min 16-0263-694
17

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

712370 1 - 15:38:22 1190.524 m/min 16-0178-6315
18

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

712370 1 - 15:38:38 1189.994 m/min 15-0178-5115
19

NOVÁK Libor

Nezamyslice

712280 1 - 15:38:44 1189.645 m/min 15-019-908
20

ČERNÝ Josef

Holešov

750330 1 - 16:12:15 1186.762 m/min 16-0266-6541 He
21

BARTL Pavel

Šumvald

707710 1 - 15:36:22 1186.703 m/min 15-0236-4468-H
22

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

707870 1 - 15:38:15 1183.234 m/min 17-0179-7401
23

MACHÁČEK Dalibor

Šternberk

720370 1 - 15:51:00 1179.002 m/min 14-0234-326-H
24

HRYČOVSKÝ Pavel

Nový Přerov

688560 1 - 15:24:21 1178.335 m/min 17-0280-3292e
25

KRUTIL Michal

Dřevohostice

748240 1 - 16:15:03 1178.238 m/min 17-0205-533
26

BARTL Pavel

Šumvald

707710 1 - 15:41:16 1177.032 m/min 12-0236-6571-He
27

GROH Aleš

Domašov

724410 1 - 15:55:59 1176.022 m/min 17-0234-181-H
28

CHLUP Ladislav

Hovorany

717950 1 - 15:52:18 1172.546 m/min 17-0164-1061
29

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

722420 1 - 15:56:26 1171.935 m/min 15-0214-583
30

KŘÍŽ František

Prostějov

715830 1 - 15:51:28 1170.677 m/min 14-0265-237E
31

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

753730 1 - 16:24:00 1170.388 m/min 13-0267-662 H
32

NOVÁK Libor

Nezamyslice

712280 1 - 15:49:23 1168.854 m/min 16-0212-603
33

OHAREK Josef

Tlumačov

746210 1 - 16:19:00 1167.778 m/min 16-0275-756 H
34

WESSELY Petr

Starovičky

704530 1 - 15:43:41 1167.052 m/min 17-0174-1115
35

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

748130 1 - 16:21:07 1166.917 m/min 16-0260-33
36

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

705690 1 - 15:46:09 1164.217 m/min 12-0231-4076-H
37

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

727320 1 - 16:05:59 1161.884 m/min 15-0164-29
38

BARTL Pavel

Šumvald

707710 1 - 15:49:43 1160.719 m/min 17-0236-1168-He
39

OHAREK Josef

Tlumačov

746210 1 - 16:23:00 1160.513 m/min 15-0275-307 H
40

HRYČOVSKÝ Pavel

Nový Přerov

688560 1 - 15:33:29 1160.201 m/min 17-0280-3215e
41

HANAK Milan

Blatnice

751560 1 - 16:29:15 1157.582 m/min 16-0246-67
42

MRTÝNEK Ladislav

Olomouc

719210 1 - 16:02:10 1155.976 m/min 16-0213-49
43

SUCHÁNEK Břetislav

Olomouc

719670 1 - 16:03:00 1155.169 m/min 16-0213-268
44

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

787240 1 - 17:03:03 1152.536 m/min 13-0248-710
45

MACHAČ Patrik

Bylnice*

789920 1 - 17:05:25 1152.467 m/min 17-0248-918 E
46

VÁLEK Luboš

Ždánice

717660 1 - 16:03:23 1151.234 m/min 15-0167-520
47

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

723670 1 - 16:09:55 1148.835 m/min 16-0234-1529 He
48

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

723670 1 - 16:10:11 1148.348 m/min 16-0234-1693 He
49

OHAREK Josef

Tlumačov

746210 1 - 16:30:00 1148.015 m/min 15-0275-311 H
50

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

707870 1 - 15:56:40 1147.897 m/min 16-0179-6829
51

MACHAČ Patrik

Bylnice*

789920 1 - 17:09:11 1146.168 m/min 15-0250-1390 E
52

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

750410 1 - 16:35:00 1145.664 m/min 15-0266-756 H
53

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

740990 1 - 16:27:15 1144.828 m/min 15-0270-1429 H
54

ZELINA Jiří

Kurovice

748990 1 - 16:37:00 1140.015 m/min 13-0269-518 H
55

NĚMEČEK František

Moravský Písek

741250 1 - 16:30:58 1138.691 m/min 17-0271-968E
56

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

748130 1 - 16:37:23 1138.042 m/min 17-0259-309
57

BLATA Miroslav

Šardice

721080 1 - 16:13:48 1137.709 m/min 16-0164-761
58

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

748450 1 - 16:38:56 1135.851 m/min 15-0148-1723 H
59

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

748130 1 - 16:39:21 1134.648 m/min 16-0260-48
60

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

748410 1 - 16:40:29 1133.125 m/min 16-0266-6325 H
61

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

676480 1 - 15:38:06 1131.048 m/min 11-0229 4821
62

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

748410 1 - 16:43:37 1127.775 m/min 15-0266-1016 H
63

KONEČNÝ Pavel

Kurovice*

746110 1 - 16:41:51 1127.31 m/min 14-0269-31 H
64

VARMUZA Martin

Knezpole

751000 1 - 16:47:15 1125.515 m/min 14-0254-3414
65

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

787240 1 - 17:19:43 1125.084 m/min 16-0248-1469
66

NOVÁK František

Bylnice

787200 1 - 17:22:00 1121.368 m/min 16-0248-1648
67

FIŠER Otto

Červený Potok

680530 1 - 15:48:51 1117.73 m/min 15-0229 535 e
68

KOLMAN Oldřich

Kroměříž

737160 1 - 16:40:44 1115.669 m/min 14-0270-1019 H
69

RIHA Josef

Drslavice

758820 1 - 17:01:00 1114.273 m/min 15-0250-4
70

DEMEL Karel

Rybníček

713840 1 - 16:22:00 1111.9 m/min 10-0233-374-H
71

NOVÁK Libor

Nezamyslice

712280 1 - 16:21:29 1110.364 m/min 13-0212-248
72

VARMUZA Martin

Knezpole

751000 1 - 16:56:56 1109.415 m/min 13-0254-2066
73

HLUSEK Milan

Buchlovice

739100 1 - 16:47:00 1108.096 m/min 14-0263-2996
74

KOCOUREK Lubomír

Labuty

731650 1 - 16:40:46 1107.274 m/min 13-0172-410
75

VARMUZA Martin

Knezpole

751000 1 - 16:58:17 1107.207 m/min 12-0254-1705
76

SEHNAL Jiří

Holešov

752370 1 - 17:00:00 1106.426 m/min 16-0266-6185 H
77

NEDVĚDICKÝ Jindřich

Milotice

729420 1 - 16:40:03 1105.098 m/min 15-0165-1237E
78

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

727320 1 - 16:38:10 1105.07 m/min 15-0164-26
79

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

750410 1 - 16:59:50 1103.815 m/min 15-0266-754 H
80

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

740990 1 - 16:51:39 1103.238 m/min 15-0270-1440 He
81

CITTERBARD Oldřich

Velké Němčice

695140 1 - 16:10:40 1102.23 m/min 16-0175-239
82

BLATA Miroslav

Šardice

721080 1 - 16:34:37 1101.53 m/min 14-0164-228
83

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

758200 1 - 17:09:11 1100.143 m/min 14-0265-708 H
84

NOVÁK František

Bylnice

787200 1 - 17:37:00 1097.908 m/min 16-0248-1641 E
85

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

750410 1 - 17:03:57 1097.171 m/min 15-0266-691 H
86

FOJTÍK Jan

Bylnice

787040 1 - 17:39:00 1094.631 m/min 14-0248-301
87

GREBENÍČEK Jaroslav

Napajedla

746150 1 - 17:02:21 1093.5 m/min 16-0271-771
88

BLATA Miroslav

Šardice

721080 1 - 16:39:55 1092.683 m/min 14-0164-878
89

VADURA Jaroslav

Zlechov

742680 1 - 17:00:00 1092.176 m/min 16-0263-50 e
90

ILČÍK Václav

Dubňany

727180 1 - 16:46:57 1090.307 m/min 16-0162-37E
91

STRAKA Stanislav

Šumvald

707980 1 - 16:30:15 1088.781 m/min 15-0236-4208-He
92

ZPĚVÁK Zdeněk

Hoštice

720270 1 - 16:52:00 1071.83 m/min 16-0140-239
93

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

727870 1 - 17:00:02 1070.345 m/min 16-0264-116 H
94

VACEK Jiří

Červená Voda

677350 1 - 16:13:02 1070.007 m/min 14-0229 336
95

NOVÁK František

Bylnice

787200 1 - 17:58:00 1066.667 m/min 16-0248-1642 E
96

DAŇO Daniel

Bylnice

786180 1 - 18:08:42 1050.06 m/min 15-0400-611
97

MIKLAS Jan

Bylnice

787240 1 - 18:14:00 1044.085 m/min 15-0248-1807 E
98

MACHAČ Patrik

Bylnice*

789920 1 - 18:18:21 1041.63 m/min 15-0248-344
99

MACHAČ Patrik

Bylnice*

789920 1 - 18:25:00 1032.575 m/min 17-0248-880 E
100

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

787240 1 - 18:22:33 1032.378 m/min 14-0334-232
101

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

787240 1 - 18:22:50 1031.995 m/min 16-0248-1470
102

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

787240 1 - 18:27:54 1025.186 m/min 14-0248-1010 E
103

KOLÍNEK Jarolím, I

Bylnice

790090 1 - 18:37:00 1016.847 m/min 13-0248-1330
104

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

704300 1 - 17:15:42 1012.362 m/min 16-0233-2862-H
105

STRNAD Jaroslav

Rohatec

735290 1 - 17:48:25 1009.436 m/min 14-0169-54
106

MACHAČ Patrik

Bylnice*

789920 1 - 18:43:06 1008.709 m/min 15-0248-309
107

LÉTAL Milan

Zaječí

705380 1 - 17:26:48 997.991 m/min 16-0174-1360
108

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

704300 1 - 17:33:53 986.576 m/min 15-0233-2680-H
109

STRUŽKA Libor

Bylnice

781730 1 - 18:53:13 985.519 m/min 15-0248-1034
110

GORCIK Frantisek

St.Hrozenkov

779380 1 - 18:53:47 981.855 m/min 15-0245-711
111

STRUŽKA Libor

Bylnice

781730 1 - 18:58:41 978.773 m/min 13-0248-508
112

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

704340 1 - 17:47:25 968.276 m/min 16-0233-2091-H
113

HLUBINKA Jan

Haňovice

704470 1 - 18:14:44 933.403 m/min 14-0231-4187-H
114

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

704340 1 - 18:18:33 928.535 m/min 16-0233-2083-H

 

Pásmo JIH

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

726930 1 - 15:04:00 1288.883 m/min 13-0169-1164E
2

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

712370 1 - 14:53:54 1286.099 m/min 16-0178-6270
3

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

707870 1 - 14:56:10 1272.766 m/min 14-0179-5178
4

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

726930 1 - 15:23:09 1246.557 m/min 15-0164-351
5

HRYČOVSKÝ Pavel

Nový Přerov

688560 1 - 14:54:34 1241.618 m/min 16-0280-2313
6

KUCERA Josef

Vlcnov

758250 1 - 15:55:53 1231.158 m/min 13-0250-243
7

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

712370 1 - 15:22:52 1222.183 m/min 15-0178-5040
8

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

712370 1 - 15:26:50 1213.922 m/min 16-0178-6297
9

NOVÁK František

Bylnice

787200 1 - 16:29:00 1212.943 m/min 17-0248-263 E
10

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

712370 1 - 15:29:42 1208.021 m/min 16-0178-6276
11

LÉTAL Milan

Zaječí

705380 1 - 15:26:41 1202.318 m/min 13-0174-378
12

VADURA Jaroslav

Zlechov

742680 1 - 16:03:31 1191.115 m/min 16-0263-694
13

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

712370 1 - 15:38:22 1190.524 m/min 16-0178-6315
14

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

712370 1 - 15:38:38 1189.994 m/min 15-0178-5115
15

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

707870 1 - 15:38:15 1183.234 m/min 17-0179-7401
16

HRYČOVSKÝ Pavel

Nový Přerov

688560 1 - 15:24:21 1178.335 m/min 17-0280-3292e
17

CHLUP Ladislav

Hovorany

717950 1 - 15:52:18 1172.546 m/min 17-0164-1061
18

WESSELY Petr

Starovičky

704530 1 - 15:43:41 1167.052 m/min 17-0174-1115
19

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

748130 1 - 16:21:07 1166.917 m/min 16-0260-33
20

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

727320 1 - 16:05:59 1161.884 m/min 15-0164-29
21

HRYČOVSKÝ Pavel

Nový Přerov

688560 1 - 15:33:29 1160.201 m/min 17-0280-3215e
22

HANAK Milan

Blatnice

751560 1 - 16:29:15 1157.582 m/min 16-0246-67
23

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

787240 1 - 17:03:03 1152.536 m/min 13-0248-710
24

MACHAČ Patrik

Bylnice*

789920 1 - 17:05:25 1152.467 m/min 17-0248-918 E
25

VÁLEK Luboš

Ždánice

717660 1 - 16:03:23 1151.234 m/min 15-0167-520
26

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

707870 1 - 15:56:40 1147.897 m/min 16-0179-6829
27

MACHAČ Patrik

Bylnice*

789920 1 - 17:09:11 1146.168 m/min 15-0250-1390 E
28

NĚMEČEK František

Moravský Písek

741250 1 - 16:30:58 1138.691 m/min 17-0271-968E
29

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

748130 1 - 16:37:23 1138.042 m/min 17-0259-309
30

BLATA Miroslav

Šardice

721080 1 - 16:13:48 1137.709 m/min 16-0164-761
31

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

748130 1 - 16:39:21 1134.648 m/min 16-0260-48
32

VARMUZA Martin

Knezpole

751000 1 - 16:47:15 1125.515 m/min 14-0254-3414
33

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

787240 1 - 17:19:43 1125.084 m/min 16-0248-1469
34

NOVÁK František

Bylnice

787200 1 - 17:22:00 1121.368 m/min 16-0248-1648
35

RIHA Josef

Drslavice

758820 1 - 17:01:00 1114.273 m/min 15-0250-4
36

VARMUZA Martin

Knezpole

751000 1 - 16:56:56 1109.415 m/min 13-0254-2066
37

HLUSEK Milan

Buchlovice

739100 1 - 16:47:00 1108.096 m/min 14-0263-2996
38

KOCOUREK Lubomír

Labuty

731650 1 - 16:40:46 1107.274 m/min 13-0172-410
39

VARMUZA Martin

Knezpole

751000 1 - 16:58:17 1107.207 m/min 12-0254-1705
40

NEDVĚDICKÝ Jindřich

Milotice

729420 1 - 16:40:03 1105.098 m/min 15-0165-1237E
41

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

727320 1 - 16:38:10 1105.07 m/min 15-0164-26
42

CITTERBARD Oldřich

Velké Němčice

695140 1 - 16:10:40 1102.23 m/min 16-0175-239
43

BLATA Miroslav

Šardice

721080 1 - 16:34:37 1101.53 m/min 14-0164-228
44

NOVÁK František

Bylnice

787200 1 - 17:37:00 1097.908 m/min 16-0248-1641 E
45

FOJTÍK Jan

Bylnice

787040 1 - 17:39:00 1094.631 m/min 14-0248-301
46

GREBENÍČEK Jaroslav

Napajedla

746150 1 - 17:02:21 1093.5 m/min 16-0271-771
47

BLATA Miroslav

Šardice

721080 1 - 16:39:55 1092.683 m/min 14-0164-878
48

VADURA Jaroslav

Zlechov

742680 1 - 17:00:00 1092.176 m/min 16-0263-50 e
49

ILČÍK Václav

Dubňany

727180 1 - 16:46:57 1090.307 m/min 16-0162-37E
50

NOVÁK František

Bylnice

787200 1 - 17:58:00 1066.667 m/min 16-0248-1642 E
51

DAŇO Daniel

Bylnice

786180 1 - 18:08:42 1050.06 m/min 15-0400-611
52

MIKLAS Jan

Bylnice

787240 1 - 18:14:00 1044.085 m/min 15-0248-1807 E
53

MACHAČ Patrik

Bylnice*

789920 1 - 18:18:21 1041.63 m/min 15-0248-344
54

MACHAČ Patrik

Bylnice*

789920 1 - 18:25:00 1032.575 m/min 17-0248-880 E
55

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

787240 1 - 18:22:33 1032.378 m/min 14-0334-232
56

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

787240 1 - 18:22:50 1031.995 m/min 16-0248-1470
57

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

787240 1 - 18:27:54 1025.186 m/min 14-0248-1010 E
58

KOLÍNEK Jarolím, I

Bylnice

790090 1 - 18:37:00 1016.847 m/min 13-0248-1330
59

STRNAD Jaroslav

Rohatec

735290 1 - 17:48:25 1009.436 m/min 14-0169-54
60

MACHAČ Patrik

Bylnice*

789920 1 - 18:43:06 1008.709 m/min 15-0248-309
61

LÉTAL Milan

Zaječí

705380 1 - 17:26:48 997.991 m/min 16-0174-1360
62

STRUŽKA Libor

Bylnice

781730 1 - 18:53:13 985.519 m/min 15-0248-1034
63

GORCIK Frantisek

St.Hrozenkov

779380 1 - 18:53:47 981.855 m/min 15-0245-711
64

STRUŽKA Libor

Bylnice

781730 1 - 18:58:41 978.773 m/min 13-0248-508

 

Pásmo STŘED

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

GROH Aleš

Domašov

724410 1 - 15:15:46 1258.166 m/min 17-0234-1703-H
2

KRUTIL Karel

Dřevohostice

748090 1 - 15:51:42 1222.969 m/min 14-0215-48
3

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

727870 1 - 15:46:20 1200.445 m/min 15-0217-5717 H
4

RYŠAVÝ Jan

Strukov

712730 1 - 15:34:00 1199.882 m/min 15-0233-2568-H
5

NOVÁK Libor

Nezamyslice

712280 1 - 15:38:44 1189.645 m/min 15-019-908
6

ČERNÝ Josef

Holešov

750330 1 - 16:12:15 1186.762 m/min 16-0266-6541 He
7

BARTL Pavel

Šumvald

707710 1 - 15:36:22 1186.703 m/min 15-0236-4468-H
8

MACHÁČEK Dalibor

Šternberk

720370 1 - 15:51:00 1179.002 m/min 14-0234-326-H
9

KRUTIL Michal

Dřevohostice

748240 1 - 16:15:03 1178.238 m/min 17-0205-533
10

BARTL Pavel

Šumvald

707710 1 - 15:41:16 1177.032 m/min 12-0236-6571-He
11

GROH Aleš

Domašov

724410 1 - 15:55:59 1176.022 m/min 17-0234-181-H
12

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

722420 1 - 15:56:26 1171.935 m/min 15-0214-583
13

KŘÍŽ František

Prostějov

715830 1 - 15:51:28 1170.677 m/min 14-0265-237E
14

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

753730 1 - 16:24:00 1170.388 m/min 13-0267-662 H
15

NOVÁK Libor

Nezamyslice

712280 1 - 15:49:23 1168.854 m/min 16-0212-603
16

OHAREK Josef

Tlumačov

746210 1 - 16:19:00 1167.778 m/min 16-0275-756 H
17

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

705690 1 - 15:46:09 1164.217 m/min 12-0231-4076-H
18

BARTL Pavel

Šumvald

707710 1 - 15:49:43 1160.719 m/min 17-0236-1168-He
19

OHAREK Josef

Tlumačov

746210 1 - 16:23:00 1160.513 m/min 15-0275-307 H
20

MRTÝNEK Ladislav

Olomouc

719210 1 - 16:02:10 1155.976 m/min 16-0213-49
21

SUCHÁNEK Břetislav

Olomouc

719670 1 - 16:03:00 1155.169 m/min 16-0213-268
22

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

723670 1 - 16:09:55 1148.835 m/min 16-0234-1529 He
23

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

723670 1 - 16:10:11 1148.348 m/min 16-0234-1693 He
24

OHAREK Josef

Tlumačov

746210 1 - 16:30:00 1148.015 m/min 15-0275-311 H
25

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

750410 1 - 16:35:00 1145.664 m/min 15-0266-756 H
26

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

740990 1 - 16:27:15 1144.828 m/min 15-0270-1429 H
27

ZELINA Jiří

Kurovice

748990 1 - 16:37:00 1140.015 m/min 13-0269-518 H
28

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

748450 1 - 16:38:56 1135.851 m/min 15-0148-1723 H
29

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

748410 1 - 16:40:29 1133.125 m/min 16-0266-6325 H
30

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

676480 1 - 15:38:06 1131.048 m/min 11-0229 4821
31

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

748410 1 - 16:43:37 1127.775 m/min 15-0266-1016 H
32

KONEČNÝ Pavel

Kurovice*

746110 1 - 16:41:51 1127.31 m/min 14-0269-31 H
33

FIŠER Otto

Červený Potok

680530 1 - 15:48:51 1117.73 m/min 15-0229 535 e
34

KOLMAN Oldřich

Kroměříž

737160 1 - 16:40:44 1115.669 m/min 14-0270-1019 H
35

DEMEL Karel

Rybníček

713840 1 - 16:22:00 1111.9 m/min 10-0233-374-H
36

NOVÁK Libor

Nezamyslice

712280 1 - 16:21:29 1110.364 m/min 13-0212-248
37

SEHNAL Jiří

Holešov

752370 1 - 17:00:00 1106.426 m/min 16-0266-6185 H
38

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

750410 1 - 16:59:50 1103.815 m/min 15-0266-754 H
39

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

740990 1 - 16:51:39 1103.238 m/min 15-0270-1440 He
40

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

758200 1 - 17:09:11 1100.143 m/min 14-0265-708 H
41

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

750410 1 - 17:03:57 1097.171 m/min 15-0266-691 H
42

STRAKA Stanislav

Šumvald

707980 1 - 16:30:15 1088.781 m/min 15-0236-4208-He
43

ZPĚVÁK Zdeněk

Hoštice

720270 1 - 16:52:00 1071.83 m/min 16-0140-239
44

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

727870 1 - 17:00:02 1070.345 m/min 16-0264-116 H
45

VACEK Jiří

Červená Voda

677350 1 - 16:13:02 1070.007 m/min 14-0229 336
46

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

704300 1 - 17:15:42 1012.362 m/min 16-0233-2862-H
47

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

704300 1 - 17:33:53 986.576 m/min 15-0233-2680-H
48

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

704340 1 - 17:47:25 968.276 m/min 16-0233-2091-H
49

HLUBINKA Jan

Haňovice

704470 1 - 18:14:44 933.403 m/min 14-0231-4187-H
50

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

704340 1 - 18:18:33 928.535 m/min 16-0233-2083-H

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2019 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv