On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Hamm (pásmo MSS SEVER) - odstartováno - polojasno, bezv?t?í, 17 st.
Start 15.6.2019 - 06:30:00

Pro zadání Vašeho doletu
kontaktujte pověřeného koordinátora pásma!

Souřadnice startu: 51°41'57'' - 7°40'24''

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

768500 1 - 17:25:40 1172.089 m/min 16-0199-628 HE
2

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

770930 1 - 17:30:25 1167.339 m/min 14-0195-24
3

CZAKON Vratislav

Paskov

778710 1 - 17:46:13 1151.569 m/min 15-0191-653 He
4

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

768500 1 - 17:44:58 1138.575 m/min 15-0199-509 HE
5

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

770930 1 - 17:51:25 1131.364 m/min 14-0195-87 He
6

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

818000 1 - 18:38:41 1122.573 m/min 14 0239 284
7

HANZELKA Josef

Štramberk

773120 1 - 17:58:54 1122.253 m/min 14-0306-253
8

HAPL Lubomír

Štramberk

774170 1 - 18:12:05 1102.675 m/min 11-0306-6059
9

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

772380 1 - 18:13:20 1098.171 m/min 14 0197 434
10

HAŠŠO Slavomir

Baška

786490 1 - 18:27:30 1096.153 m/min 15-0149-127 H
11

HAŠŠO Slavomir

Baška

786490 1 - 18:31:32 1090.026 m/min 16-0149-506 H
12

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

776980 1 - 18:22:58 1089.784 m/min 14-0197-517
13

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

777810 1 - 18:32:04 1077.2 m/min 15-0197-199
14

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

772380 1 - 18:27:47 1076.063 m/min 15 0197 545
15

BORTEL Jaromír

Mniší

772010 1 - 18:38:08 1060.259 m/min 16-0194-576 He
16

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

764960 1 - 18:31:36 1060.089 m/min 16-0200-200
17

BUJAS O. +HRBÁČEK

Horní Suchá

787390 1 - 18:53:50 1058.557 m/min 13-0189-241
18

ŽEDEK Žedek Team

Baška

786440 1 - 18:53:55 1057.161 m/min 15-0149-295 h
19

HONES RAFFAJOVÁ

Vražné

760010 1 - 18:29:50 1055.814 m/min 16-0194-400 h
20

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

781830 1 - 18:51:10 1054.864 m/min 16-0150-28 h
21

OLYMPIA Mácha

Krmelín

774620 1 - 18:45:00 1053.905 m/min 17-0153-262He
22

CABALA Jan

Nová Bělá

774290 1 - 18:46:17 1051.62 m/min 16 0156 875 He
23

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

786450 1 - 18:59:04 1049.907 m/min 15-0189-34-E
24

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

781830 1 - 18:57:35 1045.81 m/min 15-0150-9036 h
25

OSTÁREK Karel

Hlučín 2

766120 1 - 18:44:56 1042.435 m/min 13.0324.284 he
26

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

777810 1 - 18:57:00 1041.245 m/min 13-0197-721 HE
27

BAŠISTA+MAJ

Hlučín 2

762210 1 - 18:43:33 1039.07 m/min 13-0324-140 H
28

CHOBOT Lukáš

Darkovičky

765300 1 - 18:48:00 1036.992 m/min 15-0285-1185 He
29

HOLEŠA Štefan

Těrlicko

788510 1 - 19:11:22 1035.651 m/min 14.0152.103 H
30

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

770930 1 - 18:56:25 1032.841 m/min 16-0195-229 He
31

SALGA Jaromír

Krásné Pole

760070 1 - 18:48:09 1029.696 m/min 15-0228-3520 h
32

ŠTACH Vladimír

Pozděchov

777860 1 - 19:06:13 1028.621 m/min 16-0197-809
33

BLOKESCH Norbert

Hlučín 2

768500 1 - 18:59:00 1026.035 m/min 16.0324.999
34

KLEIN David

Těrlicko

799280 1 - 19:30:34 1023.974 m/min 13-0152-641 he
35

ŽEDEK Žedek Team

Baška

786440 1 - 19:22:05 1018.595 m/min 16-0149-804
36

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

818000 1 - 19:54:06 1017.286 m/min 15 0239 309
37

PRZECZEK Bruno

Těrlicko

788740 1 - 19:25:24 1017.204 m/min 15.0152.223 He
38

DUDA Rostislav

Těrlicko

790710 1 - 19:29:55 1013.839 m/min 15.0238.601 H
39

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

784610 1 - 19:28:21 1008.043 m/min 13-0191-270
40

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

776980 1 - 19:22:02 1006.407 m/min 14-0197-503
41

BORTEL Jaromír

Mniší

772010 1 - 19:19:41 1003.023 m/min 14-0194-403 He
42

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

777810 1 - 19:32:28 994.049 m/min 15-0197-143
43

KROUPA Jan

Lidečko

788150 1 - 19:57:40 975.836 m/min 09-0193-1151
44

BLOKESCH Norbert

Hlučín 2

768500 1 - 19:40:16 972.457 m/min 16.0324.983
45

PEROUTKA Jan

Podlesí

769050 1 - 19:41:29 971.657 m/min 16-0316-898 H
46

KLEMENS Karel

Kravaře

756550 1 - 19:28:40 971.597 m/min 15-0221-3403 he
47

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

781830 1 - 19:59:18 966.057 m/min 17-0150-1361 he
48

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

772380 1 - 19:49:41 965.857 m/min 14 0197 449
49

ROMAN Vladislav

Paskov

778990 1 - 19:57:00 965.291 m/min 14-0157.4067 H
50

NEDOJEDLÝ Antonín

Orlová

782160 1 - 20:03:17 961.731 m/min 15-0188-296-H
51

SKOKAN Pavel + K.

Místek

788570 1 - 20:12:11 959.117 m/min 17-0400-210 He
52

KROUPA Jan

Lidečko

788150 1 - 20:12:04 958.742 m/min 05-0193-472
53

HONES RAFFAJOVÁ

Vražné

760010 1 - 19:43:36 957.674 m/min 12-0195-1299
54

KROUPA Jan

Lidečko

788150 1 - 20:17:05 952.927 m/min 14-0193-1013
55

ŠKOVRÁNEK Konrád

Darkovičky

768240 1 - 20:06:00 941.471 m/min 16-0152-124 He
56

SUCHAN Josef

Halenkov

788230 1 - 20:28:29 940.066 m/min 14-0191-143
57

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

818000 1 - 21:05:37 934.199 m/min 15 0239 373
58

VEČEŘA Jaromír

Paskov

775450 1 - 20:20:20 933.902 m/min 16-0159-80 H
59

LAZOVÝ Vladimír

Slezská Ostrava

774210 1 - 20:22:10 930.354 m/min 17-0187-57 he
60

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

818000 1 - 21:12:15 927.175 m/min 15 0239 365
61

BIEL Rostislav

Vsetín

770510 1 - 20:21:53 926.224 m/min 13-0200-325
62

BORTEL Jaromír

Mniší

772010 1 - 20:25:03 924.508 m/min 15-0194-434
63

MOLEK Karel

Halenkov

783580 1 - 20:39:08 922.8 m/min 13-0191-359
64

SVRČINA David

Dolní Lutyně*

780100 1 - 20:42:15 915.342 m/min 16-0183-89-HE
65

KUROVSKI Josef

Vrazne

759740 1 - 20:25:25 909.414 m/min 16-0196-351 h
66

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

772380 1 - 20:39:36 909.11 m/min 15 0197 535
67

BEZECNÝ Vlastislav

Nová Bělá

788280 1 - 21:01:43 904.285 m/min 14-0155-338 H
68

MINARČÍK Tomáš

Val.Mez.

785140 1 - 20:59:17 903.204 m/min 16-0199-1171 HE
69

ŠTACH Vladimír

Pozděchov

777860 1 - 20:53:16 901.066 m/min 16-0197-815
70

Rodina Mazurova

Jablunkov

814900 1 - 21:38:03 897.418 m/min 15-0240-1195 He
71

HONES RAFFAJOVÁ

Vražné

760010 1 - 20:39:54 894.235 m/min 15-0306-1414
72

Rodina Mazurova

Jablunkov

814900 1 - 22:03:40 890.601 m/min 17-0240-253 He
73

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

772380 1 - 21:01:56 885.825 m/min 15 0197 532 E
74

HONES RAFFAJOVÁ

Vražné

760010 1 - 20:51:31 882.177 m/min 15-0306-1415 He
75

ŽEDEK Žedek Team

Baška

786440 1 - 21:29:50 873.984 m/min 16-0150-837 he
76

BIEL Rostislav

Vsetín

770510 1 - 21:16:03 869.601 m/min 16-0200-18
77

DUDA Emil

Těrlicko

790710 2 - 05:08:42 829.097 m/min 17.0152.1027 H
78

DUDA Rostislav

Těrlicko

790710 2 - 05:14:13 824.329 m/min 15.0152.898 H
79

KAISER František

Dětmarovice

788350 2 - 05:26:33 811.435 m/min 16-0184-108-HE
80

ŠVIRK Stanislav

Petřvald

782630 2 - 06:04:00 775.649 m/min 15-0185-135 H
81

WEISMAN Antonin

Frydek

786040 2 - 06:53:36 742.528 m/min 15-0150-9088 h
82

KAISER František

Dětmarovice

788350 2 - 07:59:38 700.984 m/min CZ-15-0184-12 He
83

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

781830 2 - 08:09:07 689.374 m/min 15-0150-9043 h
84

KAISER František

Dětmarovice

788350 2 - 08:32:20 681.178 m/min CZ-14-0184-64 H
85

KAISER František

Dětmarovice

788350 2 - 09:01:42 664.321 m/min 16-0184-100 He
86

HOMOLKOVÁ Eva

Frýdek

782630 2 - 09:36:01 640.966 m/min 12-0150-4902 he

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2019 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv