On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Tilburg - odstartováno - jasno, 15°C, SV vítr
Start 29.6.2019 - 06:00:00

První dolétlí holubi musí být nahlášeni ihned,
nejpozději však do 30 minut po příletu na určeného koordinátora
v každém výpočetním pásmu...

Video přepravy a startu (OS CHPH Uherské Hradiště)

Video přepravy a startu (OS CHPH Haná)

Harmonogram:

OS CHPH Uherské Hradiště

6:30 hod. napojeno

12:30 hod. nakrmeno

15:00 hod. napojeno

20:30 hod. příjezd na místo, napojeno

5:30 hod. napojeno

Souřadnice startu: 51°32'11'' - 5°3'5''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

NOVÁK Libor

Nezamyslice

883590 1 - 19:25:04 1097.536 m/min 15-019-908
2

BRI.UHERKOVI

Knezpole

924400 1 - 20:27:07 1066.062 m/min 12 0400 4714
3

BARTL Pavel

Šumvald

870980 1 - 19:47:41 1052.311 m/min 15-0236-4468-H
4

OLYMPIA Mácha

Krmelín

950180 1 - 21:06:04 1048.687 m/min 13-0153-201 He
5

ZEMAN František

Moravany

859250 1 - 19:44:04 1042.695 m/min 15-0141-102
6

KAISER František

Dětmarovice

965040 1 - 21:25:42 1042.498 m/min 16-0184-108-HE
7

FUKSA Josef

Holešov

921350 1 - 20:49:03 1036.331 m/min 15-0266-98 H
8

BECHA Lubomír

Vedrovice

851230 1 - 19:42:17 1035.203 m/min 16-0281-1013 E
9

GROH Aleš

Domašov

889200 1 - 20:27:31 1024.995 m/min 15-0234-3343-H
10

DVOŘÁK Karel

Hostákov

814900 1 - 19:17:52 1021.349 m/min 15-0296-847 He
11

BADIN Vladimír

Mor.Bránice

852720 1 - 19:55:29 1020.631 m/min 14-0312-278
12

FAJMON Team

Velký Dvůr

864070 1 - 20:07:47 1019.211 m/min 14-0282-906 e
13

ZEMAN František

Moravany

859250 1 - 20:03:19 1018.894 m/min 15-0254-4648 e
14

VADURA Jaroslav

Zlechov

916760 1 - 21:01:29 1016.946 m/min 16 0263 65 He
15

CZAKON Vratislav

Paskov

954340 1 - 21:39:36 1015.688 m/min 15-0191-653 E
16

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

816460 1 - 19:25:36 1013.481 m/min 16-0318-42 He
17

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

902950 1 - 20:51:40 1012.654 m/min 16-0164-120
18

KŘÍŽ František

Prostějov

884670 1 - 20:38:42 1006.794 m/min 15-0214-607
19

OHAREK Josef

Tlumačov

917420 1 - 21:21:42 995.356 m/min 13-0275-4530 H
20

LEŠŇOVSKÝ+VRBA

Vojkovice

871770 1 - 20:41:45 988.682 m/min 16-0146-321
21

NOVÁČEK Josef

Mohelno

834410 1 - 20:16:11 974.569 m/min 15-0296-271 He
22

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

796080 1 - 19:38:54 972.133 m/min 14-0235-753 He
23

FIŠER Otto

Červený Potok

839810 1 - 20:28:59 966.428 m/min 15-0229 536 e
24

TOMEK Jindřich

Křižanov

817970 1 - 20:12:04 959.984 m/min 14-0302-302 H
25

LEŠŇOVSKÝ+VRBA

Vojkovice

871770 1 - 21:12:12 955.679 m/min 16-0146-140
26

KROUPA Jan

Lidečko

959970 2 - 05:22:24 948.212 m/min 13-0611-609 HE
27

SVOBODA Zdeněk

Cholina

872170 1 - 21:24:00 943.907 m/min 14-0237-432-H
28

BARTL Pavel

Šumvald

870980 1 - 21:27:07 939.45 m/min 14-0236-911-H
29

MIKEŠKA Ladislav

Holešov

918250 2 - 04:50:00 936.99 m/min 14-0266-691 H
30

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

816460 1 - 20:37:11 930.775 m/min 15-0318-781 He
31

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

835470 1 - 21:08:29 919.632 m/min 14-0229 1743
32

KRUTIL Karel

Dřevohostice

916600 2 - 05:08:07 918.33 m/min 15-0205-3346
33

KANTOR Bronislav

Návsi

988370 2 - 06:29:19 915.737 m/min 15-0240-585 He
34

SKRBEK Marek

Studénka

938170 2 - 05:37:46 912.824 m/min 15-0198-327
35

DŘÍMAL Josef

Holešov

922000 2 - 05:22:00 911.067 m/min 15-0266-309 H
36

NAVRÁTIL Karel

Lipník n/Bečvou

903990 2 - 05:05:30 908.076 m/min 14-0210-79
37

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

876160 2 - 04:45:18 898.349 m/min 15-0236-4306-H
38

DVOŘÁK Josef

Lhotky

815980 1 - 21:12:02 894.682 m/min 15-05349-84 H
39

BRI.UHERKOVI

Knezpole

924400 2 - 05:45:55 892.35 m/min 14 0254 3755
40

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

956180 2 - 06:26:57 887.859 m/min 14-0183-64
41

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

902950 2 - 05:29:25 885.752 m/min 15-0164-29
42

KUBITA Antonín

Prasklice

898100 2 - 05:38:00 873.638 m/min 16-0273-31 H
43

POPELKA Roman

Korytna

941140 2 - 06:33:44 868.424 m/min 15 0255 4652
44

BRI.UHERKOVI

Knezpole

924400 2 - 06:15:22 867.682 m/min 13 0254 2159
45

BITTA Jan

Kravaře

935790 2 - 06:34:16 863.063 m/min 16-0221-232 He
46

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

920380 2 - 06:17:44 861.994 m/min 15-0270-1119 H
47

SKRBEK Marek

Studénka

938170 2 - 06:51:40 851.592 m/min 15-0198-483
48

VADURA Jaroslav

Zlechov

916760 2 - 06:31:32 847.648 m/min 17 0263 1080 He
49

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

942220 2 - 07:02:59 846.572 m/min 15 0199 509 He
50

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

959530 2 - 07:26:23 844.372 m/min 13-0248-710
51

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

868870 2 - 05:42:17 841.697 m/min 16-0180-4777
52

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

876160 2 - 05:56:11 837.482 m/min 15-0233-2706-H
53

GROH Aleš

Domašov

889200 2 - 06:13:48 835.871 m/min 14-0234-1328-H
54

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

921660 2 - 06:55:49 833.465 m/min 15 0271 205
55

HASTIK Josef

Susice

919470 2 - 06:54:03 832.816 m/min 13 0244 317
56

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

885960 2 - 06:19:56 828.052 m/min 14-0179-5116
57

POPELKA Roman

Korytna

941140 2 - 07:26:43 827.946 m/min 15 0255 4632
58

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

942010 2 - 07:29:49 826.457 m/min 15.0324.79
59

VARMUZA Martin

Knezpole

924290 2 - 07:09:42 825.48 m/min 12 0254 1705
60

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

923050 2 - 07:11:01 823.404 m/min 16 0260 48
61

KROUPA Jan

Lidečko

959970 2 - 07:57:03 822.561 m/min 15-0193-1056
62

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

891250 2 - 06:40:12 817.511 m/min 15-0178-5072
63

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

889100 2 - 06:42:24 813.896 m/min 16-0234-1529 He
64

SNÁŠEL Antonín

Rousínov

876310 2 - 06:27:00 813.658 m/min 16-0144-1222
65

HRYČOVSKÝ Pavel

Nový Přerov

868880 2 - 06:18:34 813.127 m/min 17-0280-3215e
66

NOVÁK František

Bylnice

959370 2 - 08:10:00 813.025 m/min 16-0248-1648
67

DUDA Rostislav

Těrlicko

966620 2 - 08:20:10 812.172 m/min 15.0152.928 H
68

FUKSA Josef

Holešov

921350 2 - 07:27:07 810.251 m/min 12-0266-908 H
69

KONEČNÝ Mir.Yvetta

Kurovice

916840 2 - 07:25:00 807.789 m/min 11-0269-280 H
70

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

921660 2 - 07:31:06 807.694 m/min 15 0271 201
71

NOVÁK Karel

Holešov

917250 2 - 07:29:50 804.723 m/min 14-0266-1015 H
72

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

912590 2 - 07:24:57 804.079 m/min 11-0270-320 H
73

OHAREK Josef

Tlumačov

917420 2 - 07:31:00 804.049 m/min 14-0275-5140 H
74

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

889100 2 - 06:56:09 803.779 m/min 15-0234-2161 H
75

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

928410 2 - 07:48:26 801.436 m/min 16-0265-168 H
76

VADURA Jaroslav

Zlechov

916760 2 - 07:34:28 801.037 m/min 14 0263 2500
77

GREBENÍČEK Jaroslav

Napajedla

918630 2 - 07:37:59 800.212 m/min 16 0271 788
78

ZALESAK Josef

Banov

942920 2 - 08:11:22 798.16 m/min 12 0245 328 He
79

JURASEK Ant.

Ost.N.Ves

923170 2 - 07:53:50 793.215 m/min 13 0260 1233
80

SUCHAN Josef

Halenkov

961300 2 - 08:42:04 793.108 m/min 15-0191-648
81

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

921660 2 - 07:54:14 791.645 m/min 15 0271 234
82

MAULER Aleš

Strukov

877300 2 - 07:00:15 790.182 m/min 17-0233-1160-He
83

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

944220 2 - 08:28:05 788.109 m/min 15 0197 535 H
84

HANAK Milan

Blatnice

927030 2 - 08:08:14 786.797 m/min 16 0246 65
85

HRYČOVSKÝ Pavel

Nový Přerov

868880 2 - 06:54:43 786.518 m/min 17-0280-3292e
86

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

920380 2 - 08:01:11 785.855 m/min 15-0266-691 H
87

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

868540 2 - 06:58:51 783.28 m/min 16-0233-2083-H
88

HAŠŠO Slavomir

Baška

961700 2 - 08:58:42 782.697 m/min 16-0149-559
89

POPELKA Roman

Korytna

941140 2 - 08:36:10 780.274 m/min 16-0255-413 E
90

BIEL Rostislav

Vsetín

943340 2 - 08:42:46 777.841 m/min 16-0200-18
91

GROH Aleš

Domašov

889200 2 - 07:34:41 776.809 m/min 17-0234-1703-H
92

HALAJKOVI

Nová Bělá

945350 2 - 08:51:49 773.725 m/min 14-0153-748 H
93

ZELINA Jiří

Kurovice

919780 2 - 08:20:00 772.924 m/min 12-0269-25 H
94

BÁTĚK Josef

Senice na Hané

876090 2 - 07:28:00 769.851 m/min 14-0211-120-H
95

ŽEDEK Žedek Team

Baška

961570 2 - 09:20:29 768.959 m/min 15-0149-295 h
96

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

918400 2 - 08:24:34 768.814 m/min 15-0266-1062 H
97

NEDVĚDICKÝ Jindřich

Milotice

905830 2 - 08:10:29 767.338 m/min 13-0165-367
98

MAULER Aleš

Strukov

877300 2 - 07:33:30 767.206 m/min 17-0233-319-He
99

INGR Zdeněk

Vlkoš

905600 2 - 08:18:36 761.905 m/min 14-0166-4359
100

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

920380 2 - 08:38:31 761.578 m/min 15-0266-756 H
101

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

924320 2 - 08:47:00 759.507 m/min 13-0267-662 H
102

SKOKAN Pavel + K.

Místek

964100 2 - 09:40:58 758.556 m/min 16 0155 804 he
103

KŘIVÁNEK Petr

Rousínov

876250 2 - 08:01:23 748.047 m/min 14-0144-840 e
104

SÝKORA Jaromír

Hoštice

882470 2 - 08:11:54 746.654 m/min 15-0208-37
105

NEDVĚDICKÝ Jindřich

Milotice

905830 2 - 08:43:39 746.368 m/min 16-0165-362
106

JURASEK Ant.

Ost.N.Ves

923170 2 - 09:07:05 746.247 m/min 13 0260 1226
107

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

923050 2 - 09:09:22 744.776 m/min 16 0260 85
108

BLATA Miroslav

Šardice

897680 2 - 08:37:32 743.4 m/min 14-0164-228
109

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

945010 2 - 09:44:41 741.368 m/min CZ-14-0195-87 he
110

GREBENÍČEK Jaroslav

Napajedla

918630 2 - 09:09:57 740.861 m/min 16 0271 771 He
111

HAŠŠO Slavomir

Baška

961700 2 - 10:08:19 740.728 m/min 15-0149-127 H
112

HOLUŠA David

Krásné Pole

939640 2 - 09:39:11 740.35 m/min 16-0228-896 He
113

ŽEDEK Žedek Team

Baška

961570 2 - 10:10:10 739.574 m/min 14-0149-1256 he
114

KOUKAL Petr a Jan

Staré Brno

858220 2 - 07:50:50 739.314 m/min 16-0145-341 e
115

DUDA Rostislav

Těrlicko

966620 2 - 10:17:54 739.063 m/min 15.0238.601 H
116

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

920510 2 - 09:15:41 738.96 m/min 15 - 0223 - 3360 H
117

BORTEL Jaromír

Mniší

946510 2 - 09:58:08 734.792 m/min 14-0194-342 He
118

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

944220 2 - 09:56:33 733.916 m/min 14 0197 434 H
119

LATOŇ Miroslav

Služovice

923190 2 - 09:29:20 733.078 m/min 17 - 0225 - 305 He
120

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

957380 2 - 10:22:10 729.618 m/min 14-0150-8265 he
121

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

876160 2 - 08:33:36 727.949 m/min 16-0236-2102-H
122

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

885960 2 - 08:47:43 727.558 m/min 14-0179-5178
123

STRNAD Jaroslav

Rohatec

912270 2 - 09:25:40 726.522 m/min 14-0169-54
124

BIEL Rostislav

Vsetín

943340 2 - 10:10:58 725.107 m/min 13-0200-307 HE
125

KUNZ Ondřej

Nová Bělá *

947230 2 - 10:25:59 719.789 m/min 15-0156-734 H
126

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

924320 2 - 10:02:00 715.418 m/min 14-0267-692 H
127

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

918460 2 - 10:03:30 710.058 m/min 16-0187-183 He
128

BORTEL Jaromír

Mniší

946510 2 - 10:44:25 709.306 m/min 16-0194-537 He
129

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

868540 2 - 08:58:28 707.011 m/min PL-15-0250-3623-H
130

CHLUP Ladislav

Hovorany

894800 2 - 09:42:38 703.109 m/min 11-0164-809
131

DUDA Emil

Těrlicko

966620 2 - 11:33:09 698.854 m/min 17.0152.1028 H
132

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

949640 2 - 11:10:00 698.265 m/min 15-0197-107
133

Ing. RANOCHA Václav

Krmelín

951080 2 - 11:13:31 697.52 m/min 15-0153-1080 He
134

NOVÁK František

Bylnice

959370 2 - 11:31:00 694.692 m/min 16-0248-1642 E
135

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

959530 2 - 11:35:27 692.576 m/min 16-0248-1437 E
136

CHLUP Ladislav

Hovorany

894800 2 - 10:06:00 690.432 m/min 17-0164-1061
137

HAPL Lubomír

Štramberk

948910 2 - 11:27:03 689.089 m/min 14-0190-2648 HE
138

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

948820 2 - 11:28:47 688.157 m/min 16-0197-500
139

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

952880 2 - 11:34:47 688.108 m/min 14-0195-874 h
140

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

868540 2 - 09:38:28 684.716 m/min 16-0334-113-H
141

ŠIMČÍK Milan

Hlučín 2

941660 2 - 11:45:00 675.025 m/min 16.0324.1074
142

ONDRÁČEK Petr

Služovice

922530 2 - 11:20:35 673.093 m/min 14 - 0223 - 444 H
143

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

902570 2 - 10:59:37 668.76 m/min 14-0164-189
144

ŠTACH Vladimír

Pozděchov

949690 2 - 12:11:30 668.09 m/min 15-0197-91 E
145

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

876160 2 - 10:23:28 667.059 m/min 16-0236-2108-H
146

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

876160 2 - 10:35:43 660.895 m/min 14-0236-1021-H
147

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

876160 2 - 10:48:57 654.363 m/min 15-0236-4343-He
148

DUDA Rostislav

Těrlicko

966620 2 - 13:27:31 645.482 m/min 15.0152.898 H
149

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

942010 2 - 12:53:52 643.508 m/min 15.0324.96
150

DUDA Rostislav

Těrlicko

966620 2 - 13:40:10 640.075 m/min 16.0152.98 H
151

SLÍPEK Lubomír

Místek

959070 2 - 13:47:56 631.826 m/min 15 0155 248 h
152

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

945010 2 - 13:32:29 628.965 m/min 16-0195-229 He
153

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

949640 2 - 13:46:00 626.412 m/min 14-0197-877 E
154

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

920510 2 - 13:01:10 625.701 m/min 13 - 0223 - 66 H
155

PEROUTKA Jan

Podlesí

942550 2 - 13:41:48 623.462 m/min 16-0316-898
156

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

949640 2 - 13:57:00 621.899 m/min 13-0197-715
157

MARTÍNEK Josef

Nový Jičín

942810 2 - 13:52:04 619.428 m/min 15-0195-480
158

ŠTACH Vladimír

Pozděchov

949690 2 - 14:04:44 618.798 m/min 14 0265 547
159

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

952880 2 - 14:12:51 617.61 m/min 14-0194-55he
160

HYBNER Otto

Petrov

917460 2 - 13:18:52 616.214 m/min 16-0163-49e
161

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

957140 2 - 15:04:18 600.351 m/min 14-0183-346-HE
162

HANZELKA Josef

Štramberk

947640 2 - 14:52:33 598.806 m/min 14-0306-253
163

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

944220 2 - 15:01:21 593.345 m/min 14 0248 1017 E
164

BIEL Rostislav

Vsetín

943340 2 - 15:16:11 587.318 m/min 16-0200-7 E
165

KRUPA Josef

Dolní Lutyně

956500 2 - 15:56:36 580.894 m/min 15-0183-336-H
166

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

957140 2 - 16:08:11 577.222 m/min 11-0183-343-H
167

DUDA Emil

Těrlicko

966620 2 - 16:28:41 575.82 m/min 14.0152.1250 H
168

LAZOVÝ Vladimír

Slezská Ostrava

950540 2 - 16:47:00 560.13 m/min 15-0187-115-H
169

VEČEŘA Jaromír

Paskov

951510 2 - 17:11:34 552.7 m/min 15 0228 3007 he
170

DUDA Emil

Těrlicko

966620 2 - 17:48:49 549.585 m/min 14.0152.350 H

 

Pásmo ZÁPAD

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

ZEMAN František

Moravany

859250 1 - 19:44:04 1042.695 m/min 15-0141-102
2

BECHA Lubomír

Vedrovice

851230 1 - 19:42:17 1035.203 m/min 16-0281-1013 E
3

DVOŘÁK Karel

Hostákov

814900 1 - 19:17:52 1021.349 m/min 15-0296-847 He
4

BADIN Vladimír

Mor.Bránice

852720 1 - 19:55:29 1020.631 m/min 14-0312-278
5

FAJMON Team

Velký Dvůr

864070 1 - 20:07:47 1019.211 m/min 14-0282-906 e
6

ZEMAN František

Moravany

859250 1 - 20:03:19 1018.894 m/min 15-0254-4648 e
7

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

816460 1 - 19:25:36 1013.481 m/min 16-0318-42 He
8

LEŠŇOVSKÝ+VRBA

Vojkovice

871770 1 - 20:41:45 988.682 m/min 16-0146-321
9

NOVÁČEK Josef

Mohelno

834410 1 - 20:16:11 974.569 m/min 15-0296-271 He
10

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

796080 1 - 19:38:54 972.133 m/min 14-0235-753 He
11

TOMEK Jindřich

Křižanov

817970 1 - 20:12:04 959.984 m/min 14-0302-302 H
12

LEŠŇOVSKÝ+VRBA

Vojkovice

871770 1 - 21:12:12 955.679 m/min 16-0146-140
13

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

816460 1 - 20:37:11 930.775 m/min 15-0318-781 He
14

DVOŘÁK Josef

Lhotky

815980 1 - 21:12:02 894.682 m/min 15-05349-84 H
15

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

868870 2 - 05:42:17 841.697 m/min 16-0180-4777
16

SNÁŠEL Antonín

Rousínov

876310 2 - 06:27:00 813.658 m/min 16-0144-1222
17

KŘIVÁNEK Petr

Rousínov

876250 2 - 08:01:23 748.047 m/min 14-0144-840 e
18

KOUKAL Petr a Jan

Staré Brno

858220 2 - 07:50:50 739.314 m/min 16-0145-341 e

 

Pásmo JIH

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

BRI.UHERKOVI

Knezpole

924400 1 - 20:27:07 1066.062 m/min 12 0400 4714
2

VADURA Jaroslav

Zlechov

916760 1 - 21:01:29 1016.946 m/min 16 0263 65 He
3

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

902950 1 - 20:51:40 1012.654 m/min 16-0164-120
4

BRI.UHERKOVI

Knezpole

924400 2 - 05:45:55 892.35 m/min 14 0254 3755
5

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

902950 2 - 05:29:25 885.752 m/min 15-0164-29
6

POPELKA Roman

Korytna

941140 2 - 06:33:44 868.424 m/min 15 0255 4652
7

BRI.UHERKOVI

Knezpole

924400 2 - 06:15:22 867.682 m/min 13 0254 2159
8

VADURA Jaroslav

Zlechov

916760 2 - 06:31:32 847.648 m/min 17 0263 1080 He
9

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

959530 2 - 07:26:23 844.372 m/min 13-0248-710
10

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

921660 2 - 06:55:49 833.465 m/min 15 0271 205
11

HASTIK Josef

Susice

919470 2 - 06:54:03 832.816 m/min 13 0244 317
12

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

885960 2 - 06:19:56 828.052 m/min 14-0179-5116
13

POPELKA Roman

Korytna

941140 2 - 07:26:43 827.946 m/min 15 0255 4632
14

VARMUZA Martin

Knezpole

924290 2 - 07:09:42 825.48 m/min 12 0254 1705
15

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

923050 2 - 07:11:01 823.404 m/min 16 0260 48
16

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

891250 2 - 06:40:12 817.511 m/min 15-0178-5072
17

HRYČOVSKÝ Pavel

Nový Přerov

868880 2 - 06:18:34 813.127 m/min 17-0280-3215e
18

NOVÁK František

Bylnice

959370 2 - 08:10:00 813.025 m/min 16-0248-1648
19

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

921660 2 - 07:31:06 807.694 m/min 15 0271 201
20

VADURA Jaroslav

Zlechov

916760 2 - 07:34:28 801.037 m/min 14 0263 2500
21

GREBENÍČEK Jaroslav

Napajedla

918630 2 - 07:37:59 800.212 m/min 16 0271 788
22

ZALESAK Josef

Banov

942920 2 - 08:11:22 798.16 m/min 12 0245 328 He
23

JURASEK Ant.

Ost.N.Ves

923170 2 - 07:53:50 793.215 m/min 13 0260 1233
24

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

921660 2 - 07:54:14 791.645 m/min 15 0271 234
25

HANAK Milan

Blatnice

927030 2 - 08:08:14 786.797 m/min 16 0246 65
26

HRYČOVSKÝ Pavel

Nový Přerov

868880 2 - 06:54:43 786.518 m/min 17-0280-3292e
27

POPELKA Roman

Korytna

941140 2 - 08:36:10 780.274 m/min 16-0255-413 E
28

NEDVĚDICKÝ Jindřich

Milotice

905830 2 - 08:10:29 767.338 m/min 13-0165-367
29

INGR Zdeněk

Vlkoš

905600 2 - 08:18:36 761.905 m/min 14-0166-4359
30

NEDVĚDICKÝ Jindřich

Milotice

905830 2 - 08:43:39 746.368 m/min 16-0165-362
31

JURASEK Ant.

Ost.N.Ves

923170 2 - 09:07:05 746.247 m/min 13 0260 1226
32

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

923050 2 - 09:09:22 744.776 m/min 16 0260 85
33

BLATA Miroslav

Šardice

897680 2 - 08:37:32 743.4 m/min 14-0164-228
34

GREBENÍČEK Jaroslav

Napajedla

918630 2 - 09:09:57 740.861 m/min 16 0271 771 He
35

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

885960 2 - 08:47:43 727.558 m/min 14-0179-5178
36

STRNAD Jaroslav

Rohatec

912270 2 - 09:25:40 726.522 m/min 14-0169-54
37

CHLUP Ladislav

Hovorany

894800 2 - 09:42:38 703.109 m/min 11-0164-809
38

NOVÁK František

Bylnice

959370 2 - 11:31:00 694.692 m/min 16-0248-1642 E
39

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

959530 2 - 11:35:27 692.576 m/min 16-0248-1437 E
40

CHLUP Ladislav

Hovorany

894800 2 - 10:06:00 690.432 m/min 17-0164-1061
41

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

902570 2 - 10:59:37 668.76 m/min 14-0164-189
42

HYBNER Otto

Petrov

917460 2 - 13:18:52 616.214 m/min 16-0163-49e

 

Pásmo STŘED

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

NOVÁK Libor

Nezamyslice

883590 1 - 19:25:04 1097.536 m/min 15-019-908
2

BARTL Pavel

Šumvald

870980 1 - 19:47:41 1052.311 m/min 15-0236-4468-H
3

FUKSA Josef

Holešov

921350 1 - 20:49:03 1036.331 m/min 15-0266-98 H
4

GROH Aleš

Domašov

889200 1 - 20:27:31 1024.995 m/min 15-0234-3343-H
5

KŘÍŽ František

Prostějov

884670 1 - 20:38:42 1006.794 m/min 15-0214-607
6

OHAREK Josef

Tlumačov

917420 1 - 21:21:42 995.356 m/min 13-0275-4530 H
7

FIŠER Otto

Červený Potok

839810 1 - 20:28:59 966.428 m/min 15-0229 536 e
8

SVOBODA Zdeněk

Cholina

872170 1 - 21:24:00 943.907 m/min 14-0237-432-H
9

BARTL Pavel

Šumvald

870980 1 - 21:27:07 939.45 m/min 14-0236-911-H
10

MIKEŠKA Ladislav

Holešov

918250 2 - 04:50:00 936.99 m/min 14-0266-691 H
11

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

835470 1 - 21:08:29 919.632 m/min 14-0229 1743
12

KRUTIL Karel

Dřevohostice

916600 2 - 05:08:07 918.33 m/min 15-0205-3346
13

DŘÍMAL Josef

Holešov

922000 2 - 05:22:00 911.067 m/min 15-0266-309 H
14

NAVRÁTIL Karel

Lipník n/Bečvou

903990 2 - 05:05:30 908.076 m/min 14-0210-79
15

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

876160 2 - 04:45:18 898.349 m/min 15-0236-4306-H
16

KUBITA Antonín

Prasklice

898100 2 - 05:38:00 873.638 m/min 16-0273-31 H
17

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

920380 2 - 06:17:44 861.994 m/min 15-0270-1119 H
18

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

876160 2 - 05:56:11 837.482 m/min 15-0233-2706-H
19

GROH Aleš

Domašov

889200 2 - 06:13:48 835.871 m/min 14-0234-1328-H
20

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

889100 2 - 06:42:24 813.896 m/min 16-0234-1529 He
21

FUKSA Josef

Holešov

921350 2 - 07:27:07 810.251 m/min 12-0266-908 H
22

KONEČNÝ Mir.Yvetta

Kurovice

916840 2 - 07:25:00 807.789 m/min 11-0269-280 H
23

NOVÁK Karel

Holešov

917250 2 - 07:29:50 804.723 m/min 14-0266-1015 H
24

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

912590 2 - 07:24:57 804.079 m/min 11-0270-320 H
25

OHAREK Josef

Tlumačov

917420 2 - 07:31:00 804.049 m/min 14-0275-5140 H
26

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

889100 2 - 06:56:09 803.779 m/min 15-0234-2161 H
27

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

928410 2 - 07:48:26 801.436 m/min 16-0265-168 H
28

MAULER Aleš

Strukov

877300 2 - 07:00:15 790.182 m/min 17-0233-1160-He
29

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

920380 2 - 08:01:11 785.855 m/min 15-0266-691 H
30

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

868540 2 - 06:58:51 783.28 m/min 16-0233-2083-H
31

GROH Aleš

Domašov

889200 2 - 07:34:41 776.809 m/min 17-0234-1703-H
32

ZELINA Jiří

Kurovice

919780 2 - 08:20:00 772.924 m/min 12-0269-25 H
33

BÁTĚK Josef

Senice na Hané

876090 2 - 07:28:00 769.851 m/min 14-0211-120-H
34

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

918400 2 - 08:24:34 768.814 m/min 15-0266-1062 H
35

MAULER Aleš

Strukov

877300 2 - 07:33:30 767.206 m/min 17-0233-319-He
36

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

920380 2 - 08:38:31 761.578 m/min 15-0266-756 H
37

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

924320 2 - 08:47:00 759.507 m/min 13-0267-662 H
38

SÝKORA Jaromír

Hoštice

882470 2 - 08:11:54 746.654 m/min 15-0208-37
39

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

876160 2 - 08:33:36 727.949 m/min 16-0236-2102-H
40

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

924320 2 - 10:02:00 715.418 m/min 14-0267-692 H
41

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

918460 2 - 10:03:30 710.058 m/min 16-0187-183 He
42

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

868540 2 - 08:58:28 707.011 m/min PL-15-0250-3623-H
43

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

868540 2 - 09:38:28 684.716 m/min 16-0334-113-H
44

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

876160 2 - 10:23:28 667.059 m/min 16-0236-2108-H
45

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

876160 2 - 10:35:43 660.895 m/min 14-0236-1021-H
46

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

876160 2 - 10:48:57 654.363 m/min 15-0236-4343-He

 

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

OLYMPIA Mácha

Krmelín

950180 1 - 21:06:04 1048.687 m/min 13-0153-201 He
2

KAISER František

Dětmarovice

965040 1 - 21:25:42 1042.498 m/min 16-0184-108-HE
3

CZAKON Vratislav

Paskov

954340 1 - 21:39:36 1015.688 m/min 15-0191-653 E
4

KROUPA Jan

Lidečko

959970 2 - 05:22:24 948.212 m/min 13-0611-609 HE
5

KANTOR Bronislav

Návsi

988370 2 - 06:29:19 915.737 m/min 15-0240-585 He
6

SKRBEK Marek

Studénka

938170 2 - 05:37:46 912.824 m/min 15-0198-327
7

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

956180 2 - 06:26:57 887.859 m/min 14-0183-64
8

BITTA Jan

Kravaře

935790 2 - 06:34:16 863.063 m/min 16-0221-232 He
9

SKRBEK Marek

Studénka

938170 2 - 06:51:40 851.592 m/min 15-0198-483
10

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

942220 2 - 07:02:59 846.572 m/min 15 0199 509 He
11

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

942010 2 - 07:29:49 826.457 m/min 15.0324.79
12

KROUPA Jan

Lidečko

959970 2 - 07:57:03 822.561 m/min 15-0193-1056
13

DUDA Rostislav

Těrlicko

966620 2 - 08:20:10 812.172 m/min 15.0152.928 H
14

SUCHAN Josef

Halenkov

961300 2 - 08:42:04 793.108 m/min 15-0191-648
15

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

944220 2 - 08:28:05 788.109 m/min 15 0197 535 H
16

HAŠŠO Slavomir

Baška

961700 2 - 08:58:42 782.697 m/min 16-0149-559
17

BIEL Rostislav

Vsetín

943340 2 - 08:42:46 777.841 m/min 16-0200-18
18

HALAJKOVI

Nová Bělá

945350 2 - 08:51:49 773.725 m/min 14-0153-748 H
19

ŽEDEK Žedek Team

Baška

961570 2 - 09:20:29 768.959 m/min 15-0149-295 h
20

SKOKAN Pavel + K.

Místek

964100 2 - 09:40:58 758.556 m/min 16 0155 804 he
21

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

945010 2 - 09:44:41 741.368 m/min CZ-14-0195-87 he
22

HAŠŠO Slavomir

Baška

961700 2 - 10:08:19 740.728 m/min 15-0149-127 H
23

HOLUŠA David

Krásné Pole

939640 2 - 09:39:11 740.35 m/min 16-0228-896 He
24

ŽEDEK Žedek Team

Baška

961570 2 - 10:10:10 739.574 m/min 14-0149-1256 he
25

DUDA Rostislav

Těrlicko

966620 2 - 10:17:54 739.063 m/min 15.0238.601 H
26

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

920510 2 - 09:15:41 738.96 m/min 15 - 0223 - 3360 H
27

BORTEL Jaromír

Mniší

946510 2 - 09:58:08 734.792 m/min 14-0194-342 He
28

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

944220 2 - 09:56:33 733.916 m/min 14 0197 434 H
29

LATOŇ Miroslav

Služovice

923190 2 - 09:29:20 733.078 m/min 17 - 0225 - 305 He
30

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

957380 2 - 10:22:10 729.618 m/min 14-0150-8265 he
31

BIEL Rostislav

Vsetín

943340 2 - 10:10:58 725.107 m/min 13-0200-307 HE
32

KUNZ Ondřej

Nová Bělá *

947230 2 - 10:25:59 719.789 m/min 15-0156-734 H
33

BORTEL Jaromír

Mniší

946510 2 - 10:44:25 709.306 m/min 16-0194-537 He
34

DUDA Emil

Těrlicko

966620 2 - 11:33:09 698.854 m/min 17.0152.1028 H
35

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

949640 2 - 11:10:00 698.265 m/min 15-0197-107
36

Ing. RANOCHA Václav

Krmelín

951080 2 - 11:13:31 697.52 m/min 15-0153-1080 He
37

HAPL Lubomír

Štramberk

948910 2 - 11:27:03 689.089 m/min 14-0190-2648 HE
38

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

948820 2 - 11:28:47 688.157 m/min 16-0197-500
39

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

952880 2 - 11:34:47 688.108 m/min 14-0195-874 h
40

ŠIMČÍK Milan

Hlučín 2

941660 2 - 11:45:00 675.025 m/min 16.0324.1074
41

ONDRÁČEK Petr

Služovice

922530 2 - 11:20:35 673.093 m/min 14 - 0223 - 444 H
42

ŠTACH Vladimír

Pozděchov

949690 2 - 12:11:30 668.09 m/min 15-0197-91 E
43

DUDA Rostislav

Těrlicko

966620 2 - 13:27:31 645.482 m/min 15.0152.898 H
44

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

942010 2 - 12:53:52 643.508 m/min 15.0324.96
45

DUDA Rostislav

Těrlicko

966620 2 - 13:40:10 640.075 m/min 16.0152.98 H
46

SLÍPEK Lubomír

Místek

959070 2 - 13:47:56 631.826 m/min 15 0155 248 h
47

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

945010 2 - 13:32:29 628.965 m/min 16-0195-229 He
48

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

949640 2 - 13:46:00 626.412 m/min 14-0197-877 E
49

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

920510 2 - 13:01:10 625.701 m/min 13 - 0223 - 66 H
50

PEROUTKA Jan

Podlesí

942550 2 - 13:41:48 623.462 m/min 16-0316-898
51

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

949640 2 - 13:57:00 621.899 m/min 13-0197-715
52

MARTÍNEK Josef

Nový Jičín

942810 2 - 13:52:04 619.428 m/min 15-0195-480
53

ŠTACH Vladimír

Pozděchov

949690 2 - 14:04:44 618.798 m/min 14 0265 547
54

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

952880 2 - 14:12:51 617.61 m/min 14-0194-55he
55

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

957140 2 - 15:04:18 600.351 m/min 14-0183-346-HE
56

HANZELKA Josef

Štramberk

947640 2 - 14:52:33 598.806 m/min 14-0306-253
57

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

944220 2 - 15:01:21 593.345 m/min 14 0248 1017 E
58

BIEL Rostislav

Vsetín

943340 2 - 15:16:11 587.318 m/min 16-0200-7 E
59

KRUPA Josef

Dolní Lutyně

956500 2 - 15:56:36 580.894 m/min 15-0183-336-H
60

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

957140 2 - 16:08:11 577.222 m/min 11-0183-343-H
61

DUDA Emil

Těrlicko

966620 2 - 16:28:41 575.82 m/min 14.0152.1250 H
62

LAZOVÝ Vladimír

Slezská Ostrava

950540 2 - 16:47:00 560.13 m/min 15-0187-115-H
63

VEČEŘA Jaromír

Paskov

951510 2 - 17:11:34 552.7 m/min 15 0228 3007 he
64

DUDA Emil

Těrlicko

966620 2 - 17:48:49 549.585 m/min 14.0152.350 H

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2019 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv