On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Gotha (pásmo MSS SEVER) - odstartováno - jasno, 21°C
Start 30.6.2019 - 05:45:00

Pro zadání Vašeho doletu
kontaktujte pověřeného koordinátora pásma!

Souřadnice startu: 50°53'50'' - 10°43'25''

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

519510 1 - 13:21:18 1138.527 m/min 13 - 0223 - 81 H
2

KALOČ Václav

Nová Bělá

549240 1 - 13:48:00 1137.143 m/min 13-0156-105 He
3

HAPL Lubomír

Štramberk

547480 1 - 13:46:58 1135.929 m/min 16-0190-4199 H
4

Ing. RANOCHA Václav

Krmelín

549710 1 - 13:50:13 1132.917 m/min 15-0153-903 H
5

OSTÁREK Lukáš

Krnov

498570 1 - 13:06:13 1129.989 m/min 14-0222-343 H
6

SKRBEK Marek

Studénka

536810 1 - 13:43:31 1121.821 m/min 16-0198-1036 He
7

KŘEMPEK Leo

Štěpánkovice

525520 1 - 13:33:55 1120.711 m/min 13-0226-576 HE
8

KAŠA Miroslav

Petřvald

556430 1 - 14:04:00 1115.09 m/min 16-0185-262 H
9

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

540880 1 - 13:51:49 1111.055 m/min 17 0199 790 He
10

SALGA Jaromír

Krásné Pole

535040 1 - 13:46:56 1110.195 m/min 14-0228-771 H
11

KUNZ Ondřej

Nová Bělá *

545930 1 - 13:59:26 1104.153 m/min 14-0156-702 H
12

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

519510 1 - 13:35:35 1103.97 m/min 12 - 0223 - 277 H
13

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 14:09:08 1102.962 m/min 17-0150-1230 he
14

SKRBEK Marek

Studénka

536810 1 - 13:52:30 1101.149 m/min 18-0198-3004
15

SKRBEK Marek

Studénka

536810 1 - 13:53:18 1099.345 m/min 16-0198-1134
16

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

519510 1 - 13:38:25 1097.363 m/min 15 - 0223 - 3303 He
17

PILCH Tadeaš

Těrlicko

565670 1 - 14:20:29 1097.358 m/min 16-0152-1042 H
18

PRZECZEK Bruno

Těrlicko

563560 1 - 14:19:01 1096.385 m/min 17-sk0509-893
19

DLUHOŠ Jindřich

Hlučín 2

540860 1 - 13:59:50 1093.014 m/min 17-0324-1377 H
20

OSTÁREK Lukáš

Krnov

498570 1 - 13:21:23 1092.437 m/min 16-0222-566 H
21

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

519510 1 - 13:40:38 1092.249 m/min 15 - 0223 - 3320 He
22

KŘEMPEK Leo

Štěpánkovice

525520 1 - 13:46:49 1090.705 m/min 17-0226-324 H
23

KOZELSKÝ + MUSIAL

Krásné Pole

534930 1 - 13:56:50 1087.625 m/min 14-0228-267 H
24

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

556230 1 - 14:16:29 1087.484 m/min 16-0183-101-H
25

DLUHOŠ Jindřich

Hlučín 2

540860 1 - 14:02:59 1086.101 m/min 17-0324-1778 H
26

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 14:17:56 1084.04 m/min 17-0150-1243 h
27

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

556230 1 - 14:18:23 1083.459 m/min 14-0183-635-H
28

CHOBOT Lukáš

Darkovičky

540980 1 - 14:04:46 1082.465 m/min 16-0285-6406 He
29

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 14:18:45 1082.316 m/min DV 4223-12-126 he
30

ČERNÍKOVÁ Alena

Darkovičky *

541240 1 - 14:05:19 1081.795 m/min 15-0285-1217 H
31

PRZECZEK Bruno

Těrlicko

563560 1 - 14:26:37 1080.41 m/min 16-0152-581 e
32

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

519510 1 - 13:45:51 1080.399 m/min 17 - 0225 - 129 He
33

HAPL Lubomír

Štramberk

547480 1 - 14:11:45 1080.375 m/min 14-0190-2606 HE
34

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 14:06:17 1079.729 m/min 17 0210 1007 RYŠKA J.
35

ŽEDEK Žedek Team

Baška

560170 1 - 14:24:06 1079.118 m/min 16-0149-851 h
36

PRZECZEK Bruno

Těrlicko

563560 1 - 14:28:21 1076.832 m/min 13-0152-967 e
37

JAŠEK Leo

Štěpánkovice

528480 1 - 13:57:00 1074.146 m/min 16-0226-114 HE
38

ŽEDEK Žedek Team

Baška

560170 1 - 14:26:33 1074.049 m/min 16-0149-850 h
39

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

590450 1 - 14:54:58 1073.611 m/min CZ-16-0310-314 He
40

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

590450 1 - 14:55:00 1073.545 m/min CZ-16-0310-493 H
41

DUDA Rudolf

Bolatice

531940 1 - 14:00:50 1072.82 m/min 15-0218-3390 H
42

ROMAN Vladislav

Paskov

553260 1 - 14:21:00 1072.209 m/min 13-0157-332 He
43

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

540990 1 - 14:09:53 1071.515 m/min 17.0324.1997 E
44

ŽEDEK Žedek Team

Baška

560170 1 - 14:28:38 1069.775 m/min 17-0149-6 he
45

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 14:24:54 1069.513 m/min 16-0150-40 h
46

GELNAR Jaromír

Třebovice

542940 1 - 14:13:12 1068.359 m/min 17-0159-156 H
47

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 14:21:53 1066.875 m/min 16-0194-216 he
48

ŽEDEK Žedek Team

Baška

560170 1 - 14:31:07 1064.726 m/min 16-149-821 h
49

Rodina Mazurova

Jablunkov

588980 1 - 14:58:29 1064.133 m/min 13-0240-215 He
50

ČERNOHOUS Vladimír

Třebovice

543660 1 - 14:16:23 1063.116 m/min 15-0159-613 H
51

KUROVSKI Josef

Vrazne

532450 1 - 14:06:10 1062.421 m/min 17-0196-322 h
52

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

541080 1 - 14:14:27 1062.087 m/min 17-0195-240
53

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

519510 1 - 13:54:16 1061.814 m/min 15 -- 223 - 3322 He
54

DRAŽINA Mir. Ing.

Paskov

553330 1 - 14:26:22 1061.307 m/min 16-0157-535 HE
55

HAPL Lubomír

Štramberk

547480 1 - 14:21:04 1060.871 m/min 16-0190-4047 H
56

Rodina Mazurova

Jablunkov

588980 1 - 15:00:24 1060.461 m/min 17-0240-387 H
57

CMIEL + MOTYKA

Jablunkov

595550 1 - 15:07:11 1059.352 m/min 17 0310 77 H
58

KLEIN David

Těrlicko

574170 1 - 14:47:22 1058.638 m/min 17-0152-963 he
59

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

551740 1 - 14:26:45 1057.48 m/min 16-0187-422-H
60

Rodina Mazurova

Jablunkov

588980 1 - 15:02:15 1056.94 m/min 18-0240-812 H / Raszka Jan
61

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 14:21:25 1055.504 m/min 12-0194-115 He
62

MÁCHA Aleš

Krmelín

548710 1 - 14:25:26 1054.333 m/min 15-0156-447 He
63

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 14:18:26 1054.178 m/min 14-0316-189 H
64

GELNAR Jaromír

Třebovice

542940 1 - 14:20:27 1053.332 m/min 17-0159-50 H
65

PAVERA Josef

Štěpánkovice

528460 1 - 14:07:00 1052.709 m/min 16-0226-824 H
66

CISLAR Josef

Jablunkov

589170 1 - 15:05:00 1052.089 m/min 17-0239-310 He
67

KRHOVJÁK Zlatomír

Nový Jičín

537170 1 - 14:15:36 1052.037 m/min 17-0195-466
68

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

551740 1 - 14:29:30 1051.935 m/min 15-0187-99-H
69

DUDA Rostislav

Těrlicko

565380 1 - 14:42:34 1051.739 m/min 16.0152.55 H
70

OSTÁREK Lukáš

Krnov

498570 1 - 13:39:54 1049.842 m/min 16-0222-518 H
71

DLUHOŠ Jindřich

Hlučín 2

540860 1 - 14:20:27 1049.297 m/min 17-0324-1353 He
72

DUDA Rostislav

Těrlicko

565380 1 - 14:43:54 1049.137 m/min 13.0152.120 H
73

DRAŽINA Mir. Ing.

Paskov

553330 1 - 14:32:34 1048.834 m/min 15-0157-5498 HE
74

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

543610 1 - 14:23:20 1048.765 m/min 16-0195-284 He
75

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 14:31:31 1047.355 m/min 15-0194-282he
76

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

561480 1 - 14:41:32 1046.496 m/min 17-0186-232
77

BIEL Rostislav

Vsetín

542230 1 - 14:23:11 1046.406 m/min 18 0200 223
78

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

543610 1 - 14:25:00 1045.404 m/min 17-0195-319 He
79

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

528820 1 - 14:11:14 1044.617 m/min 14-0226-515 HE
80

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

590450 1 - 15:10:30 1044.12 m/min CZ-17-0310-183 H
81

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 14:33:13 1043.984 m/min 17-0194-282he
82

MAŠEK Rudolf

Horní Suchá

560340 1 - 14:42:40 1042.17 m/min 16-0186-404
83

DUDA Rudolf

Bolatice

531940 1 - 14:15:29 1042.032 m/min 15-0289-301 H
84

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

561480 1 - 14:44:46 1040.227 m/min 14-0189-284-he
85

KOPŘIVOVI

Místek

556620 1 - 14:40:30 1039.44 m/min 13 0155 21 h
86

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

591990 1 - 15:15:00 1038.579 m/min 14 0239 219 h
87

DUDA Rostislav

Těrlicko

565380 1 - 14:49:46 1037.839 m/min 18.0152.2743 H
88

OSTÁREK Lukáš

Krnov

498570 1 - 13:45:37 1037.355 m/min 16-059-1672 H
89

OSTÁREK Lukáš

Krnov

498570 1 - 13:46:47 1034.843 m/min 16-0222-527 H
90

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 14:38:08 1034.357 m/min 16-0194-161H
91

JONÁŠ M. ml.+st.

Petřvald

552260 1 - 14:39:00 1034.195 m/min 15-0185-250 H
92

SKOKAN Pavel + K.

Místek

562760 1 - 14:50:04 1032.461 m/min 16 0155 950 h
93

GELNAR Jaromír

Třebovice

542940 1 - 14:30:54 1032.402 m/min 16-0159-387 H
94

KRHOVJÁK Zlatomír

Nový Jičín

537170 1 - 14:25:21 1032.324 m/min 17-0195-472
95

OSTÁREK Lukáš

Krnov

498570 1 - 13:48:20 1031.524 m/min 16-0222-571 H
96

HANZELKA Josef

Štramberk

546210 1 - 14:35:27 1029.711 m/min 13-306-8533 He
97

KRHOVJÁK Zlatomír

Nový Jičín

537170 1 - 14:26:41 1029.686 m/min 16-0195-332
98

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

543610 1 - 14:33:00 1029.564 m/min 16-0195-258 He
99

DUDA Rudolf

Bolatice

531940 1 - 14:21:44 1029.428 m/min 18-0218-395 H
100

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

590450 1 - 15:19:03 1028.569 m/min PL-15-0392-1098 H
101

DUDA Rudolf

Bolatice

531940 1 - 14:22:30 1027.903 m/min 14-0218-66 HE
102

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 14:35:29 1027.516 m/min 15-0194-449 He
103

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

528820 1 - 14:20:15 1026.337 m/min 15-0226-3608 HE
104

TŮMA Josef

Závišice

543560 1 - 14:34:39 1026.263 m/min 17-0201-31H
105

WITOS Team

Nebory

573790 1 - 15:04:11 1026.121 m/min 16-0241-51 He
106

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 14:32:37 1025.839 m/min 16-0316-879
107

JANÁČEK František

Vražné

530260 1 - 14:22:08 1025.384 m/min CZ-16-0196-403
108

CHOVANEČEK Jan

Štramberk

544780 1 - 14:36:21 1025.275 m/min 17-0306-682 HE
109

CHOVANEČEK Jan

Štramberk

544780 1 - 14:40:19 1017.678 m/min 15-0306-1045 He
110

OSTÁREK Lukáš

Krnov

498570 1 - 13:55:06 1017.282 m/min 17-0222-717 H
111

HAPL Lubomír

Štramberk

547480 1 - 14:43:45 1016.204 m/min 11-0306-6059 H
112

KRHOVJÁK Zlatomír

Nový Jičín

537170 1 - 14:33:57 1015.54 m/min 17-0195-452
113

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

543510 1 - 14:43:37 1009.085 m/min 15 0197 514E
114

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 14:41:27 1008.948 m/min 17-0316-260 HE
115

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

528820 1 - 14:30:20 1006.637 m/min 14-0226-530 H
116

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 14:54:00 1004.463 m/min 17-0194-235he
117

MÁCHA Aleš

Krmelín

548710 1 - 14:52:06 1002.943 m/min 15-0153-892 H
118

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 14:45:10 1002.006 m/min 14-0316-185 H
119

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

543510 1 - 14:47:48 1001.308 m/min 17 0197 741 E
120

WITOS Team

Nebory

573790 1 - 15:20:02 997.838 m/min 17-0241-313 He
121

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

543510 1 - 14:52:28 992.773 m/min 16 0197 669 E
122

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

543510 1 - 14:56:17 985.9 m/min 15 0701 1475 E
123

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 15:05:37 983.649 m/min 17-0194-271he
124

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

543510 1 - 14:59:25 980.328 m/min 17 0197 740 E
125

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 15:09:02 977.69 m/min 17-0194-201he
126

DUDA Rudolf

Bolatice

531940 1 - 14:54:28 968.102 m/min 16-0218-274 H
127

Rodina Mazurova

Jablunkov

588980 1 - 15:54:59 965.567 m/min 17-0240-264 H
128

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

543510 1 - 15:08:57 963.756 m/min 17 0197 756 E
129

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

543510 1 - 15:09:06 963.499 m/min 16 0197 618 E
130

KOMA Daniel

Frýdek

552840 1 - 15:19:23 962.493 m/min 16-0150-996 h

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2019 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv