On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Duisburg - odstartováno - oblačno, S vítr
Start 14.7.2019 - 06:15:00

První dolétlí holubi musí být nahlášeni ihned,
nejpozději však do 30 minut po příletu na určeného koordinátora
v každém výpočetním pásmu...

Video přepravy a startu (OS CHPH Znojmo)

Video startu (OS CHPH Haná)

Souřadnice startu: 51°29'53'' - 6°47'40''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

BRULIK Josef

Ujezdec

820330 1 - 18:04:29 1156.236 m/min 15-0262-618
2

KŘIVÁNEK Petr

Rousínov

758170 1 - 17:11:15 1155.307 m/min 14-0144-1050
3

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

774520 1 - 17:30:02 1147.38 m/min 16.0178.6297
4

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

774520 1 - 17:30:04 1147.324 m/min 15.0178.5072
5

CIESLAR Josef

Jablunkov

870630 1 - 18:54:07 1146.899 m/min 16-0239-944 H
6

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

774520 1 - 17:30:54 1145.909 m/min 15.0178.5071
7

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

751540 1 - 17:11:58 1143.955 m/min 16-0180-4777
8

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

776660 1 - 17:34:55 1142.287 m/min 15.0178.5627
9

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

776660 1 - 17:38:27 1136.382 m/min 16.0178.6794
10

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

799490 1 - 18:00:10 1133.76 m/min 15-0266-1007 H
11

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov 7

791190 1 - 17:53:05 1133.375 m/min 16 0216 1928
12

ZPĚVÁK Zdeněk

Hoštice

775350 1 - 17:39:52 1132.118 m/min 13-0140-399
13

PROUZA Vladimír

Bítov

695530 1 - 16:30:56 1129.229 m/min 15-0284-225
14

HANUŠ Ladislav

Staré Brno

740800 1 - 17:14:45 1122.85 m/min 14-0140-190 e
15

ČEJKA Václav

Sázava

675370 1 - 16:17:17 1121.349 m/min 17-0303-257 H
16

GREBENÍČEK Jaroslav

Napajedla

800200 1 - 18:09:22 1120.153 m/min 16-0271-788
17

ŠTACH Vladimír

Pozděchov

830770 1 - 18:38:33 1117.302 m/min 14-0197-711 E
18

KRUTIL Michal

Dřevohostice

797600 1 - 18:10:12 1115.213 m/min 17 0205 533 E
19

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

825290 1 - 18:35:23 1114.679 m/min 15 0197 523 E
20

MRTÝNEK Ladislav

Olomouc

766430 1 - 17:43:07 1113.808 m/min 13-0213-418
21

VADURA Jaroslav

Zlechov

798690 1 - 18:13:03 1112.304 m/min 15-0263-3311
22

KUCERA Josef

Vlcnov

814510 1 - 18:27:20 1112.212 m/min 16-0250-749
23

CHALUPNÍK Štěp.MVDr.

Koroužné

709760 1 - 16:53:40 1111.315 m/min 14-0333-330 He
24

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

769020 1 - 17:47:47 1110.044 m/min 14-0179-5252
25

NĚMEČEK Zdeň+Jiří

Kroměříž

794350 1 - 18:11:24 1108.808 m/min 16-0270-39 He
26

BRADÁČ Miroslav

Olomouc

771880 1 - 17:51:11 1108.731 m/min 17 0213 778
27

VRUBEL Radek

Holesov

799520 1 - 18:16:14 1108.546 m/min 16-0266-6972 He
28

HAPL Lubomír

Štramberk

829080 1 - 18:42:54 1108.544 m/min 14-0190-2648 HE
29

VYBÍRAL Pavel

Kurovice

798150 1 - 18:15:00 1108.542 m/min 16-0269-277 H
30

SÝKORA Jaromír

Hoštice

763940 1 - 17:44:38 1107.748 m/min 15-0208-24
31

NĚMEČEK František

Moravský Písek

798740 1 - 18:16:06 1107.669 m/min 13-0160-734 E
32

KRUTIL Michal

Dřevohostice

797600 1 - 18:16:00 1106.241 m/min 16 0205 8732 E
33

KYTLICA Jan

Bezměrov

784310 1 - 18:04:00 1106.22 m/min 15-0264-1441 H
34

VARMUZA Martin

Knezpole

806020 1 - 18:23:53 1105.829 m/min 14-0254-3414
35

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

805170 1 - 18:24:03 1104.41 m/min 16-0260-48
36

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

769020 1 - 17:51:50 1103.592 m/min 17-0179-7425 e
37

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

837340 1 - 18:53:49 1103.481 m/min 15-0150-9043 h
38

Sukup Josef

Bylnice

831120 1 - 18:48:27 1103.086 m/min 15 0248 589 E
39

BECHA Lubomír

Vedrovice

734340 1 - 17:21:40 1101.51 m/min 16-0281-1013 e
40

Rodina Mazurova

Jablunkov

870340 1 - 19:25:24 1101.139 m/min 13-0240-263 He
41

KŘIVÁNEK Petr

Rousínov

758170 1 - 17:44:16 1099.966 m/min 13-0144-465
42

NOVÁČEK Josef

Mohelno

717340 1 - 17:08:14 1098.137 m/min 15-0296-238 H
43

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

699070 1 - 16:51:52 1097.671 m/min 15-0318-797 H
44

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

799490 1 - 18:23:42 1097.146 m/min 17-0266-756 H
45

ČULEN Jaroslav

Char.Nová Ves

777680 1 - 18:04:18 1096.405 m/min 16.0173.337
46

ZEMAN František

Moravany

741670 1 - 17:32:06 1095.363 m/min 15-0141-136
47

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

793990 1 - 18:20:37 1094.228 m/min 15-0270-1429 H
48

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

805170 1 - 18:32:08 1092.299 m/min 15-031-758
49

GROH Aleš

Domašov

769540 1 - 17:59:52 1091.753 m/min 17-0234-149-H
50

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

793990 1 - 18:24:43 1088.08 m/min 14-0270-1416 H
51

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

825290 1 - 18:53:59 1087.362 m/min 15 0197 532 E
52

BLATA Miroslav

Šardice

780280 1 - 18:13:18 1086.287 m/min 14-0164-228
53

ZELINA Jiří

Kurovice

801020 1 - 18:33:34 1084.56 m/min 14-0269-352 H
54

BORTEL Jaromír

Mniší

826750 1 - 18:57:31 1084.239 m/min 16-0194-569 He
55

ŠEVČÍK Miroslav

Hoštice

770250 1 - 18:07:00 1081.812 m/min 15-0140-803 H
56

OHAREK Josef

Tlumačov

798740 1 - 18:34:00 1080.839 m/min 16-0275-756 H
57

BÍLEK Miroslav

Vikýřovice

738050 1 - 17:38:51 1079.257 m/min 16-0235 1128 e
58

DAVID Petr

Šternberk

766300 1 - 18:05:14 1078.941 m/min 14-0334 6020
59

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

788370 1 - 18:25:45 1078.85 m/min 16-0165-104
60

BARTONĚK Jaroslav

Těšetice

726370 1 - 17:28:34 1078.394 m/min 14-0282-669
61

KASIK Frantisek

Vesky

807630 1 - 18:44:38 1077.367 m/min 16-0256-134
62

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

815150 1 - 18:51:44 1077.196 m/min 17-0163-241
63

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

830720 1 - 19:06:40 1076.527 m/min 17-0197-96
64

HRYČOVSKÝ Pavel

Nový Přerov

752680 1 - 17:54:18 1076.333 m/min 18.0280.4197
65

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

873390 1 - 19:46:31 1076.244 m/min 15 0239 365 he
66

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

756340 1 - 17:58:28 1075.161 m/min 15-0236-4305-He
67

OHAREK Josef

Tlumačov

798740 1 - 18:39:00 1073.575 m/min 16-0275-735 H
68

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

803200 1 - 18:45:08 1070.743 m/min 15-0271-234
69

HALAJKOVI

Nová Bělá

825360 1 - 19:07:16 1068.75 m/min 14-0153-728 H
70

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

799490 1 - 18:43:57 1067.481 m/min 16-0266-6325 H
71

BARTL Pavel

Šumvald

751160 1 - 18:00:28 1064.77 m/min 16-0236-3660-He
72

GAJDOS Josef

Babice

802260 1 - 18:48:57 1064.076 m/min 13-0244-38
73

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

769530 1 - 18:18:24 1063.768 m/min 16-0234-1618 H
74

ČEJKA Václav

Sázava

675370 1 - 16:49:56 1063.686 m/min 15-0303-68 H
75

HANAK Milan

Blatnice

809270 1 - 18:57:00 1062.034 m/min 17-0259-107
76

BARTL Pavel

Šumvald

751160 1 - 18:02:18 1062.01 m/min 17-0236-1128-H
77

ZPĚVÁK Zdeněk

Hoštice

775350 1 - 18:25:07 1061.954 m/min 16-0140-239
78

ZPĚVÁK Zdeněk

Hoštice

775350 1 - 18:25:07 1061.954 m/min 16-0140-239
79

ZPĚVÁK Zdeněk

Hoštice

775350 1 - 18:25:07 1061.954 m/min 16-0140-239
80

ZPĚVÁK Zdeněk

Hoštice

775350 1 - 18:25:07 1061.954 m/min 16-0140-239
81

VYMYSLICKÝ Jiří

Hlohovec

771700 1 - 18:22:22 1060.95 m/min 17-0176-7649
82

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

788370 1 - 18:38:15 1060.706 m/min 16-0165-111
83

ZALESAK Josef

Banov

824830 1 - 19:12:43 1060.579 m/min 14-0245-103
84

HANAK Milan

Blatnice

809270 1 - 18:58:07 1060.48 m/min 14-0246-1549
85

JAŠEK Václav

Strukov

757760 1 - 18:10:00 1059.804 m/min 16-0233-3064-He
86

LAŇKA Alfons, In

Kravaře

821730 1 - 19:11:00 1058.93 m/min 12-0285-4356 HE
87

GROH Aleš

Domašov

769540 1 - 18:22:08 1058.32 m/min 17-0234-1703-H
88

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

756340 1 - 18:10:39 1056.857 m/min 17-0236-99-H
89

KŘÍŽ František

Prostějov

765630 1 - 18:20:29 1055.338 m/min 15-0214-607
90

BARTL Pavel

Šumvald

751160 1 - 18:07:08 1054.802 m/min 17-0236-1064-H
91

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

801460 1 - 18:55:25 1053.975 m/min 16-0266-7327 H
92

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

756340 1 - 18:12:50 1053.643 m/min 15-0236-4306-H
93

MACHÁČEK Dalibor

Šternberk

765120 1 - 18:23:00 1050.989 m/min 11-0234-1038-He
94

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

805170 1 - 19:01:07 1050.976 m/min 16-0260-13
95

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

785280 1 - 18:44:46 1047.366 m/min 16-0172-2164
96

ČEJKA Václav

Sázava

675370 1 - 17:00:14 1046.707 m/min 15-0303-15 H
97

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

756340 1 - 18:18:01 1046.089 m/min 17-0236-67-H
98

JANEČEK Pavel

Rajhrad

747190 1 - 18:09:19 1046.021 m/min 17-0146-8621 e
99

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

805170 1 - 19:07:50 1041.842 m/min 17-05-608
100

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

699070 1 - 17:26:06 1041.678 m/min 15-0318-730 He
101

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

805170 1 - 19:08:01 1041.595 m/min 16-031-1011
102

BRI.UHERKOVI

Knezpole

806130 1 - 19:09:24 1040.974 m/min 14-0253-994
103

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

830720 1 - 19:33:48 1039.96 m/min 16-0197-582 E
104

MOŤKA Josef

Bílá Lhota

745590 1 - 18:12:03 1039.802 m/min 17-0231-2120-He
105

JURASEK Ant.

Ost.N.Ves

805270 1 - 19:09:52 1039.237 m/min 13-0260-1233
106

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

677530 1 - 17:07:01 1039.13 m/min 15-0303-547 H
107

VYMYSLICKÝ Jiří

Hlohovec

771700 1 - 18:38:19 1038.185 m/min 15-0280-1134 e
108

HANUŠ Ladislav

Staré Brno

740800 1 - 18:08:34 1038.165 m/min 14-0278-298
109

JURASEK Ant.

Ost.N.Ves

805270 1 - 19:11:35 1036.94 m/min 13-0260-1226
110

DVOŘÁK Karel

Hostákov

697650 1 - 17:27:55 1036.755 m/min 16-0296-946 H
111

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

677530 1 - 17:09:24 1035.345 m/min 14-0400-1815 H
112

KOLÁČEK Josef

Staré Brno

735800 1 - 18:07:59 1032.002 m/min 15-0250-1157
113

LEŠŇOVSKÝ+VRBA

Vojkovice

754380 1 - 18:26:06 1031.842 m/min 15-0282-196 H
114

TOMEK Jindřich

Křižanov

699980 1 - 17:34:02 1030.848 m/min 17-0302-737 He
115

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

784900 1 - 18:56:30 1030.729 m/min 14-0164-199E
116

BRADÁČ Miroslav

Olomouc

771880 1 - 18:44:56 1029.265 m/min 15 0213 578
117

ZEMAN František

Moravany

741670 1 - 18:15:51 1028.883 m/min 15-0254-4648 e
118

LEŠŇOVSKÝ+VRBA

Vojkovice

754380 1 - 18:28:23 1028.63 m/min 17-0127-46 H
119

ŠEVČÍK Miroslav

Hoštice

770250 1 - 18:44:00 1028.371 m/min 12-0140-656 H
120

KOUKAL Petr a Jan

Staré Brno

740550 1 - 18:15:14 1028.208 m/min 15-0145-273
121

STRNAD Jaroslav

Rohatec

794940 1 - 19:08:14 1028.073 m/min 14-0169-102 E
122

ZAPLETAL Miroslav

Olešnice

743020 1 - 18:18:19 1027.24 m/min 16-0237-219-H
123

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

801460 1 - 19:15:42 1026.592 m/min 16-0266-7335 H
124

BARTL Pavel

Šumvald

751160 1 - 18:26:46 1026.502 m/min 17-0236-1123-He
125

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

830720 1 - 19:44:46 1025.876 m/min 13-0197-721 E
126

FAJMON Team

Velký Dvůr

747210 1 - 18:23:27 1025.753 m/min 14-0282-998 e
127

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

830720 1 - 19:45:41 1024.716 m/min 15-0197-199
128

MOLEK Karel

Halenkov

836780 1 - 19:51:41 1024.608 m/min 17-0191-320 E
129

ZAPLETAL Miroslav

Olešnice

743020 1 - 18:20:44 1023.82 m/min 15-0237-619-H
130

PAVERA Josef

Štěpánkovice

808920 1 - 19:27:00 1021.364 m/min 17-0226-195 H
131

PAVERA Josef

Štěpánkovice

808920 1 - 19:27:00 1021.364 m/min 17-0226-195 H
132

DŘÍMAL Josef

Holešov

802900 1 - 19:22:53 1019.06 m/min 15-0266-301 H
133

BODY Andrej

Baška

845730 1 - 20:05:07 1018.809 m/min 17-0149-1017 H
134

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

830720 1 - 19:50:47 1018.31 m/min 15-0197-143
135

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

793990 1 - 19:15:20 1017.501 m/min 16-0179-6824 He
136

NĚMEČKOVI Team

Blatec

769710 1 - 18:53:00 1015.449 m/min 17 0185 273
137

HALAJKOVI

Nová Bělá

825360 1 - 19:49:00 1013.956 m/min 14-0153-748 H
138

FAJMON Team

Velký Dvůr

747210 1 - 18:32:05 1013.739 m/min 14-0282-950
139

FAJMON Team

Velký Dvůr

747210 1 - 18:32:05 1013.739 m/min 14-0282-950
140

FAJMON Team

Velký Dvůr

747210 1 - 18:32:05 1013.739 m/min 14-0282-950
141

FAJMON Team

Velký Dvůr

747210 1 - 18:32:05 1013.739 m/min 14-0282-950
142

INGR Zdeněk

Vlkoš

787960 1 - 19:12:57 1012.867 m/min 15-0172-1330
143

SRNÍČEK J.ml.+ Lucie

Horní Suchá*

842740 1 - 20:10:36 1008.545 m/min 16-0149-636He
144

ČEJKA Václav

Sázava

675370 1 - 17:24:40 1008.517 m/min 15-0303-27 H
145

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

677530 1 - 17:27:44 1007.13 m/min 13-0303-2147 H
146

MAULER Aleš

Strukov

757650 1 - 18:47:38 1006.665 m/min 16-0233-2234-H
147

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

825370 1 - 19:55:56 1005.404 m/min 16-0195-229 He
148

STRNAD Jaroslav

Rohatec

794940 1 - 19:25:42 1005.362 m/min 14-0169-129
149

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

796910 1 - 19:30:24 1001.898 m/min 12-0266-731 H
150

HAŠŠO Slavomir

Baška

841750 1 - 20:16:36 1000.178 m/min 16-0149-559 H
151

MACHÁČEK Dalibor

Šternberk

765120 1 - 19:00:00 1000.157 m/min 14--0234-355-H
152

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

799560 1 - 19:34:40 999.867 m/min 15-0145-51 H
153

BORTEL Jaromír

Mniší

826750 1 - 20:02:22 999.255 m/min 14-0194-403 He
154

NOVÁK Karel

Holešov

798260 1 - 19:33:55 999.178 m/min 12-0266-463 H
155

Ing. RANOCHA Václav

Krmelín

831100 1 - 20:08:28 997.16 m/min 15-0142-134
156

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

748840 1 - 18:46:07 996.969 m/min 16-0233-2008-H
157

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

825370 1 - 20:03:04 996.743 m/min 15-195-101 He
158

DUDA Rostislav

Těrlicko

846490 1 - 20:24:51 996.046 m/min 15.0152.928 H
159

PETER Milan

Baška

851800 1 - 20:30:20 995.869 m/min 16-0149-61 H
160

KROUPA Jan

Lidečko

841060 1 - 20:26:48 987.391 m/min 13-0611-609 HE
161

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

842430 1 - 20:28:32 986.991 m/min 12-0186-85-H
162

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

825370 1 - 20:12:25 985.614 m/min 16-0195-233 He
163

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

837340 1 - 20:27:56 981.718 m/min 17-0150-1361 he
164

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

748220 1 - 18:57:43 980.993 m/min 15-0233-2680-H
165

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

825370 1 - 20:16:53 980.385 m/min 16-0195-904 He
166

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

815150 1 - 20:07:12 979.512 m/min 17-0163-244
167

CHOVANEČEK Jan

Štramberk

826440 1 - 20:19:37 978.479 m/min 14-0306-357
168

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

825370 1 - 20:18:46 978.197 m/min 13-07-314
169

ŽEDEK Žedek Team

Baška

841650 1 - 20:37:38 975.675 m/min 15-0149-300
170

VOLEK Martin

Stramberk

827660 1 - 20:23:21 975.611 m/min 16-0306-625 He
171

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

830720 1 - 20:27:24 974.566 m/min 16-0197-594 E
172

HANZELKA Josef

Štramberk

827880 1 - 20:25:21 973.576 m/min 16-0306-120
173

BIALAS Richard

Ludgeřovice

821320 1 - 20:19:30 972.552 m/min 14-0289-762 H
174

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

756340 1 - 19:12:55 972.264 m/min 14-0236-1030-H
175

HYBNER Otto

Petrov

800110 1 - 20:01:34 967.992 m/min 17-0163-419
176

BIEL Rostislav

Vsetín

824090 1 - 20:26:33 967.753 m/min 16-0200-18
177

VOLEK Martin

Stramberk

827660 1 - 20:30:47 967.137 m/min 16-0306-683 He
178

KOVÁŘ František

Podlesí

823840 1 - 20:27:20 966.57 m/min 14-0199-402 He
179

OPAVSKÝ Zdeněk

Dubňany

787010 1 - 19:49:14 966.566 m/min 16-0162-316 E
180

HAŠŠO Slavomir

Baška

841750 1 - 20:46:35 965.771 m/min 17-0149-646 H
181

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

756340 1 - 19:18:57 964.781 m/min 15-0236-4343-He
182

ŽEDEK Žedek Team

Baška

841650 1 - 20:47:32 964.605 m/min 13-0149-295
183

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

756340 1 - 19:19:10 964.514 m/min 16-0236-2108-H
184

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

825290 1 - 20:32:49 962.082 m/min 14 0248 1017 E
185

CHLUP Ladislav

Hovorany

777480 1 - 19:48:53 955.272 m/min 17-0164-1061
186

VYSEKAL David+Voj.

Krnov

780190 1 - 19:56:21 949.887 m/min 14-0222-714 HE
187

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

715270 1 - 18:48:08 949.726 m/min 11-0229 4821
188

LEŠŇOVSKÝ+VRBA

Vojkovice

754380 1 - 19:32:33 945.872 m/min 16-0146-140 H
189

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

715270 1 - 18:53:32 942.964 m/min 14-0229 1743
190

NEDOJEDLÝ Antonín

Orlová

838320 1 - 21:04:50 942.109 m/min 16-0188-56 E
191

KUNZ Ondřej

Nová Bělá *

827150 1 - 20:55:05 939.854 m/min 16-0156-377-H
192

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

829890 1 - 21:10:03 927.2 m/min 14-0197-503
193

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

829890 1 - 21:11:11 926.027 m/min 13-0197-639 E
194

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

800250 1 - 20:40:16 924.859 m/min 13 - 0223 - 66 H
195

ŠIRGEL Pavel

Liboš

762070 1 - 20:07:00 915.95 m/min 17-0234-1757-H
196

SALGA Jaromír

Krásné Pole

816000 1 - 21:32:03 889.81 m/min 14-0228-719 HE
197

DUDA Emil

Těrlicko

846490 2 - 05:23:21 874.157 m/min 17.0152.1017 H
198

DUDA Emil

Těrlicko

846490 2 - 05:33:22 865.207 m/min 17.0152.1027 H
199

SLÍPEK Lubomír

Místek

839230 2 - 05:26:14 864.087 m/min 15-0155-208 He
200

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

832540 2 - 05:18:43 863.885 m/min 17-0187-275-H
201

MOLEK Karel

Halenkov

836780 2 - 05:36:00 852.987 m/min 15-0191-936
202

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

825290 2 - 05:37:09 840.289 m/min 15 0197 517 H
203

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

825290 2 - 05:37:09 840.289 m/min 15 0197 517 H
204

BIEL Rostislav

Vsetín

824090 2 - 05:40:43 836.031 m/min 13-0200-307 HE
205

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

812730 2 - 05:42:10 823.296 m/min 16-0221-993 H
206

MOLEK Karel

Halenkov

836780 2 - 06:14:43 820.6 m/min 15-0191-904
207

BUJAS O. +HRBÁČEK

Horní Suchá

843340 2 - 06:23:03 820.33 m/min 15-0186-331-E
208

MITRENGA Josef

Bolatice

813250 2 - 05:51:42 815.943 m/min 15-0218-3237 He
209

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

842430 2 - 06:27:52 815.623 m/min 15-0189-34-E
210

ROMAN Vladislav

Paskov

834530 2 - 06:20:00 814.176 m/min 15-0157-5244 He
211

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

832540 2 - 06:25:00 808.291 m/min 17-0187-276-H
212

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

842430 2 - 06:46:40 801.043 m/min 15-0189-7-H
213

DUDA Rostislav

Těrlicko

846490 2 - 06:53:31 799.695 m/min 15.0152.890 He
214

CHUPÍK Karel

Lidečko

837870 2 - 06:45:40 797.465 m/min 17-0193-555 E
215

KOLEBAČ Oldřich

Orlová

838910 2 - 06:48:55 795.993 m/min 15-0188-58-H
216

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

825290 2 - 06:38:13 791.101 m/min 14 0197 449 H
217

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

825290 2 - 06:38:13 791.101 m/min 14 0197 449 H
218

MOLEK Karel

Halenkov

836780 2 - 06:59:59 785.721 m/min 16-0191-827 E
219

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

842430 2 - 07:11:28 782.588 m/min 16-0186-89-E
220

BIEL Rostislav

Vsetín

824090 2 - 06:50:07 781.042 m/min 14-0200-621
221

MOLEK Karel

Halenkov

836780 2 - 07:08:39 779.379 m/min 13-0191-645
222

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

842430 2 - 07:36:40 764.687 m/min 14-0189-310-H
223

DUDA Rostislav

Těrlicko

846490 2 - 07:59:30 752.77 m/min 16.0152.75 H
224

MK TEAM - Konečný

Bolatice

812490 2 - 07:19:37 749.103 m/min 15-0165-3796 H
225

OSTÁREK Lukáš

Krnov

779120 2 - 06:38:20 746.76 m/min 12-0222-19 H
226

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

836830 2 - 07:59:18 744.312 m/min 14-0183-346-HE
227

DUDA Rudolf

Bolatice

812560 2 - 07:35:52 738.109 m/min 14-0159-556 H
228

DUDA Rostislav

Těrlicko

846490 2 - 08:38:05 727.798 m/min 15.0152.898 H
229

DUDA Emil

Těrlicko

846490 2 - 08:38:08 727.767 m/min 14.0152.1250 H
230

OSTÁREK Lukáš

Krnov

779120 2 - 07:05:52 727.56 m/min 16-059-1672 H
231

PIEKLO Ladislav

Dolní Lutyně

830620 2 - 08:19:20 725.855 m/min 13-0183-263-H
232

OSTÁREK Lukáš

Krnov

779120 2 - 07:14:39 721.641 m/min 17-0222-761 H
233

VENCEL Rudolf

Orlová

840240 2 - 08:45:20 717.949 m/min 16-0188-226-H
234

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

836830 2 - 08:58:05 707.33 m/min 11-0183-343-H
235

LOKOČ Josef

Služovice

802620 2 - 08:22:42 699.329 m/min 14 - 0223 - 341 H
236

KUBINČAN František

Dolní Lutyně

832010 2 - 09:27:59 685.92 m/min 14-183-524-HE
237

DUDA Rudolf

Bolatice

812560 2 - 09:15:16 676.983 m/min 15-0218-3352 H
238

KUBINČAN František

Dolní Lutyně

832010 2 - 09:47:05 675.287 m/min 15-0183-673-H
239

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

818700 2 - 09:40:58 667.8 m/min 16-0228-571 HE
240

ONDRÁČEK Petr

Služovice

802210 2 - 10:55:55 616.65 m/min 15 - 0165 - 1287 H
241

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

800250 2 - 11:10:45 608.208 m/min 13 - 0223 - 65 He
242

KLEMENS Karel

Kravaře

812730 2 - 11:33:22 607.255 m/min 16-0221-1095-HE
243

ONDRÁČEK Petr

Služovice

802210 2 - 11:48:26 592.722 m/min 14 - 0223 - 419 He
244

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

812730 2 - 14:31:25 535.954 m/min 13-0221-298-H
245

KLEMENS Karel

Kravaře

812730 2 - 15:20:00 519.316 m/min 16-0221-1064-H
246

KLEMENS Karel

Kravaře

812730 2 - 15:43:32 511.623 m/min 14-0221-463-H

 

Pásmo ZÁPAD

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KŘIVÁNEK Petr

Rousínov

758170 1 - 17:11:15 1155.307 m/min 14-0144-1050
2

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

751540 1 - 17:11:58 1143.955 m/min 16-0180-4777
3

PROUZA Vladimír

Bítov

695530 1 - 16:30:56 1129.229 m/min 15-0284-225
4

HANUŠ Ladislav

Staré Brno

740800 1 - 17:14:45 1122.85 m/min 14-0140-190 e
5

ČEJKA Václav

Sázava

675370 1 - 16:17:17 1121.349 m/min 17-0303-257 H
6

CHALUPNÍK Štěp.MVDr.

Koroužné

709760 1 - 16:53:40 1111.315 m/min 14-0333-330 He
7

BECHA Lubomír

Vedrovice

734340 1 - 17:21:40 1101.51 m/min 16-0281-1013 e
8

KŘIVÁNEK Petr

Rousínov

758170 1 - 17:44:16 1099.966 m/min 13-0144-465
9

NOVÁČEK Josef

Mohelno

717340 1 - 17:08:14 1098.137 m/min 15-0296-238 H
10

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

699070 1 - 16:51:52 1097.671 m/min 15-0318-797 H
11

ZEMAN František

Moravany

741670 1 - 17:32:06 1095.363 m/min 15-0141-136
12

BARTONĚK Jaroslav

Těšetice

726370 1 - 17:28:34 1078.394 m/min 14-0282-669
13

ČEJKA Václav

Sázava

675370 1 - 16:49:56 1063.686 m/min 15-0303-68 H
14

ČEJKA Václav

Sázava

675370 1 - 17:00:14 1046.707 m/min 15-0303-15 H
15

JANEČEK Pavel

Rajhrad

747190 1 - 18:09:19 1046.021 m/min 17-0146-8621 e
16

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

699070 1 - 17:26:06 1041.678 m/min 15-0318-730 He
17

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

677530 1 - 17:07:01 1039.13 m/min 15-0303-547 H
18

HANUŠ Ladislav

Staré Brno

740800 1 - 18:08:34 1038.165 m/min 14-0278-298
19

DVOŘÁK Karel

Hostákov

697650 1 - 17:27:55 1036.755 m/min 16-0296-946 H
20

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

677530 1 - 17:09:24 1035.345 m/min 14-0400-1815 H
21

KOLÁČEK Josef

Staré Brno

735800 1 - 18:07:59 1032.002 m/min 15-0250-1157
22

LEŠŇOVSKÝ+VRBA

Vojkovice

754380 1 - 18:26:06 1031.842 m/min 15-0282-196 H
23

TOMEK Jindřich

Křižanov

699980 1 - 17:34:02 1030.848 m/min 17-0302-737 He
24

ZEMAN František

Moravany

741670 1 - 18:15:51 1028.883 m/min 15-0254-4648 e
25

LEŠŇOVSKÝ+VRBA

Vojkovice

754380 1 - 18:28:23 1028.63 m/min 17-0127-46 H
26

KOUKAL Petr a Jan

Staré Brno

740550 1 - 18:15:14 1028.208 m/min 15-0145-273
27

FAJMON Team

Velký Dvůr

747210 1 - 18:23:27 1025.753 m/min 14-0282-998 e
28

FAJMON Team

Velký Dvůr

747210 1 - 18:32:05 1013.739 m/min 14-0282-950
29

FAJMON Team

Velký Dvůr

747210 1 - 18:32:05 1013.739 m/min 14-0282-950
30

FAJMON Team

Velký Dvůr

747210 1 - 18:32:05 1013.739 m/min 14-0282-950
31

FAJMON Team

Velký Dvůr

747210 1 - 18:32:05 1013.739 m/min 14-0282-950
32

ČEJKA Václav

Sázava

675370 1 - 17:24:40 1008.517 m/min 15-0303-27 H
33

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

677530 1 - 17:27:44 1007.13 m/min 13-0303-2147 H
34

LEŠŇOVSKÝ+VRBA

Vojkovice

754380 1 - 19:32:33 945.872 m/min 16-0146-140 H

 

Pásmo JIH

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

BRULIK Josef

Ujezdec

820330 1 - 18:04:29 1156.236 m/min 15-0262-618
2

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

774520 1 - 17:30:02 1147.38 m/min 16.0178.6297
3

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

774520 1 - 17:30:04 1147.324 m/min 15.0178.5072
4

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

774520 1 - 17:30:54 1145.909 m/min 15.0178.5071
5

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

776660 1 - 17:34:55 1142.287 m/min 15.0178.5627
6

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

776660 1 - 17:38:27 1136.382 m/min 16.0178.6794
7

GREBENÍČEK Jaroslav

Napajedla

800200 1 - 18:09:22 1120.153 m/min 16-0271-788
8

VADURA Jaroslav

Zlechov

798690 1 - 18:13:03 1112.304 m/min 15-0263-3311
9

KUCERA Josef

Vlcnov

814510 1 - 18:27:20 1112.212 m/min 16-0250-749
10

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

769020 1 - 17:47:47 1110.044 m/min 14-0179-5252
11

NĚMEČEK František

Moravský Písek

798740 1 - 18:16:06 1107.669 m/min 13-0160-734 E
12

VARMUZA Martin

Knezpole

806020 1 - 18:23:53 1105.829 m/min 14-0254-3414
13

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

805170 1 - 18:24:03 1104.41 m/min 16-0260-48
14

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

769020 1 - 17:51:50 1103.592 m/min 17-0179-7425 e
15

Sukup Josef

Bylnice

831120 1 - 18:48:27 1103.086 m/min 15 0248 589 E
16

ČULEN Jaroslav

Char.Nová Ves

777680 1 - 18:04:18 1096.405 m/min 16.0173.337
17

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

805170 1 - 18:32:08 1092.299 m/min 15-031-758
18

BLATA Miroslav

Šardice

780280 1 - 18:13:18 1086.287 m/min 14-0164-228
19

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

788370 1 - 18:25:45 1078.85 m/min 16-0165-104
20

KASIK Frantisek

Vesky

807630 1 - 18:44:38 1077.367 m/min 16-0256-134
21

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

815150 1 - 18:51:44 1077.196 m/min 17-0163-241
22

HRYČOVSKÝ Pavel

Nový Přerov

752680 1 - 17:54:18 1076.333 m/min 18.0280.4197
23

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

803200 1 - 18:45:08 1070.743 m/min 15-0271-234
24

GAJDOS Josef

Babice

802260 1 - 18:48:57 1064.076 m/min 13-0244-38
25

HANAK Milan

Blatnice

809270 1 - 18:57:00 1062.034 m/min 17-0259-107
26

VYMYSLICKÝ Jiří

Hlohovec

771700 1 - 18:22:22 1060.95 m/min 17-0176-7649
27

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

788370 1 - 18:38:15 1060.706 m/min 16-0165-111
28

ZALESAK Josef

Banov

824830 1 - 19:12:43 1060.579 m/min 14-0245-103
29

HANAK Milan

Blatnice

809270 1 - 18:58:07 1060.48 m/min 14-0246-1549
30

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

805170 1 - 19:01:07 1050.976 m/min 16-0260-13
31

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

785280 1 - 18:44:46 1047.366 m/min 16-0172-2164
32

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

805170 1 - 19:07:50 1041.842 m/min 17-05-608
33

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

805170 1 - 19:08:01 1041.595 m/min 16-031-1011
34

BRI.UHERKOVI

Knezpole

806130 1 - 19:09:24 1040.974 m/min 14-0253-994
35

JURASEK Ant.

Ost.N.Ves

805270 1 - 19:09:52 1039.237 m/min 13-0260-1233
36

VYMYSLICKÝ Jiří

Hlohovec

771700 1 - 18:38:19 1038.185 m/min 15-0280-1134 e
37

JURASEK Ant.

Ost.N.Ves

805270 1 - 19:11:35 1036.94 m/min 13-0260-1226
38

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

784900 1 - 18:56:30 1030.729 m/min 14-0164-199E
39

STRNAD Jaroslav

Rohatec

794940 1 - 19:08:14 1028.073 m/min 14-0169-102 E
40

INGR Zdeněk

Vlkoš

787960 1 - 19:12:57 1012.867 m/min 15-0172-1330
41

STRNAD Jaroslav

Rohatec

794940 1 - 19:25:42 1005.362 m/min 14-0169-129
42

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

815150 1 - 20:07:12 979.512 m/min 17-0163-244
43

HYBNER Otto

Petrov

800110 1 - 20:01:34 967.992 m/min 17-0163-419
44

OPAVSKÝ Zdeněk

Dubňany

787010 1 - 19:49:14 966.566 m/min 16-0162-316 E
45

CHLUP Ladislav

Hovorany

777480 1 - 19:48:53 955.272 m/min 17-0164-1061

 

Pásmo STŘED

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

799490 1 - 18:00:10 1133.76 m/min 15-0266-1007 H
2

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov 7

791190 1 - 17:53:05 1133.375 m/min 16 0216 1928
3

ZPĚVÁK Zdeněk

Hoštice

775350 1 - 17:39:52 1132.118 m/min 13-0140-399
4

KRUTIL Michal

Dřevohostice

797600 1 - 18:10:12 1115.213 m/min 17 0205 533 E
5

MRTÝNEK Ladislav

Olomouc

766430 1 - 17:43:07 1113.808 m/min 13-0213-418
6

NĚMEČEK Zdeň+Jiří

Kroměříž

794350 1 - 18:11:24 1108.808 m/min 16-0270-39 He
7

BRADÁČ Miroslav

Olomouc

771880 1 - 17:51:11 1108.731 m/min 17 0213 778
8

VRUBEL Radek

Holesov

799520 1 - 18:16:14 1108.546 m/min 16-0266-6972 He
9

VYBÍRAL Pavel

Kurovice

798150 1 - 18:15:00 1108.542 m/min 16-0269-277 H
10

SÝKORA Jaromír

Hoštice

763940 1 - 17:44:38 1107.748 m/min 15-0208-24
11

KRUTIL Michal

Dřevohostice

797600 1 - 18:16:00 1106.241 m/min 16 0205 8732 E
12

KYTLICA Jan

Bezměrov

784310 1 - 18:04:00 1106.22 m/min 15-0264-1441 H
13

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

799490 1 - 18:23:42 1097.146 m/min 17-0266-756 H
14

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

793990 1 - 18:20:37 1094.228 m/min 15-0270-1429 H
15

GROH Aleš

Domašov

769540 1 - 17:59:52 1091.753 m/min 17-0234-149-H
16

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

793990 1 - 18:24:43 1088.08 m/min 14-0270-1416 H
17

ZELINA Jiří

Kurovice

801020 1 - 18:33:34 1084.56 m/min 14-0269-352 H
18

ŠEVČÍK Miroslav

Hoštice

770250 1 - 18:07:00 1081.812 m/min 15-0140-803 H
19

OHAREK Josef

Tlumačov

798740 1 - 18:34:00 1080.839 m/min 16-0275-756 H
20

BÍLEK Miroslav

Vikýřovice

738050 1 - 17:38:51 1079.257 m/min 16-0235 1128 e
21

DAVID Petr

Šternberk

766300 1 - 18:05:14 1078.941 m/min 14-0334 6020
22

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

756340 1 - 17:58:28 1075.161 m/min 15-0236-4305-He
23

OHAREK Josef

Tlumačov

798740 1 - 18:39:00 1073.575 m/min 16-0275-735 H
24

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

799490 1 - 18:43:57 1067.481 m/min 16-0266-6325 H
25

BARTL Pavel

Šumvald

751160 1 - 18:00:28 1064.77 m/min 16-0236-3660-He
26

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

769530 1 - 18:18:24 1063.768 m/min 16-0234-1618 H
27

BARTL Pavel

Šumvald

751160 1 - 18:02:18 1062.01 m/min 17-0236-1128-H
28

ZPĚVÁK Zdeněk

Hoštice

775350 1 - 18:25:07 1061.954 m/min 16-0140-239
29

ZPĚVÁK Zdeněk

Hoštice

775350 1 - 18:25:07 1061.954 m/min 16-0140-239
30

ZPĚVÁK Zdeněk

Hoštice

775350 1 - 18:25:07 1061.954 m/min 16-0140-239
31

ZPĚVÁK Zdeněk

Hoštice

775350 1 - 18:25:07 1061.954 m/min 16-0140-239
32

JAŠEK Václav

Strukov

757760 1 - 18:10:00 1059.804 m/min 16-0233-3064-He
33

GROH Aleš

Domašov

769540 1 - 18:22:08 1058.32 m/min 17-0234-1703-H
34

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

756340 1 - 18:10:39 1056.857 m/min 17-0236-99-H
35

KŘÍŽ František

Prostějov

765630 1 - 18:20:29 1055.338 m/min 15-0214-607
36

BARTL Pavel

Šumvald

751160 1 - 18:07:08 1054.802 m/min 17-0236-1064-H
37

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

801460 1 - 18:55:25 1053.975 m/min 16-0266-7327 H
38

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

756340 1 - 18:12:50 1053.643 m/min 15-0236-4306-H
39

MACHÁČEK Dalibor

Šternberk

765120 1 - 18:23:00 1050.989 m/min 11-0234-1038-He
40

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

756340 1 - 18:18:01 1046.089 m/min 17-0236-67-H
41

MOŤKA Josef

Bílá Lhota

745590 1 - 18:12:03 1039.802 m/min 17-0231-2120-He
42

BRADÁČ Miroslav

Olomouc

771880 1 - 18:44:56 1029.265 m/min 15 0213 578
43

ŠEVČÍK Miroslav

Hoštice

770250 1 - 18:44:00 1028.371 m/min 12-0140-656 H
44

ZAPLETAL Miroslav

Olešnice

743020 1 - 18:18:19 1027.24 m/min 16-0237-219-H
45

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

801460 1 - 19:15:42 1026.592 m/min 16-0266-7335 H
46

BARTL Pavel

Šumvald

751160 1 - 18:26:46 1026.502 m/min 17-0236-1123-He
47

ZAPLETAL Miroslav

Olešnice

743020 1 - 18:20:44 1023.82 m/min 15-0237-619-H
48

DŘÍMAL Josef

Holešov

802900 1 - 19:22:53 1019.06 m/min 15-0266-301 H
49

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

793990 1 - 19:15:20 1017.501 m/min 16-0179-6824 He
50

NĚMEČKOVI Team

Blatec

769710 1 - 18:53:00 1015.449 m/min 17 0185 273
51

MAULER Aleš

Strukov

757650 1 - 18:47:38 1006.665 m/min 16-0233-2234-H
52

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

796910 1 - 19:30:24 1001.898 m/min 12-0266-731 H
53

MACHÁČEK Dalibor

Šternberk

765120 1 - 19:00:00 1000.157 m/min 14--0234-355-H
54

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

799560 1 - 19:34:40 999.867 m/min 15-0145-51 H
55

NOVÁK Karel

Holešov

798260 1 - 19:33:55 999.178 m/min 12-0266-463 H
56

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

748840 1 - 18:46:07 996.969 m/min 16-0233-2008-H
57

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

748220 1 - 18:57:43 980.993 m/min 15-0233-2680-H
58

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

756340 1 - 19:12:55 972.264 m/min 14-0236-1030-H
59

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

756340 1 - 19:18:57 964.781 m/min 15-0236-4343-He
60

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

756340 1 - 19:19:10 964.514 m/min 16-0236-2108-H
61

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

715270 1 - 18:48:08 949.726 m/min 11-0229 4821
62

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

715270 1 - 18:53:32 942.964 m/min 14-0229 1743
63

ŠIRGEL Pavel

Liboš

762070 1 - 20:07:00 915.95 m/min 17-0234-1757-H

 

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

CIESLAR Josef

Jablunkov

870630 1 - 18:54:07 1146.899 m/min 16-0239-944 H
2

ŠTACH Vladimír

Pozděchov

830770 1 - 18:38:33 1117.302 m/min 14-0197-711 E
3

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

825290 1 - 18:35:23 1114.679 m/min 15 0197 523 E
4

HAPL Lubomír

Štramberk

829080 1 - 18:42:54 1108.544 m/min 14-0190-2648 HE
5

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

837340 1 - 18:53:49 1103.481 m/min 15-0150-9043 h
6

Rodina Mazurova

Jablunkov

870340 1 - 19:25:24 1101.139 m/min 13-0240-263 He
7

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

825290 1 - 18:53:59 1087.362 m/min 15 0197 532 E
8

BORTEL Jaromír

Mniší

826750 1 - 18:57:31 1084.239 m/min 16-0194-569 He
9

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

830720 1 - 19:06:40 1076.527 m/min 17-0197-96
10

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

873390 1 - 19:46:31 1076.244 m/min 15 0239 365 he
11

HALAJKOVI

Nová Bělá

825360 1 - 19:07:16 1068.75 m/min 14-0153-728 H
12

LAŇKA Alfons, In

Kravaře

821730 1 - 19:11:00 1058.93 m/min 12-0285-4356 HE
13

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

830720 1 - 19:33:48 1039.96 m/min 16-0197-582 E
14

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

830720 1 - 19:44:46 1025.876 m/min 13-0197-721 E
15

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

830720 1 - 19:45:41 1024.716 m/min 15-0197-199
16

MOLEK Karel

Halenkov

836780 1 - 19:51:41 1024.608 m/min 17-0191-320 E
17

PAVERA Josef

Štěpánkovice

808920 1 - 19:27:00 1021.364 m/min 17-0226-195 H
18

PAVERA Josef

Štěpánkovice

808920 1 - 19:27:00 1021.364 m/min 17-0226-195 H
19

BODY Andrej

Baška

845730 1 - 20:05:07 1018.809 m/min 17-0149-1017 H
20

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

830720 1 - 19:50:47 1018.31 m/min 15-0197-143
21

HALAJKOVI

Nová Bělá

825360 1 - 19:49:00 1013.956 m/min 14-0153-748 H
22

SRNÍČEK J.ml.+ Lucie

Horní Suchá*

842740 1 - 20:10:36 1008.545 m/min 16-0149-636He
23

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

825370 1 - 19:55:56 1005.404 m/min 16-0195-229 He
24

HAŠŠO Slavomir

Baška

841750 1 - 20:16:36 1000.178 m/min 16-0149-559 H
25

BORTEL Jaromír

Mniší

826750 1 - 20:02:22 999.255 m/min 14-0194-403 He
26

Ing. RANOCHA Václav

Krmelín

831100 1 - 20:08:28 997.16 m/min 15-0142-134
27

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

825370 1 - 20:03:04 996.743 m/min 15-195-101 He
28

DUDA Rostislav

Těrlicko

846490 1 - 20:24:51 996.046 m/min 15.0152.928 H
29

PETER Milan

Baška

851800 1 - 20:30:20 995.869 m/min 16-0149-61 H
30

KROUPA Jan

Lidečko

841060 1 - 20:26:48 987.391 m/min 13-0611-609 HE
31

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

842430 1 - 20:28:32 986.991 m/min 12-0186-85-H
32

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

825370 1 - 20:12:25 985.614 m/min 16-0195-233 He
33

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

837340 1 - 20:27:56 981.718 m/min 17-0150-1361 he
34

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

825370 1 - 20:16:53 980.385 m/min 16-0195-904 He
35

CHOVANEČEK Jan

Štramberk

826440 1 - 20:19:37 978.479 m/min 14-0306-357
36

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

825370 1 - 20:18:46 978.197 m/min 13-07-314
37

ŽEDEK Žedek Team

Baška

841650 1 - 20:37:38 975.675 m/min 15-0149-300
38

VOLEK Martin

Stramberk

827660 1 - 20:23:21 975.611 m/min 16-0306-625 He
39

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

830720 1 - 20:27:24 974.566 m/min 16-0197-594 E
40

HANZELKA Josef

Štramberk

827880 1 - 20:25:21 973.576 m/min 16-0306-120
41

BIALAS Richard

Ludgeřovice

821320 1 - 20:19:30 972.552 m/min 14-0289-762 H
42

BIEL Rostislav

Vsetín

824090 1 - 20:26:33 967.753 m/min 16-0200-18
43

VOLEK Martin

Stramberk

827660 1 - 20:30:47 967.137 m/min 16-0306-683 He
44

KOVÁŘ František

Podlesí

823840 1 - 20:27:20 966.57 m/min 14-0199-402 He
45

HAŠŠO Slavomir

Baška

841750 1 - 20:46:35 965.771 m/min 17-0149-646 H
46

ŽEDEK Žedek Team

Baška

841650 1 - 20:47:32 964.605 m/min 13-0149-295
47

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

825290 1 - 20:32:49 962.082 m/min 14 0248 1017 E
48

VYSEKAL David+Voj.

Krnov

780190 1 - 19:56:21 949.887 m/min 14-0222-714 HE
49

NEDOJEDLÝ Antonín

Orlová

838320 1 - 21:04:50 942.109 m/min 16-0188-56 E
50

KUNZ Ondřej

Nová Bělá *

827150 1 - 20:55:05 939.854 m/min 16-0156-377-H
51

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

829890 1 - 21:10:03 927.2 m/min 14-0197-503
52

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

829890 1 - 21:11:11 926.027 m/min 13-0197-639 E
53

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

800250 1 - 20:40:16 924.859 m/min 13 - 0223 - 66 H
54

SALGA Jaromír

Krásné Pole

816000 1 - 21:32:03 889.81 m/min 14-0228-719 HE
55

DUDA Emil

Těrlicko

846490 2 - 05:23:21 874.157 m/min 17.0152.1017 H
56

DUDA Emil

Těrlicko

846490 2 - 05:33:22 865.207 m/min 17.0152.1027 H
57

SLÍPEK Lubomír

Místek

839230 2 - 05:26:14 864.087 m/min 15-0155-208 He
58

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

832540 2 - 05:18:43 863.885 m/min 17-0187-275-H
59

MOLEK Karel

Halenkov

836780 2 - 05:36:00 852.987 m/min 15-0191-936
60

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

825290 2 - 05:37:09 840.289 m/min 15 0197 517 H
61

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

825290 2 - 05:37:09 840.289 m/min 15 0197 517 H
62

BIEL Rostislav

Vsetín

824090 2 - 05:40:43 836.031 m/min 13-0200-307 HE
63

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

812730 2 - 05:42:10 823.296 m/min 16-0221-993 H
64

MOLEK Karel

Halenkov

836780 2 - 06:14:43 820.6 m/min 15-0191-904
65

BUJAS O. +HRBÁČEK

Horní Suchá

843340 2 - 06:23:03 820.33 m/min 15-0186-331-E
66

MITRENGA Josef

Bolatice

813250 2 - 05:51:42 815.943 m/min 15-0218-3237 He
67

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

842430 2 - 06:27:52 815.623 m/min 15-0189-34-E
68

ROMAN Vladislav

Paskov

834530 2 - 06:20:00 814.176 m/min 15-0157-5244 He
69

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

832540 2 - 06:25:00 808.291 m/min 17-0187-276-H
70

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

842430 2 - 06:46:40 801.043 m/min 15-0189-7-H
71

DUDA Rostislav

Těrlicko

846490 2 - 06:53:31 799.695 m/min 15.0152.890 He
72

CHUPÍK Karel

Lidečko

837870 2 - 06:45:40 797.465 m/min 17-0193-555 E
73

KOLEBAČ Oldřich

Orlová

838910 2 - 06:48:55 795.993 m/min 15-0188-58-H
74

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

825290 2 - 06:38:13 791.101 m/min 14 0197 449 H
75

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

825290 2 - 06:38:13 791.101 m/min 14 0197 449 H
76

MOLEK Karel

Halenkov

836780 2 - 06:59:59 785.721 m/min 16-0191-827 E
77

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

842430 2 - 07:11:28 782.588 m/min 16-0186-89-E
78

BIEL Rostislav

Vsetín

824090 2 - 06:50:07 781.042 m/min 14-0200-621
79

MOLEK Karel

Halenkov

836780 2 - 07:08:39 779.379 m/min 13-0191-645
80

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

842430 2 - 07:36:40 764.687 m/min 14-0189-310-H
81

DUDA Rostislav

Těrlicko

846490 2 - 07:59:30 752.77 m/min 16.0152.75 H
82

MK TEAM - Konečný

Bolatice

812490 2 - 07:19:37 749.103 m/min 15-0165-3796 H
83

OSTÁREK Lukáš

Krnov

779120 2 - 06:38:20 746.76 m/min 12-0222-19 H
84

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

836830 2 - 07:59:18 744.312 m/min 14-0183-346-HE
85

DUDA Rudolf

Bolatice

812560 2 - 07:35:52 738.109 m/min 14-0159-556 H
86

DUDA Rostislav

Těrlicko

846490 2 - 08:38:05 727.798 m/min 15.0152.898 H
87

DUDA Emil

Těrlicko

846490 2 - 08:38:08 727.767 m/min 14.0152.1250 H
88

OSTÁREK Lukáš

Krnov

779120 2 - 07:05:52 727.56 m/min 16-059-1672 H
89

PIEKLO Ladislav

Dolní Lutyně

830620 2 - 08:19:20 725.855 m/min 13-0183-263-H
90

OSTÁREK Lukáš

Krnov

779120 2 - 07:14:39 721.641 m/min 17-0222-761 H
91

VENCEL Rudolf

Orlová

840240 2 - 08:45:20 717.949 m/min 16-0188-226-H
92

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

836830 2 - 08:58:05 707.33 m/min 11-0183-343-H
93

LOKOČ Josef

Služovice

802620 2 - 08:22:42 699.329 m/min 14 - 0223 - 341 H
94

KUBINČAN František

Dolní Lutyně

832010 2 - 09:27:59 685.92 m/min 14-183-524-HE
95

DUDA Rudolf

Bolatice

812560 2 - 09:15:16 676.983 m/min 15-0218-3352 H
96

KUBINČAN František

Dolní Lutyně

832010 2 - 09:47:05 675.287 m/min 15-0183-673-H
97

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

818700 2 - 09:40:58 667.8 m/min 16-0228-571 HE
98

ONDRÁČEK Petr

Služovice

802210 2 - 10:55:55 616.65 m/min 15 - 0165 - 1287 H
99

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

800250 2 - 11:10:45 608.208 m/min 13 - 0223 - 65 He
100

KLEMENS Karel

Kravaře

812730 2 - 11:33:22 607.255 m/min 16-0221-1095-HE
101

ONDRÁČEK Petr

Služovice

802210 2 - 11:48:26 592.722 m/min 14 - 0223 - 419 He
102

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

812730 2 - 14:31:25 535.954 m/min 13-0221-298-H
103

KLEMENS Karel

Kravaře

812730 2 - 15:20:00 519.316 m/min 16-0221-1064-H
104

KLEMENS Karel

Kravaře

812730 2 - 15:43:32 511.623 m/min 14-0221-463-H

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2019 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv