On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Knokke - sk.zatazeno, Z vitr, 20°C
Start 27.7.2019 - 10:00:00

První dolétlí holubi musí být nahlášeni ihned,
nejpozději však do 30 minut po příletu na určeného koordinátora
v každém výpočetním pásmu...

Video přepravy a startu (OS CHPH Karviná - Ostrava)

Souřadnice startu: 51°19'2'' - 3°17'44''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

POPELKA Roman

Korytna

1056140 2 - 17:54:41 721.071 m/min 15-0255-4632
2

SVOBODA Zdeněk

Cholina

989910 2 - 19:11:57 641.986 m/min 15-0237-983 He
3

MRTÝNEK Miroslav

Olomouc

1003510 3 - 07:08:10 554.988 m/min 15-0213-787e
4

NAVRÁTIL Luděk

Přerov 2

1025200 3 - 09:10:44 530.99 m/min 14-0215-37
5

VADURA Jaroslav

Zlechov

1032060 3 - 09:44:12 525.435 m/min 14-0263-2500 H
6

HRABEC Statislav

Karlín

1007680 3 - 09:26:25 517.71 m/min 14-0167-627
7

MOŤKA Josef

Bílá Lhota

983070 3 - 09:31:12 503.828 m/min 13-0231-4304-H
8

DUDA Emil

Těrlicko

1085830 3 - 13:13:56 499.477 m/min 14.0152.350 H
9

DVOŘÁK Karel

Hostákov

929170 3 - 08:49:46 486.536 m/min 16-0296-943 He
10

TALLA František

Dřevohostice

1033160 3 - 12:40:59 482.563 m/min 11 0205 942
11

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

1052590 3 - 13:59:57 474.15 m/min 17-0221-277 He
12

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

1028770 3 - 13:39:53 467.648 m/min 15-0270-1421 H
13

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

1071340 3 - 15:19:41 465.864 m/min 14-0195-874 h
14

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

1028770 3 - 14:08:42 461.601 m/min 11-0270-320 H
15

KAHAJA Jaroslav

Bezměrov

1021580 3 - 14:30:00 454.036 m/min 12-0264-757 H
16

BARTL Pavel

Šumvald

989540 3 - 13:56:31 446.439 m/min 12-0236-6571-he
17

SMÉKAL Jiří

Olomouc

1003510 3 - 15:44:00 431.803 m/min 15 0213 211 He
18

KŘIVÁNEK Filip

Rousínov *

991630 3 - 15:59:16 423.906 m/min 13-0140-720 e
19

KUCERA Josef

Vlcnov

1047800 3 - 18:12:10 423.839 m/min 15-0271-58
20

KLEMENS Karel

Kravaře

1052590 3 - 18:39:19 421.151 m/min 15-0221-3127 He
21

FUKSA Josef

Holešov

1038150 3 - 19:48:00 404.264 m/min 12-0266-908 He
22

KŘIVÁNEK Petr

Rousínov

991630 3 - 18:45:50 395.729 m/min 14-0144-840 E
23

MARTÍNEK Josef

Nový Jičín

1060890 4 - 05:25:27 393.585 m/min 15-0195-480 H
24

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

1065520 4 - 07:40:04 376.5 m/min 11-0197-950 E
25

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

1082000 4 - 08:30:09 375.675 m/min 15-0189-34-E
26

GEBAUER Josef

Otice

1036550 4 - 06:40:00 374.206 m/min 15-0224-3899
27

LAMÁČEK Josef+ David

Mutěnice

1014070 4 - 06:20:37 368.67 m/min 14-0166-4009
28

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

1017630 4 - 06:49:17 366.148 m/min 15-0164-26
29

KURTIN Miroslav

Lidečko

1073360 4 - 09:33:23 364.669 m/min 13-0193-135 E
30

ZELINA Jiří

Kurovice

1036250 4 - 08:30:49 359.707 m/min 12-0269-57 H
31

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

1007130 4 - 07:17:41 358.705 m/min 16-0234-1529 He
32

CITTERBARD Oldřich

Velké Němčice

986430 4 - 06:28:26 357.605 m/min 13-0175-1037
33

BARTÍK Old.+ Fr.

Rymice

1032190 4 - 08:38:00 357.407 m/min 14-0274-1357 H
34

ZAHRAJ Miroslav

Těrlicko

1089380 4 - 11:38:04 355.071 m/min 16-0400-3064-E
35

ONDRÁČEK Petr

Služovice

1042300 4 - 09:27:41 354.803 m/min 14 - 0223 - 419 HE
36

Ing. RANOCHA Václav

Krmelín

1069940 4 - 10:53:15 353.904 m/min 13-0153-1397 He
37

BRI.UHERKOVI

Knezpole

1040010 4 - 09:29:22 353.821 m/min 15-0254-4539
38

KŘIVÁNEK Emil

Rousínov

990260 4 - 07:09:27 353.734 m/min 15-0144-91 H
39

SLOŽIL Pavel

Kojetín

1016430 4 - 08:36:00 352.193 m/min 14-0209-636 H
40

GEBAUER Josef

Otice

1036550 4 - 09:45:00 350.778 m/min 15-0224-3748
41

HANUŠ Ladislav

Staré Brno

973370 4 - 06:45:29 350.703 m/min 15-0145-378 e
42

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 4 - 08:31:23 348.638 m/min 15-0178-5176
43

OSIČKA František

Přerov 7

1022330 4 - 09:23:24 348.514 m/min 14 0216 919
44

ČERNÝ Josef

Holešov

1037040 4 - 10:08:00 348.234 m/min 16-0266-6570 He
45

KUBITA Antonín

Prasklice

1014200 4 - 09:37:00 344.147 m/min 16-0273-31 H
46

KONEČNÝ Mir.Yvetta

Kurovice

1033350 4 - 10:48:33 342.333 m/min 11-0269-280 H
47

VÉMOLA Jaroslav

Dlouhá Loučka

992380 4 - 09:15:00 339.275 m/min 14-0236-395-H
48

RYŠAVÝ Jan

Strukov

995690 4 - 09:41:46 337.32 m/min 12-0233-819-H
49

KASIK Frantisek

Vesky

1041030 4 - 12:22:38 334.453 m/min 16-0256-94 He
50

JANEK Ladislav

Ořechov

971000 4 - 08:57:40 333.945 m/min 15-0312-608 H
51

JURENIK Jiri st.

Sumice

1056260 4 - 13:25:30 332.628 m/min 12-0262-221
52

GREBENICEK Ludvik

Knezpole

1040340 4 - 12:58:33 330.419 m/min 12-0162-1334
53

TOMEK Jindřich

Křižanov

933330 4 - 08:38:50 323.082 m/min 14-0302-363 He
54

JASINEK Jindřich

Křepice

989070 4 - 11:36:28 322.544 m/min 14-0175-1100 e
55

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

1052590 4 - 14:57:28 322.143 m/min 13-0221-298 H
56

ŘEHOŘ Stanislav

Pavlov

990630 4 - 11:48:00 321.842 m/min 14-0280-5708
57

SKALNÍK Vlad.+syn

Křídla

929120 4 - 08:53:13 320.031 m/min 14-0303-155 H
58

VARGA M + P

Hor.Loděnice

1008070 4 - 13:00:00 320.022 m/min 15-0334-373 H
59

DVOŘÁK Karel

Hostákov

929170 4 - 09:03:02 318.97 m/min 16-0296-847 He
60

ŘEZANINA Josef

Březník

947210 4 - 10:08:12 318.048 m/min 13-0296-459 H
61

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

1035180 4 - 14:51:38 317.381 m/min 16-0266-6512 He
62

NEDVĚDICKÝ Jindřich

Milotice

1020210 4 - 14:12:52 316.554 m/min 11-0165-187
63

DVOŘÁK Karel

Hostákov

929170 4 - 09:41:24 314.823 m/min 16-0296-946 H
64

JUZEK Antonín

Návsi

1108690 4 - 19:33:55 312.843 m/min 15-0240-350 He
65

JEŽEK Jiří

Kojetín

1012960 4 - 14:29:42 312.671 m/min 12-0209-32 H
66

JEŽEK Jiří

Kojetín

1012960 4 - 14:29:56 312.648 m/min 16-0209-1 He
67

KOCIÁN Milan

Napajedla

1034170 4 - 15:42:01 312.248 m/min 12-0271-1524
68

SUKUP Karel

Pozděchov

1066330 4 - 18:28:00 306.593 m/min 13-0248-1279
69

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 4 - 15:29:00 304.504 m/min 16-0178-6349
70

NOVOTNÝ Miloš

Sudice

949240 4 - 12:51:22 302.174 m/min 15-0296-1172 H
71

DUDA Emil

Těrlicko

1085830 4 - 20:23:36 302.157 m/min 15.0152.955 He
72

SVRČINA David

Dolní Lutyně*

1076450 4 - 20:31:40 298.876 m/min 09-0183-512-HE
73

PEŠEK Ing. Ludvík

Želechovice

992940 4 - 17:05:00 292.471 m/min 13-0233-2578-H
74

BAHENSKÝ Jan

Novosedly

980150 4 - 16:25:29 292.104 m/min 14-0280-5145
75

KRUTIL Michal

Dřevohostice

1033950 4 - 19:49:01 290.516 m/min 17-0205-568E
76

INGR Ivan

Kyjov

1017200 4 - 18:57:45 289.986 m/min 13-0164-94
77

KŘÍŽ František

Prostějov

1001690 4 - 18:08:12 289.656 m/min 15 0214 627
78

HERMAN Karel

Jablunkov

1115290 5 - 08:41:08 287.362 m/min 08 0239 699 He
79

KRUPA Josef

Dolní Lutyně

1076220 5 - 06:27:20 287.196 m/min 15-0183-358-HE
80

MANASEK Miroslav

Modra

1031780 4 - 20:23:29 287.125 m/min 11-0252-640 He
81

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

994740 4 - 18:18:13 286.816 m/min 14-0236-1021-H
82

KAHAJA Jaroslav

Bezměrov

1021580 4 - 20:30:00 283.772 m/min 15-0264-1299 He
83

KUNZ Ondřej

Nová Bělá *

1066310 5 - 06:39:40 283.618 m/min 15-0156-734-H
84

VÉMOLA Jaroslav

Dlouhá Loučka

992380 4 - 18:57:00 282.971 m/min 14-0236-362-H
85

LŮBAL Václav

Bořetice

1001750 4 - 19:49:53 281.4 m/min 15-0179-6110
86

KOUKAL Petr a Jan

Staré Brno

973010 4 - 18:28:16 279.74 m/min 15-0145-283 e
87

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

1040100 5 - 06:47:50 276.047 m/min 13 - 0223 - 65 He
88

GREBENICEK Ludvik

Knezpole

1040340 5 - 06:55:26 275.555 m/min 14-0254-3092
89

SVRČINA David

Dolní Lutyně*

1076450 5 - 09:15:05 274.949 m/min 14-0183-147HE
90

NOVÁK Libor

Nezamyslice

999810 4 - 21:17:17 274.125 m/min 14 0212 491
91

NOVÁK Libor

Nezamyslice

999810 4 - 21:23:57 273.624 m/min 15 019 908
92

NOVOTNÝ Miloš

Sudice

949240 4 - 18:21:07 273.468 m/min 13-0180-1093 H
93

FOJCIK Jan

Návsi

1108950 5 - 12:08:11 271.257 m/min 10 0240 934 H
94

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 5 - 05:45:28 271.102 m/min 14-0178-4871
95

HERMAN Karel

Jablunkov

1115290 5 - 12:35:27 271.001 m/min 14 0239 777 He
96

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

1076840 5 - 10:19:21 270.607 m/min 12-0183-422-H
97

LOMOZNÍK Dušan

Slezská Ostrava

1073590 5 - 10:10:40 270.38 m/min 15-0187-612-H
98

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

1017250 5 - 06:49:51 269.838 m/min 15-0164-348 E
99

ŠTACH Vladimír

Pozděchov

1066390 5 - 09:57:00 269.495 m/min 16-0197-815
100

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 5 - 10:59:18 268.773 m/min 14-0149-1254 he
101

PETER Milan

Baška

1090460 5 - 11:47:47 268.072 m/min 13 0149 1127 H
102

GEBAUER Josef

Otice

1036550 5 - 08:37:00 267.359 m/min 12-0400-669
103

POPELKA Roman

Korytna

1056140 5 - 10:02:49 266.512 m/min 17-0255-348 E
104

HRADIL František

Lipník n/Bečvou

1029220 5 - 08:27:23 266.128 m/min 14 0210 1813
105

JANEK Miroslav

Dřevohostice

1041970 5 - 09:21:45 265.69 m/min 15 0205 6143
106

NOVOTNÁ Kateřina

Sudice *

949240 4 - 20:08:43 265.246 m/min 16-0296-885 He
107

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

1017250 5 - 07:58:45 264.995 m/min 14-0164-189
108

HORÁK Jaromir

Prasklice

1009810 5 - 07:33:00 264.833 m/min 14-0273-2375 H
109

MUSIL Jaroslav

Černovice

950930 4 - 20:43:01 263.196 m/min 15-0333-192 H
110

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

1049440 5 - 10:44:42 262.052 m/min 13-0226-334 H
111

HAŠŠO Slavomir

Baška

1080470 5 - 12:45:40 261.89 m/min 15 0149 127 H
112

ŠLAPÁK Team

Prosiměřice

956430 4 - 21:24:00 261.749 m/min 17-0282-86
113

DVOŘAK Josef

Moravany

974030 5 - 06:05:41 261.437 m/min 11-0141-1068 H
114

MAREK + Spálovská

Bezměrov

1019370 5 - 09:22:36 259.871 m/min 16-0264-250 He
115

KRUTIL Karel

Dřevohostice

1033780 5 - 10:18:41 259.83 m/min 14-0205-4444
116

DVOŘAK Josef

Moravany

974030 5 - 06:46:48 258.583 m/min 15-0141-787 H
117

JEŽEK Jiří

Kojetín

1012960 5 - 09:23:15 258.194 m/min 13-0209-213 H
118

PERNICA + ŠEVČÍK

Kotvrdovice

980380 5 - 07:24:00 257.723 m/min 14-0142-55 H
119

NOVÁK Libor

Nezamyslice

999810 5 - 08:41:22 257.592 m/min 13 0212 248
120

INGR Ivan

Kyjov

1017200 5 - 10:29:38 254.961 m/min 12-0164-564
121

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

1040860 5 - 12:30:00 253.251 m/min 15-0267-1048 H
122

PETER Milan

Baška

1090460 5 - 15:58:45 252.494 m/min 16 0149 61 H
123

HANUŠ Ladislav

Staré Brno

973370 5 - 08:27:10 251.701 m/min 16-0145-238 e
124

KÝR Pavel

Prostějov

999910 5 - 10:17:10 251.413 m/min 09 0214 1663
125

KRÁL Karel Ing.

Letovice

959390 5 - 07:45:22 250.797 m/min 10-064-279 He
126

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

954980 5 - 08:01:56 248.568 m/min 15-0229 322
127

FUKSA Josef

Holešov

1038150 5 - 13:49:00 247.828 m/min 14-0275-5412 H
128

NOVÁK Libor

Nezamyslice

999810 5 - 11:19:42 247.496 m/min 16 0148 2866 he
129

ŠENKÝŘ Pavel

Bystřice n.P.

939460 5 - 07:16:40 247.443 m/min 14-0292-569 H
130

BOJDA Augustin

Lidečko

1073340 5 - 16:25:39 246.992 m/min 15-0193-621
131

ČERMÁK Miroslav

Vojkovice

981830 5 - 10:30:50 246.021 m/min 15-0180-147 H
132

SÁZAVSKÝ Petr

Bořitov

964950 5 - 09:25:00 245.847 m/min 14-0142-1002 e
133

KAHAJA Jaroslav

Bezměrov

1021580 5 - 14:00:00 243.233 m/min 13-0264-434 H
134

KAHAJA Jaroslav

Bezměrov

1021580 5 - 14:20:00 242.081 m/min 16-0264-640 H
135

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

999600 5 - 13:12:00 240.751 m/min 14-0179-5252
136

KAISER František

Dětmarovice

1084740 5 - 19:06:05 240.728 m/min 16-0184-106 - H
137

DUDA Emil

Těrlicko

1085830 5 - 20:12:54 237.449 m/min 17.0152.1027 H
138

ŠVEC Václav Ing

Velké Meziříčí

929100 5 - 09:30:10 236.402 m/min 15-0302-765 H
139

HALAJKOVI

Nová Bělá

1064210 5 - 19:12:36 235.831 m/min 16-0156-331 He
140

KULIŠŤÁK Jiří

Studénka

1055410 5 - 18:46:18 235.252 m/min 14-0198-380 H
141

DVOŘÁK Karel

Hostákov

929170 5 - 10:17:00 233.636 m/min 14-02806-247 H
142

BARTOŇ Bohumil

Mniší

1067860 5 - 20:11:12 233.606 m/min 13-0201-63 HE
143

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž*

1026470 5 - 18:16:30 230.331 m/min 16-0270-350 He
144

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž*

1026470 5 - 18:17:06 230.3 m/min 15-0270-1137 He
145

JANEK Ladislav

Ořechov

971000 5 - 14:18:22 230.184 m/min 14-0282-89 H
146

ONDRÁČEK Petr

Služovice

1042300 5 - 20:25:41 227.294 m/min 14 - 0223 - 435 H
147

VYROUBAL Pavel

Břevenec

990180 5 - 16:47:00 226.741 m/min 15-0236-4147
148

VÉMOLA Jaroslav

Dlouhá Loučka

992380 5 - 17:09:00 226.106 m/min 13-0236-1348-H
149

VINTRLÍK Jan

Vojkovice

981600 5 - 16:43:55 224.936 m/min 15-0180-1367 e
150

DVOŘÁK Karel

Hostákov

929170 5 - 12:52:05 224.867 m/min 15-0296-847 He
151

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

915640 5 - 11:59:26 224.453 m/min 15-0303-111 He
152

VINTRLÍK Jan

Vojkovice

981600 5 - 17:09:59 223.6 m/min 16-0180-4098 e
153

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

1060940 6 - 06:42:32 223.237 m/min 14 0197 424 E
154

ŠVEJDA Pavel

Olešnice

948820 5 - 15:50:55 220.097 m/min 14-0292-492 He
155

HALAJKOVI

Nová Bělá

1064210 6 - 08:19:28 219.449 m/min 14-0153-748 H
156

NOVÁK Karel

Holešov

1034120 6 - 06:05:00 219.326 m/min 14-0266-1015 H
157

ŘEZNÍČEK Miloslav

Ždár nad Sáz.

915640 5 - 13:52:20 218.408 m/min 13-0303-2470 H
158

ČERNÝ Jan

Služovice

1044130 6 - 07:53:28 216.469 m/min 15 - 0225 - 3105 HE
159

SLÍPEK Lubomír

Místek

1077610 6 - 10:32:45 216.268 m/min 15 0155 928 h
160

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

1060940 6 - 09:42:00 215.114 m/min 15 0197 532 E
161

MAREK + Spálovská

Bezměrov

1019370 6 - 06:45:23 214.361 m/min 14-0264-183 H
162

JANEK Ladislav

Ořechov

971000 5 - 19:43:13 213.725 m/min 12-0312-559 E
163

PŘEUČIL Jaroslav

Štěpánkovice

1049630 6 - 09:32:00 213.253 m/min 14-0226-44 HE
164

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

1037120 6 - 08:34:33 213.2 m/min 15-0266-756 H
165

RYŠKA Jan ing.

Podlesí

1047580 6 - 09:41:21 212.433 m/min 15 0210 1592 H
166

POPELKA Roman

Korytna

1056140 6 - 10:45:55 211.401 m/min 15-0265-4652
167

SVOBODA Martin

Brankovice

1012280 6 - 08:36:00 208.031 m/min 13-0208-1040
168

KŘÍŽ František

Prostějov

1001690 6 - 07:48:03 207.904 m/min 14 0214 519
169

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

1017630 6 - 09:53:23 205.857 m/min 15-0164-429
170

KRIŠTOF Oldřich

Heřmanice

955250 6 - 05:17:33 204.658 m/min 14-0229 767 e
171

MOŽÍŠ Libor

Kostelec

1017610 6 - 10:22:52 204.632 m/min 16-0164-119
172

OLYMPIA Mácha

Krmelín

1069190 6 - 14:35:49 204.598 m/min 16-0153-973He
173

CHUPÍK Karel

Lidečko

1073450 6 - 15:16:06 203.842 m/min 14-0193-1177 e
174

KROUPA Jan

Lidečko

1076640 6 - 15:38:00 203.601 m/min 14-0193-1045 E
175

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

1060940 6 - 14:33:55 203.093 m/min 14 0197 434 H
176

RYŠAVÝ Jan

Strukov

995690 6 - 09:15:20 202.981 m/min 13-0233-2824-H
177

SÝKORA Jaromír

Hoštice

998590 6 - 09:47:46 202.235 m/min 15 0208 934 e
178

FRANK Jakub

Vojkovice

979030 6 - 08:11:46 202.205 m/min 15-0180-593 H
179

URÍK Stanislav

Doubravice

967050 6 - 09:52:06 195.676 m/min 13-0142-642
180

ZEMAN František

Moravany

973910 6 - 10:32:12 195.478 m/min 15-0266-536 H
181

NĚMEČKOVI Team

Blatec

1006220 6 - 13:30:47 194.974 m/min 17 0202 466 e
182

MOLEK Karel

Halenkov

1072790 6 - 19:24:04 194.555 m/min 13 0191 359
183

LÉTAL Milan

Zaječí

997370 6 - 13:02:11 194.336 m/min 14-0174-437
184

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

1017250 6 - 15:06:41 193.516 m/min 14-0164-1118 E
185

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

986860 6 - 12:30:27 193.485 m/min 16-0233-2026-he
186

HOMOLKOVÁ Eva

Frýdek

1077180 6 - 20:33:38 192.917 m/min 12-0150-4902 he
187

MAULER Aleš

Strukov

995490 6 - 14:08:38 191.491 m/min 17-0233-319-He
188

GROH Aleš

Domašov

1007400 6 - 15:40:59 190.399 m/min 14-0234-1319-H
189

RYŠAVÝ Jan

Strukov

995690 6 - 14:44:54 190.202 m/min 16-0233-2668-He
190

STEJSKAL Zdeněk

Bohunovice

1005490 6 - 16:03:32 189.232 m/min 17-0203-604-H
191

HANUŠ Ladislav

Staré Brno

973370 6 - 14:06:29 187.313 m/min 15-0145-367 E
192

STEJSKAL Zdeněk

Bohunovice

1005490 6 - 17:24:32 186.391 m/min 15-0203-934-H
193

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 7 - 08:21:16 184.939 m/min 17-0149-431 h
194

JUZEK Antonín

Návsi

1108690 7 - 11:42:13 183.491 m/min 15-0240-351 He
195

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

954980 6 - 14:36:31 182.718 m/min 12-0229 6331
196

KROUPA Jan

Lidečko

1076640 7 - 10:16:00 180.766 m/min 12 0193 153
197

HOLUŠA David

Krásné Pole

1058900 7 - 10:07:18 178.047 m/min 16-0228-948 He
198

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

1060940 7 - 10:41:38 177.366 m/min 14 0248 1017 E
199

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

1049440 7 - 09:50:31 176.956 m/min 14-0226-503 HE
200

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 7 - 12:59:47 176.523 m/min 15-0149-283 he
201

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

1060940 7 - 11:43:38 175.547 m/min 14 0197 449 H
202

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

1066340 7 - 12:42:00 174.753 m/min 16-0197-842
203

Klemens Karel ml.

Kravaře

1052590 7 - 11:50:19 173.973 m/min 15-0221-3378 H
204

FIŠER Otto

Červený Potok

959260 6 - 19:56:35 172.946 m/min 16-0229 642 e
205

CHLUP Ladislav

Hovorany

1008980 7 - 09:09:15 171.326 m/min 11-0164-809
206

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 7 - 16:41:21 170.355 m/min 15-0149-295 h
207

GANČAŘ Miroslav

Otice

1036540 7 - 12:26:20 170.306 m/min 12-0227-7
208

KULIŠŤÁK Jiří

Studénka

1055410 7 - 14:30:30 169.94 m/min 14-0198-356 H
209

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

1066340 7 - 15:47:00 169.61 m/min 13-0197-715
210

HYBNER Otto

Petrov

1031640 7 - 12:35:41 169.241 m/min 16-0400-3797 E
211

DYNKA Miroslav

Lidečko

1074830 7 - 19:37:40 164.91 m/min 11-0193-109 H
212

MOLEK Karel

Halenkov

1072790 7 - 19:49:00 164.312 m/min 14 0228 67 E
213

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

1052590 7 - 17:51:30 164.172 m/min 16-0221-993 H
214

MIČKAL Petr

Val.Mez.

1067460 7 - 19:28:33 164.009 m/min 15 0199 1169
215

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

1017630 7 - 15:42:28 161.979 m/min 15-0164-29
216

SONNEVEND Miroslav

Prostějov

998630 7 - 14:28:37 160.846 m/min 14 0214 1133 e
217

VARGA M + P

Hor.Loděnice

1008070 7 - 15:38:04 160.57 m/min 15-0334-316 He
218

GLADIŠ Bernard

Baška

1074210 8 - 06:15:05 160.208 m/min 16 0149 733 H
219

CIESLAR Josef

Jablunkov

1109280 8 - 11:24:33 158.14 m/min 16-0239-927 H
220

HANZELKA Josef

Štramberk

1065990 8 - 06:56:18 158.011 m/min 14 0306 230 H
221

BORTEL Jaromír

Mniší

1064850 8 - 07:18:10 157.332 m/min 14-0194-342 He
222

CIESLAR Josef

Jablunkov

1109280 8 - 13:35:17 155.246 m/min 13-0310-452 He
223

ŠTACH Vladimír

Pozděchov

1066390 8 - 09:33:00 154.482 m/min 15-0197-30
224

HAŠŠO Slavomir

Baška

1080470 8 - 11:52:20 153.425 m/min 17 0149 626 He
225

VANEK Frantisek

Val.Mez.

1075130 8 - 12:56:38 151.285 m/min 14 0193 596 H
226

ONDRÁČEK Petr

Služovice

1042300 8 - 11:10:47 148.883 m/min 13 - 0165 - 375 HE
227

TŮMA Josef

Závišice

1063440 8 - 13:37:34 148.784 m/min 13-0201-221 He
228

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

1052590 8 - 13:01:27 148.013 m/min 17-0221-483 H
229

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

1040100 8 - 11:42:46 147.893 m/min 13 - O223 - 66 H
230

KŘÍŽ František

Prostějov

1001690 8 - 07:27:52 147.788 m/min 15 0214 607
231

KLEMENS Karel

Kravaře

1052590 8 - 14:37:27 146.042 m/min 14-0221-463 H
232

MOLEK Karel

Halenkov

1072790 8 - 18:14:02 144.502 m/min 13-0191-645
233

HANZELKA Josef

Štramberk

1065990 8 - 18:54:23 142.81 m/min 16 0306 120 H
234

KLEMENS Karel

Kravaře

1052590 8 - 17:34:54 142.533 m/min 16-0221-1095 He
235

ŠIRGEL Pavel

Liboš

999690 8 - 11:59:00 141.82 m/min 17-0234-1757-H
236

GELNAR Jaromír

Třebovice

1063450 8 - 19:45:19 141.504 m/min 16-0159-408 H
237

FOJCIK Jan

Návsi

1108950 9 - 08:41:14 141.425 m/min 12-063-2088 H
238

SONNEVEND Miroslav

Prostějov

998630 8 - 12:36:22 140.923 m/min 14 0214 1142
239

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

1063090 8 - 20:54:25 140.168 m/min 15-0195-101 he
240

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

1040100 8 - 18:45:30 139.508 m/min 12 - 0223- 403 H
241

PETER Milan

Baška

1090460 9 - 08:49:50 138.915 m/min 14 0149 94 He
242

PETER Milan

Baška

1090460 9 - 12:02:03 135.595 m/min 17 0149 882 He
243

KUROVSKI Josef

Vrazne

1051980 9 - 07:56:36 134.928 m/min 16-0196-245
244

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

1063090 9 - 11:40:49 132.541 m/min 14-0195-87 he
245

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

1052590 9 - 11:46:03 131.147 m/min 17-0221-317 HE
246

ČERVEŇÁK Mikulas

Nový Jičín

1057900 9 - 16:51:16 126.979 m/min 16-0195-443 he
247

SLÍPEK Lubomír

Místek

1077610 9 - 19:33:42 126.872 m/min 15-0155-378 he
248

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

1060090 9 - 17:38:48 126.521 m/min 16 0199 615 He
249

HARABIŠ Milan

Mniší

1070590 9 - 19:32:00 126.07 m/min 15-0194-114
250

CETKOVSKÝ Josef

Prostějov

1003840 9 - 11:23:13 125.43 m/min 14 0214 393 E
251

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

1049440 9 - 18:35:40 124.405 m/min 15-0226-3565 HE
252

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 10 - 07:05:28 123.666 m/min 16-0149-863 e
253

FIŠER Otto

Červený Potok

959260 9 - 17:37:22 114.506 m/min 14-0229 418 e

 

Pásmo ZÁPAD

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

DVOŘÁK Karel

Hostákov

929170 3 - 08:49:46 486.536 m/min 16-0296-943 He
2

KŘIVÁNEK Filip

Rousínov *

991630 3 - 15:59:16 423.906 m/min 13-0140-720 e
3

KŘIVÁNEK Petr

Rousínov

991630 3 - 18:45:50 395.729 m/min 14-0144-840 E
4

KŘIVÁNEK Emil

Rousínov

990260 4 - 07:09:27 353.734 m/min 15-0144-91 H
5

HANUŠ Ladislav

Staré Brno

973370 4 - 06:45:29 350.703 m/min 15-0145-378 e
6

JANEK Ladislav

Ořechov

971000 4 - 08:57:40 333.945 m/min 15-0312-608 H
7

TOMEK Jindřich

Křižanov

933330 4 - 08:38:50 323.082 m/min 14-0302-363 He
8

SKALNÍK Vlad.+syn

Křídla

929120 4 - 08:53:13 320.031 m/min 14-0303-155 H
9

DVOŘÁK Karel

Hostákov

929170 4 - 09:03:02 318.97 m/min 16-0296-847 He
10

ŘEZANINA Josef

Březník

947210 4 - 10:08:12 318.048 m/min 13-0296-459 H
11

DVOŘÁK Karel

Hostákov

929170 4 - 09:41:24 314.823 m/min 16-0296-946 H
12

NOVOTNÝ Miloš

Sudice

949240 4 - 12:51:22 302.174 m/min 15-0296-1172 H
13

KOUKAL Petr a Jan

Staré Brno

973010 4 - 18:28:16 279.74 m/min 15-0145-283 e
14

NOVOTNÝ Miloš

Sudice

949240 4 - 18:21:07 273.468 m/min 13-0180-1093 H
15

NOVOTNÁ Kateřina

Sudice *

949240 4 - 20:08:43 265.246 m/min 16-0296-885 He
16

MUSIL Jaroslav

Černovice

950930 4 - 20:43:01 263.196 m/min 15-0333-192 H
17

ŠLAPÁK Team

Prosiměřice

956430 4 - 21:24:00 261.749 m/min 17-0282-86
18

DVOŘAK Josef

Moravany

974030 5 - 06:05:41 261.437 m/min 11-0141-1068 H
19

DVOŘAK Josef

Moravany

974030 5 - 06:46:48 258.583 m/min 15-0141-787 H
20

PERNICA + ŠEVČÍK

Kotvrdovice

980380 5 - 07:24:00 257.723 m/min 14-0142-55 H
21

HANUŠ Ladislav

Staré Brno

973370 5 - 08:27:10 251.701 m/min 16-0145-238 e
22

KRÁL Karel Ing.

Letovice

959390 5 - 07:45:22 250.797 m/min 10-064-279 He
23

ŠENKÝŘ Pavel

Bystřice n.P.

939460 5 - 07:16:40 247.443 m/min 14-0292-569 H
24

ČERMÁK Miroslav

Vojkovice

981830 5 - 10:30:50 246.021 m/min 15-0180-147 H
25

SÁZAVSKÝ Petr

Bořitov

964950 5 - 09:25:00 245.847 m/min 14-0142-1002 e
26

ŠVEC Václav Ing

Velké Meziříčí

929100 5 - 09:30:10 236.402 m/min 15-0302-765 H
27

DVOŘÁK Karel

Hostákov

929170 5 - 10:17:00 233.636 m/min 14-02806-247 H
28

JANEK Ladislav

Ořechov

971000 5 - 14:18:22 230.184 m/min 14-0282-89 H
29

VINTRLÍK Jan

Vojkovice

981600 5 - 16:43:55 224.936 m/min 15-0180-1367 e
30

DVOŘÁK Karel

Hostákov

929170 5 - 12:52:05 224.867 m/min 15-0296-847 He
31

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

915640 5 - 11:59:26 224.453 m/min 15-0303-111 He
32

VINTRLÍK Jan

Vojkovice

981600 5 - 17:09:59 223.6 m/min 16-0180-4098 e
33

ŠVEJDA Pavel

Olešnice

948820 5 - 15:50:55 220.097 m/min 14-0292-492 He
34

ŘEZNÍČEK Miloslav

Ždár nad Sáz.

915640 5 - 13:52:20 218.408 m/min 13-0303-2470 H
35

JANEK Ladislav

Ořechov

971000 5 - 19:43:13 213.725 m/min 12-0312-559 E
36

FRANK Jakub

Vojkovice

979030 6 - 08:11:46 202.205 m/min 15-0180-593 H
37

URÍK Stanislav

Doubravice

967050 6 - 09:52:06 195.676 m/min 13-0142-642
38

ZEMAN František

Moravany

973910 6 - 10:32:12 195.478 m/min 15-0266-536 H
39

HANUŠ Ladislav

Staré Brno

973370 6 - 14:06:29 187.313 m/min 15-0145-367 E

 

Pásmo JIH

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

POPELKA Roman

Korytna

1056140 2 - 17:54:41 721.071 m/min 15-0255-4632
2

VADURA Jaroslav

Zlechov

1032060 3 - 09:44:12 525.435 m/min 14-0263-2500 H
3

HRABEC Statislav

Karlín

1007680 3 - 09:26:25 517.71 m/min 14-0167-627
4

KUCERA Josef

Vlcnov

1047800 3 - 18:12:10 423.839 m/min 15-0271-58
5

LAMÁČEK Josef+ David

Mutěnice

1014070 4 - 06:20:37 368.67 m/min 14-0166-4009
6

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

1017630 4 - 06:49:17 366.148 m/min 15-0164-26
7

CITTERBARD Oldřich

Velké Němčice

986430 4 - 06:28:26 357.605 m/min 13-0175-1037
8

BRI.UHERKOVI

Knezpole

1040010 4 - 09:29:22 353.821 m/min 15-0254-4539
9

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 4 - 08:31:23 348.638 m/min 15-0178-5176
10

KASIK Frantisek

Vesky

1041030 4 - 12:22:38 334.453 m/min 16-0256-94 He
11

JURENIK Jiri st.

Sumice

1056260 4 - 13:25:30 332.628 m/min 12-0262-221
12

GREBENICEK Ludvik

Knezpole

1040340 4 - 12:58:33 330.419 m/min 12-0162-1334
13

JASINEK Jindřich

Křepice

989070 4 - 11:36:28 322.544 m/min 14-0175-1100 e
14

ŘEHOŘ Stanislav

Pavlov

990630 4 - 11:48:00 321.842 m/min 14-0280-5708
15

NEDVĚDICKÝ Jindřich

Milotice

1020210 4 - 14:12:52 316.554 m/min 11-0165-187
16

KOCIÁN Milan

Napajedla

1034170 4 - 15:42:01 312.248 m/min 12-0271-1524
17

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 4 - 15:29:00 304.504 m/min 16-0178-6349
18

BAHENSKÝ Jan

Novosedly

980150 4 - 16:25:29 292.104 m/min 14-0280-5145
19

INGR Ivan

Kyjov

1017200 4 - 18:57:45 289.986 m/min 13-0164-94
20

MANASEK Miroslav

Modra

1031780 4 - 20:23:29 287.125 m/min 11-0252-640 He
21

LŮBAL Václav

Bořetice

1001750 4 - 19:49:53 281.4 m/min 15-0179-6110
22

GREBENICEK Ludvik

Knezpole

1040340 5 - 06:55:26 275.555 m/min 14-0254-3092
23

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 5 - 05:45:28 271.102 m/min 14-0178-4871
24

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

1017250 5 - 06:49:51 269.838 m/min 15-0164-348 E
25

POPELKA Roman

Korytna

1056140 5 - 10:02:49 266.512 m/min 17-0255-348 E
26

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

1017250 5 - 07:58:45 264.995 m/min 14-0164-189
27

INGR Ivan

Kyjov

1017200 5 - 10:29:38 254.961 m/min 12-0164-564
28

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

999600 5 - 13:12:00 240.751 m/min 14-0179-5252
29

POPELKA Roman

Korytna

1056140 6 - 10:45:55 211.401 m/min 15-0265-4652
30

SVOBODA Martin

Brankovice

1012280 6 - 08:36:00 208.031 m/min 13-0208-1040
31

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

1017630 6 - 09:53:23 205.857 m/min 15-0164-429
32

MOŽÍŠ Libor

Kostelec

1017610 6 - 10:22:52 204.632 m/min 16-0164-119
33

LÉTAL Milan

Zaječí

997370 6 - 13:02:11 194.336 m/min 14-0174-437
34

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

1017250 6 - 15:06:41 193.516 m/min 14-0164-1118 E
35

CHLUP Ladislav

Hovorany

1008980 7 - 09:09:15 171.326 m/min 11-0164-809
36

HYBNER Otto

Petrov

1031640 7 - 12:35:41 169.241 m/min 16-0400-3797 E
37

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

1017630 7 - 15:42:28 161.979 m/min 15-0164-29

 

Pásmo STŘED

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

SVOBODA Zdeněk

Cholina

989910 2 - 19:11:57 641.986 m/min 15-0237-983 He
2

MRTÝNEK Miroslav

Olomouc

1003510 3 - 07:08:10 554.988 m/min 15-0213-787e
3

NAVRÁTIL Luděk

Přerov 2

1025200 3 - 09:10:44 530.99 m/min 14-0215-37
4

MOŤKA Josef

Bílá Lhota

983070 3 - 09:31:12 503.828 m/min 13-0231-4304-H
5

TALLA František

Dřevohostice

1033160 3 - 12:40:59 482.563 m/min 11 0205 942
6

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

1028770 3 - 13:39:53 467.648 m/min 15-0270-1421 H
7

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

1028770 3 - 14:08:42 461.601 m/min 11-0270-320 H
8

KAHAJA Jaroslav

Bezměrov

1021580 3 - 14:30:00 454.036 m/min 12-0264-757 H
9

BARTL Pavel

Šumvald

989540 3 - 13:56:31 446.439 m/min 12-0236-6571-he
10

SMÉKAL Jiří

Olomouc

1003510 3 - 15:44:00 431.803 m/min 15 0213 211 He
11

FUKSA Josef

Holešov

1038150 3 - 19:48:00 404.264 m/min 12-0266-908 He
12

ZELINA Jiří

Kurovice

1036250 4 - 08:30:49 359.707 m/min 12-0269-57 H
13

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

1007130 4 - 07:17:41 358.705 m/min 16-0234-1529 He
14

BARTÍK Old.+ Fr.

Rymice

1032190 4 - 08:38:00 357.407 m/min 14-0274-1357 H
15

SLOŽIL Pavel

Kojetín

1016430 4 - 08:36:00 352.193 m/min 14-0209-636 H
16

OSIČKA František

Přerov 7

1022330 4 - 09:23:24 348.514 m/min 14 0216 919
17

ČERNÝ Josef

Holešov

1037040 4 - 10:08:00 348.234 m/min 16-0266-6570 He
18

KUBITA Antonín

Prasklice

1014200 4 - 09:37:00 344.147 m/min 16-0273-31 H
19

KONEČNÝ Mir.Yvetta

Kurovice

1033350 4 - 10:48:33 342.333 m/min 11-0269-280 H
20

VÉMOLA Jaroslav

Dlouhá Loučka

992380 4 - 09:15:00 339.275 m/min 14-0236-395-H
21

RYŠAVÝ Jan

Strukov

995690 4 - 09:41:46 337.32 m/min 12-0233-819-H
22

VARGA M + P

Hor.Loděnice

1008070 4 - 13:00:00 320.022 m/min 15-0334-373 H
23

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

1035180 4 - 14:51:38 317.381 m/min 16-0266-6512 He
24

JEŽEK Jiří

Kojetín

1012960 4 - 14:29:42 312.671 m/min 12-0209-32 H
25

JEŽEK Jiří

Kojetín

1012960 4 - 14:29:56 312.648 m/min 16-0209-1 He
26

PEŠEK Ing. Ludvík

Želechovice

992940 4 - 17:05:00 292.471 m/min 13-0233-2578-H
27

KRUTIL Michal

Dřevohostice

1033950 4 - 19:49:01 290.516 m/min 17-0205-568E
28

KŘÍŽ František

Prostějov

1001690 4 - 18:08:12 289.656 m/min 15 0214 627
29

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

994740 4 - 18:18:13 286.816 m/min 14-0236-1021-H
30

KAHAJA Jaroslav

Bezměrov

1021580 4 - 20:30:00 283.772 m/min 15-0264-1299 He
31

VÉMOLA Jaroslav

Dlouhá Loučka

992380 4 - 18:57:00 282.971 m/min 14-0236-362-H
32

NOVÁK Libor

Nezamyslice

999810 4 - 21:17:17 274.125 m/min 14 0212 491
33

NOVÁK Libor

Nezamyslice

999810 4 - 21:23:57 273.624 m/min 15 019 908
34

HRADIL František

Lipník n/Bečvou

1029220 5 - 08:27:23 266.128 m/min 14 0210 1813
35

JANEK Miroslav

Dřevohostice

1041970 5 - 09:21:45 265.69 m/min 15 0205 6143
36

HORÁK Jaromir

Prasklice

1009810 5 - 07:33:00 264.833 m/min 14-0273-2375 H
37

MAREK + Spálovská

Bezměrov

1019370 5 - 09:22:36 259.871 m/min 16-0264-250 He
38

KRUTIL Karel

Dřevohostice

1033780 5 - 10:18:41 259.83 m/min 14-0205-4444
39

JEŽEK Jiří

Kojetín

1012960 5 - 09:23:15 258.194 m/min 13-0209-213 H
40

NOVÁK Libor

Nezamyslice

999810 5 - 08:41:22 257.592 m/min 13 0212 248
41

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

1040860 5 - 12:30:00 253.251 m/min 15-0267-1048 H
42

KÝR Pavel

Prostějov

999910 5 - 10:17:10 251.413 m/min 09 0214 1663
43

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

954980 5 - 08:01:56 248.568 m/min 15-0229 322
44

FUKSA Josef

Holešov

1038150 5 - 13:49:00 247.828 m/min 14-0275-5412 H
45

NOVÁK Libor

Nezamyslice

999810 5 - 11:19:42 247.496 m/min 16 0148 2866 he
46

KAHAJA Jaroslav

Bezměrov

1021580 5 - 14:00:00 243.233 m/min 13-0264-434 H
47

KAHAJA Jaroslav

Bezměrov

1021580 5 - 14:20:00 242.081 m/min 16-0264-640 H
48

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž*

1026470 5 - 18:16:30 230.331 m/min 16-0270-350 He
49

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž*

1026470 5 - 18:17:06 230.3 m/min 15-0270-1137 He
50

VYROUBAL Pavel

Břevenec

990180 5 - 16:47:00 226.741 m/min 15-0236-4147
51

VÉMOLA Jaroslav

Dlouhá Loučka

992380 5 - 17:09:00 226.106 m/min 13-0236-1348-H
52

NOVÁK Karel

Holešov

1034120 6 - 06:05:00 219.326 m/min 14-0266-1015 H
53

MAREK + Spálovská

Bezměrov

1019370 6 - 06:45:23 214.361 m/min 14-0264-183 H
54

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

1037120 6 - 08:34:33 213.2 m/min 15-0266-756 H
55

KŘÍŽ František

Prostějov

1001690 6 - 07:48:03 207.904 m/min 14 0214 519
56

KRIŠTOF Oldřich

Heřmanice

955250 6 - 05:17:33 204.658 m/min 14-0229 767 e
57

RYŠAVÝ Jan

Strukov

995690 6 - 09:15:20 202.981 m/min 13-0233-2824-H
58

SÝKORA Jaromír

Hoštice

998590 6 - 09:47:46 202.235 m/min 15 0208 934 e
59

NĚMEČKOVI Team

Blatec

1006220 6 - 13:30:47 194.974 m/min 17 0202 466 e
60

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

986860 6 - 12:30:27 193.485 m/min 16-0233-2026-he
61

MAULER Aleš

Strukov

995490 6 - 14:08:38 191.491 m/min 17-0233-319-He
62

GROH Aleš

Domašov

1007400 6 - 15:40:59 190.399 m/min 14-0234-1319-H
63

RYŠAVÝ Jan

Strukov

995690 6 - 14:44:54 190.202 m/min 16-0233-2668-He
64

STEJSKAL Zdeněk

Bohunovice

1005490 6 - 16:03:32 189.232 m/min 17-0203-604-H
65

STEJSKAL Zdeněk

Bohunovice

1005490 6 - 17:24:32 186.391 m/min 15-0203-934-H
66

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

954980 6 - 14:36:31 182.718 m/min 12-0229 6331
67

FIŠER Otto

Červený Potok

959260 6 - 19:56:35 172.946 m/min 16-0229 642 e
68

SONNEVEND Miroslav

Prostějov

998630 7 - 14:28:37 160.846 m/min 14 0214 1133 e
69

VARGA M + P

Hor.Loděnice

1008070 7 - 15:38:04 160.57 m/min 15-0334-316 He
70

KŘÍŽ František

Prostějov

1001690 8 - 07:27:52 147.788 m/min 15 0214 607
71

ŠIRGEL Pavel

Liboš

999690 8 - 11:59:00 141.82 m/min 17-0234-1757-H
72

SONNEVEND Miroslav

Prostějov

998630 8 - 12:36:22 140.923 m/min 14 0214 1142
73

CETKOVSKÝ Josef

Prostějov

1003840 9 - 11:23:13 125.43 m/min 14 0214 393 E
74

FIŠER Otto

Červený Potok

959260 9 - 17:37:22 114.506 m/min 14-0229 418 e

 

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

DUDA Emil

Těrlicko

1085830 3 - 13:13:56 499.477 m/min 14.0152.350 H
2

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

1052590 3 - 13:59:57 474.15 m/min 17-0221-277 He
3

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

1071340 3 - 15:19:41 465.864 m/min 14-0195-874 h
4

KLEMENS Karel

Kravaře

1052590 3 - 18:39:19 421.151 m/min 15-0221-3127 He
5

MARTÍNEK Josef

Nový Jičín

1060890 4 - 05:25:27 393.585 m/min 15-0195-480 H
6

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

1065520 4 - 07:40:04 376.5 m/min 11-0197-950 E
7

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

1082000 4 - 08:30:09 375.675 m/min 15-0189-34-E
8

GEBAUER Josef

Otice

1036550 4 - 06:40:00 374.206 m/min 15-0224-3899
9

KURTIN Miroslav

Lidečko

1073360 4 - 09:33:23 364.669 m/min 13-0193-135 E
10

ZAHRAJ Miroslav

Těrlicko

1089380 4 - 11:38:04 355.071 m/min 16-0400-3064-E
11

ONDRÁČEK Petr

Služovice

1042300 4 - 09:27:41 354.803 m/min 14 - 0223 - 419 HE
12

Ing. RANOCHA Václav

Krmelín

1069940 4 - 10:53:15 353.904 m/min 13-0153-1397 He
13

GEBAUER Josef

Otice

1036550 4 - 09:45:00 350.778 m/min 15-0224-3748
14

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

1052590 4 - 14:57:28 322.143 m/min 13-0221-298 H
15

JUZEK Antonín

Návsi

1108690 4 - 19:33:55 312.843 m/min 15-0240-350 He
16

SUKUP Karel

Pozděchov

1066330 4 - 18:28:00 306.593 m/min 13-0248-1279
17

DUDA Emil

Těrlicko

1085830 4 - 20:23:36 302.157 m/min 15.0152.955 He
18

SVRČINA David

Dolní Lutyně*

1076450 4 - 20:31:40 298.876 m/min 09-0183-512-HE
19

HERMAN Karel

Jablunkov

1115290 5 - 08:41:08 287.362 m/min 08 0239 699 He
20

KRUPA Josef

Dolní Lutyně

1076220 5 - 06:27:20 287.196 m/min 15-0183-358-HE
21

KUNZ Ondřej

Nová Bělá *

1066310 5 - 06:39:40 283.618 m/min 15-0156-734-H
22

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

1040100 5 - 06:47:50 276.047 m/min 13 - 0223 - 65 He
23

SVRČINA David

Dolní Lutyně*

1076450 5 - 09:15:05 274.949 m/min 14-0183-147HE
24

FOJCIK Jan

Návsi

1108950 5 - 12:08:11 271.257 m/min 10 0240 934 H
25

HERMAN Karel

Jablunkov

1115290 5 - 12:35:27 271.001 m/min 14 0239 777 He
26

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

1076840 5 - 10:19:21 270.607 m/min 12-0183-422-H
27

LOMOZNÍK Dušan

Slezská Ostrava

1073590 5 - 10:10:40 270.38 m/min 15-0187-612-H
28

ŠTACH Vladimír

Pozděchov

1066390 5 - 09:57:00 269.495 m/min 16-0197-815
29

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 5 - 10:59:18 268.773 m/min 14-0149-1254 he
30

PETER Milan

Baška

1090460 5 - 11:47:47 268.072 m/min 13 0149 1127 H
31

GEBAUER Josef

Otice

1036550 5 - 08:37:00 267.359 m/min 12-0400-669
32

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

1049440 5 - 10:44:42 262.052 m/min 13-0226-334 H
33

HAŠŠO Slavomir

Baška

1080470 5 - 12:45:40 261.89 m/min 15 0149 127 H
34

PETER Milan

Baška

1090460 5 - 15:58:45 252.494 m/min 16 0149 61 H
35

BOJDA Augustin

Lidečko

1073340 5 - 16:25:39 246.992 m/min 15-0193-621
36

KAISER František

Dětmarovice

1084740 5 - 19:06:05 240.728 m/min 16-0184-106 - H
37

DUDA Emil

Těrlicko

1085830 5 - 20:12:54 237.449 m/min 17.0152.1027 H
38

HALAJKOVI

Nová Bělá

1064210 5 - 19:12:36 235.831 m/min 16-0156-331 He
39

KULIŠŤÁK Jiří

Studénka

1055410 5 - 18:46:18 235.252 m/min 14-0198-380 H
40

BARTOŇ Bohumil

Mniší

1067860 5 - 20:11:12 233.606 m/min 13-0201-63 HE
41

ONDRÁČEK Petr

Služovice

1042300 5 - 20:25:41 227.294 m/min 14 - 0223 - 435 H
42

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

1060940 6 - 06:42:32 223.237 m/min 14 0197 424 E
43

HALAJKOVI

Nová Bělá

1064210 6 - 08:19:28 219.449 m/min 14-0153-748 H
44

ČERNÝ Jan

Služovice

1044130 6 - 07:53:28 216.469 m/min 15 - 0225 - 3105 HE
45

SLÍPEK Lubomír

Místek

1077610 6 - 10:32:45 216.268 m/min 15 0155 928 h
46

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

1060940 6 - 09:42:00 215.114 m/min 15 0197 532 E
47

PŘEUČIL Jaroslav

Štěpánkovice

1049630 6 - 09:32:00 213.253 m/min 14-0226-44 HE
48

RYŠKA Jan ing.

Podlesí

1047580 6 - 09:41:21 212.433 m/min 15 0210 1592 H
49

OLYMPIA Mácha

Krmelín

1069190 6 - 14:35:49 204.598 m/min 16-0153-973He
50

CHUPÍK Karel

Lidečko

1073450 6 - 15:16:06 203.842 m/min 14-0193-1177 e
51

KROUPA Jan

Lidečko

1076640 6 - 15:38:00 203.601 m/min 14-0193-1045 E
52

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

1060940 6 - 14:33:55 203.093 m/min 14 0197 434 H
53

MOLEK Karel

Halenkov

1072790 6 - 19:24:04 194.555 m/min 13 0191 359
54

HOMOLKOVÁ Eva

Frýdek

1077180 6 - 20:33:38 192.917 m/min 12-0150-4902 he
55

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 7 - 08:21:16 184.939 m/min 17-0149-431 h
56

JUZEK Antonín

Návsi

1108690 7 - 11:42:13 183.491 m/min 15-0240-351 He
57

KROUPA Jan

Lidečko

1076640 7 - 10:16:00 180.766 m/min 12 0193 153
58

HOLUŠA David

Krásné Pole

1058900 7 - 10:07:18 178.047 m/min 16-0228-948 He
59

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

1060940 7 - 10:41:38 177.366 m/min 14 0248 1017 E
60

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

1049440 7 - 09:50:31 176.956 m/min 14-0226-503 HE
61

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 7 - 12:59:47 176.523 m/min 15-0149-283 he
62

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

1060940 7 - 11:43:38 175.547 m/min 14 0197 449 H
63

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

1066340 7 - 12:42:00 174.753 m/min 16-0197-842
64

Klemens Karel ml.

Kravaře

1052590 7 - 11:50:19 173.973 m/min 15-0221-3378 H
65

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 7 - 16:41:21 170.355 m/min 15-0149-295 h
66

GANČAŘ Miroslav

Otice

1036540 7 - 12:26:20 170.306 m/min 12-0227-7
67

KULIŠŤÁK Jiří

Studénka

1055410 7 - 14:30:30 169.94 m/min 14-0198-356 H
68

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

1066340 7 - 15:47:00 169.61 m/min 13-0197-715
69

DYNKA Miroslav

Lidečko

1074830 7 - 19:37:40 164.91 m/min 11-0193-109 H
70

MOLEK Karel

Halenkov

1072790 7 - 19:49:00 164.312 m/min 14 0228 67 E
71

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

1052590 7 - 17:51:30 164.172 m/min 16-0221-993 H
72

MIČKAL Petr

Val.Mez.

1067460 7 - 19:28:33 164.009 m/min 15 0199 1169
73

GLADIŠ Bernard

Baška

1074210 8 - 06:15:05 160.208 m/min 16 0149 733 H
74

CIESLAR Josef

Jablunkov

1109280 8 - 11:24:33 158.14 m/min 16-0239-927 H
75

HANZELKA Josef

Štramberk

1065990 8 - 06:56:18 158.011 m/min 14 0306 230 H
76

BORTEL Jaromír

Mniší

1064850 8 - 07:18:10 157.332 m/min 14-0194-342 He
77

CIESLAR Josef

Jablunkov

1109280 8 - 13:35:17 155.246 m/min 13-0310-452 He
78

ŠTACH Vladimír

Pozděchov

1066390 8 - 09:33:00 154.482 m/min 15-0197-30
79

HAŠŠO Slavomir

Baška

1080470 8 - 11:52:20 153.425 m/min 17 0149 626 He
80

VANEK Frantisek

Val.Mez.

1075130 8 - 12:56:38 151.285 m/min 14 0193 596 H
81

ONDRÁČEK Petr

Služovice

1042300 8 - 11:10:47 148.883 m/min 13 - 0165 - 375 HE
82

TŮMA Josef

Závišice

1063440 8 - 13:37:34 148.784 m/min 13-0201-221 He
83

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

1052590 8 - 13:01:27 148.013 m/min 17-0221-483 H
84

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

1040100 8 - 11:42:46 147.893 m/min 13 - O223 - 66 H
85

KLEMENS Karel

Kravaře

1052590 8 - 14:37:27 146.042 m/min 14-0221-463 H
86

MOLEK Karel

Halenkov

1072790 8 - 18:14:02 144.502 m/min 13-0191-645
87

HANZELKA Josef

Štramberk

1065990 8 - 18:54:23 142.81 m/min 16 0306 120 H
88

KLEMENS Karel

Kravaře

1052590 8 - 17:34:54 142.533 m/min 16-0221-1095 He
89

GELNAR Jaromír

Třebovice

1063450 8 - 19:45:19 141.504 m/min 16-0159-408 H
90

FOJCIK Jan

Návsi

1108950 9 - 08:41:14 141.425 m/min 12-063-2088 H
91

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

1063090 8 - 20:54:25 140.168 m/min 15-0195-101 he
92

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

1040100 8 - 18:45:30 139.508 m/min 12 - 0223- 403 H
93

PETER Milan

Baška

1090460 9 - 08:49:50 138.915 m/min 14 0149 94 He
94

PETER Milan

Baška

1090460 9 - 12:02:03 135.595 m/min 17 0149 882 He
95

KUROVSKI Josef

Vrazne

1051980 9 - 07:56:36 134.928 m/min 16-0196-245
96

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

1063090 9 - 11:40:49 132.541 m/min 14-0195-87 he
97

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

1052590 9 - 11:46:03 131.147 m/min 17-0221-317 HE
98

ČERVEŇÁK Mikulas

Nový Jičín

1057900 9 - 16:51:16 126.979 m/min 16-0195-443 he
99

SLÍPEK Lubomír

Místek

1077610 9 - 19:33:42 126.872 m/min 15-0155-378 he
100

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

1060090 9 - 17:38:48 126.521 m/min 16 0199 615 He
101

HARABIŠ Milan

Mniší

1070590 9 - 19:32:00 126.07 m/min 15-0194-114
102

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

1049440 9 - 18:35:40 124.405 m/min 15-0226-3565 HE
103

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 10 - 07:05:28 123.666 m/min 16-0149-863 e

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2019 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv