On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Gotha (pásmo MSS SEVER) - 17°C, SZ vitr
Start 28.7.2019 - 06:00:00

Pro zadání Vašeho doletu
kontaktujte pověřeného koordinátora pásma!

Souřadnice startu: 50°53'50'' - 10°43'25''

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

DRAŽINA Mir. Ing.

Paskov

553330 1 - 14:43:50 1056.309 m/min 16-0157-499 He
2

KANTOR Radim

Těrlicko

567640 1 - 14:57:43 1055.649 m/min 16-0152-621-H
3

KNIEZEK Milan

Horní Suchá

559710 1 - 14:50:17 1055.492 m/min 16-0186-274-E
4

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

548940 1 - 14:44:02 1047.529 m/min 17-0197-638
5

DVOŘÁK Jiří

Frydek

553300 1 - 14:48:57 1046.035 m/min 16-0150-1022
6

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

540880 1 - 14:38:10 1043.834 m/min 16 0199 642 He
7

LAŇKA Alfons, In

Kravaře

541090 1 - 14:41:00 1038.56 m/min 15-0221-3630
8

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

545440 1 - 14:45:28 1038.011 m/min 16 03060773 H
9

KUROVSKI Josef

Vrazne

532450 1 - 14:33:21 1037.207 m/min 17-0196-372 h
10

MAREK Miroslav

Závišice

543620 1 - 14:44:40 1036.125 m/min 17-0201-453-He
11

DVOŘÁK Jiří

Frydek

553300 1 - 14:54:03 1036.045 m/min DV 0119-17-491
12

MOLEK Karel

Halenkov

554950 1 - 14:55:52 1035.612 m/min 15-0191-904
13

ŽÍDEK Zdeněk

Lidečko

557290 1 - 14:58:08 1035.598 m/min 17-0193-1182 h
14

LAŇKA Alfons, In

Kravaře

541090 1 - 14:43:00 1034.589 m/min 16-0221-32
15

LAŇKA Alfons, In

Kravaře

541090 1 - 14:44:00 1032.615 m/min 16-0221-49
16

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

540880 1 - 14:44:08 1031.951 m/min 17 086 702 He
17

OSTÁREK Karel

Hlučín 2

541540 1 - 14:47:14 1027.135 m/min 17.0324.1735 he
18

OLYMPIA Mácha

Krmelín

548850 1 - 14:54:46 1026.335 m/min 16-0153-877He
19

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

545440 1 - 14:51:45 1025.745 m/min 15 0306 1567H
20

PLANKA Oldřich,In

Otice

517880 1 - 14:25:04 1025.37 m/min 16-0224-725
21

KALOČ Václav

Nová Bělá

549240 1 - 14:56:00 1024.701 m/min 14-0156-518 H
22

HONES RAFFAJOVÁ

Vražné

533030 1 - 14:40:11 1024.696 m/min 17-0194-410
23

PRZECZEK Bruno

Těrlicko

563560 1 - 15:10:41 1023.383 m/min 16-0152-581 e
24

TVRDÝ Lukáš

Báška

560170 1 - 15:07:49 1022.55 m/min 18-0149-1161
25

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 14:53:59 1020.781 m/min 17-0194-604 He
26

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

532000 1 - 14:41:13 1020.689 m/min 18-0221-665-HE
27

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 14:54:20 1020.112 m/min 15-0194-436 He
28

SRNÍČEK J.ml.+ Lucie

Horní Suchá*

561280 1 - 15:11:10 1018.349 m/min 15-0149-577 H
29

Rodina Mazurova

Jablunkov

588980 1 - 15:38:28 1018.174 m/min 15-0240-1037 He
30

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 15:02:51 1015.842 m/min 17-0194-276 h
31

HONES RAFFAJOVÁ

Vražné

533030 1 - 14:45:09 1015.005 m/min 17-0194-644 He
32

DLUHOŠ Jindřich

Hlučín 2

540860 1 - 14:53:00 1014.747 m/min CZ 17 0324 1375 He
33

HAPL Lubomír

Štramberk

547480 1 - 15:00:11 1013.508 m/min 15-0190-3302 H
34

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

545440 1 - 14:58:18 1013.264 m/min 16 0306 704H
35

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

540990 1 - 14:55:06 1011.007 m/min 17.0324.1989
36

HAPL Lubomír

Štramberk

547480 1 - 15:01:58 1010.173 m/min 16-0190-4199 H
37

Rodina Mazurova

Jablunkov

588980 1 - 15:43:31 1009.363 m/min 13-0240-215 He
38

OSTÁREK Karel

Hlučín 2

541540 1 - 14:56:52 1008.705 m/min 17.0324.1739 he
39

ŠTACH Vladimír

Pozděchov

548980 1 - 15:04:30 1008.228 m/min 17-0197-1100
40

GELNAR Jaromír

Třebovice

542940 1 - 14:58:43 1007.84 m/min 17-0159-50 H
41

OSTÁREK Lukáš

Krnov

498570 1 - 14:14:42 1007.823 m/min 16-059-1672 H
42

Ing. RANOCHA Václav

Krmelín

549710 1 - 15:05:31 1007.687 m/min 16-0153-312 He
43

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 15:12:18 1006.772 m/min 17-0150-40
44

OSTÁREK Karel

Hlučín 2

541540 1 - 14:58:01 1006.549 m/min 13.0324.284 he
45

KLEIN David

Těrlicko

574170 1 - 15:30:30 1006.433 m/min 17-0152-951 he
46

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

545440 1 - 15:02:53 1004.709 m/min 14 0306 24H
47

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

545440 1 - 15:02:53 1004.709 m/min 14 0306 24H
48

CMIEL + MOTYKA

Jablunkov

595550 1 - 15:52:49 1004.611 m/min 17 0239 209 H
49

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

545440 1 - 15:02:57 1004.586 m/min 17 0306 312H
50

ŽEDEK Žedek Team

Baška

560170 1 - 15:17:39 1004.519 m/min 15-0149-88 he
51

MÁCHA Aleš

Krmelín

548710 1 - 15:06:35 1003.891 m/min 17-0153-1040 H
52

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 15:03:10 1003.523 m/min 16-0194-572
53

KUNZ Ondřej

Nová Bělá *

545930 1 - 15:04:07 1003.333 m/min 14-0156-702-H
54

ŽEDEK Žedek Team

Baška

560170 1 - 15:18:30 1002.99 m/min 16-0149-820
55

DLUHOŠ Jindřich

Hlučín 2

540860 1 - 14:59:37 1002.304 m/min CZ 17 0221 637 H
56

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

561480 1 - 15:20:48 1001.213 m/min 14-0189-298
57

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

561480 1 - 15:20:50 1001.153 m/min 16-0186-83
58

ŠTACH Vladimír

Pozděchov

548980 1 - 15:08:27 1000.966 m/min 15-0197-638
59

CISLAR Josef

Jablunkov

589170 1 - 15:49:12 999.949 m/min 16 1503s 788
60

KUZNÍK Václav

Otice

520000 1 - 14:40:10 999.68 m/min 15-0224-3156
61

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

590450 1 - 15:50:54 999.238 m/min CZ-16-0310-495 H
62

CIESLAR Bronislav

Bystřice

585260 1 - 15:45:50 999.021 m/min 16-0238-715-h
63

GELNAR Jaromír

Třebovice

542940 1 - 15:03:34 998.847 m/min 17-0159-154 H
64

MÁCHA Aleš

Krmelín

548710 1 - 15:09:29 998.593 m/min 15-0156-447 He
65

GELNAR Jaromír

Třebovice

542940 1 - 15:04:08 997.807 m/min 16-0159-149 H
66

ŽEDEK Žedek Team

Baška

560170 1 - 15:21:29 997.661 m/min 16-0149-876 He
67

KAŠA Miroslav

Petřvald

556430 1 - 15:18:00 997.186 m/min 15-0185-262 H
68

GELNAR Jaromír

Třebovice

542940 1 - 15:04:45 996.677 m/min 16-0159-387 H
69

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 15:06:56 996.611 m/min 16-0194-560
70

ŠVIRK Stanislav

Petřvald

557790 1 - 15:20:00 996.054 m/min 17-0185-83 H
71

TVRDÝ Lukáš

Báška

560170 1 - 15:22:42 995.504 m/min 18-0149-1485
72

TVRDÝ Lukáš

Báška

560170 1 - 15:22:42 995.504 m/min 18-0149-1485
73

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

561480 1 - 15:24:01 995.502 m/min 16-0186-67
74

ŽEDEK Žedek Team

Baška

560170 1 - 15:22:48 995.327 m/min 17-0149-6
75

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 15:18:47 995.091 m/min 17-0150-306
76

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

590450 1 - 15:53:30 994.861 m/min PL-15-0392-1116 H
77

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 15:04:30 994.031 m/min 14-0316-185 H
78

OSTÁREK Lukáš

Krnov

498570 1 - 14:21:45 993.662 m/min 12-0222-19 H
79

SALGA Jaromír

Krásné Pole

535040 1 - 14:59:03 992.561 m/min 16-0228-817
80

KUROVSKI Josef

Vrazne

532450 1 - 14:56:52 991.773 m/min 17-0196-320
81

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 15:16:36 990.747 m/min 16-0194-999 h
82

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 15:21:30 990.276 m/min 17-0150-319
83

CMIEL + MOTYKA

Jablunkov

595550 1 - 16:02:38 988.246 m/min 17 0310 77 H
84

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

561480 1 - 15:28:19 987.97 m/min 16-0186-89E
85

RUMPA Josef

Darkovičky

540970 1 - 15:07:40 987.772 m/min 16-PL184-1091
86

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

528820 1 - 14:55:43 987.126 m/min 14-0226-530 H
87

SKOKAN Pavel + K.

Místek

562760 1 - 15:30:06 987.125 m/min 13 0149 293 h
88

JAŠEK Leo

Štěpánkovice

528480 1 - 14:56:00 985.97 m/min 15-0226-3230 HE
89

PRZECZEK Bruno

Těrlicko

563560 1 - 15:31:49 985.561 m/min 13-0152-967 e
90

ŠTACH Vladimír

Pozděchov

548980 1 - 15:17:22 984.953 m/min 17 0197 1089
91

SALGA Jaromír

Krásné Pole

535040 1 - 15:03:33 984.344 m/min 17-0228-69
92

CMIEL + MOTYKA

Jablunkov

595550 1 - 16:05:11 984.082 m/min 17 0239 235 H
93

BUČEK Jiří

Lidečko

555950 1 - 15:25:44 982.707 m/min 18-0193-1322
94

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 15:14:48 982.48 m/min 16-0194-156
95

ŽEDEK Žedek Team

Baška

560170 1 - 15:30:11 982.438 m/min 17-0149-23
96

SKOKAN Pavel + K.

Místek

562760 1 - 15:33:39 981.016 m/min 16 0155 916 h
97

ŽEDEK Žedek Team

Baška

560170 1 - 15:31:02 980.976 m/min 16-0149-877
98

PRZECZEK Bruno

Těrlicko

563560 1 - 15:34:52 980.332 m/min 15-0152-216 e
99

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

591990 1 - 16:04:20 979.575 m/min 14 0240 500 he
100

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

543510 1 - 15:15:08 979.062 m/min 17 0197 764 E
101

OSTÁREK Lukáš

Krnov

498570 1 - 14:29:16 978.996 m/min 16-0222-518 H
102

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

541080 1 - 15:12:50 978.74 m/min 15-0195-24
103

CZAKON Vratislav

Paskov

553020 1 - 15:25:17 978.306 m/min 14-0157-4430 E
104

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

543510 1 - 15:17:27 974.993 m/min 16 - 0197 - 669 E
105

KAŠNÝ František

Štěpánkovice

525370 1 - 14:59:30 973.809 m/min 16-0226-594 HE
106

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

551740 1 - 15:26:50 973.373 m/min 16-0187-433-H
107

KOZELSKÝ + MUSIAL

Krásné Pole

534930 1 - 15:10:04 972.482 m/min 15-0228-3603
108

ŽEDEK Žedek Team

Baška

560170 1 - 15:36:07 972.32 m/min 16-0149-821 he
109

ŽEDEK Žedek Team

Baška

560170 1 - 15:36:11 972.208 m/min 16-0149-845 h
110

SLÍPEK Lubomír

Místek

557650 1 - 15:34:09 971.262 m/min 16 0155 354 h
111

KOCICH Petr

Místek

557590 1 - 15:36:37 967.003 m/min 16 0155 128 he
112

HRBÁČ D+F

Krásné Pole

537640 1 - 15:16:15 966.544 m/min 15-0228-3131
113

WITOS Team

Nebory

573790 1 - 15:54:04 965.868 m/min 17-0241-290 He
114

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

536450 1 - 15:16:00 964.838 m/min 14-0200-458
115

OSTÁREK Lukáš

Krnov

498570 1 - 14:37:06 964.166 m/min 16-0222-563 H
116

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

541080 1 - 15:22:35 961.778 m/min 16-0190-4281
117

MAREK Miroslav

Závišice

543620 1 - 15:25:52 960.686 m/min 17-0201-452-He
118

CZUDEK Pavel

Mosty

590270 1 - 16:16:12 957.92 m/min CZ-15-0310-199 H
119

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

543510 1 - 15:29:34 954.252 m/min 17 0197 741 E
120

KOPŘIVOVI

Místek

556620 1 - 15:44:32 952.247 m/min 17 0155 408 h
121

Rodina Mazurova

Jablunkov

588980 1 - 16:18:46 951.861 m/min 17-0240-279 H
122

Rodina Mazurova

Jablunkov

588980 1 - 16:19:31 950.709 m/min 18-0240-1277 H
123

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

541080 1 - 15:29:28 950.152 m/min 17-0195-924
124

SÍBAL Alois

Halenkov

564950 1 - 15:55:03 949.416 m/min 17-0191-204
125

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

543510 1 - 15:33:58 946.937 m/min 17 0197 705 E
126

KOPŘIVOVI

Místek

556620 1 - 15:48:36 945.668 m/min 17 0155 479 he
127

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

590450 1 - 16:24:39 945.249 m/min CZ-17-0310-198 He
128

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

590450 1 - 16:24:43 945.148 m/min CZ-16-0310-314 He
129

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

590450 1 - 16:27:44 940.606 m/min CZ-17-0400-6 He
130

MITRENGA Josef

Bolatice

532850 1 - 15:29:17 936.001 m/min 08-0218-278-H
131

HARŠANY J.+T.

Petřvald

553500 1 - 15:51:28 935.809 m/min 17-0185-284 H
132

DUDA Rudolf

Bolatice

531940 1 - 15:28:35 935.553 m/min 15-0289-301 H
133

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

590450 1 - 16:33:31 932.02 m/min PL-15-0392-1093 He
134

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 15:57:18 930.922 m/min 15-0150-9114 he
135

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 15:58:07 929.651 m/min 16-0150-51
136

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 16:00:58 925.243 m/min 17-0150-1247
137

DUDA Rudolf

Bolatice

531940 1 - 15:47:42 905.122 m/min 15-0218-3343-H
138

DUDA Rudolf

Bolatice

531940 1 - 15:47:42 905.122 m/min 15-0218-3343-H
139

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

561480 4 - 08:30:09 179.953 m/min 15-0189-34-E
140

GEBAUER Josef

Otice

515940 4 - 06:40:00 171.409 m/min 15-0224-3899

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2019 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv