On-line výsledky
Závod Krajková (pásmo MSS JIH + STŘED) - odstartováno - 10°C, jasno, klidno
Start 30.5.2020 - 06:00:00

Souřadnice startu: 50°12'22'' - 12°31'19''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

347750 1 - 10:01:17 1441.252 m/min 18-0178-8241
2

JOCHMAN Zdeněk ml.

Podivín *

347750 1 - 10:01:19 1441.053 m/min 19-0178-9525
3

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

347750 1 - 10:01:26 1440.356 m/min 17-0178-7516
4

TERNAVCHUK Vasylyna

Podivín

347750 1 - 10:01:52 1437.776 m/min 19-0178-9493
5

ČULEN Jaroslav

Char.Nová Ves

351090 1 - 10:04:53 1433.703 m/min 19-0173-465
6

ČULEN Jaroslav

Char.Nová Ves

351090 1 - 10:04:53 1433.703 m/min 19-0173-465He
7

ČULEN Jaroslav

Char.Nová Ves

351090 1 - 10:05:07 1432.338 m/min 18-0173-21
8

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

342130 1 - 09:58:57 1431.806 m/min 19-0179-8221
9

VYMYSLICKÝ Jiří

Hlohovec

345210 1 - 10:01:21 1430.329 m/min
10

ČULEN Jaroslav

Char.Nová Ves

351090 1 - 10:07:30 1418.545 m/min 19-0173-454
11

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

349820 1 - 10:06:52 1417.04 m/min 18-0178-8686 H
12

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

349820 1 - 10:07:37 1412.748 m/min 19-0178-9865 H
13

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

342130 1 - 10:02:23 1411.524 m/min 17-0179-7343
14

JASINEK Jindřich

Křepice

330850 1 - 09:55:29 1404.983 m/min 16-0175-567HE
15

STRNAD Jaroslav

Rohatec

367980 1 - 10:21:59 1404.593 m/min 15-0169-344 H
16

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

342130 1 - 10:03:58 1402.364 m/min 18-0179-7994
17

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

342130 1 - 10:04:03 1401.885 m/min 17-0179-7400
18

SLOVÁČEK František

Hodonín

364600 1 - 10:21:58 1391.78 m/min 16-0169-52 E
19

PROCINGER Jan sen.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:06:55 1383.949 m/min 19-0179-8109 e
20

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

378480 1 - 10:35:42 1372.797 m/min 19-0259-955
21

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

378480 1 - 10:35:42 1372.797 m/min 19-0259-955
22

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

358430 1 - 10:21:07 1372.681 m/min 17-0164-214 He
23

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:14:29 1368.184 m/min 16-0234-1643 H
24

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:14:32 1367.915 m/min 18-0234-1111 He
25

ANTOŠ Zdeněk

Milovice

337080 1 - 10:06:36 1366.91 m/min 19-0173-456
26

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:15:06 1364.877 m/min 19-0234-3333 H
27

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

328580 1 - 10:00:56 1363.78 m/min 18-0233-5236-H
28

STRNAD Jaroslav

Rohatec

367980 1 - 10:29:58 1363.057 m/min 15-0169-441 H
29

BLATA Miroslav

Šardice

353330 1 - 10:19:23 1362.192 m/min 17-0164-444
30

BRI.UHERKOVI

Knezpole

379920 1 - 10:39:07 1361.151 m/min 16-0254-5114
31

BRI.UHERKOVI

Knezpole

379920 1 - 10:39:07 1361.151 m/min 16-0254-5114
32

GROH Aleš

Domašov

348780 1 - 10:17:03 1356.857 m/min 17.0203.338
33

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

374830 1 - 10:37:00 1353.177 m/min 15-0266-1060 H
34

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

374830 1 - 10:37:00 1353.177 m/min 18-0266-357 H
35

VARGA M + P

Hor.Loděnice

350120 1 - 10:18:55 1352.25 m/min 18-0334-4860 h
36

SIK Jaroslav

Buchlovice

368630 1 - 10:33:02 1350.128 m/min
37

STRNAD Jaroslav

Rohatec

367980 1 - 10:32:36 1349.89 m/min 16-0169-1636 E
38

STRNAD Jaroslav

Rohatec

367980 1 - 10:32:36 1349.89 m/min 15-0169-380 E
39

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:13:34 1347.653 m/min 18-0171-3030 e
40

DOHNAL Vaclav

Dol.Nemci

389840 1 - 10:49:28 1346.753 m/min 16-0249-530
41

IŠTVÁNEK František

Strážnice

375630 1 - 10:39:22 1344.577 m/min 16-0169-1016 e
42

NĚMEČEK Zdeň+Jiří

Kroměříž

368700 1 - 10:34:49 1341.622 m/min 17-0270-1201 E
43

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

337030 1 - 10:11:33 1339.813 m/min 18-0236-510 he
44

KONEČNÝ Pavel

Kurovice*

372910 1 - 10:38:50 1337.394 m/min 19-0269-91 He
45

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

330110 1 - 10:06:57 1336.748 m/min 15-0231-1533
46

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

354740 1 - 10:25:33 1335.869 m/min CZ-18-0264-2960
47

POPELKA Roman

Korytna

396560 1 - 10:57:02 1335.069 m/min 19-0255-1402
48

HOLEČEK Jaroslav

Nosislav

326920 1 - 10:05:02 1334.186 m/min 16-0175-168
49

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

348210 1 - 10:21:18 1332.606 m/min 18 O214 893 H
50

TOMECEK Josef

Bilovice

382650 1 - 10:47:09 1332.579 m/min 16 0254 5660 E
51

BLATA Miroslav

Šardice

353330 1 - 10:25:16 1331.98 m/min 17-0164-543
52

KOCOUREK Lubomír

Labuty

362180 1 - 10:32:09 1330.81 m/min J17 0163 1179 H
53

TOMECEK Josef

Bilovice

382650 1 - 10:48:07 1328.108 m/min 16 0254 5613
54

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:17:37 1326.467 m/min 17-02-145 e
55

BOUCHAL Martin

Přerov 7

366980 1 - 10:36:45 1326.034 m/min 1987
56

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

415280 1 - 11:13:11 1325.996 m/min 18-0248-2106
57

IŠTVÁNEK František

Strážnice

375630 1 - 10:43:26 1325.285 m/min 18-0169-1419
58

TOMECEK Josef

Bilovice

382650 1 - 10:49:02 1323.896 m/min 17 0254 40
59

KRUTIL Michal

Dřevohostice

373890 1 - 10:42:27 1323.739 m/min 16-0205- 8638
60

MACHAČ Marek

Bylnice

417390 1 - 11:16:23 1319.254 m/min 18-cz-0248-3023 e
61

DOLEŽEL Emil

Perná

332620 1 - 10:12:59 1314.79 m/min 17-0280-3736 H
62

HOLEČEK Stanislav

Nosislav

326920 1 - 10:08:39 1314.78 m/min
63

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž*

366120 1 - 10:38:29 1314.693 m/min 17-0270-1188 H
64

MALACH Ladislav

Dětřichov

302260 1 - 09:50:04 1313.793 m/min 18 068 96 h
65

VADURA Jaroslav

Zlechov

372190 1 - 10:43:47 1311.529 m/min 16-0263-90
66

HRADIL František

Lipník n/Bečvou

369310 1 - 10:41:43 1310.927 m/min 17-0210-366
67

BOUCHAL Martin

Přerov 7

366980 1 - 10:39:57 1310.877 m/min 2044
68

VADURA Jaroslav

Zlechov

372190 1 - 10:44:02 1310.374 m/min 15-0263-3344e
69

VADURA Jaroslav

Zlechov

372190 1 - 10:44:05 1310.144 m/min 17-0263-1028
70

MAREK + Spálovská

Bezměrov

359040 1 - 10:34:20 1308.773 m/min 19 0264 2511
71

VADURA Jaroslav

Zlechov

372190 1 - 10:44:26 1308.532 m/min 19-0263-1422e
72

PROCINGER Jan sen.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:21:10 1308.437 m/min 18-0171-3028 e
73

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

388230 1 - 10:57:30 1304.975 m/min 18-0163-943H
74

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:22:25 1302.204 m/min 18-0171-3062 e
75

JOCH Jan

Mutěnice

355810 1 - 10:33:58 1298.735 m/min 19-0166 556 E
76

KLAJN Frantisek

Volenov

396020 1 - 11:05:52 1294.747 m/min 16-0334-9035
77

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:24:47 1290.565 m/min 19-0179-8137 e
78

DOLEŽEL Emil

Perná

332620 1 - 10:18:11 1288.309 m/min 16-323-1198 HE
79

KRIŠTOF Oldřich

Heřmanice

301300 1 - 09:54:00 1287.607 m/min 16-0229-218
80

FIŠER Otto

Červený Potok

304950 1 - 09:57:00 1286.709 m/min 16-0229-631
81

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:26:23 1282.813 m/min 15-0400-897
82

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

405410 1 - 11:16:23 1281.389 m/min 18-cz-0248-3023 e
83

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

405410 1 - 11:16:23 1281.389 m/min 18-cz-0248-3023 e
84

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

405410 1 - 11:16:23 1281.389 m/min 18-cz-0248-3023 e
85

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

405410 1 - 11:16:23 1281.389 m/min 18-cz-0248-3023 e
86

PROCINGER Jan sen.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:26:58 1280.01 m/min 18-0179-7750 e
87

HRADIL František

Lipník n/Bečvou

369310 1 - 10:50:10 1272.751 m/min 19-2010-792
88

KOCOUREK Lubomír

Labuty

362180 1 - 10:45:25 1268.952 m/min 19 369 0172 H
89

HASTIK Josef

Susice

374990 1 - 10:55:40 1268.286 m/min 17-0244-721
90

PROCINGER Jan sen.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:29:31 1267.899 m/min 16-0179-6531
91

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:29:36 1267.507 m/min 18-0171-3055 e
92

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:30:22 1263.913 m/min 18-0179-7766
93

MUSIL František

Linhartice

303610 1 - 10:00:33 1262.149 m/min 18- 068- 251
94

VACEK Jiří

Červená Voda

301570 1 - 09:59:00 1261.799 m/min 15-0229-967
95

PROCINGER Jan sen.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:31:36 1258.174 m/min 19-0179-8496 e
96

PROCINGER Jan sen.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:33:07 1251.187 m/min 18-0171-3029 e
97

PROCINGER Jan sen.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:33:30 1249.433 m/min 19-0179-8164
98

DOLEŽEL Emil

Perná

332620 1 - 10:29:23 1234.746 m/min 15-0280-1518 H
99

MUSIL František

Linhartice

303610 1 - 10:07:26 1227.038 m/min 18- 068- 212
100

DOLEŽEL Emil

Perná

332620 1 - 10:32:23 1221.147 m/min 16-0280-2686 H
101

DOLEŽEL Emil

Perná

332620 1 - 10:34:51 1210.187 m/min 15-323-1075 HE
102

MUSIL František

Linhartice

303610 1 - 10:21:11 1162.44 m/min 17-068-428
103

MUSIL František

Linhartice

303610 1 - 10:23:40 1151.492 m/min 18-068-229
104

KÝR Pavel

Prostějov

339720 1 - 00:00:00 -0.013 m/min
105

AMBROŽ Marcel

Hoštice

342790 1 - 00:00:00 -0.013 m/min
106

HORNÝ Josef

Olomouc

343300 1 - 10:28:00 -0.013 m/min 17 0213 61
107

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

384780 1 - 00:00:00 -0.015 m/min
108

KUCERA Josef

Vlcnov

387990 1 - 00:00:00 -0.015 m/min
109

NĚMEČEK Zdeň+Jiří

Kroměříž

368700 0 - 00:00:00 -356.232 m/min
110

IŠTVÁNEK František

Strážnice

375630 0 - 00:00:00 -362.928 m/min
111

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

405410 0 - 00:00:00 -391.7 m/min
112

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

384780 1 - 00:00:00 -1068.833 m/min

 

Pásmo JIH

Poř.

Chovatel

ZO/MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

347750 1 - 10:01:17 1441.252 m/min 18-0178-8241
2

JOCHMAN Zdeněk ml.

Podivín *

347750 1 - 10:01:19 1441.053 m/min 19-0178-9525
3

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

347750 1 - 10:01:26 1440.356 m/min 17-0178-7516
4

TERNAVCHUK Vasylyna

Podivín

347750 1 - 10:01:52 1437.776 m/min 19-0178-9493
5

ČULEN Jaroslav

Char.Nová Ves

351090 1 - 10:04:53 1433.703 m/min 19-0173-465
6

ČULEN Jaroslav

Char.Nová Ves

351090 1 - 10:04:53 1433.703 m/min 19-0173-465He
7

ČULEN Jaroslav

Char.Nová Ves

351090 1 - 10:05:07 1432.338 m/min 18-0173-21
8

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

342130 1 - 09:58:57 1431.806 m/min 19-0179-8221
9

VYMYSLICKÝ Jiří

Hlohovec

345210 1 - 10:01:21 1430.329 m/min
10

ČULEN Jaroslav

Char.Nová Ves

351090 1 - 10:07:30 1418.545 m/min 19-0173-454
11

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

349820 1 - 10:06:52 1417.04 m/min 18-0178-8686 H
12

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

349820 1 - 10:07:37 1412.748 m/min 19-0178-9865 H
13

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

342130 1 - 10:02:23 1411.524 m/min 17-0179-7343
14

JASINEK Jindřich

Křepice

330850 1 - 09:55:29 1404.983 m/min 16-0175-567HE
15

STRNAD Jaroslav

Rohatec

367980 1 - 10:21:59 1404.593 m/min 15-0169-344 H
16

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

342130 1 - 10:03:58 1402.364 m/min 18-0179-7994
17

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

342130 1 - 10:04:03 1401.885 m/min 17-0179-7400
18

SLOVÁČEK František

Hodonín

364600 1 - 10:21:58 1391.78 m/min 16-0169-52 E
19

PROCINGER Jan sen.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:06:55 1383.949 m/min 19-0179-8109 e
20

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

378480 1 - 10:35:42 1372.797 m/min 19-0259-955
21

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

378480 1 - 10:35:42 1372.797 m/min 19-0259-955
22

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

358430 1 - 10:21:07 1372.681 m/min 17-0164-214 He
23

ANTOŠ Zdeněk

Milovice

337080 1 - 10:06:36 1366.91 m/min 19-0173-456
24

STRNAD Jaroslav

Rohatec

367980 1 - 10:29:58 1363.057 m/min 15-0169-441 H
25

BLATA Miroslav

Šardice

353330 1 - 10:19:23 1362.192 m/min 17-0164-444
26

BRI.UHERKOVI

Knezpole

379920 1 - 10:39:07 1361.151 m/min 16-0254-5114
27

BRI.UHERKOVI

Knezpole

379920 1 - 10:39:07 1361.151 m/min 16-0254-5114
28

SIK Jaroslav

Buchlovice

368630 1 - 10:33:02 1350.128 m/min
29

STRNAD Jaroslav

Rohatec

367980 1 - 10:32:36 1349.89 m/min 16-0169-1636 E
30

STRNAD Jaroslav

Rohatec

367980 1 - 10:32:36 1349.89 m/min 15-0169-380 E
31

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:13:34 1347.653 m/min 18-0171-3030 e
32

DOHNAL Vaclav

Dol.Nemci

389840 1 - 10:49:28 1346.753 m/min 16-0249-530
33

IŠTVÁNEK František

Strážnice

375630 1 - 10:39:22 1344.577 m/min 16-0169-1016 e
34

POPELKA Roman

Korytna

396560 1 - 10:57:02 1335.069 m/min 19-0255-1402
35

HOLEČEK Jaroslav

Nosislav

326920 1 - 10:05:02 1334.186 m/min 16-0175-168
36

TOMECEK Josef

Bilovice

382650 1 - 10:47:09 1332.579 m/min 16 0254 5660 E
37

BLATA Miroslav

Šardice

353330 1 - 10:25:16 1331.98 m/min 17-0164-543
38

KOCOUREK Lubomír

Labuty

362180 1 - 10:32:09 1330.81 m/min J17 0163 1179 H
39

TOMECEK Josef

Bilovice

382650 1 - 10:48:07 1328.108 m/min 16 0254 5613
40

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:17:37 1326.467 m/min 17-02-145 e
41

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

415280 1 - 11:13:11 1325.996 m/min 18-0248-2106
42

IŠTVÁNEK František

Strážnice

375630 1 - 10:43:26 1325.285 m/min 18-0169-1419
43

TOMECEK Josef

Bilovice

382650 1 - 10:49:02 1323.896 m/min 17 0254 40
44

MACHAČ Marek

Bylnice

417390 1 - 11:16:23 1319.254 m/min 18-cz-0248-3023 e
45

DOLEŽEL Emil

Perná

332620 1 - 10:12:59 1314.79 m/min 17-0280-3736 H
46

HOLEČEK Stanislav

Nosislav

326920 1 - 10:08:39 1314.78 m/min
47

VADURA Jaroslav

Zlechov

372190 1 - 10:43:47 1311.529 m/min 16-0263-90
48

VADURA Jaroslav

Zlechov

372190 1 - 10:44:02 1310.374 m/min 15-0263-3344e
49

VADURA Jaroslav

Zlechov

372190 1 - 10:44:05 1310.144 m/min 17-0263-1028
50

VADURA Jaroslav

Zlechov

372190 1 - 10:44:26 1308.532 m/min 19-0263-1422e
51

PROCINGER Jan sen.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:21:10 1308.437 m/min 18-0171-3028 e
52

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

388230 1 - 10:57:30 1304.975 m/min 18-0163-943H
53

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:22:25 1302.204 m/min 18-0171-3062 e
54

JOCH Jan

Mutěnice

355810 1 - 10:33:58 1298.735 m/min 19-0166 556 E
55

KLAJN Frantisek

Volenov

396020 1 - 11:05:52 1294.747 m/min 16-0334-9035
56

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:24:47 1290.565 m/min 19-0179-8137 e
57

DOLEŽEL Emil

Perná

332620 1 - 10:18:11 1288.309 m/min 16-323-1198 HE
58

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:26:23 1282.813 m/min 15-0400-897
59

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

405410 1 - 11:16:23 1281.389 m/min 18-cz-0248-3023 e
60

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

405410 1 - 11:16:23 1281.389 m/min 18-cz-0248-3023 e
61

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

405410 1 - 11:16:23 1281.389 m/min 18-cz-0248-3023 e
62

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

405410 1 - 11:16:23 1281.389 m/min 18-cz-0248-3023 e
63

PROCINGER Jan sen.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:26:58 1280.01 m/min 18-0179-7750 e
64

KOCOUREK Lubomír

Labuty

362180 1 - 10:45:25 1268.952 m/min 19 369 0172 H
65

HASTIK Josef

Susice

374990 1 - 10:55:40 1268.286 m/min 17-0244-721
66

PROCINGER Jan sen.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:29:31 1267.899 m/min 16-0179-6531
67

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:29:36 1267.507 m/min 18-0171-3055 e
68

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:30:22 1263.913 m/min 18-0179-7766
69

PROCINGER Jan sen.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:31:36 1258.174 m/min 19-0179-8496 e
70

PROCINGER Jan sen.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:33:07 1251.187 m/min 18-0171-3029 e
71

PROCINGER Jan sen.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:33:30 1249.433 m/min 19-0179-8164
72

DOLEŽEL Emil

Perná

332620 1 - 10:29:23 1234.746 m/min 15-0280-1518 H
73

DOLEŽEL Emil

Perná

332620 1 - 10:32:23 1221.147 m/min 16-0280-2686 H
74

DOLEŽEL Emil

Perná

332620 1 - 10:34:51 1210.187 m/min 15-323-1075 HE
75

KUCERA Josef

Vlcnov

387990 1 - 00:00:00 -0.015 m/min
76

IŠTVÁNEK František

Strážnice

375630 0 - 00:00:00 -362.928 m/min
77

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

405410 0 - 00:00:00 -391.7 m/min

 

Pásmo STŘED

Poř.

Chovatel

ZO/MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:14:29 1368.184 m/min 16-0234-1643 H
2

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:14:32 1367.915 m/min 18-0234-1111 He
3

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:15:06 1364.877 m/min 19-0234-3333 H
4

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

328580 1 - 10:00:56 1363.78 m/min 18-0233-5236-H
5

GROH Aleš

Domašov

348780 1 - 10:17:03 1356.857 m/min 17.0203.338
6

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

374830 1 - 10:37:00 1353.177 m/min 15-0266-1060 H
7

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

374830 1 - 10:37:00 1353.177 m/min 18-0266-357 H
8

VARGA M + P

Hor.Loděnice

350120 1 - 10:18:55 1352.25 m/min 18-0334-4860 h
9

NĚMEČEK Zdeň+Jiří

Kroměříž

368700 1 - 10:34:49 1341.622 m/min 17-0270-1201 E
10

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

337030 1 - 10:11:33 1339.813 m/min 18-0236-510 he
11

KONEČNÝ Pavel

Kurovice*

372910 1 - 10:38:50 1337.394 m/min 19-0269-91 He
12

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

330110 1 - 10:06:57 1336.748 m/min 15-0231-1533
13

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

354740 1 - 10:25:33 1335.869 m/min CZ-18-0264-2960
14

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

348210 1 - 10:21:18 1332.606 m/min 18 O214 893 H
15

BOUCHAL Martin

Přerov 7

366980 1 - 10:36:45 1326.034 m/min 1987
16

KRUTIL Michal

Dřevohostice

373890 1 - 10:42:27 1323.739 m/min 16-0205- 8638
17

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž*

366120 1 - 10:38:29 1314.693 m/min 17-0270-1188 H
18

MALACH Ladislav

Dětřichov

302260 1 - 09:50:04 1313.793 m/min 18 068 96 h
19

HRADIL František

Lipník n/Bečvou

369310 1 - 10:41:43 1310.927 m/min 17-0210-366
20

BOUCHAL Martin

Přerov 7

366980 1 - 10:39:57 1310.877 m/min 2044
21

MAREK + Spálovská

Bezměrov

359040 1 - 10:34:20 1308.773 m/min 19 0264 2511
22

KRIŠTOF Oldřich

Heřmanice

301300 1 - 09:54:00 1287.607 m/min 16-0229-218
23

FIŠER Otto

Červený Potok

304950 1 - 09:57:00 1286.709 m/min 16-0229-631
24

HRADIL František

Lipník n/Bečvou

369310 1 - 10:50:10 1272.751 m/min 19-2010-792
25

MUSIL František

Linhartice

303610 1 - 10:00:33 1262.149 m/min 18- 068- 251
26

VACEK Jiří

Červená Voda

301570 1 - 09:59:00 1261.799 m/min 15-0229-967
27

MUSIL František

Linhartice

303610 1 - 10:07:26 1227.038 m/min 18- 068- 212
28

MUSIL František

Linhartice

303610 1 - 10:21:11 1162.44 m/min 17-068-428
29

MUSIL František

Linhartice

303610 1 - 10:23:40 1151.492 m/min 18-068-229
30

KÝR Pavel

Prostějov

339720 1 - 00:00:00 -0.013 m/min
31

AMBROŽ Marcel

Hoštice

342790 1 - 00:00:00 -0.013 m/min
32

HORNÝ Josef

Olomouc

343300 1 - 10:28:00 -0.013 m/min 17 0213 61
33

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

384780 1 - 00:00:00 -0.015 m/min
34

NĚMEČEK Zdeň+Jiří

Kroměříž

368700 0 - 00:00:00 -356.232 m/min
35

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

384780 1 - 00:00:00 -1068.833 m/min

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2020 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv