On-line výsledky
Závod Schweinfurt (pásmo MSS JIH) - odstartováno - polojasno, bezvětří, 13,5°C
Start 7.6.2020 - 07:00:00

Souřadnice startu: 50°1'19'' - 10°17'34''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

DOBROVOLNÝ Miloslav

Dubňany

507380 1 - 15:13:53 1027.328 m/min 15-0162-233 H
2

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

492220 1 - 15:01:09 1023.007 m/min 16-0178-6276
3

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

489040 1 - 15:00:38 1017.491 m/min 17.0178.7032.H
4

POPELKA Roman

Korytna

545790 1 - 15:59:32 1011.596 m/min 15-0255-4632
5

POPELKA Roman

Korytna

545790 1 - 16:00:11 1010.379 m/min 19-0255-1402
6

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

527790 1 - 15:48:32 998.594 m/min 16-0260-85
7

MACHAČ Marek

Bylnice

569750 1 - 16:42:53 977.468 m/min 18-cz-0248-3079 h
8

JASINEK Jindřich

Křepice

477640 1 - 15:10:59 972.823 m/min 16-0175-534-H
9

DOBROVOLNÝ Miloslav

Dubňany

507380 1 - 15:41:34 972.8 m/min 16-0162-180 H
10

DOBROVOLNÝ Miloslav

Dubňany

507380 1 - 15:44:23 967.575 m/min 18-0162-1092 H
11

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

527790 1 - 16:06:03 966.56 m/min 16-031-1510
12

HRYČOVSKÝ Pavel

Nový Přerov

468620 1 - 15:08:33 959.206 m/min 17-0280-3245
13

JEZEK Antonin

Dol.Nemci

539770 1 - 16:23:35 957.747 m/min 18-0249-786 H
14

MACHAČ Patrik

Bylnice*

569780 1 - 16:56:00 956.007 m/min 18-SK-0610-216 E
15

VYMYSLICKÝ Jiří

Hlohovec

488200 1 - 15:32:48 952.028 m/min CZ-15-0280-1157-H
16

HRYČOVSKÝ Pavel

Nový Přerov

468620 1 - 15:13:24 949.777 m/min 18-0280-4185
17

RACHUNEK Karel

Banov

548260 1 - 16:37:44 948.985 m/min 19-0245-1902
18

STRAPINA Jiri

Brezova

551880 1 - 16:41:57 948.329 m/min 16-0345-149
19

VARMUZA Martin

Knezpole

530730 1 - 16:22:38 943.296 m/min 15 0254 4066
20

KASIK Frantisek

Vesky

531300 1 - 16:25:15 939.938 m/min 18-0256-301
21

POPELKA Roman

Korytna

545790 1 - 16:41:17 938.94 m/min 18-0255-709
22

HUSPENINA Radek

Mikovice

531730 1 - 16:27:22 937.189 m/min 18-
23

DOHNAL Vaclav

Dol.Nemci

539230 1 - 16:38:03 932.843 m/min 17-0249-162 H
24

RACHUNEK Miloslav

Havrice

539930 1 - 16:44:31 923.72 m/min 16-0250-1308
25

ŠULÁK Karel

Dubňany

507060 1 - 16:10:02 921.871 m/min 18-0162-1107-H
26

ŠULÁK Karel

Dubňany

507060 1 - 16:11:09 920.004 m/min 18-0162-1124-H
27

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

527790 1 - 16:35:10 917.63 m/min 17-0259-309
28

POPELKA Roman

Korytna

545790 1 - 16:56:21 915.218 m/min 19-0255-1401
29

ŠULÁK Karel

Dubňany

507060 1 - 16:16:05 911.842 m/min 18-0162-1135-H
30

MAŇÁK Štěpán

Lipov *

532080 1 - 16:44:18 910.628 m/min 17-0163-1203
31

BRI.UHERKOVI

Knezpole

530850 1 - 16:43:33 909.691 m/min 17 0254 1139
32

ZALESAK Josef

Banov

548330 1 - 17:03:24 908.734 m/min 16-0245-458
33

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

527790 1 - 16:47:12 898.825 m/min 18-0259-1165
34

VELECKY Stanislav

Nivnice

543730 1 - 17:05:14 898.381 m/min 16-0258- 944 he
35

RACHUNEK Miloslav

Havrice

539930 1 - 17:02:54 895.555 m/min 18-0250-1604
36

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

535750 1 - 16:58:49 894.681 m/min 17-0163-276
37

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

527790 1 - 16:50:58 893.096 m/min 17-0259-336
38

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

527790 1 - 16:51:50 891.788 m/min 18-0259-1166
39

MACKO Zdenek

Sucha Loz

547710 1 - 17:23:40 878.21 m/min 28-0245-122
40

GORCIK Frantisek

St.Hrozenkov

559050 1 - 17:38:56 874.974 m/min 15-0247-1156
41

TOMECEK Josef

Bilovice

533630 1 - 17:15:26 867.08 m/min 16 0254 5603 E
42

HASTIK Josef

Susice

525940 1 - 17:11:20 860.316 m/min 16-0244-23
43

ZALESAK Josef

Banov

548330 1 - 17:40:07 856.609 m/min 17-0269-524
44

DOHNAL Vaclav

Dol.Nemci

539230 1 - 17:30:05 855.807 m/min 16-0249-558 HJ
45

POLÁŠEK Josef

Bylnice

566660 1 - 18:06:02 850.798 m/min 16-0248-312 HE
46

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

487630 1 - 16:33:09 850.789 m/min 16-0179-6865
47

LAKOSIL Kvetoslav

Zlechov

522930 1 - 17:16:10 848.683 m/min 18-0263-416
48

KOLÍNEK Jarolím, I

Bylnice

569950 1 - 18:12:11 847.909 m/min H
49

KOLÍNEK Jarolím, I

Bylnice

569950 1 - 18:12:11 847.909 m/min H
50

KOLÍNEK Jarolím, I

Bylnice

569950 1 - 18:12:11 847.909 m/min H
51

VADURA Jaroslav

Zlechov

522360 1 - 17:20:30 841.837 m/min 14-0263-2634e
52

GAZDIK Michal

Sanov

559530 1 - 18:15:00 828.933 m/min 18-0248-2168e
53

KOCOUREK Lubomír

Labuty

511310 1 - 17:54:41 781.004 m/min 15-0172-1511 H
54

KOCOUREK Lubomír

Labuty

511310 1 - 17:54:41 781.004 m/min 15-0172-1511 H
55

KOCOUREK Lubomír

Labuty

511310 1 - 17:54:41 781.004 m/min 15-0172-1511 H
56

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

487310 1 - 17:32:08 770.897 m/min 17-0179-7171
57

GAZDIK Michal

Sanov

559530 1 - 19:20:38 755.475 m/min 18-0197-328
58

POPELKA Roman

Korytna

545790 1 - 19:25:23 732.227 m/min 18-0255-718
59

PROCINGER Jan sen.

Vel.Pavlovice

487310 1 - 18:34:17 701.889 m/min 17-0179-7210 e
60

POPELKA Roman

Korytna

545790 2 - 06:13:23 587.893 m/min 18-0255-743
61

PINTERA Jaroslav

Věteřov

500080 2 - 10:40:43 418.226 m/min 17-0164-801
62

ANTOŠ Zdeněk

Milovice

481170 0 - 00:00:00 -439.425 m/min
63

ANTOŠ Zdeněk

Milovice

481170 0 - 00:00:00 -439.425 m/min
64

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

555970 0 - 00:00:00 -507.735 m/min
65

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

555970 0 - 00:00:00 -507.735 m/min
66

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

555970 0 - 00:00:00 -507.735 m/min
67

MACHAČ Marek

Bylnice

569750 0 - 00:00:00 -520.32 m/min
68

MACHAČ Marek

Bylnice

569750 0 - 00:00:00 -520.32 m/min
69

ANTOŠ Zdeněk

Milovice

481170 1 - 00:00:00 -1145.643 m/min

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2020 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv