On-line výsledky
Závod Krajková - Katovický memoriál (MSS CHPH) - odstartováno
- jasno, mírný SV vítr, 15°C
Start 13.6.2020 - 06:00:00

Největší závod v ČR!

Dobrovolné hlášení samotnými chovateli...

Souřadnice startu: 50°12'22'' - 12°31'19''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

ŠKOVRAN Stanislav

Blatec

347630 1 - 10:41:55 1233.095 m/min 17-0202-166
2

FAJMON Team

Velký Dvůr

320390 1 - 10:20:03 1232.032 m/min 18-0282-216 H
3

FAJMON Team

Velký Dvůr

320390 1 - 10:20:03 1232.032 m/min 16-0282-4 H
4

FAJMON Team

Velký Dvůr

320390 1 - 10:20:05 1231.874 m/min 19-0282-404 H
5

FAJMON Team

Velký Dvůr

320390 1 - 10:20:09 1231.559 m/min 19-0282-431 HE
6

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

342130 1 - 10:39:13 1225.321 m/min 18-0179-7922
7

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

342130 1 - 10:39:28 1224.225 m/min 17-0179-7343
8

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

374830 1 - 11:06:24 1223.336 m/min 16-0266-6373 H
9

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:46:13 1216.491 m/min 16-0234-1653 H
10

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

378480 1 - 11:11:53 1213.531 m/min 18-0259-1167
11

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

347750 1 - 10:46:48 1212.517 m/min 18-0178-8213
12

KAMENÁŘ K+L

Lukov

385470 1 - 11:18:21 1210.837 m/min 17-0265-708 H
13

TERNAVCHUK Vasylyna

Podivín

347750 1 - 10:47:49 1208.234 m/min 19-0178-9407
14

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

347750 1 - 10:48:08 1206.907 m/min 18-0178-8042
15

ZEMAN František

Moravany

314770 1 - 10:21:06 1205.553 m/min 17-0254-1154 H
16

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

406030 1 - 11:37:00 1204.837 m/min 18 0197 1090
17

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:27:01 1204.492 m/min 18-0292-3426
18

KUCERA Josef

Vlcnov

387990 1 - 11:22:22 1203.567 m/min
19

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

342130 1 - 10:44:30 1202.566 m/min 18-0179-7979
20

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

272120 1 - 09:47:05 1198.327 m/min 19-0318-3181
21

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

330110 1 - 10:36:52 1192.307 m/min 15-0231-1526 H
22

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

272120 1 - 09:48:29 1190.984 m/min 17-0318-1790
23

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

272120 1 - 09:48:29 1190.984 m/min 18-0318-3017
24

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:53:19 1187.045 m/min 19-0234-3332 He
25

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:53:20 1186.977 m/min 17-0234-313 H
26

HLUBINKA Jan

Haňovice

329060 1 - 10:37:47 1184.592 m/min 14.0231.4157
27

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

406030 1 - 11:43:47 1181.064 m/min 19 0197 657
28

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

374830 1 - 11:17:58 1178.834 m/min 15-0266-1133 H
29

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

374830 1 - 11:17:59 1178.772 m/min 19-0266-192 H
30

STRNAD Jaroslav

Rohatec

367980 1 - 11:12:12 1178.668 m/min 15-0169-344 H
31

NOVÁČEK Josef

Mohelno

290430 1 - 10:06:35 1177.817 m/min H-19-0296-2968
32

SKRBEK Marek

Studénka

399920 1 - 11:39:34 1177.736 m/min 19-0198-4207
33

MAULER Aleš

Strukov

336890 1 - 10:46:06 1177.525 m/min 19-0236-533
34

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

374830 1 - 11:19:22 1173.667 m/min 15-0266-1060 H
35

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:57:09 1171.731 m/min 19-0234-3339 He
36

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:57:09 1171.731 m/min 19-0234-3339 He
37

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

348210 1 - 10:57:11 1171.701 m/min 13 0214 350
38

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov 7

368200 1 - 11:14:38 1170.251 m/min 16-0216-1928
39

SKALNÍK Vlad.+syn

Křídla

268790 1 - 09:49:45 1169.924 m/min 19-0303-12 e
40

ŠTARHA Lubomír

Štěpánov n.Svr.

284570 1 - 10:03:41 1167.786 m/min 19-0302-3643 H
41

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

368440 1 - 11:16:40 1163.495 m/min 16-0270-648 H
42

DAVID Petr

Šternberk

345910 1 - 10:57:25 1163.048 m/min 16-0334-2999
43

BARTONĚK Jaroslav

Těšetice

300350 1 - 10:18:50 1160.399 m/min 16-0282-157 H
44

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 10:51:36 1160.048 m/min 16-0208-366e
45

ŘEZANINA Josef

Březník

288620 1 - 10:08:50 1159.893 m/min 19-0296-2358 H
46

KRUTIL Michal

Dřevohostice

373890 1 - 11:22:35 1159.049 m/min 18-0205- 3187
47

NOVÁK Libor

Nezamyslice

339470 1 - 10:52:55 1158.93 m/min 15-0166-474
48

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

337030 1 - 10:50:53 1158.643 m/min 18-0236-538 h
49

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

252060 1 - 09:37:46 1157.477 m/min 16-0143-258 H
50

GROH Aleš

Domašov

348780 1 - 11:01:34 1156.56 m/min CZ 18.0234.599e
51

DVOŘAK Josef

Moravany

314900 1 - 10:32:23 1156.091 m/min 16-0141-651 H
52

NOVOTNÝ Jar. Ing

Židenice

316790 1 - 10:34:05 1155.816 m/min 18-0148-12 e
53

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

354740 1 - 11:07:02 1155.379 m/min 18-0264-2956
54

NOVOTNÝ Jar. Ing

Židenice

316790 1 - 10:35:12 1151.126 m/min 18-0148-71
55

NOVOTNÝ Jar. Ing

Židenice

316790 1 - 10:35:18 1150.708 m/min 18-0148-14 e
56

ŠABATA Jan

Sentice

299290 1 - 10:20:19 1149.715 m/min 18-0297-490
57

MAREK + Spálovská

Bezměrov

359040 1 - 11:12:38 1148.438 m/min 18 0264 3268 HE
58

DVOŘÁK Karel

Hostákov

270690 1 - 09:55:56 1147.316 m/min 19-0296-2247 he
59

ZALESAK Josef

Banov

398360 1 - 11:47:59 1144.767 m/min 18-0245-511
60

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

394450 1 - 11:44:40 1144.439 m/min
61

VYMYSLICKÝ Jiří

Hlohovec

345210 1 - 11:01:40 1144.343 m/min 19-0176-9727He
62

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

368440 1 - 11:22:02 1144.105 m/min 16-0270-657 H
63

SUCHÁNEK Břetislav

Olomouc

344710 1 - 11:01:26 1143.57 m/min 17-0213-509
64

NOVOTNÝ Miloš

Sudice

290560 1 - 10:14:08 1143.337 m/min H 19-0296-3399
65

ZALESAK Josef

Banov

398360 1 - 11:48:59 1141.487 m/min 17-0166-718
66

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

404020 1 - 11:54:12 1140.655 m/min 13-0195-683
67

KROUPA Jan

Lidečko

416320 1 - 12:05:06 1140.29 m/min 17-0193-304 he
68

BAČA Robert

Vsetín

406450 1 - 11:56:44 1139.366 m/min 444-0200-458
69

MINARČÍK Tomáš

Val.Mez.

417000 1 - 12:06:19 1138.359 m/min 18-0199-532 He
70

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 10:57:47 1135.96 m/min 18-0208-906
71

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

255310 1 - 09:44:56 1135.047 m/min 17.0303.353
72

DAVID Petr

Šternberk

345910 1 - 11:04:54 1134.503 m/min 16-0334-2951;
73

KUNZ Ondřej

Nová Bělá *

409490 1 - 12:01:13 1133.641 m/min 15-0156-782
74

SIK Jaroslav

Buchlovice

368630 1 - 11:25:14 1133.432 m/min 19-0256-1340 H
75

GORCIK Frantisek

St.Hrozenkov

408900 1 - 12:00:49 1133.263 m/min 18-0247-248 He
76

KRUTIL Michal

Dřevohostice

373890 1 - 11:30:19 1131.914 m/min 17-0205- 594
77

KRUTIL Karel

Dřevohostice

373730 1 - 11:30:31 1130.745 m/min 18-0205-2872
78

KRUTIL Karel

Dřevohostice

373730 1 - 11:30:31 1130.745 m/min 18-0205-2872
79

BARTONĚK Jaroslav

Těšetice

300350 1 - 10:25:44 1130.268 m/min 17-0282-203 H
80

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:40:39 1130.07 m/min 18-0303-1386
81

MÁCHA Aleš

Krmelín

411500 1 - 12:04:12 1129.874 m/min 17-0153-1067
82

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

255310 1 - 09:46:22 1127.86 m/min 19.0303.535
83

VRANÍK Arnošt

Ludgeřovice

410400 1 - 12:04:05 1127.214 m/min 15.0289.631
84

BOROVIČKA Ladislav

Olomouc

351320 1 - 11:11:45 1126.929 m/min 18.0213.382
85

MAŇÁK Štěpán

Lipov *

384030 1 - 11:41:00 1126.188 m/min 18-0163-26e
86

DAVID Petr

Šternberk

345910 1 - 11:07:11 1126.07 m/min 17-0334-3497
87

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:41:36 1125.226 m/min 16-0303-143
88

DAVID Petr

Šternberk

345910 1 - 11:07:46 1123.936 m/min 16-0334-2973
89

PINTERA Jaroslav

Věteřov

351600 1 - 11:13:04 1123.083 m/min 17-0164-861
90

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:42:20 1121.514 m/min 15-0303-27
91

DAVID Petr

Šternberk

345910 1 - 11:08:31 1121.204 m/min 18-0334-4169
92

PEROUTKA Jan

Podlesí

400730 1 - 11:57:35 1120.662 m/min 18 0316 560
93

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:42:34 1120.338 m/min 18-0303-1362
94

VESELY David

Olomouc

345280 1 - 11:08:32 1119.101 m/min 18.0213.149
95

KRUTIL Michal

Dřevohostice

373890 1 - 11:34:10 1118.873 m/min 16-0205- 8638
96

KRUTIL Michal

Dřevohostice

373890 1 - 11:34:16 1118.538 m/min 16-0205- 8714
97

MALACH Ladislav

Dětřichov

302260 1 - 10:30:15 1118.446 m/min 19 068 438h
98

VACULČÍK František

Dalov

347620 1 - 11:10:54 1118.109 m/min 17-0334-3111
99

HOMOLKOVÁ Eva

Frýdek

420030 1 - 12:15:47 1117.745 m/min 18-0150-1129 H
100

VARMUZA Martin

Knezpole

379800 1 - 11:39:50 1117.607 m/min 15-0254-4066
101

PRZECZEK Bruno

Těrlicko

427670 1 - 12:23:00 1116.632 m/min 18-0152-2584
102

JASINEK Jindřich

Křepice

330850 1 - 10:56:20 1116.479 m/min 19-0175-227-H
103

HAPL Lubomír

Štramberk

409060 1 - 12:06:30 1116.126 m/min 16-0400-2756 HE
104

HRADIL František

Lipník n/Bečvou

369310 1 - 11:31:00 1115.74 m/min 19-0210-766
105

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

400720 1 - 11:59:33 1114.504 m/min 18-0199-804 He
106

KUTRA Josef

Dolní Lutyně

416940 1 - 12:14:14 1114.118 m/min 14-0187-404 H
107

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 12:16:28 1113.458 m/min 16-0150-39 he
108

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

394450 1 - 11:54:41 1112.119 m/min 16-0200-117
109

VADURA Jaroslav

Zlechov

372190 1 - 11:34:47 1111.734 m/min 15-0263-3344e
110

VADURA Jaroslav

Zlechov

372190 1 - 11:34:47 1111.734 m/min 16-0263-29
111

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž*

366120 1 - 11:29:33 1110.97 m/min 18-0270-115
112

SUKUP Karel

Pozděchov

405990 1 - 12:05:31 1110.729 m/min 17 0248 237 H
113

HUDEC Ing Zdeněk+Jak

Nová Bělá

409720 1 - 12:09:00 1110.352 m/min 18-0156-910
114

NĚMEČEK Zdeň+Jiří

Kroměříž

368700 1 - 11:32:04 1110.319 m/min 14-0270-1461 He
115

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

400630 1 - 12:00:51 1110.24 m/min 18 0197 801
116

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 11:04:41 1110.235 m/min 14-0208-122
117

VARGA M + P

Hor.Loděnice

350120 1 - 11:15:34 1109.496 m/min 15-0334-1421
118

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

384780 1 - 11:46:52 1109.302 m/min 17-0265-245
119

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

358430 1 - 11:23:19 1108.604 m/min 18-0164-274H
120

PEROUTKA Jan

Podlesí

400730 1 - 12:01:45 1107.754 m/min 18 0316 516
121

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž*

366120 1 - 11:30:39 1107.274 m/min 19-0270-488 E
122

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž*

366120 1 - 11:30:43 1107.05 m/min 19-0270-71 H
123

PEROUTKA Jan

Podlesí

400730 1 - 12:01:59 1107.04 m/min 14 0316 185
124

BOROVIČKA Ladislav

Olomouc

351320 1 - 11:17:22 1106.985 m/min 19.0213.545
125

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

384780 1 - 11:47:44 1106.538 m/min 17-0265-248
126

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž*

366120 1 - 11:31:02 1105.991 m/min 19-0270-51 E
127

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

394450 1 - 11:56:44 1105.728 m/min 14-0200-458
128

KUTRA Josef

Dolní Lutyně

416940 1 - 12:17:15 1105.209 m/min 17-0187-552 H
129

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

423450 1 - 12:23:13 1104.988 m/min 18-0149-43 he
130

BORTEL Jaromír

Mniší

406250 1 - 12:07:49 1104.49 m/min 17-0194-754 He
131

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž*

366120 1 - 11:31:45 1103.602 m/min 17-0270-1188 H
132

HAPL Lubomír

Štramberk

409060 1 - 12:10:43 1103.43 m/min 18-0190-191 H
133

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 11:06:35 1103.354 m/min 17-0208-675
134

KRUTIL Michal

Dřevohostice

373890 1 - 11:38:59 1102.975 m/min 17-0205- 524 He
135

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 11:06:58 1101.976 m/min 16-0208-407e
136

DUBJUK Jiri

Studenka

397000 1 - 12:00:23 1101.605 m/min 16-0198-1698
137

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

400720 1 - 12:03:48 1101.484 m/min 18-0199-887
138

KROCIL Jar. ml

Bystr.p.Lop.*

400820 1 - 12:04:09 1100.7 m/min 15-0245-726
139

KROUPA Jan

Přerov 2

362970 1 - 11:29:48 1100.576 m/min CZ 0215 2472 H
140

BORTEL Jaromír

Mniší

406250 1 - 12:09:16 1100.153 m/min 17-0194-604 He
141

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

406640 1 - 12:09:39 1100.068 m/min 16-0306-773
142

Ing. RANOCHA Václav

Krmelín

412470 1 - 12:14:57 1100.067 m/min 18-0153-928 He
143

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 11:07:48 1098.993 m/min 18-0208-900
144

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 11:07:49 1098.933 m/min 15-0208-926
145

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 11:07:51 1098.814 m/min 19-0208-481
146

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:47:01 1098.378 m/min 17-0303-257
147

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 11:08:10 1097.685 m/min 18-0208-866e
148

STRNAD Jaroslav

Rohatec

367980 1 - 11:35:16 1097.574 m/min 15-0169-441 H
149

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:47:11 1097.572 m/min 17-0303-233
150

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 12:22:00 1097.33 m/min 18-0150-860
151

HRBÁČ D+F

Krásné Pole

402260 1 - 12:06:42 1096.973 m/min 18-0228-617 E
152

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

374880 1 - 11:41:45 1096.942 m/min 19 0267 44 h
153

STRNAD Jaroslav

Rohatec

367980 1 - 11:35:32 1096.702 m/min 15-0169-380 E
154

SIK Jaroslav

Buchlovice

368630 1 - 11:36:37 1095.103 m/min 19-0256-1339 H
155

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

454390 1 - 12:54:59 1094.96 m/min SK 15 02903 116
156

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

394450 1 - 12:00:16 1094.883 m/min 18-0200-557
157

HAŠŠO Slavomir

Baška

422700 1 - 12:26:18 1094.227 m/min 17 -0153 - 275 -H
158

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 12:23:15 1093.751 m/min 17-0150-1362 he
159

SLIWKA P. +GREGOR L.

Orlová

425970 1 - 12:29:33 1093.492 m/min 17-0186-231H
160

MÁCHA Aleš

Krmelín

411500 1 - 12:16:27 1093.107 m/min 16-0154-753
161

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

406430 1 - 12:11:50 1093.043 m/min 18.0324.546
162

ČERNOHOUS Vladimír

Třebovice

408450 1 - 12:13:53 1092.453 m/min 18 0159 726
163

SKOKAN Pavel + K.

Místek

425790 1 - 12:29:50 1092.236 m/min 16.0155.995 H
164

SKRBEK Marek

Studénka

399920 1 - 12:06:24 1091.485 m/min 19-0198-4186 He
165

ADAMČIK Karel

Frenštát

417880 1 - 12:23:15 1090.359 m/min 17-0150-1362 he
166

SKOKAN Pavel + K.

Místek

425790 1 - 12:30:32 1090.278 m/min 13.0149.293 H
167

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 12:24:37 1089.864 m/min 14-0150-7023
168

FIŠER Otto

Červený Potok

304950 1 - 10:40:00 1089.107 m/min 15-0231-1621
169

BARTONĚK Jaroslav

Těšetice

300350 1 - 10:35:48 1089.014 m/min 16-0282-160 H
170

BUMBALÍK Pavel

Mladkov

292930 1 - 10:29:00 1088.959 m/min 16-0229-886 h
171

PEROUTKA Jan

Podlesí

400730 1 - 12:08:02 1088.842 m/min 19 0316 765
172

NOVOSAD František

Pozděchov

405870 1 - 12:13:13 1087.492 m/min 15 0197 329
173

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

414460 1 - 12:21:35 1086.159 m/min 17 0191 74 E
174

HONES RAFFAJOVÁ

Vražné

394230 1 - 12:03:05 1085.784 m/min 18-0333-132 HE
175

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 12:57:30 1084.479 m/min 19-0310-336 H
176

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 12:57:31 1084.436 m/min 18-0310-502 He
177

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 12:26:48 1083.713 m/min 14-0150-7074 he
178

WITOS Team

Nebory

436980 1 - 12:43:21 1083.377 m/min 17-0241-302 H
179

VRANÍK Arnošt

Ludgeřovice

410400 1 - 12:19:27 1081.565 m/min 14.0289.234
180

ŠOKALA Josef

Slezská Ostrava

420440 1 - 12:29:00 1080.823 m/min 18-0187-176
181

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

414460 1 - 12:23:29 1080.777 m/min 10 - 0191 - 824 E
182

SVOBODA František

Val.Mez.

394310 1 - 12:04:58 1080.4 m/min 16-0199-833 H
183

WITOS Team

Nebory

436980 1 - 12:44:43 1079.718 m/min 18-0241-194 He
184

SKOKAN Pavel + K.

Místek

425790 1 - 12:34:33 1079.179 m/min 14.0149.1109 H
185

HRBÁČ D+F

Krásné Pole

402260 1 - 12:12:47 1079.072 m/min 17-0228-444 E
186

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 12:59:47 1078.58 m/min 19-0310-321 H
187

BOCEK Jiri

Uh.Ostroh

377000 1 - 11:50:18 1076.22 m/min 19-0259-327
188

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 11:17:50 1075.155 m/min 19-0179-8129 e
189

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 11:17:50 1075.155 m/min 19-0179-8129 e
190

KLEMENS Karel

Kravaře

397620 1 - 12:10:04 1074.455 m/min 18-0221-421-H
191

VACEK Jiří

Červená Voda

301570 1 - 10:41:00 1073.203 m/min 15-0229-967
192

KANTOR Radim

Těrlicko

431440 1 - 12:42:03 1073.1 m/min 17-152-430
193

Rodina Mazurova

Jablunkov

451540 1 - 13:00:54 1072.796 m/min 17-0240-228 He
194

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 11:18:32 1072.792 m/min 19-0179-8486 e
195

KOVÁŘ Jiří

Bořitov

304620 1 - 10:44:02 1072.48 m/min 17-0142-762 H
196

DOHNAL Vaclav

Dol.Nemci

389840 1 - 12:03:38 1072.069 m/min 18-0249-210 h
197

PEROUTKA Jan

Podlesí

400730 1 - 12:14:05 1071.232 m/min 14 0316 120
198

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 13:02:42 1071.138 m/min 17-0310-461 H
199

DOHNAL Vaclav

Dol.Nemci

389840 1 - 12:04:04 1070.793 m/min 18-0249-254
200

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 11:19:12 1070.551 m/min 19-0179-8487
201

KOCJAN Antonin

Lipnik n/Becvou

370840 1 - 11:46:32 1070.142 m/min 17-0210-576 H
202

ZÁŘECKÝ Rudolf

Petřvald

420300 1 - 12:32:46 1070.101 m/min 18-0185-368 H
203

ZÁŘECKÝ Rudolf

Petřvald

420300 1 - 12:32:46 1070.101 m/min 18-0185-368 H
204

PEROUTKA Jan

Podlesí

400730 1 - 12:14:36 1069.754 m/min 18 0316 556
205

VRANÍK Arnošt

Ludgeřovice

410400 1 - 12:23:45 1069.446 m/min 14.0289.180
206

HONES RAFFAJOVÁ

Vražné

394230 1 - 12:09:15 1067.651 m/min 18-0194-480 H
207

FIRLA Otto

Horní Suchá

430350 1 - 12:43:17 1067.116 m/min 17-0186-96 HE
208

DUDA Rudolf

Bolatice

397990 1 - 12:13:04 1066.807 m/min cz-18 0218 330 H
209

SKOKAN Pavel + K.

Místek

425790 1 - 12:39:12 1066.608 m/min 17.0155.301 H
210

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

401490 1 - 12:16:37 1066.044 m/min 17-0195-286
211

PEROUTKA Jan

Podlesí

400730 1 - 12:16:28 1064.45 m/min 19 0316 782
212

FIRLA Otto

Horní Suchá

430350 1 - 12:44:19 1064.388 m/min 17-0186-74 H
213

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 12:33:51 1064.314 m/min 17-0150-1232 he
214

PEROUTKA Jan

Podlesí

400730 1 - 12:16:33 1064.215 m/min 15 0316 430
215

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

401490 1 - 12:17:25 1063.784 m/min 18-0195-312
216

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 12:34:09 1063.504 m/min 17-0150-1355 he
217

VANĚK Petr

Kravaře

392040 1 - 12:08:46 1063.111 m/min 18-0122-119-He
218

Rodina Mazurova

Jablunkov

451540 1 - 13:05:03 1062.322 m/min 18-0240-1224 He
219

STRAPINA Jiri

Brezova

402640 1 - 12:19:04 1062.188 m/min 18-0245-870 H
220

VROBEL Jiří

Bohuňovice

343170 1 - 11:23:12 1061.788 m/min 15-0203-712
221

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 13:06:26 1061.76 m/min 18-0310-521 He
222

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

412960 1 - 12:29:46 1059.506 m/min 19-0194-488 he
223

OSTÁREK Karel

Hlučín 2

406970 1 - 12:24:08 1059.45 m/min 18.0324.189 He
224

BELEŠ Team

Těšetice

300900 1 - 10:44:11 1058.824 m/min 19-0282-59 H
225

SANTARIUS Jiří

Těrlicko

428300 1 - 12:44:32 1058.751 m/min 16-0152-855H
226

HOLCAK Lubomir

Vražné

389090 1 - 12:07:31 1058.7 m/min cz-18-0196-123H
227

OSTÁREK Karel

Hlučín 2

406970 1 - 12:24:50 1057.523 m/min 17.0324.1718
228

TŮMA Josef

Závišice

405040 1 - 12:23:09 1057.132 m/min 19-0201-203
229

KOUDELA Ales

Zahorovice

400460 1 - 12:19:29 1055.277 m/min 17-0247-104
230

KOUDELA Ales

Zahorovice

400460 1 - 12:19:29 1055.277 m/min 17-0247-104
231

KOUDELA Ales

Zahorovice

400460 1 - 12:19:29 1055.277 m/min 17-0247-104
232

HRBÁČ D+F

Krásné Pole

402260 1 - 12:21:20 1054.878 m/min 17-0228-415
233

HOLCAK Lubomir

Vražné

389090 1 - 12:08:55 1054.683 m/min CZ-18-0196-111H
234

BARTONĚK Jaroslav

Těšetice

300350 1 - 10:44:50 1054.476 m/min 17-0281-227 H
235

SRNÍČEK J.ml.+ Lucie

Horní Suchá*

423600 1 - 12:41:43 1054.475 m/min 18-0152-3138 H
236

VERESKOV Ladislav

Bělkovice

348870 1 - 11:31:28 1052.504 m/min 17-0334-3890
237

SKOKAN Pavel + K.

Místek

425790 1 - 12:44:37 1052.329 m/min 17.0155.365 H
238

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 13:10:33 1051.608 m/min 17-0310-482 H
239

Rodina Mazurova

Jablunkov

451540 1 - 13:09:46 1050.663 m/min 16-0240-164 He
240

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 13:11:37 1049.01 m/min 19-0310-259 He
241

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 13:11:40 1048.888 m/min 18-0310-472 He
242

DUDA Emil

Těrlicko

429220 1 - 12:49:31 1048.114 m/min 19.0152.4027 H
243

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 11:26:21 1047.097 m/min 17-0179-7211 e
244

BALON Hubert

Nebory

436990 1 - 12:57:31 1046.641 m/min 18-0310-502 HE
245

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

401490 1 - 12:23:54 1045.819 m/min 18-0195-319
246

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

416920 1 - 12:38:48 1045.436 m/min 17-0187-301H
247

BÁRTA Jaroslav

Třebovice

407090 1 - 12:29:50 1044.267 m/min 16.0155.995 H
248

HASTIK Josef

Susice

374990 1 - 11:59:20 1043.571 m/min 18-0244-641 H
249

BÁRTA Jaroslav

Třebovice

407090 1 - 12:30:32 1042.395 m/min 13.0149.293 H
250

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 13:14:44 1041.489 m/min 16-0310-173 He
251

IŠTVÁNEK František

Strážnice

375630 1 - 12:01:09 1040.094 m/min 19-0400-1388 H
252

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

401490 1 - 12:26:09 1039.725 m/min 19-0195-462E
253

VRLÍK Jaroslav

Orlová

424030 1 - 12:48:43 1037.467 m/min 18-0188-244He
254

VRLÍK Jaroslav

Orlová

424030 1 - 12:48:43 1037.467 m/min 18-0188-244He
255

LAZOVÝ Vladimír

Slezská Ostrava

414500 1 - 12:39:49 1036.725 m/min 18-0187-267He
256

LAZOVÝ Vladimír

Slezská Ostrava

414500 1 - 12:39:57 1036.38 m/min 18-0187-266H
257

PRŮŠOVI Zd.+ Lucie

Nárameč

269160 1 - 10:20:29 1033.31 m/min 16-03504-1691 H
258

PROCINGER Jan sen.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 11:30:58 1032.491 m/min 17-0179-7392
259

BÁRTA Jaroslav

Třebovice

407090 1 - 12:34:33 1031.783 m/min 14.0149.1109 H
260

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

401490 1 - 12:29:34 1030.607 m/min 16-0190-4281
261

HASTIK Josef

Susice

374990 1 - 12:04:15 1029.485 m/min 18-0244-606 H
262

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 13:20:22 1028.166 m/min 19-0310-351 H
263

NEDOJEDLÝ Antonín

Orlová

422650 1 - 12:51:42 1026.597 m/min 18-0152-2934He
264

OSTÁREK Lukáš

Krnov

365300 1 - 11:57:02 1023.154 m/min 16-0222-527 H
265

VOLEK Martin

Stramberk

407170 1 - 12:38:28 1021.842 m/min 18..-0306-1121 HE
266

VOLEK Martin

Stramberk

407170 1 - 12:39:26 1019.369 m/min 17.-0306...-683
267

VOLEK Martin

Stramberk

407170 1 - 12:41:31 1014.08 m/min 18-0306-1035 he
268

Rodina Mazurova

Jablunkov

451540 1 - 13:32:07 998.725 m/min 17-0240-331 He
269

GAZDIK Michal

Sanov

408350 1 - 12:51:28 992.425 m/min 18-0248-2168e
270

DOLEŽEL Emil

Perná

332620 1 - 11:35:38 991.022 m/min 18-0280-4554 H
271

Rodina Mazurova

Jablunkov

451540 1 - 13:36:38 988.846 m/min 18-0240-802 He
272

BELEŠ Team

Těšetice

300900 1 - 11:14:53 955.592 m/min 16-0280-2670 H
273

BELEŠ Team

Těšetice

300900 1 - 11:23:58 928.799 m/min 19-0282-296 H
274

ZDAŘIL Josef Ing.

Lipník n/Bečvou

374180 1 - 12:51:52 908.498 m/min 14-0210-712 e
275

KOUDELA Ales

Zahorovice

400460 1 - 14:01:25 831.837 m/min 18-0247-67
276

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

405410 1 - 00:00:00 -0.015 m/min
277

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

405410 1 - 00:00:00 -0.015 m/min
278

VARGA M + P

Hor.Loděnice

350120 0 - 00:00:00 -338.28 m/min
279

VARGA M + P

Hor.Loděnice

350120 0 - 00:00:00 -338.28 m/min
280

KRUTIL Karel

Dřevohostice

373730 0 - 00:00:00 -361.092 m/min
281

IŠTVÁNEK František

Strážnice

375630 0 - 00:00:00 -362.928 m/min
282

IŠTVÁNEK František

Strážnice

375630 0 - 00:00:00 -362.928 m/min
283

VYSLOUŽIL Zden+Lucas

Vražné

376700 0 - 00:00:00 -363.961 m/min
284

SKRBEK Marek

Studénka

399920 0 - 00:00:00 -386.396 m/min
285

ALBRECHT Jiří, Mgr.

Krásné Pole

402060 0 - 00:00:00 -388.464 m/min
286

BAČA Robert

Vsetín

406450 0 - 00:00:00 -392.705 m/min
287

MÁCHA Aleš

Krmelín

411500 0 - 00:00:00 -397.585 m/min
288

MÁCHA Aleš

Krmelín

411500 0 - 00:00:00 -397.585 m/min 16-0154-753
289

KROUPA Jan

Lidečko

416320 0 - 00:00:00 -402.242 m/min
290

BABCZYNSKI Vítězslav

Dětmarovice

430920 0 - 00:00:00 -416.348 m/min

 

Pásmo ZÁPAD

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

FAJMON Team

Velký Dvůr

320390 1 - 10:20:03 1232.032 m/min 18-0282-216 H
2

FAJMON Team

Velký Dvůr

320390 1 - 10:20:03 1232.032 m/min 16-0282-4 H
3

FAJMON Team

Velký Dvůr

320390 1 - 10:20:05 1231.874 m/min 19-0282-404 H
4

FAJMON Team

Velký Dvůr

320390 1 - 10:20:09 1231.559 m/min 19-0282-431 HE
5

ZEMAN František

Moravany

314770 1 - 10:21:06 1205.553 m/min 17-0254-1154 H
6

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:27:01 1204.492 m/min 18-0292-3426
7

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

272120 1 - 09:47:05 1198.327 m/min 19-0318-3181
8

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

272120 1 - 09:48:29 1190.984 m/min 17-0318-1790
9

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

272120 1 - 09:48:29 1190.984 m/min 18-0318-3017
10

NOVÁČEK Josef

Mohelno

290430 1 - 10:06:35 1177.817 m/min H-19-0296-2968
11

SKALNÍK Vlad.+syn

Křídla

268790 1 - 09:49:45 1169.924 m/min 19-0303-12 e
12

ŠTARHA Lubomír

Štěpánov n.Svr.

284570 1 - 10:03:41 1167.786 m/min 19-0302-3643 H
13

BARTONĚK Jaroslav

Těšetice

300350 1 - 10:18:50 1160.399 m/min 16-0282-157 H
14

ŘEZANINA Josef

Březník

288620 1 - 10:08:50 1159.893 m/min 19-0296-2358 H
15

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

252060 1 - 09:37:46 1157.477 m/min 16-0143-258 H
16

DVOŘAK Josef

Moravany

314900 1 - 10:32:23 1156.091 m/min 16-0141-651 H
17

NOVOTNÝ Jar. Ing

Židenice

316790 1 - 10:34:05 1155.816 m/min 18-0148-12 e
18

NOVOTNÝ Jar. Ing

Židenice

316790 1 - 10:35:12 1151.126 m/min 18-0148-71
19

NOVOTNÝ Jar. Ing

Židenice

316790 1 - 10:35:18 1150.708 m/min 18-0148-14 e
20

ŠABATA Jan

Sentice

299290 1 - 10:20:19 1149.715 m/min 18-0297-490
21

DVOŘÁK Karel

Hostákov

270690 1 - 09:55:56 1147.316 m/min 19-0296-2247 he
22

NOVOTNÝ Miloš

Sudice

290560 1 - 10:14:08 1143.337 m/min H 19-0296-3399
23

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

255310 1 - 09:44:56 1135.047 m/min 17.0303.353
24

BARTONĚK Jaroslav

Těšetice

300350 1 - 10:25:44 1130.268 m/min 17-0282-203 H
25

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:40:39 1130.07 m/min 18-0303-1386
26

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

255310 1 - 09:46:22 1127.86 m/min 19.0303.535
27

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:41:36 1125.226 m/min 16-0303-143
28

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:42:20 1121.514 m/min 15-0303-27
29

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:42:34 1120.338 m/min 18-0303-1362
30

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:47:01 1098.378 m/min 17-0303-257
31

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:47:11 1097.572 m/min 17-0303-233
32

BARTONĚK Jaroslav

Těšetice

300350 1 - 10:35:48 1089.014 m/min 16-0282-160 H
33

KOVÁŘ Jiří

Bořitov

304620 1 - 10:44:02 1072.48 m/min 17-0142-762 H
34

BELEŠ Team

Těšetice

300900 1 - 10:44:11 1058.824 m/min 19-0282-59 H
35

BARTONĚK Jaroslav

Těšetice

300350 1 - 10:44:50 1054.476 m/min 17-0281-227 H
36

PRŮŠOVI Zd.+ Lucie

Nárameč

269160 1 - 10:20:29 1033.31 m/min 16-03504-1691 H
37

BELEŠ Team

Těšetice

300900 1 - 11:14:53 955.592 m/min 16-0280-2670 H
38

BELEŠ Team

Těšetice

300900 1 - 11:23:58 928.799 m/min 19-0282-296 H

 

Pásmo JIH

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

342130 1 - 10:39:13 1225.321 m/min 18-0179-7922
2

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

342130 1 - 10:39:28 1224.225 m/min 17-0179-7343
3

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

378480 1 - 11:11:53 1213.531 m/min 18-0259-1167
4

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

347750 1 - 10:46:48 1212.517 m/min 18-0178-8213
5

TERNAVCHUK Vasylyna

Podivín

347750 1 - 10:47:49 1208.234 m/min 19-0178-9407
6

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

347750 1 - 10:48:08 1206.907 m/min 18-0178-8042
7

KUCERA Josef

Vlcnov

387990 1 - 11:22:22 1203.567 m/min
8

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

342130 1 - 10:44:30 1202.566 m/min 18-0179-7979
9

STRNAD Jaroslav

Rohatec

367980 1 - 11:12:12 1178.668 m/min 15-0169-344 H
10

ZALESAK Josef

Banov

398360 1 - 11:47:59 1144.767 m/min 18-0245-511
11

VYMYSLICKÝ Jiří

Hlohovec

345210 1 - 11:01:40 1144.343 m/min 19-0176-9727He
12

ZALESAK Josef

Banov

398360 1 - 11:48:59 1141.487 m/min 17-0166-718
13

SIK Jaroslav

Buchlovice

368630 1 - 11:25:14 1133.432 m/min 19-0256-1340 H
14

GORCIK Frantisek

St.Hrozenkov

408900 1 - 12:00:49 1133.263 m/min 18-0247-248 He
15

MAŇÁK Štěpán

Lipov *

384030 1 - 11:41:00 1126.188 m/min 18-0163-26e
16

PINTERA Jaroslav

Věteřov

351600 1 - 11:13:04 1123.083 m/min 17-0164-861
17

VARMUZA Martin

Knezpole

379800 1 - 11:39:50 1117.607 m/min 15-0254-4066
18

JASINEK Jindřich

Křepice

330850 1 - 10:56:20 1116.479 m/min 19-0175-227-H
19

VADURA Jaroslav

Zlechov

372190 1 - 11:34:47 1111.734 m/min 15-0263-3344e
20

VADURA Jaroslav

Zlechov

372190 1 - 11:34:47 1111.734 m/min 16-0263-29
21

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

358430 1 - 11:23:19 1108.604 m/min 18-0164-274H
22

KROCIL Jar. ml

Bystr.p.Lop.*

400820 1 - 12:04:09 1100.7 m/min 15-0245-726
23

STRNAD Jaroslav

Rohatec

367980 1 - 11:35:16 1097.574 m/min 15-0169-441 H
24

STRNAD Jaroslav

Rohatec

367980 1 - 11:35:32 1096.702 m/min 15-0169-380 E
25

SIK Jaroslav

Buchlovice

368630 1 - 11:36:37 1095.103 m/min 19-0256-1339 H
26

BOCEK Jiri

Uh.Ostroh

377000 1 - 11:50:18 1076.22 m/min 19-0259-327
27

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 11:17:50 1075.155 m/min 19-0179-8129 e
28

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 11:17:50 1075.155 m/min 19-0179-8129 e
29

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 11:18:32 1072.792 m/min 19-0179-8486 e
30

DOHNAL Vaclav

Dol.Nemci

389840 1 - 12:03:38 1072.069 m/min 18-0249-210 h
31

DOHNAL Vaclav

Dol.Nemci

389840 1 - 12:04:04 1070.793 m/min 18-0249-254
32

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 11:19:12 1070.551 m/min 19-0179-8487
33

STRAPINA Jiri

Brezova

402640 1 - 12:19:04 1062.188 m/min 18-0245-870 H
34

KOUDELA Ales

Zahorovice

400460 1 - 12:19:29 1055.277 m/min 17-0247-104
35

KOUDELA Ales

Zahorovice

400460 1 - 12:19:29 1055.277 m/min 17-0247-104
36

KOUDELA Ales

Zahorovice

400460 1 - 12:19:29 1055.277 m/min 17-0247-104
37

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 11:26:21 1047.097 m/min 17-0179-7211 e
38

HASTIK Josef

Susice

374990 1 - 11:59:20 1043.571 m/min 18-0244-641 H
39

IŠTVÁNEK František

Strážnice

375630 1 - 12:01:09 1040.094 m/min 19-0400-1388 H
40

PROCINGER Jan sen.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 11:30:58 1032.491 m/min 17-0179-7392
41

HASTIK Josef

Susice

374990 1 - 12:04:15 1029.485 m/min 18-0244-606 H
42

GAZDIK Michal

Sanov

408350 1 - 12:51:28 992.425 m/min 18-0248-2168e
43

DOLEŽEL Emil

Perná

332620 1 - 11:35:38 991.022 m/min 18-0280-4554 H
44

KOUDELA Ales

Zahorovice

400460 1 - 14:01:25 831.837 m/min 18-0247-67
45

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

405410 1 - 00:00:00 -0.015 m/min
46

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

405410 1 - 00:00:00 -0.015 m/min
47

IŠTVÁNEK František

Strážnice

375630 0 - 00:00:00 -362.928 m/min
48

IŠTVÁNEK František

Strážnice

375630 0 - 00:00:00 -362.928 m/min

 

Pásmo STŘED

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

ŠKOVRAN Stanislav

Blatec

347630 1 - 10:41:55 1233.095 m/min 17-0202-166
2

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

374830 1 - 11:06:24 1223.336 m/min 16-0266-6373 H
3

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:46:13 1216.491 m/min 16-0234-1653 H
4

KAMENÁŘ K+L

Lukov

385470 1 - 11:18:21 1210.837 m/min 17-0265-708 H
5

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

330110 1 - 10:36:52 1192.307 m/min 15-0231-1526 H
6

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:53:19 1187.045 m/min 19-0234-3332 He
7

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:53:20 1186.977 m/min 17-0234-313 H
8

HLUBINKA Jan

Haňovice

329060 1 - 10:37:47 1184.592 m/min 14.0231.4157
9

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

374830 1 - 11:17:58 1178.834 m/min 15-0266-1133 H
10

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

374830 1 - 11:17:59 1178.772 m/min 19-0266-192 H
11

MAULER Aleš

Strukov

336890 1 - 10:46:06 1177.525 m/min 19-0236-533
12

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

374830 1 - 11:19:22 1173.667 m/min 15-0266-1060 H
13

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:57:09 1171.731 m/min 19-0234-3339 He
14

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:57:09 1171.731 m/min 19-0234-3339 He
15

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

348210 1 - 10:57:11 1171.701 m/min 13 0214 350
16

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov 7

368200 1 - 11:14:38 1170.251 m/min 16-0216-1928
17

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

368440 1 - 11:16:40 1163.495 m/min 16-0270-648 H
18

DAVID Petr

Šternberk

345910 1 - 10:57:25 1163.048 m/min 16-0334-2999
19

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 10:51:36 1160.048 m/min 16-0208-366e
20

KRUTIL Michal

Dřevohostice

373890 1 - 11:22:35 1159.049 m/min 18-0205- 3187
21

NOVÁK Libor

Nezamyslice

339470 1 - 10:52:55 1158.93 m/min 15-0166-474
22

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

337030 1 - 10:50:53 1158.643 m/min 18-0236-538 h
23

GROH Aleš

Domašov

348780 1 - 11:01:34 1156.56 m/min CZ 18.0234.599e
24

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

354740 1 - 11:07:02 1155.379 m/min 18-0264-2956
25

MAREK + Spálovská

Bezměrov

359040 1 - 11:12:38 1148.438 m/min 18 0264 3268 HE
26

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

368440 1 - 11:22:02 1144.105 m/min 16-0270-657 H
27

SUCHÁNEK Břetislav

Olomouc

344710 1 - 11:01:26 1143.57 m/min 17-0213-509
28

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 10:57:47 1135.96 m/min 18-0208-906
29

DAVID Petr

Šternberk

345910 1 - 11:04:54 1134.503 m/min 16-0334-2951;
30

KRUTIL Michal

Dřevohostice

373890 1 - 11:30:19 1131.914 m/min 17-0205- 594
31

KRUTIL Karel

Dřevohostice

373730 1 - 11:30:31 1130.745 m/min 18-0205-2872
32

KRUTIL Karel

Dřevohostice

373730 1 - 11:30:31 1130.745 m/min 18-0205-2872
33

BOROVIČKA Ladislav

Olomouc

351320 1 - 11:11:45 1126.929 m/min 18.0213.382
34

DAVID Petr

Šternberk

345910 1 - 11:07:11 1126.07 m/min 17-0334-3497
35

DAVID Petr

Šternberk

345910 1 - 11:07:46 1123.936 m/min 16-0334-2973
36

DAVID Petr

Šternberk

345910 1 - 11:08:31 1121.204 m/min 18-0334-4169
37

VESELY David

Olomouc

345280 1 - 11:08:32 1119.101 m/min 18.0213.149
38

KRUTIL Michal

Dřevohostice

373890 1 - 11:34:10 1118.873 m/min 16-0205- 8638
39

KRUTIL Michal

Dřevohostice

373890 1 - 11:34:16 1118.538 m/min 16-0205- 8714
40

MALACH Ladislav

Dětřichov

302260 1 - 10:30:15 1118.446 m/min 19 068 438h
41

VACULČÍK František

Dalov

347620 1 - 11:10:54 1118.109 m/min 17-0334-3111
42

HRADIL František

Lipník n/Bečvou

369310 1 - 11:31:00 1115.74 m/min 19-0210-766
43

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž*

366120 1 - 11:29:33 1110.97 m/min 18-0270-115
44

NĚMEČEK Zdeň+Jiří

Kroměříž

368700 1 - 11:32:04 1110.319 m/min 14-0270-1461 He
45

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 11:04:41 1110.235 m/min 14-0208-122
46

VARGA M + P

Hor.Loděnice

350120 1 - 11:15:34 1109.496 m/min 15-0334-1421
47

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

384780 1 - 11:46:52 1109.302 m/min 17-0265-245
48

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž*

366120 1 - 11:30:39 1107.274 m/min 19-0270-488 E
49

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž*

366120 1 - 11:30:43 1107.05 m/min 19-0270-71 H
50

BOROVIČKA Ladislav

Olomouc

351320 1 - 11:17:22 1106.985 m/min 19.0213.545
51

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

384780 1 - 11:47:44 1106.538 m/min 17-0265-248
52

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž*

366120 1 - 11:31:02 1105.991 m/min 19-0270-51 E
53

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž*

366120 1 - 11:31:45 1103.602 m/min 17-0270-1188 H
54

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 11:06:35 1103.354 m/min 17-0208-675
55

KRUTIL Michal

Dřevohostice

373890 1 - 11:38:59 1102.975 m/min 17-0205- 524 He
56

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 11:06:58 1101.976 m/min 16-0208-407e
57

KROUPA Jan

Přerov 2

362970 1 - 11:29:48 1100.576 m/min CZ 0215 2472 H
58

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 11:07:48 1098.993 m/min 18-0208-900
59

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 11:07:49 1098.933 m/min 15-0208-926
60

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 11:07:51 1098.814 m/min 19-0208-481
61

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 11:08:10 1097.685 m/min 18-0208-866e
62

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

374880 1 - 11:41:45 1096.942 m/min 19 0267 44 h
63

FIŠER Otto

Červený Potok

304950 1 - 10:40:00 1089.107 m/min 15-0231-1621
64

BUMBALÍK Pavel

Mladkov

292930 1 - 10:29:00 1088.959 m/min 16-0229-886 h
65

VACEK Jiří

Červená Voda

301570 1 - 10:41:00 1073.203 m/min 15-0229-967
66

KOCJAN Antonin

Lipnik n/Becvou

370840 1 - 11:46:32 1070.142 m/min 17-0210-576 H
67

VROBEL Jiří

Bohuňovice

343170 1 - 11:23:12 1061.788 m/min 15-0203-712
68

VERESKOV Ladislav

Bělkovice

348870 1 - 11:31:28 1052.504 m/min 17-0334-3890
69

ZDAŘIL Josef Ing.

Lipník n/Bečvou

374180 1 - 12:51:52 908.498 m/min 14-0210-712 e
70

VARGA M + P

Hor.Loděnice

350120 0 - 00:00:00 -338.28 m/min
71

VARGA M + P

Hor.Loděnice

350120 0 - 00:00:00 -338.28 m/min
72

KRUTIL Karel

Dřevohostice

373730 0 - 00:00:00 -361.092 m/min

 

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

406030 1 - 11:37:00 1204.837 m/min 18 0197 1090
2

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

406030 1 - 11:43:47 1181.064 m/min 19 0197 657
3

SKRBEK Marek

Studénka

399920 1 - 11:39:34 1177.736 m/min 19-0198-4207
4

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

394450 1 - 11:44:40 1144.439 m/min
5

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

404020 1 - 11:54:12 1140.655 m/min 13-0195-683
6

KROUPA Jan

Lidečko

416320 1 - 12:05:06 1140.29 m/min 17-0193-304 he
7

BAČA Robert

Vsetín

406450 1 - 11:56:44 1139.366 m/min 444-0200-458
8

MINARČÍK Tomáš

Val.Mez.

417000 1 - 12:06:19 1138.359 m/min 18-0199-532 He
9

KUNZ Ondřej

Nová Bělá *

409490 1 - 12:01:13 1133.641 m/min 15-0156-782
10

MÁCHA Aleš

Krmelín

411500 1 - 12:04:12 1129.874 m/min 17-0153-1067
11

VRANÍK Arnošt

Ludgeřovice

410400 1 - 12:04:05 1127.214 m/min 15.0289.631
12

PEROUTKA Jan

Podlesí

400730 1 - 11:57:35 1120.662 m/min 18 0316 560
13

HOMOLKOVÁ Eva

Frýdek

420030 1 - 12:15:47 1117.745 m/min 18-0150-1129 H
14

PRZECZEK Bruno

Těrlicko

427670 1 - 12:23:00 1116.632 m/min 18-0152-2584
15

HAPL Lubomír

Štramberk

409060 1 - 12:06:30 1116.126 m/min 16-0400-2756 HE
16

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

400720 1 - 11:59:33 1114.504 m/min 18-0199-804 He
17

KUTRA Josef

Dolní Lutyně

416940 1 - 12:14:14 1114.118 m/min 14-0187-404 H
18

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 12:16:28 1113.458 m/min 16-0150-39 he
19

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

394450 1 - 11:54:41 1112.119 m/min 16-0200-117
20

SUKUP Karel

Pozděchov

405990 1 - 12:05:31 1110.729 m/min 17 0248 237 H
21

HUDEC Ing Zdeněk+Jak

Nová Bělá

409720 1 - 12:09:00 1110.352 m/min 18-0156-910
22

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

400630 1 - 12:00:51 1110.24 m/min 18 0197 801
23

PEROUTKA Jan

Podlesí

400730 1 - 12:01:45 1107.754 m/min 18 0316 516
24

PEROUTKA Jan

Podlesí

400730 1 - 12:01:59 1107.04 m/min 14 0316 185
25

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

394450 1 - 11:56:44 1105.728 m/min 14-0200-458
26

KUTRA Josef

Dolní Lutyně

416940 1 - 12:17:15 1105.209 m/min 17-0187-552 H
27

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

423450 1 - 12:23:13 1104.988 m/min 18-0149-43 he
28

BORTEL Jaromír

Mniší

406250 1 - 12:07:49 1104.49 m/min 17-0194-754 He
29

HAPL Lubomír

Štramberk

409060 1 - 12:10:43 1103.43 m/min 18-0190-191 H
30

DUBJUK Jiri

Studenka

397000 1 - 12:00:23 1101.605 m/min 16-0198-1698
31

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

400720 1 - 12:03:48 1101.484 m/min 18-0199-887
32

BORTEL Jaromír

Mniší

406250 1 - 12:09:16 1100.153 m/min 17-0194-604 He
33

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

406640 1 - 12:09:39 1100.068 m/min 16-0306-773
34

Ing. RANOCHA Václav

Krmelín

412470 1 - 12:14:57 1100.067 m/min 18-0153-928 He
35

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 12:22:00 1097.33 m/min 18-0150-860
36

HRBÁČ D+F

Krásné Pole

402260 1 - 12:06:42 1096.973 m/min 18-0228-617 E
37

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

454390 1 - 12:54:59 1094.96 m/min SK 15 02903 116
38

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

394450 1 - 12:00:16 1094.883 m/min 18-0200-557
39

HAŠŠO Slavomir

Baška

422700 1 - 12:26:18 1094.227 m/min 17 -0153 - 275 -H
40

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 12:23:15 1093.751 m/min 17-0150-1362 he
41

SLIWKA P. +GREGOR L.

Orlová

425970 1 - 12:29:33 1093.492 m/min 17-0186-231H
42

MÁCHA Aleš

Krmelín

411500 1 - 12:16:27 1093.107 m/min 16-0154-753
43

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

406430 1 - 12:11:50 1093.043 m/min 18.0324.546
44

ČERNOHOUS Vladimír

Třebovice

408450 1 - 12:13:53 1092.453 m/min 18 0159 726
45

SKOKAN Pavel + K.

Místek

425790 1 - 12:29:50 1092.236 m/min 16.0155.995 H
46

SKRBEK Marek

Studénka

399920 1 - 12:06:24 1091.485 m/min 19-0198-4186 He
47

ADAMČIK Karel

Frenštát

417880 1 - 12:23:15 1090.359 m/min 17-0150-1362 he
48

SKOKAN Pavel + K.

Místek

425790 1 - 12:30:32 1090.278 m/min 13.0149.293 H
49

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 12:24:37 1089.864 m/min 14-0150-7023
50

PEROUTKA Jan

Podlesí

400730 1 - 12:08:02 1088.842 m/min 19 0316 765
51

NOVOSAD František

Pozděchov

405870 1 - 12:13:13 1087.492 m/min 15 0197 329
52

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

414460 1 - 12:21:35 1086.159 m/min 17 0191 74 E
53

HONES RAFFAJOVÁ

Vražné

394230 1 - 12:03:05 1085.784 m/min 18-0333-132 HE
54

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 12:57:30 1084.479 m/min 19-0310-336 H
55

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 12:57:31 1084.436 m/min 18-0310-502 He
56

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 12:26:48 1083.713 m/min 14-0150-7074 he
57

WITOS Team

Nebory

436980 1 - 12:43:21 1083.377 m/min 17-0241-302 H
58

VRANÍK Arnošt

Ludgeřovice

410400 1 - 12:19:27 1081.565 m/min 14.0289.234
59

ŠOKALA Josef

Slezská Ostrava

420440 1 - 12:29:00 1080.823 m/min 18-0187-176
60

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

414460 1 - 12:23:29 1080.777 m/min 10 - 0191 - 824 E
61

SVOBODA František

Val.Mez.

394310 1 - 12:04:58 1080.4 m/min 16-0199-833 H
62

WITOS Team

Nebory

436980 1 - 12:44:43 1079.718 m/min 18-0241-194 He
63

SKOKAN Pavel + K.

Místek

425790 1 - 12:34:33 1079.179 m/min 14.0149.1109 H
64

HRBÁČ D+F

Krásné Pole

402260 1 - 12:12:47 1079.072 m/min 17-0228-444 E
65

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 12:59:47 1078.58 m/min 19-0310-321 H
66

KLEMENS Karel

Kravaře

397620 1 - 12:10:04 1074.455 m/min 18-0221-421-H
67

KANTOR Radim

Těrlicko

431440 1 - 12:42:03 1073.1 m/min 17-152-430
68

Rodina Mazurova

Jablunkov

451540 1 - 13:00:54 1072.796 m/min 17-0240-228 He
69

PEROUTKA Jan

Podlesí

400730 1 - 12:14:05 1071.232 m/min 14 0316 120
70

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 13:02:42 1071.138 m/min 17-0310-461 H
71

ZÁŘECKÝ Rudolf

Petřvald

420300 1 - 12:32:46 1070.101 m/min 18-0185-368 H
72

ZÁŘECKÝ Rudolf

Petřvald

420300 1 - 12:32:46 1070.101 m/min 18-0185-368 H
73

PEROUTKA Jan

Podlesí

400730 1 - 12:14:36 1069.754 m/min 18 0316 556
74

VRANÍK Arnošt

Ludgeřovice

410400 1 - 12:23:45 1069.446 m/min 14.0289.180
75

HONES RAFFAJOVÁ

Vražné

394230 1 - 12:09:15 1067.651 m/min 18-0194-480 H
76

FIRLA Otto

Horní Suchá

430350 1 - 12:43:17 1067.116 m/min 17-0186-96 HE
77

DUDA Rudolf

Bolatice

397990 1 - 12:13:04 1066.807 m/min cz-18 0218 330 H
78

SKOKAN Pavel + K.

Místek

425790 1 - 12:39:12 1066.608 m/min 17.0155.301 H
79

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

401490 1 - 12:16:37 1066.044 m/min 17-0195-286
80

PEROUTKA Jan

Podlesí

400730 1 - 12:16:28 1064.45 m/min 19 0316 782
81

FIRLA Otto

Horní Suchá

430350 1 - 12:44:19 1064.388 m/min 17-0186-74 H
82

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 12:33:51 1064.314 m/min 17-0150-1232 he
83

PEROUTKA Jan

Podlesí

400730 1 - 12:16:33 1064.215 m/min 15 0316 430
84

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

401490 1 - 12:17:25 1063.784 m/min 18-0195-312
85

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 12:34:09 1063.504 m/min 17-0150-1355 he
86

VANĚK Petr

Kravaře

392040 1 - 12:08:46 1063.111 m/min 18-0122-119-He
87

Rodina Mazurova

Jablunkov

451540 1 - 13:05:03 1062.322 m/min 18-0240-1224 He
88

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 13:06:26 1061.76 m/min 18-0310-521 He
89

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

412960 1 - 12:29:46 1059.506 m/min 19-0194-488 he
90

OSTÁREK Karel

Hlučín 2

406970 1 - 12:24:08 1059.45 m/min 18.0324.189 He
91

SANTARIUS Jiří

Těrlicko

428300 1 - 12:44:32 1058.751 m/min 16-0152-855H
92

HOLCAK Lubomir

Vražné

389090 1 - 12:07:31 1058.7 m/min cz-18-0196-123H
93

OSTÁREK Karel

Hlučín 2

406970 1 - 12:24:50 1057.523 m/min 17.0324.1718
94

TŮMA Josef

Závišice

405040 1 - 12:23:09 1057.132 m/min 19-0201-203
95

HRBÁČ D+F

Krásné Pole

402260 1 - 12:21:20 1054.878 m/min 17-0228-415
96

HOLCAK Lubomir

Vražné

389090 1 - 12:08:55 1054.683 m/min CZ-18-0196-111H
97

SRNÍČEK J.ml.+ Lucie

Horní Suchá*

423600 1 - 12:41:43 1054.475 m/min 18-0152-3138 H
98

SKOKAN Pavel + K.

Místek

425790 1 - 12:44:37 1052.329 m/min 17.0155.365 H
99

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 13:10:33 1051.608 m/min 17-0310-482 H
100

Rodina Mazurova

Jablunkov

451540 1 - 13:09:46 1050.663 m/min 16-0240-164 He
101

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 13:11:37 1049.01 m/min 19-0310-259 He
102

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 13:11:40 1048.888 m/min 18-0310-472 He
103

DUDA Emil

Těrlicko

429220 1 - 12:49:31 1048.114 m/min 19.0152.4027 H
104

BALON Hubert

Nebory

436990 1 - 12:57:31 1046.641 m/min 18-0310-502 HE
105

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

401490 1 - 12:23:54 1045.819 m/min 18-0195-319
106

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

416920 1 - 12:38:48 1045.436 m/min 17-0187-301H
107

BÁRTA Jaroslav

Třebovice

407090 1 - 12:29:50 1044.267 m/min 16.0155.995 H
108

BÁRTA Jaroslav

Třebovice

407090 1 - 12:30:32 1042.395 m/min 13.0149.293 H
109

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 13:14:44 1041.489 m/min 16-0310-173 He
110

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

401490 1 - 12:26:09 1039.725 m/min 19-0195-462E
111

VRLÍK Jaroslav

Orlová

424030 1 - 12:48:43 1037.467 m/min 18-0188-244He
112

VRLÍK Jaroslav

Orlová

424030 1 - 12:48:43 1037.467 m/min 18-0188-244He
113

LAZOVÝ Vladimír

Slezská Ostrava

414500 1 - 12:39:49 1036.725 m/min 18-0187-267He
114

LAZOVÝ Vladimír

Slezská Ostrava

414500 1 - 12:39:57 1036.38 m/min 18-0187-266H
115

BÁRTA Jaroslav

Třebovice

407090 1 - 12:34:33 1031.783 m/min 14.0149.1109 H
116

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

401490 1 - 12:29:34 1030.607 m/min 16-0190-4281
117

SAMIEC TEAM

Mosty

452770 1 - 13:20:22 1028.166 m/min 19-0310-351 H
118

NEDOJEDLÝ Antonín

Orlová

422650 1 - 12:51:42 1026.597 m/min 18-0152-2934He
119

OSTÁREK Lukáš

Krnov

365300 1 - 11:57:02 1023.154 m/min 16-0222-527 H
120

VOLEK Martin

Stramberk

407170 1 - 12:38:28 1021.842 m/min 18..-0306-1121 HE
121

VOLEK Martin

Stramberk

407170 1 - 12:39:26 1019.369 m/min 17.-0306...-683
122

VOLEK Martin

Stramberk

407170 1 - 12:41:31 1014.08 m/min 18-0306-1035 he
123

Rodina Mazurova

Jablunkov

451540 1 - 13:32:07 998.725 m/min 17-0240-331 He
124

Rodina Mazurova

Jablunkov

451540 1 - 13:36:38 988.846 m/min 18-0240-802 He
125

VYSLOUŽIL Zden+Lucas

Vražné

376700 0 - 00:00:00 -363.961 m/min
126

SKRBEK Marek

Studénka

399920 0 - 00:00:00 -386.396 m/min
127

ALBRECHT Jiří, Mgr.

Krásné Pole

402060 0 - 00:00:00 -388.464 m/min
128

BAČA Robert

Vsetín

406450 0 - 00:00:00 -392.705 m/min
129

MÁCHA Aleš

Krmelín

411500 0 - 00:00:00 -397.585 m/min
130

MÁCHA Aleš

Krmelín

411500 0 - 00:00:00 -397.585 m/min 16-0154-753
131

KROUPA Jan

Lidečko

416320 0 - 00:00:00 -402.242 m/min
132

BABCZYNSKI Vítězslav

Dětmarovice

430920 0 - 00:00:00 -416.348 m/min

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2020 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv