On-line výsledky
Závod Mainz (pásmo MSS JIH + STŘED) - odstartováno
- jasno, mírný SZ vítr, 15°C
Start 21.6.2020 - 07:00:00

ADMINISTRACE ZÁVODU ZDE...

Souřadnice startu: 49°58'25'' - 8°20'7''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

628780 1 - 14:13:48 1449.47 m/min 16-0178-6271
2

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

628780 1 - 14:19:52 1429.479 m/min 15-0178-5077
3

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

625710 1 - 14:19:13 1424.604 m/min 17.0178.7032.H
4

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

624560 1 - 14:24:52 1403.926 m/min 16-0179-6865
5

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

624560 1 - 14:24:52 1403.926 m/min 16-0179-6865
6

LÉTAL Milan

Zaječí

621920 1 - 14:28:38 1386.255 m/min 18.0174.515.H
7

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

624560 1 - 14:31:02 1384.731 m/min 14-0179-5178
8

TEICHL Zdeněk

Dubňany

644730 1 - 14:45:53 1383.887 m/min 17-0162-719-H
9

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

628780 1 - 14:34:25 1383.708 m/min 17-0178-7619
10

SNOVICKÝ Vítězslav

Rakvice

631470 1 - 14:36:47 1382.428 m/min 14.0178.4540 Heh
11

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

628780 1 - 14:35:28 1380.518 m/min 15-0178-5071
12

SÝKORA Jaromír

Hoštice

629840 1 - 14:36:56 1378.407 m/min 16-0208-372e
13

SNOVICKÝ Vítězslav

Rakvice

631470 1 - 14:39:43 1373.607 m/min 15.0178.5549 H
14

LAMÁČEK Josef+ David

Mutěnice

639680 1 - 14:45:58 1372.802 m/min Cz-16-0166-813
15

BRI.UHERKOVI

Knezpole

669290 1 - 15:11:00 1363.116 m/min 17 0254 974
16

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

628780 1 - 14:41:43 1361.831 m/min 17-0178-7566
17

BRI PLESSNER OVI

Nivnice

682020 1 - 15:21:16 1360.593 m/min 16-0258-987 HE
18

ŠULÁK Karel

Dubňany

644380 1 - 14:56:39 1351.893 m/min 18-0162-1107-h
19

KONEČNÝ Pavel

Kurovice

665250 1 - 15:12:06 1351.859 m/min 15-0269-549 H
20

PONÍŽIL Jan

Přerov

655590 1 - 15:05:28 1350.433 m/min 17 0216 1574
21

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

624560 1 - 14:42:52 1349.33 m/min 16-0179-6829
22

JASINEK Jindřich

Křepice

615030 1 - 14:35:58 1348.849 m/min 15-0175-943-He
23

BRI.UHERKOVI

Knezpole

669290 1 - 15:16:16 1348.65 m/min 14 0253 994
24

KONEČNÝ Pavel

Kurovice

665250 1 - 15:13:28 1348.115 m/min 17-0269-354 H
25

NĚMEČEK Zdeněk

Tlumačov

659850 1 - 15:09:42 1347.458 m/min 17-0270-1274 HE
26

ZELINA Jiří

Kurovice

668060 1 - 15:16:01 1346.85 m/min 15-0269-308 H
27

OSIČKA František

Přerov

656990 1 - 15:08:05 1346.061 m/min 15-0216-161
28

VACL Vladimír

Rataje

655720 1 - 15:07:15 1345.757 m/min 16-0217-350
29

SNOVICKÝ Vítězslav

Rakvice

631470 1 - 14:49:33 1344.841 m/min 15.0178.5616 He
30

NĚMEČEK 102 Josef

Kurovice

665120 1 - 15:15:00 1343.677 m/min 18-0269-1091 He
31

ZLÁMALÍK Ladislav

Přerov

662170 1 - 15:12:58 1343.235 m/min 16 0216 2068
32

OSIČKA František

Přerov

656990 1 - 15:09:17 1342.76 m/min 14-0216-929
33

OPAVSKÝ Zdeněk

Dubňany

644570 1 - 15:00:20 1341.922 m/min 16-0162-316-E
34

BARTŮNEK Ladislav

Napajedla

668970 1 - 15:18:43 1341.383 m/min 15-0271-1018
35

ZELINA Jiří

Kurovice

668060 1 - 15:19:20 1337.904 m/min 15-0269-215E
36

MACHAČ Patrik

Bylnice

708550 1 - 15:49:44 1337.56 m/min 18-0248-2204 E
37

MACHAČ Patrik

Bylnice

708550 1 - 15:49:44 1337.56 m/min 18-0248-2204 E
38

MACHAČ Patrik

Bylnice

708550 1 - 15:49:44 1337.56 m/min 18-0248-2204 E
39

Team Chmelar Jurasek

Uh. Ostroh

665750 1 - 15:18:32 1335.417 m/min 16-031-1055
40

HANAK Milan

Uh. Ostroh

668980 1 - 15:21:02 1335.201 m/min 15-0246-2044
41

MAŇÁK Štěpán

Hroznová Lhota

669620 1 - 15:21:55 1334.126 m/min 17-0163-1203E
42

HANAK Milan

Uh. Ostroh

668980 1 - 15:22:02 1332.541 m/min 18-0259-421
43

ČAMBAL Vladimír

Hroznová Lhota

673100 1 - 15:25:38 1331.202 m/min 17-0163-276H
44

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

658260 1 - 15:15:19 1328.968 m/min 17-0270-1498
45

ZELINA Jiří

Kurovice

668060 1 - 15:23:20 1327.272 m/min 13-0269-458
46

ŠULÁK Karel

Dubňany

644380 1 - 15:06:34 1324.341 m/min 18-0162-1124-h
47

PINTERA Jaroslav

Kyjov

637890 1 - 15:01:44 1324.156 m/min 13-0164-941H
48

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

644870 1 - 15:07:33 1322.675 m/min 17-0234-304 H
49

BALAŠTÍK Bohumil

Mutěnice

639690 1 - 15:03:40 1322.584 m/min 15-0166-559
50

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

669770 1 - 15:27:13 1320.481 m/min cz 15 0266 756
51

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

667790 1 - 15:25:58 1319.83 m/min 17-0271-450
52

NOVÁK Libor

Nezamyslice

631330 1 - 14:58:45 1318.705 m/min 16-0212-603
53

KONEČNÝ Pavel

Kurovice

665250 1 - 15:24:30 1318.632 m/min 16-0266-6062 He
54

OPAVSKÝ Zdeněk

Dubňany

644570 1 - 15:08:51 1318.544 m/min 15-0162-75-E
55

KRUTIL Michal

Dřevohostice

668150 1 - 15:27:06 1317.59 m/min 18-0205- 2858 He
56

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

658260 1 - 15:19:36 1317.574 m/min 17-0270-1481He
57

ZPĚVÁK Zdeněk

Hoštice

638390 1 - 15:05:02 1316.178 m/min 17-0140-890e
58

Team Chmelar Jurasek

Uh. Ostroh

665750 1 - 15:26:00 1315.711 m/min 16-0260-85
59

SÝKORA Jaromír

Hoštice

629840 1 - 14:58:45 1315.593 m/min 14-0208-198
60

KRUTIL Michal

Dřevohostice

668150 1 - 15:28:06 1314.997 m/min 18-0205- 3137
61

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

647040 1 - 15:12:42 1313.254 m/min 15-0264-1004
62

BATOUŠEK Václav

Rymice

662960 1 - 15:25:00 1312.792 m/min 16-0270-179
63

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

659810 1 - 15:22:44 1312.445 m/min 15-0270-1416
64

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

694220 1 - 15:48:59 1312.366 m/min 17 0254 1139
65

POPELKA Roman

Korytna

683660 1 - 15:41:02 1312.123 m/min 15-0255-4635
66

POPELKA Roman

Korytna

683660 1 - 15:41:02 1312.123 m/min 15-0255-4635 e
67

HUSPENINA Radek

Kunovice

669910 1 - 15:30:46 1311.577 m/min 18-0256-711
68

HUSPENINA Radek

Kunovice

669910 1 - 15:30:46 1311.577 m/min 18-0256-711
69

KRUTIL Karel

Dřevohostice

667990 1 - 15:29:43 1310.512 m/min 18-0205-2872
70

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

642290 1 - 15:11:20 1307.239 m/min 16-0214-639
71

ŠULÁK Karel

Dubňany

644380 1 - 15:12:57 1307.191 m/min 17-0162-721-H
72

HASTIK Josef

Babice

664400 1 - 15:28:24 1306.845 m/min 16-0244-35
73

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

658260 1 - 15:23:56 1306.244 m/min 18-0270-522
74

MACHAČ Marek

Bylnice

702230 1 - 15:57:41 1306.029 m/min 18-cz-0248-3044 e
75

MACHAČ Marek

Bylnice

702230 1 - 15:57:46 1305.827 m/min 18-cz-0248-3005 e
76

MACHAČ Marek

Bylnice

702230 1 - 15:57:46 1305.827 m/min 18-cz-0248-3005 e
77

BLATA Miroslav

Kyjov

638220 1 - 15:08:45 1305.821 m/min 17-0164-385
78

ZALESAK Josef

Banov

686430 1 - 15:45:47 1305.538 m/min 16-0245-439-He
79

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

644870 1 - 15:13:58 1305.493 m/min 16-0234-1618 H
80

BRI.UHERKOVI

Knezpole

669290 1 - 15:32:42 1305.422 m/min 15 0254 4484
81

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

658260 1 - 15:24:25 1304.993 m/min 17-0270-1188
82

GORCIK Frantisek

Bojkovice

697180 1 - 15:54:24 1304.603 m/min 15-0247-1109 He
83

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

665360 1 - 15:30:13 1304.073 m/min 16.0266.6641 He
84

KRUTIL Michal

Dřevohostice

668150 1 - 15:32:29 1303.75 m/min 17-0205- 524 He
85

HUSPENINA Radek

Kunovice

669910 1 - 15:34:18 1302.567 m/min 19-0256-1473
86

BAHENSKÝ Jan

Mikulov

603600 1 - 14:43:29 1302.312 m/min 16.0180.3273.H
87

KRUTIL Michal

Dřevohostice

668150 1 - 15:33:16 1301.76 m/min 16-0205- 8638
88

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

658260 1 - 15:25:51 1301.295 m/min 18-0270-521HE
89

KYTLICA Jan

Bezměrov

651680 1 - 15:21:00 1300.758 m/min 15-0264-1441
90

BLATA Miroslav

Kyjov

638220 1 - 15:10:42 1300.632 m/min 14-0164-228
91

FUKSA Josef

Holešov

670980 1 - 15:35:55 1300.559 m/min 12 0266 908 He
92

RIHA Josef

Havrice

676790 1 - 15:41:00 1299.021 m/min 16-0250-433
93

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

669770 1 - 15:35:36 1299.011 m/min cz 16 0266 7339
94

ADAMÍK Zdeněk

Zlín

677440 1 - 15:41:36 1298.773 m/min 17-0273-412 H
95

BLATA Miroslav

Kyjov

638220 1 - 15:11:25 1298.735 m/min 17-0164-393
96

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

669770 1 - 15:36:15 1297.375 m/min cz 15 0266 691
97

STRNAD Jaroslav

Hodonín

652250 1 - 15:22:49 1297.192 m/min 14-0169-129 H
98

KESSLER Frantisek

Šumvald

634980 1 - 15:09:57 1296.01 m/min 16-0236-2129 H
99

ČULEN Jaroslav

Lednice

630700 1 - 15:06:43 1295.826 m/min 16-0173-337
100

ČAMBAL Vladimír

Hroznová Lhota

673100 1 - 15:39:33 1295.544 m/min 14-0163-15H
101

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

647040 1 - 15:19:39 1294.986 m/min 16-0264-116
102

DOHNAL Vaclav

Dolni Nemci

677180 1 - 15:43:18 1294.057 m/min 17-0249-119
103

ŠKOVRAN Stan. Ing.

Blatec

642440 1 - 15:16:42 1293.417 m/min 17-03204-1255
104

KOLÍNEK Ing. Jarolím

Bylnice

708740 1 - 16:08:00 1293.321 m/min CZ 14 0203 97
105

AMBROŽ Marcel

Hoštice

633110 1 - 15:09:44 1292.765 m/min 17-0208-621
106

SEDLÁK František

Hoštice

623000 1 - 15:02:16 1291.816 m/min 15-0144-912
107

DOHNAL Vaclav

Dolni Nemci

677180 1 - 15:44:43 1290.563 m/min
108

DOHNAL Vaclav

Dolni Nemci

677180 1 - 15:44:43 1290.563 m/min 14-0400-2471
109

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

647040 1 - 15:21:35 1289.995 m/min 17-0264-2210
110

ADAMÍK Zdeněk

Zlín

677440 1 - 15:45:45 1288.521 m/min 13-0265-992 H
111

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

658260 1 - 15:31:28 1287.005 m/min 18-0270-545
112

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

669770 1 - 15:40:37 1286.494 m/min cz 16 0266 7335
113

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

647040 1 - 15:23:03 1286.234 m/min 15-0217-5717
114

SÝKORA Jaromír

Hoštice

629840 1 - 15:09:44 1286.088 m/min 17-0208-621
115

KRUTIL Michal

Dřevohostice

668150 1 - 15:39:51 1285.275 m/min 18-0205- 3183
116

KRUTIL Karel

Dřevohostice

667990 1 - 15:39:55 1284.802 m/min 16-0205-8632
117

VADURA Jaroslav

Zlechov

660610 1 - 15:34:13 1284.692 m/min 16-0263-65he
118

HRADIL František

Dřevohostice

664070 1 - 15:37:41 1282.773 m/min 18-0210-5055
119

DUDA Ing. Přemysl

Litovel

627080 1 - 15:08:58 1282.46 m/min 15-0231-1533 He
120

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

647040 1 - 15:24:58 1281.352 m/min 15-0264-1077
121

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

658260 1 - 15:33:46 1281.243 m/min 17-0270-1499
122

KRUTIL Michal

Dřevohostice

668150 1 - 15:41:37 1280.921 m/min 17-0205- 594
123

KŘÍŽ František

Prostějov

635770 1 - 15:16:31 1280.461 m/min 14-0214-519 H
124

KŘÍŽ František

Prostějov

635770 1 - 15:16:31 1280.461 m/min 14-0214-519 H
125

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

647040 1 - 15:25:25 1280.211 m/min 17-0264-2279
126

SÝKORA Jaromír

Hoštice

629840 1 - 15:12:10 1279.729 m/min 17-0208-700
127

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

658260 1 - 15:34:30 1279.417 m/min 11-0270-343HE
128

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

667800 1 - 15:42:06 1279.065 m/min 16 0187 183 he
129

DEMEL Karel

Uničov

635600 1 - 15:17:00 1278.873 m/min CZ.18.0233.4748e
130

HUSPENINA Radek

Kunovice

669910 1 - 15:44:14 1277.885 m/min 15-0256-138
131

CETKOVSKÝ Josef

Prostějov

638080 1 - 15:19:20 1277.864 m/min 15-0215-2458
132

CETKOVSKÝ Josef

Prostějov

638080 1 - 15:19:20 1277.864 m/min 15-0215-2458
133

KRUTIL Michal

Dřevohostice

668150 1 - 15:42:58 1277.615 m/min 18-0205- 2860
134

JANEK Miroslav

Dřevohostice

675990 1 - 15:49:37 1276.376 m/min 18 . 0205 . 2258 he
135

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

644770 1 - 15:25:55 1274.459 m/min 18 - 0164 - 1337e
136

FUKSA Josef

Holešov

670980 1 - 15:46:29 1274.456 m/min 17026649
137

MOŤKA Josef

Litovel

620960 1 - 15:07:15 1274.418 m/min CZ.17.0302.124
138

FUKSA Josef

Holešov

670980 1 - 15:46:32 1274.335 m/min 140266236e
139

SÝKORA Jaromír

Hoštice

629840 1 - 15:14:49 1272.875 m/min 17-0208-720
140

KOCOUREK Lubomír

Vlkoš

649270 1 - 15:30:24 1272.081 m/min 16-0172-2511 H
141

BLATA Miroslav

Kyjov

638220 1 - 15:23:15 1268.197 m/min 16-0164-985
142

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

669770 1 - 15:48:33 1267.184 m/min cz 16 0266 7329
143

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

644870 1 - 15:29:02 1266.852 m/min 17-0234-219 H
144

FUKSA Josef

Holešov

670980 1 - 15:49:42 1266.717 m/min 15026698
145

CETKOVSKÝ Josef

Prostějov

638080 1 - 15:24:13 1265.488 m/min 13-0214-47
146

BRI.UHERKOVI

Knezpole

669290 1 - 15:48:59 1265.238 m/min 15 0254 4514
147

BLATA Miroslav

Kyjov

638220 1 - 15:24:53 1264.094 m/min 16-0164-682
148

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

694220 1 - 16:09:13 1264.018 m/min 15 0254 4539 He
149

KESSLER Frantisek

Šumvald

634980 1 - 15:22:37 1263.348 m/min 15-0236-4306 H
150

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

694220 1 - 16:09:40 1262.984 m/min 14 0254 3870
151

DUDA Ing. Přemysl

Litovel

627080 1 - 15:16:56 1261.9 m/min 15-0231-1580
152

STRATIL Petr

Holešov

669670 1 - 15:51:41 1259.528 m/min 150266984e
153

POLÁŠEK Miroslav

Šumperk

619840 1 - 15:13:00 1257.282 m/min H
154

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

669770 1 - 15:52:49 1257.037 m/min cz 16 0266 7346
155

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

705620 1 - 16:22:25 1254.621 m/min 12-0248-915 e
156

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

705620 1 - 16:22:26 1254.584 m/min 16-0248-1470
157

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

624560 1 - 15:18:19 1253.34 m/min 14-0179-5116
158

DAVID Petr

Old Šternberk

643220 1 - 15:33:22 1252.945 m/min CZ 16-0334-2986
159

ŠIRGEL Pavel

Šternberk

637600 1 - 15:29:00 1252.652 m/min H
160

MAREK + Spálovská

Bezměrov

651470 1 - 15:40:18 1252.105 m/min 16-0264-265 H
161

BOROVIČKA Ladislav

Olomouc

645620 1 - 15:36:30 1249.99 m/min 18.0213.246
162

POPELKA Roman

Korytna

683660 1 - 16:07:11 1249.417 m/min 18-0255-701e
163

NOVÁK Libor

Nezamyslice

631330 1 - 15:26:06 1247.441 m/min 16-0212-649He
164

HRADIL František

Dřevohostice

664070 1 - 15:52:27 1247.197 m/min 14-0210-1813
165

NOVÁK Libor

Nezamyslice

631330 1 - 15:26:15 1247.072 m/min 14-0212-491
166

DAVID Petr

Old Šternberk

643220 1 - 15:35:58 1246.631 m/min CZ-17-0334-3453 E
167

DAVID Petr

Old Šternberk

643220 1 - 15:36:44 1244.781 m/min CZ-18-0334-4115 E
168

VOGL Lubomír

Vilémov

622280 1 - 15:19:58 1244.643 m/min 16-0237-285 He
169

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

658260 1 - 15:49:24 1243.408 m/min 18-0270-325HE
170

NOVÁK Libor

Nezamyslice

631330 1 - 15:27:46 1243.347 m/min 13-0212-202
171

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

705620 1 - 16:28:10 1241.924 m/min 17-0248-564
172

STRATIL Petr

Holešov

669670 1 - 15:59:40 1240.896 m/min 150266198e
173

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

669770 1 - 15:59:58 1240.391 m/min cz 16 0266 7340
174

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

644870 1 - 15:40:21 1239.3 m/min 15-0234-2080 H
175

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

694220 1 - 16:21:17 1236.844 m/min 15 0254 4528
176

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

665360 1 - 15:58:25 1235.772 m/min 17.0266.946 H
177

GROH Aleš

Šternberk

645850 1 - 15:43:06 1234.659 m/min CZ.16.0234.1019
178

GROH Aleš

Šternberk

645850 1 - 15:43:07 1234.619 m/min CZ.15.0234.3343
179

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

658260 1 - 15:53:34 1233.698 m/min 16-0270-102He
180

UTĚŠENÝ Antonín

Uničov

626300 1 - 15:27:40 1233.684 m/min Holubice
181

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

667790 1 - 16:01:22 1233.526 m/min 17 0271 465
182

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

667790 1 - 16:01:22 1233.526 m/min 17 0271 465
183

HAVLÍČEK Miloslav

Uničov

626130 1 - 15:27:42 1233.268 m/min CZ.17.0233.989
184

ZALESAK Josef

Banov

686430 1 - 16:17:03 1232.259 m/min 16-0245-458-H
185

STRATIL Petr

Holešov

669670 1 - 16:03:31 1232.106 m/min 1302665770e
186

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

665360 1 - 16:02:21 1226.809 m/min 16.0266.6667 H
187

KUBITA Antonín

Prasklice

645200 1 - 15:46:04 1226.461 m/min 15-0273-162h
188

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

694220 1 - 16:26:07 1226.284 m/min 16 0254 5133
189

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

642290 1 - 15:43:50 1226.134 m/min 15-0214-560 E
190

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

642290 1 - 15:44:34 1224.42 m/min 17-0214-34
191

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

667800 1 - 16:05:31 1224.161 m/min 15 0145 51 h
192

ANTOŠ Zdeněk

Zaječí

617680 1 - 15:24:53 1223.411 m/min 16-0164-682
193

FIALA Alois

Šumvald

633000 1 - 15:37:59 1222.047 m/min 18-0400-150e
194

DUDA Ing. Přemysl

Litovel

627080 1 - 15:33:40 1220.792 m/min 17-0231-3072 H
195

KOLÍNEK Jarolím, I

Bylnice

708740 1 - 16:44:42 1212.143 m/min CZ 16 0248 1739
196

KOLÍNEK Jarolím, I

Bylnice

708740 1 - 16:44:42 1212.143 m/min CZ 16 0248 1739
197

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

658260 1 - 16:03:23 1211.41 m/min 17-0270-1162HE
198

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

658260 1 - 16:03:29 1211.187 m/min 17-0270-494He
199

KLABAČKA František

Uničov

626130 1 - 15:37:00 1211.083 m/min 17-0233-956-He
200

KUBITA Antonín

Prasklice

645200 1 - 15:55:45 1204.293 m/min 16-0273-29e
201

KUBITA Antonín

Prasklice

645200 1 - 15:55:46 1204.256 m/min 160
202

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

658260 1 - 16:07:37 1202.045 m/min 18-0270-502
203

KUBITA Antonín

Prasklice

645200 1 - 15:56:49 1201.9 m/min 16-0273-31h
204

ZALESAK Josef

Banov

686430 1 - 16:31:12 1201.733 m/min 14-0245-141-He
205

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

665360 1 - 16:15:48 1197.121 m/min 16.0266.6674 He
206

KARLÍČEK Jaroslav

Uničov

625270 1 - 15:42:34 1196.536 m/min Holub
207

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

658260 1 - 16:11:40 1193.221 m/min 17-0270-1478
208

KÝR Pavel

Prostějov

633680 1 - 15:53:00 1188.893 m/min 13-0214-862 H
209

KÝR Pavel

Prostějov

633680 1 - 15:53:00 1188.893 m/min 13-0214-862 H
210

VARGA M + P

Old Šternberk

647800 1 - 16:05:17 1188.006 m/min 17-0334-3669-h
211

ZALESAK Josef

Banov

686430 1 - 16:37:58 1187.664 m/min 17-0245-918-H
212

POPELKA Roman

Korytna

683660 1 - 16:38:20 1182.121 m/min 15-0255-4610
213

AMBROŽ Marcel

Hoštice

633110 1 - 15:56:46 1179.488 m/min 18-0210-5054
214

HLUBINKA Jan

Litovel

625580 1 - 15:52:34 1174.651 m/min CZ.15.0231.334
215

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

665360 1 - 16:29:08 1169.076 m/min 15.0266.242 H
216

ABRAHAM Zdeněk

Mor. Trebova

599040 1 - 15:33:40 1166.204 m/min 17-0231-3072
217

ZALESAK Josef

Banov

686430 1 - 16:49:16 1164.889 m/min 16-0245-459-H
218

FIŠER Otto

Červená Voda

604460 1 - 15:40:00 1162.423 m/min 17-0229-897
219

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

665360 1 - 16:33:44 1159.703 m/min 16.0266.6672 H
220

IŠTVÁNEK František

Veselí nad Mor.

660600 1 - 16:29:47 1159.388 m/min 16-0169-1016 e
221

FIŠER Otto

Červená Voda

604460 1 - 15:58:00 1123.532 m/min 16-0229-642 he
222

FIŠER Otto

Červená Voda

604460 1 - 16:11:00 1097.024 m/min 15-0229-536 he
223

BUMBALÍK Pavel

Červená Voda

592400 1 - 16:23:00 1052.22 m/min 16-0229-891
224

MIKULÁŠ Josef

Červená Voda

600560 1 - 16:33:53 1046.484 m/min 13-0229-8862
225

VACEK Jiří

Červená Voda

600800 1 - 16:47:00 1023.509 m/min 17-0229-664 he
226

ANTOŠ Zdeněk

Zaječí

617680 1 - 00:00:00 -0.023 m/min
227

ABRAHAM Zdeněk

Mor. Trebova

599040 1 - 00:00:00 -0.023 m/min
228

AMBROŽ Marcel

Hoštice

633110 1 - 00:00:00 -0.024 m/min
229

AMBROŽ Marcel

Hoštice

633110 1 - 00:00:00 -0.024 m/min
230

AMBROŽ Marcel

Hoštice

633110 1 - 00:00:00 -0.024 m/min
231

AMBROŽ Marcel

Hoštice

633110 1 - 00:00:00 -0.024 m/min
232

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

667790 1 - 00:00:00 -0.025 m/min
233

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

667790 1 - 00:00:00 -0.025 m/min
234

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

667790 1 - 15:00:00 -0.025 m/min
235

GAVLÍK Josef

Veselí nad Mor.

657830 1 - 15:53:00 -0.025 m/min 1701712427
236

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

667790 1 - 09:09:00 -0.025 m/min 18 0271 312
237

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

667790 1 - 16:00:00 -0.025 m/min
238

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

694220 1 - 00:00:00 -0.026 m/min
239

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

694220 1 - 00:00:00 -0.026 m/min
240

ADAMÍK Zdeněk

Zlín

677440 1 - 00:00:00 -0.026 m/min
241

JAKUBCIK Petr

Dolni Nemci

677770 1 - 15:51:00 -0.026 m/min 18-0249-612 He
242

MIKLAS Jan

Bylnice

705670 1 - 16:07:00 -0.027 m/min 17-cz-0248-1713 H

 

Pásmo JIH

Poř.

Chovatel

ZO/MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

628780 1 - 14:13:48 1449.47 m/min 16-0178-6271
2

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

628780 1 - 14:19:52 1429.479 m/min 15-0178-5077
3

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

625710 1 - 14:19:13 1424.604 m/min 17.0178.7032.H
4

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

624560 1 - 14:24:52 1403.926 m/min 16-0179-6865
5

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

624560 1 - 14:24:52 1403.926 m/min 16-0179-6865
6

LÉTAL Milan

Zaječí

621920 1 - 14:28:38 1386.255 m/min 18.0174.515.H
7

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

624560 1 - 14:31:02 1384.731 m/min 14-0179-5178
8

TEICHL Zdeněk

Dubňany

644730 1 - 14:45:53 1383.887 m/min 17-0162-719-H
9

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

628780 1 - 14:34:25 1383.708 m/min 17-0178-7619
10

SNOVICKÝ Vítězslav

Rakvice

631470 1 - 14:36:47 1382.428 m/min 14.0178.4540 Heh
11

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

628780 1 - 14:35:28 1380.518 m/min 15-0178-5071
12

SNOVICKÝ Vítězslav

Rakvice

631470 1 - 14:39:43 1373.607 m/min 15.0178.5549 H
13

LAMÁČEK Josef+ David

Mutěnice

639680 1 - 14:45:58 1372.802 m/min Cz-16-0166-813
14

BRI.UHERKOVI

Knezpole

669290 1 - 15:11:00 1363.116 m/min 17 0254 974
15

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

628780 1 - 14:41:43 1361.831 m/min 17-0178-7566
16

BRI PLESSNER OVI

Nivnice

682020 1 - 15:21:16 1360.593 m/min 16-0258-987 HE
17

ŠULÁK Karel

Dubňany

644380 1 - 14:56:39 1351.893 m/min 18-0162-1107-h
18

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

624560 1 - 14:42:52 1349.33 m/min 16-0179-6829
19

JASINEK Jindřich

Křepice

615030 1 - 14:35:58 1348.849 m/min 15-0175-943-He
20

BRI.UHERKOVI

Knezpole

669290 1 - 15:16:16 1348.65 m/min 14 0253 994
21

SNOVICKÝ Vítězslav

Rakvice

631470 1 - 14:49:33 1344.841 m/min 15.0178.5616 He
22

OPAVSKÝ Zdeněk

Dubňany

644570 1 - 15:00:20 1341.922 m/min 16-0162-316-E
23

BARTŮNEK Ladislav

Napajedla

668970 1 - 15:18:43 1341.383 m/min 15-0271-1018
24

MACHAČ Patrik

Bylnice

708550 1 - 15:49:44 1337.56 m/min 18-0248-2204 E
25

MACHAČ Patrik

Bylnice

708550 1 - 15:49:44 1337.56 m/min 18-0248-2204 E
26

MACHAČ Patrik

Bylnice

708550 1 - 15:49:44 1337.56 m/min 18-0248-2204 E
27

Team Chmelar Jurasek

Uh. Ostroh

665750 1 - 15:18:32 1335.417 m/min 16-031-1055
28

HANAK Milan

Uh. Ostroh

668980 1 - 15:21:02 1335.201 m/min 15-0246-2044
29

MAŇÁK Štěpán

Hroznová Lhota

669620 1 - 15:21:55 1334.126 m/min 17-0163-1203E
30

HANAK Milan

Uh. Ostroh

668980 1 - 15:22:02 1332.541 m/min 18-0259-421
31

ČAMBAL Vladimír

Hroznová Lhota

673100 1 - 15:25:38 1331.202 m/min 17-0163-276H
32

ŠULÁK Karel

Dubňany

644380 1 - 15:06:34 1324.341 m/min 18-0162-1124-h
33

PINTERA Jaroslav

Kyjov

637890 1 - 15:01:44 1324.156 m/min 13-0164-941H
34

BALAŠTÍK Bohumil

Mutěnice

639690 1 - 15:03:40 1322.584 m/min 15-0166-559
35

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

667790 1 - 15:25:58 1319.83 m/min 17-0271-450
36

OPAVSKÝ Zdeněk

Dubňany

644570 1 - 15:08:51 1318.544 m/min 15-0162-75-E
37

Team Chmelar Jurasek

Uh. Ostroh

665750 1 - 15:26:00 1315.711 m/min 16-0260-85
38

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

694220 1 - 15:48:59 1312.366 m/min 17 0254 1139
39

POPELKA Roman

Korytna

683660 1 - 15:41:02 1312.123 m/min 15-0255-4635
40

POPELKA Roman

Korytna

683660 1 - 15:41:02 1312.123 m/min 15-0255-4635 e
41

HUSPENINA Radek

Kunovice

669910 1 - 15:30:46 1311.577 m/min 18-0256-711
42

HUSPENINA Radek

Kunovice

669910 1 - 15:30:46 1311.577 m/min 18-0256-711
43

ŠULÁK Karel

Dubňany

644380 1 - 15:12:57 1307.191 m/min 17-0162-721-H
44

HASTIK Josef

Babice

664400 1 - 15:28:24 1306.845 m/min 16-0244-35
45

MACHAČ Marek

Bylnice

702230 1 - 15:57:41 1306.029 m/min 18-cz-0248-3044 e
46

MACHAČ Marek

Bylnice

702230 1 - 15:57:46 1305.827 m/min 18-cz-0248-3005 e
47

MACHAČ Marek

Bylnice

702230 1 - 15:57:46 1305.827 m/min 18-cz-0248-3005 e
48

BLATA Miroslav

Kyjov

638220 1 - 15:08:45 1305.821 m/min 17-0164-385
49

ZALESAK Josef

Banov

686430 1 - 15:45:47 1305.538 m/min 16-0245-439-He
50

BRI.UHERKOVI

Knezpole

669290 1 - 15:32:42 1305.422 m/min 15 0254 4484
51

GORCIK Frantisek

Bojkovice

697180 1 - 15:54:24 1304.603 m/min 15-0247-1109 He
52

HUSPENINA Radek

Kunovice

669910 1 - 15:34:18 1302.567 m/min 19-0256-1473
53

BAHENSKÝ Jan

Mikulov

603600 1 - 14:43:29 1302.312 m/min 16.0180.3273.H
54

BLATA Miroslav

Kyjov

638220 1 - 15:10:42 1300.632 m/min 14-0164-228
55

RIHA Josef

Havrice

676790 1 - 15:41:00 1299.021 m/min 16-0250-433
56

BLATA Miroslav

Kyjov

638220 1 - 15:11:25 1298.735 m/min 17-0164-393
57

STRNAD Jaroslav

Hodonín

652250 1 - 15:22:49 1297.192 m/min 14-0169-129 H
58

ČULEN Jaroslav

Lednice

630700 1 - 15:06:43 1295.826 m/min 16-0173-337
59

ČAMBAL Vladimír

Hroznová Lhota

673100 1 - 15:39:33 1295.544 m/min 14-0163-15H
60

DOHNAL Vaclav

Dolni Nemci

677180 1 - 15:43:18 1294.057 m/min 17-0249-119
61

KOLÍNEK Ing. Jarolím

Bylnice

708740 1 - 16:08:00 1293.321 m/min CZ 14 0203 97
62

DOHNAL Vaclav

Dolni Nemci

677180 1 - 15:44:43 1290.563 m/min
63

DOHNAL Vaclav

Dolni Nemci

677180 1 - 15:44:43 1290.563 m/min 14-0400-2471
64

VADURA Jaroslav

Zlechov

660610 1 - 15:34:13 1284.692 m/min 16-0263-65he
65

HUSPENINA Radek

Kunovice

669910 1 - 15:44:14 1277.885 m/min 15-0256-138
66

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

644770 1 - 15:25:55 1274.459 m/min 18 - 0164 - 1337e
67

KOCOUREK Lubomír

Vlkoš

649270 1 - 15:30:24 1272.081 m/min 16-0172-2511 H
68

BLATA Miroslav

Kyjov

638220 1 - 15:23:15 1268.197 m/min 16-0164-985
69

BRI.UHERKOVI

Knezpole

669290 1 - 15:48:59 1265.238 m/min 15 0254 4514
70

BLATA Miroslav

Kyjov

638220 1 - 15:24:53 1264.094 m/min 16-0164-682
71

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

694220 1 - 16:09:13 1264.018 m/min 15 0254 4539 He
72

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

694220 1 - 16:09:40 1262.984 m/min 14 0254 3870
73

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

705620 1 - 16:22:25 1254.621 m/min 12-0248-915 e
74

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

705620 1 - 16:22:26 1254.584 m/min 16-0248-1470
75

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

624560 1 - 15:18:19 1253.34 m/min 14-0179-5116
76

POPELKA Roman

Korytna

683660 1 - 16:07:11 1249.417 m/min 18-0255-701e
77

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

705620 1 - 16:28:10 1241.924 m/min 17-0248-564
78

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

694220 1 - 16:21:17 1236.844 m/min 15 0254 4528
79

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

667790 1 - 16:01:22 1233.526 m/min 17 0271 465
80

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

667790 1 - 16:01:22 1233.526 m/min 17 0271 465
81

ZALESAK Josef

Banov

686430 1 - 16:17:03 1232.259 m/min 16-0245-458-H
82

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

694220 1 - 16:26:07 1226.284 m/min 16 0254 5133
83

ANTOŠ Zdeněk

Zaječí

617680 1 - 15:24:53 1223.411 m/min 16-0164-682
84

KOLÍNEK Jarolím, I

Bylnice

708740 1 - 16:44:42 1212.143 m/min CZ 16 0248 1739
85

KOLÍNEK Jarolím, I

Bylnice

708740 1 - 16:44:42 1212.143 m/min CZ 16 0248 1739
86

ZALESAK Josef

Banov

686430 1 - 16:31:12 1201.733 m/min 14-0245-141-He
87

ZALESAK Josef

Banov

686430 1 - 16:37:58 1187.664 m/min 17-0245-918-H
88

POPELKA Roman

Korytna

683660 1 - 16:38:20 1182.121 m/min 15-0255-4610
89

ZALESAK Josef

Banov

686430 1 - 16:49:16 1164.889 m/min 16-0245-459-H
90

IŠTVÁNEK František

Veselí nad Mor.

660600 1 - 16:29:47 1159.388 m/min 16-0169-1016 e
91

ANTOŠ Zdeněk

Zaječí

617680 1 - 00:00:00 -0.023 m/min
92

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

667790 1 - 00:00:00 -0.025 m/min
93

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

667790 1 - 00:00:00 -0.025 m/min
94

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

667790 1 - 15:00:00 -0.025 m/min
95

GAVLÍK Josef

Veselí nad Mor.

657830 1 - 15:53:00 -0.025 m/min 1701712427
96

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

667790 1 - 09:09:00 -0.025 m/min 18 0271 312
97

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

667790 1 - 16:00:00 -0.025 m/min
98

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

694220 1 - 00:00:00 -0.026 m/min
99

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

694220 1 - 00:00:00 -0.026 m/min
100

JAKUBCIK Petr

Dolni Nemci

677770 1 - 15:51:00 -0.026 m/min 18-0249-612 He
101

MIKLAS Jan

Bylnice

705670 1 - 16:07:00 -0.027 m/min 17-cz-0248-1713 H

 

Pásmo STŘED

Poř.

Chovatel

ZO/MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

SÝKORA Jaromír

Hoštice

629840 1 - 14:36:56 1378.407 m/min 16-0208-372e
2

KONEČNÝ Pavel

Kurovice

665250 1 - 15:12:06 1351.859 m/min 15-0269-549 H
3

PONÍŽIL Jan

Přerov

655590 1 - 15:05:28 1350.433 m/min 17 0216 1574
4

KONEČNÝ Pavel

Kurovice

665250 1 - 15:13:28 1348.115 m/min 17-0269-354 H
5

NĚMEČEK Zdeněk

Tlumačov

659850 1 - 15:09:42 1347.458 m/min 17-0270-1274 HE
6

ZELINA Jiří

Kurovice

668060 1 - 15:16:01 1346.85 m/min 15-0269-308 H
7

OSIČKA František

Přerov

656990 1 - 15:08:05 1346.061 m/min 15-0216-161
8

VACL Vladimír

Rataje

655720 1 - 15:07:15 1345.757 m/min 16-0217-350
9

NĚMEČEK 102 Josef

Kurovice

665120 1 - 15:15:00 1343.677 m/min 18-0269-1091 He
10

ZLÁMALÍK Ladislav

Přerov

662170 1 - 15:12:58 1343.235 m/min 16 0216 2068
11

OSIČKA František

Přerov

656990 1 - 15:09:17 1342.76 m/min 14-0216-929
12

ZELINA Jiří

Kurovice

668060 1 - 15:19:20 1337.904 m/min 15-0269-215E
13

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

658260 1 - 15:15:19 1328.968 m/min 17-0270-1498
14

ZELINA Jiří

Kurovice

668060 1 - 15:23:20 1327.272 m/min 13-0269-458
15

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

644870 1 - 15:07:33 1322.675 m/min 17-0234-304 H
16

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

669770 1 - 15:27:13 1320.481 m/min cz 15 0266 756
17

NOVÁK Libor

Nezamyslice

631330 1 - 14:58:45 1318.705 m/min 16-0212-603
18

KONEČNÝ Pavel

Kurovice

665250 1 - 15:24:30 1318.632 m/min 16-0266-6062 He
19

KRUTIL Michal

Dřevohostice

668150 1 - 15:27:06 1317.59 m/min 18-0205- 2858 He
20

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

658260 1 - 15:19:36 1317.574 m/min 17-0270-1481He
21

ZPĚVÁK Zdeněk

Hoštice

638390 1 - 15:05:02 1316.178 m/min 17-0140-890e
22

SÝKORA Jaromír

Hoštice

629840 1 - 14:58:45 1315.593 m/min 14-0208-198
23

KRUTIL Michal

Dřevohostice

668150 1 - 15:28:06 1314.997 m/min 18-0205- 3137
24

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

647040 1 - 15:12:42 1313.254 m/min 15-0264-1004
25

BATOUŠEK Václav

Rymice

662960 1 - 15:25:00 1312.792 m/min 16-0270-179
26

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

659810 1 - 15:22:44 1312.445 m/min 15-0270-1416
27

KRUTIL Karel

Dřevohostice

667990 1 - 15:29:43 1310.512 m/min 18-0205-2872
28

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

642290 1 - 15:11:20 1307.239 m/min 16-0214-639
29

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

658260 1 - 15:23:56 1306.244 m/min 18-0270-522
30

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

644870 1 - 15:13:58 1305.493 m/min 16-0234-1618 H
31

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

658260 1 - 15:24:25 1304.993 m/min 17-0270-1188
32

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

665360 1 - 15:30:13 1304.073 m/min 16.0266.6641 He
33

KRUTIL Michal

Dřevohostice

668150 1 - 15:32:29 1303.75 m/min 17-0205- 524 He
34

KRUTIL Michal

Dřevohostice

668150 1 - 15:33:16 1301.76 m/min 16-0205- 8638
35

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

658260 1 - 15:25:51 1301.295 m/min 18-0270-521HE
36

KYTLICA Jan

Bezměrov

651680 1 - 15:21:00 1300.758 m/min 15-0264-1441
37

FUKSA Josef

Holešov

670980 1 - 15:35:55 1300.559 m/min 12 0266 908 He
38

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

669770 1 - 15:35:36 1299.011 m/min cz 16 0266 7339
39

ADAMÍK Zdeněk

Zlín

677440 1 - 15:41:36 1298.773 m/min 17-0273-412 H
40

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

669770 1 - 15:36:15 1297.375 m/min cz 15 0266 691
41

KESSLER Frantisek

Šumvald

634980 1 - 15:09:57 1296.01 m/min 16-0236-2129 H
42

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

647040 1 - 15:19:39 1294.986 m/min 16-0264-116
43

ŠKOVRAN Stan. Ing.

Blatec

642440 1 - 15:16:42 1293.417 m/min 17-03204-1255
44

AMBROŽ Marcel

Hoštice

633110 1 - 15:09:44 1292.765 m/min 17-0208-621
45

SEDLÁK František

Hoštice

623000 1 - 15:02:16 1291.816 m/min 15-0144-912
46

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

647040 1 - 15:21:35 1289.995 m/min 17-0264-2210
47

ADAMÍK Zdeněk

Zlín

677440 1 - 15:45:45 1288.521 m/min 13-0265-992 H
48

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

658260 1 - 15:31:28 1287.005 m/min 18-0270-545
49

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

669770 1 - 15:40:37 1286.494 m/min cz 16 0266 7335
50

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

647040 1 - 15:23:03 1286.234 m/min 15-0217-5717
51

SÝKORA Jaromír

Hoštice

629840 1 - 15:09:44 1286.088 m/min 17-0208-621
52

KRUTIL Michal

Dřevohostice

668150 1 - 15:39:51 1285.275 m/min 18-0205- 3183
53

KRUTIL Karel

Dřevohostice

667990 1 - 15:39:55 1284.802 m/min 16-0205-8632
54

HRADIL František

Dřevohostice

664070 1 - 15:37:41 1282.773 m/min 18-0210-5055
55

DUDA Ing. Přemysl

Litovel

627080 1 - 15:08:58 1282.46 m/min 15-0231-1533 He
56

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

647040 1 - 15:24:58 1281.352 m/min 15-0264-1077
57

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

658260 1 - 15:33:46 1281.243 m/min 17-0270-1499
58

KRUTIL Michal

Dřevohostice

668150 1 - 15:41:37 1280.921 m/min 17-0205- 594
59

KŘÍŽ František

Prostějov

635770 1 - 15:16:31 1280.461 m/min 14-0214-519 H
60

KŘÍŽ František

Prostějov

635770 1 - 15:16:31 1280.461 m/min 14-0214-519 H
61

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

647040 1 - 15:25:25 1280.211 m/min 17-0264-2279
62

SÝKORA Jaromír

Hoštice

629840 1 - 15:12:10 1279.729 m/min 17-0208-700
63

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

658260 1 - 15:34:30 1279.417 m/min 11-0270-343HE
64

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

667800 1 - 15:42:06 1279.065 m/min 16 0187 183 he
65

DEMEL Karel

Uničov

635600 1 - 15:17:00 1278.873 m/min CZ.18.0233.4748e
66

CETKOVSKÝ Josef

Prostějov

638080 1 - 15:19:20 1277.864 m/min 15-0215-2458
67

CETKOVSKÝ Josef

Prostějov

638080 1 - 15:19:20 1277.864 m/min 15-0215-2458
68

KRUTIL Michal

Dřevohostice

668150 1 - 15:42:58 1277.615 m/min 18-0205- 2860
69

JANEK Miroslav

Dřevohostice

675990 1 - 15:49:37 1276.376 m/min 18 . 0205 . 2258 he
70

FUKSA Josef

Holešov

670980 1 - 15:46:29 1274.456 m/min 17026649
71

MOŤKA Josef

Litovel

620960 1 - 15:07:15 1274.418 m/min CZ.17.0302.124
72

FUKSA Josef

Holešov

670980 1 - 15:46:32 1274.335 m/min 140266236e
73

SÝKORA Jaromír

Hoštice

629840 1 - 15:14:49 1272.875 m/min 17-0208-720
74

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

669770 1 - 15:48:33 1267.184 m/min cz 16 0266 7329
75

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

644870 1 - 15:29:02 1266.852 m/min 17-0234-219 H
76

FUKSA Josef

Holešov

670980 1 - 15:49:42 1266.717 m/min 15026698
77

CETKOVSKÝ Josef

Prostějov

638080 1 - 15:24:13 1265.488 m/min 13-0214-47
78

KESSLER Frantisek

Šumvald

634980 1 - 15:22:37 1263.348 m/min 15-0236-4306 H
79

DUDA Ing. Přemysl

Litovel

627080 1 - 15:16:56 1261.9 m/min 15-0231-1580
80

STRATIL Petr

Holešov

669670 1 - 15:51:41 1259.528 m/min 150266984e
81

POLÁŠEK Miroslav

Šumperk

619840 1 - 15:13:00 1257.282 m/min H
82

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

669770 1 - 15:52:49 1257.037 m/min cz 16 0266 7346
83

DAVID Petr

Old Šternberk

643220 1 - 15:33:22 1252.945 m/min CZ 16-0334-2986
84

ŠIRGEL Pavel

Šternberk

637600 1 - 15:29:00 1252.652 m/min H
85

MAREK + Spálovská

Bezměrov

651470 1 - 15:40:18 1252.105 m/min 16-0264-265 H
86

BOROVIČKA Ladislav

Olomouc

645620 1 - 15:36:30 1249.99 m/min 18.0213.246
87

NOVÁK Libor

Nezamyslice

631330 1 - 15:26:06 1247.441 m/min 16-0212-649He
88

HRADIL František

Dřevohostice

664070 1 - 15:52:27 1247.197 m/min 14-0210-1813
89

NOVÁK Libor

Nezamyslice

631330 1 - 15:26:15 1247.072 m/min 14-0212-491
90

DAVID Petr

Old Šternberk

643220 1 - 15:35:58 1246.631 m/min CZ-17-0334-3453 E
91

DAVID Petr

Old Šternberk

643220 1 - 15:36:44 1244.781 m/min CZ-18-0334-4115 E
92

VOGL Lubomír

Vilémov

622280 1 - 15:19:58 1244.643 m/min 16-0237-285 He
93

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

658260 1 - 15:49:24 1243.408 m/min 18-0270-325HE
94

NOVÁK Libor

Nezamyslice

631330 1 - 15:27:46 1243.347 m/min 13-0212-202
95

STRATIL Petr

Holešov

669670 1 - 15:59:40 1240.896 m/min 150266198e
96

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

669770 1 - 15:59:58 1240.391 m/min cz 16 0266 7340
97

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

644870 1 - 15:40:21 1239.3 m/min 15-0234-2080 H
98

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

665360 1 - 15:58:25 1235.772 m/min 17.0266.946 H
99

GROH Aleš

Šternberk

645850 1 - 15:43:06 1234.659 m/min CZ.16.0234.1019
100

GROH Aleš

Šternberk

645850 1 - 15:43:07 1234.619 m/min CZ.15.0234.3343
101

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

658260 1 - 15:53:34 1233.698 m/min 16-0270-102He
102

UTĚŠENÝ Antonín

Uničov

626300 1 - 15:27:40 1233.684 m/min Holubice
103

HAVLÍČEK Miloslav

Uničov

626130 1 - 15:27:42 1233.268 m/min CZ.17.0233.989
104

STRATIL Petr

Holešov

669670 1 - 16:03:31 1232.106 m/min 1302665770e
105

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

665360 1 - 16:02:21 1226.809 m/min 16.0266.6667 H
106

KUBITA Antonín

Prasklice

645200 1 - 15:46:04 1226.461 m/min 15-0273-162h
107

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

642290 1 - 15:43:50 1226.134 m/min 15-0214-560 E
108

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

642290 1 - 15:44:34 1224.42 m/min 17-0214-34
109

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

667800 1 - 16:05:31 1224.161 m/min 15 0145 51 h
110

FIALA Alois

Šumvald

633000 1 - 15:37:59 1222.047 m/min 18-0400-150e
111

DUDA Ing. Přemysl

Litovel

627080 1 - 15:33:40 1220.792 m/min 17-0231-3072 H
112

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

658260 1 - 16:03:23 1211.41 m/min 17-0270-1162HE
113

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

658260 1 - 16:03:29 1211.187 m/min 17-0270-494He
114

KLABAČKA František

Uničov

626130 1 - 15:37:00 1211.083 m/min 17-0233-956-He
115

KUBITA Antonín

Prasklice

645200 1 - 15:55:45 1204.293 m/min 16-0273-29e
116

KUBITA Antonín

Prasklice

645200 1 - 15:55:46 1204.256 m/min 160
117

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

658260 1 - 16:07:37 1202.045 m/min 18-0270-502
118

KUBITA Antonín

Prasklice

645200 1 - 15:56:49 1201.9 m/min 16-0273-31h
119

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

665360 1 - 16:15:48 1197.121 m/min 16.0266.6674 He
120

KARLÍČEK Jaroslav

Uničov

625270 1 - 15:42:34 1196.536 m/min Holub
121

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

658260 1 - 16:11:40 1193.221 m/min 17-0270-1478
122

KÝR Pavel

Prostějov

633680 1 - 15:53:00 1188.893 m/min 13-0214-862 H
123

KÝR Pavel

Prostějov

633680 1 - 15:53:00 1188.893 m/min 13-0214-862 H
124

VARGA M + P

Old Šternberk

647800 1 - 16:05:17 1188.006 m/min 17-0334-3669-h
125

AMBROŽ Marcel

Hoštice

633110 1 - 15:56:46 1179.488 m/min 18-0210-5054
126

HLUBINKA Jan

Litovel

625580 1 - 15:52:34 1174.651 m/min CZ.15.0231.334
127

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

665360 1 - 16:29:08 1169.076 m/min 15.0266.242 H
128

ABRAHAM Zdeněk

Mor. Trebova

599040 1 - 15:33:40 1166.204 m/min 17-0231-3072
129

FIŠER Otto

Červená Voda

604460 1 - 15:40:00 1162.423 m/min 17-0229-897
130

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

665360 1 - 16:33:44 1159.703 m/min 16.0266.6672 H
131

FIŠER Otto

Červená Voda

604460 1 - 15:58:00 1123.532 m/min 16-0229-642 he
132

FIŠER Otto

Červená Voda

604460 1 - 16:11:00 1097.024 m/min 15-0229-536 he
133

BUMBALÍK Pavel

Červená Voda

592400 1 - 16:23:00 1052.22 m/min 16-0229-891
134

MIKULÁŠ Josef

Červená Voda

600560 1 - 16:33:53 1046.484 m/min 13-0229-8862
135

VACEK Jiří

Červená Voda

600800 1 - 16:47:00 1023.509 m/min 17-0229-664 he
136

ABRAHAM Zdeněk

Mor. Trebova

599040 1 - 00:00:00 -0.023 m/min
137

AMBROŽ Marcel

Hoštice

633110 1 - 00:00:00 -0.024 m/min
138

AMBROŽ Marcel

Hoštice

633110 1 - 00:00:00 -0.024 m/min
139

AMBROŽ Marcel

Hoštice

633110 1 - 00:00:00 -0.024 m/min
140

AMBROŽ Marcel

Hoštice

633110 1 - 00:00:00 -0.024 m/min
141

ADAMÍK Zdeněk

Zlín

677440 1 - 00:00:00 -0.026 m/min

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2020 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv