On-line výsledky
Závod Brémy (pásmo MSS SEVER) - odstartováno
- jasno až polojasno, bezvětří, 15°C
Start 20.6.2020 - 07:15:00

Pro zadání Vašeho doletu
kontaktujte vašeho pověřeného koordinátora!


Souřadnice startu: 53°1'31'' - 8°34'21''

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

764340 1 - 15:02:30 1634.952 m/min 17-0200-276-h
2

VOLEK Martin

Štramberk

765560 1 - 15:19:33 1579.94 m/min 17-0306-591
3

KUNZOVI

Nová Bělá

760040 1 - 15:17:05 1576.574 m/min 15-0156-760 H
4

PALACKÝ Miroslav

Val.Meziříčí

763900 1 - 15:21:27 1570.357 m/min 17-086-722 He
5

BIEL Rostislav

Vsetín

768670 1 - 15:26:12 1564.882 m/min 13-0200-303
6

KRUPA Josef

Dolní Lutyně

764130 1 - 15:24:08 1562.212 m/min 16-0183-51h
7

VRANÍK Arnošt

Ludgeřovice

755270 1 - 15:19:35 1558.597 m/min 14.0289.215
8

BORTEL Jaromír

Mniší

764710 1 - 15:25:51 1557.93 m/min 14-0194-342He
9

KOPŘIVOVI

Mistek

772980 1 - 15:31:20 1557.381 m/min 17 0155 486 HE
10

KUTRA Josef

Dolní Lutyně

761990 1 - 15:24:22 1557.094 m/min 13-0187-22 H
11

OLYMPIA Mácha

Krmelín

763460 1 - 15:26:53 1552.116 m/min 15-0153-694 He
12

LOMOZNÍK Dušan

Slezská Ostrava

763570 1 - 15:27:00 1551.972 m/min 17-0188-195he
13

SLIWKA P. + GREGOR V.

Orlová

772680 1 - 15:33:41 1549.44 m/min 14-0189-284-he
14

SLIWKA P. + GREGOR V.

Orlová

772680 1 - 15:34:15 1547.682 m/min 17-0186-232-h
15

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

750540 1 - 15:20:00 1547.505 m/min 17-0221-651
16

KURTIN Miroslav

Lidečko

785630 1 - 15:43:52 1543.882 m/min 13-0193-135 he
17

KURTIN Miroslav

Lidečko

785630 1 - 15:44:15 1542.72 m/min 18-0193-809 h
18

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

769940 1 - 15:35:14 1539.162 m/min 18-0194-307He
19

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

750540 1 - 15:23:31 1536.365 m/min 14-0221-796 he
20

GEBAUER Josef

Otice

726540 1 - 15:07:54 1536.35 m/min 12-0400-669
21

GEBAUER Josef

Otice

726540 1 - 15:08:24 1534.728 m/min 15-0224-3899
22

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

765110 1 - 15:33:49 1533.85 m/min 16-0195-233He
23

Rodina Mazurova

Jablunkov

803150 1 - 15:58:42 1533.607 m/min 15-0240-1195 He
24

MOLEK Karel

Halenkov

783080 1 - 15:46:36 1530.649 m/min 13 0199 359 H
25

MOLEK Karel

Halenkov

783080 1 - 15:46:40 1530.45 m/min 16 0191 834 E
26

VOLEK Martin

Štramberk

765560 1 - 15:36:08 1527.657 m/min 17-0306-567
27

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

782750 1 - 15:47:30 1527.317 m/min 13-0191-270 He
28

DUDA Rostislav

Těrlicko

777810 1 - 15:44:27 1526.764 m/min 18.0152.2213 He
29

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

764020 1 - 15:36:21 1523.925 m/min 17-0239-938
30

MÁCHA Aleš

Krmelín

764410 1 - 15:37:23 1521.567 m/min 15-01610S-344He
31

ROMAN Vladislav

Nová Bělá

767620 1 - 15:39:40 1521.044 m/min 14 0157 4095 HE
32

Ing.PhD.BROŽ Miroslav

Krmelín

763480 1 - 15:36:57 1521.028 m/min 14-0153-320H
33

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

750540 1 - 15:28:30 1520.851 m/min 16-0221-135
34

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

750540 1 - 15:28:41 1520.286 m/min 15-0285-118
35

GOŘOLKA Jan

Jablunkov

804830 1 - 16:04:40 1519.503 m/min 18-0239-587 H
36

SALGA Jaromír

Krásné Pole

747210 1 - 15:27:25 1517.434 m/min 15-0228-3510
37

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

770560 1 - 15:43:05 1516.602 m/min 16-0150-306
38

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

751320 1 - 15:32:30 1510.191 m/min 15.0324.74
39

ČERNOHOUS Vladimír

Třebovice

755220 1 - 15:35:36 1508.63 m/min 14 0159 528 H
40

KROUPA Jan

Lidečko

788830 1 - 15:58:07 1507.943 m/min 18 0193 1151 he
41

ŠVIRK Stanislav

Petřvald

768580 1 - 15:45:01 1506.97 m/min 17-0185-96 H
42

DUDA Emil

Těrlicko

777810 1 - 15:53:00 1501.564 m/min 14.152.1231 He
43

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

769940 1 - 15:48:13 1500.224 m/min 17-0194-292He
44

PRZECZEK Bruno

Těrlicko

775490 1 - 15:52:31 1498.483 m/min 13-0152-967 He
45

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

806420 1 - 16:13:34 1497.345 m/min 15 0239 309 H
46

VOLEK Martin

Štramberk

765560 1 - 15:47:19 1494.31 m/min 16-0306-653
47

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

750540 1 - 15:40:13 1485.58 m/min 16-0221-136 he
48

KOPŘIVOVI

Mistek

772980 1 - 15:56:48 1481.372 m/min 18 0310 379 HE
49

KUČERA ml. Vladimír

Val.Meziříčí

765110 1 - 15:51:30 1481.336 m/min 16-0195-122He
50

HAŠŠO Slavomir

Baška

776300 1 - 16:00:37 1476.932 m/min 17-0149-626 He
51

GEBAUER Josef

Otice

726540 1 - 15:27:35 1474.959 m/min 15-0224-3748
52

SAMIEC TEAM

Mosty

806790 1 - 16:22:14 1474.307 m/min 15-0310-324 He
53

SKRBEK Marek

Studénka

752440 1 - 15:49:24 1462.753 m/min 15-0198-327
54

Ing. RANOCHA Václav

Krmelín

765420 1 - 15:59:48 1458.498 m/min 18-0153-1036 He
55

ŽEDEK Žedek Team

Baška

776560 1 - 16:07:40 1457.872 m/min 16-0149-848
56

MOLEK Karel

Halenkov

783080 1 - 16:13:05 1455.314 m/min 15 0191 904 H
57

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

770560 1 - 16:07:13 1447.831 m/min 17-0150-1361 he
58

SÍBAL Alois

Halenkov

789060 1 - 16:20:08 1447.462 m/min 17 0191 204 H
59

CARBOLOVÁ Iveta

Baška

776300 1 - 16:11:37 1446.657 m/min 17-02702S-17 He
60

DVOŘÁK Jiří

Frýdek II.

767660 1 - 16:09:28 1436.31 m/min CZ-13-0150-7752 He
61

HONEŠ Jiří

Štramberk

753210 1 - 16:00:33 1433.184 m/min 17-0194-419He
62

SLIWKA P. + GREGOR V.

Orlová

772680 1 - 16:15:53 1428.552 m/min 14-0189-310-h
63

KUROVSKI Josef

Vražné

754120 1 - 16:02:54 1428.528 m/min 17-0196-332
64

SLIWKA P. + GREGOR V.

Orlová

772680 1 - 16:21:16 1414.474 m/min 17.0186-229-he
65

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

770560 1 - 16:20:46 1411.885 m/min 17-0216-1692 he
66

DUDA Rudolf

Bolatice

741550 1 - 16:02:00 1407.116 m/min 14 0159 556 H
67

VRANÍK Arnošt

Ludgeřovice

755270 1 - 16:12:40 1404.718 m/min 14.0289.279
68

VEČEŘA Jaromír

Třebovice

762410 1 - 16:18:10 1403.639 m/min 16-0159-89 He
69

OSTÁREK Karel

Hlučín 2

751860 1 - 16:16:15 1389.118 m/min 13.0324.284 he
70

ŽEDEK Žedek Team

Baška

776560 1 - 16:36:16 1383.585 m/min 15-0149-295
71

DRAŽINA Mir. Ing.

Mistek

767540 1 - 16:30:16 1382.291 m/min 16 0157 612 HE
72

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

765110 1 - 16:32:48 1371.657 m/min 16-0195-1069He
73

SKOKAN Pavel + K.

Mistek

777160 1 - 16:45:13 1362.921 m/min 17 0400 1182 H
74

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

751320 1 - 16:26:20 1362.733 m/min 15.0324.74
75

KOPŘIVOVI

Mistek

772980 1 - 16:42:16 1362.64 m/min 16 0155 1065 HE
76

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

750540 1 - 16:27:57 1357.338 m/min 15-0285-214 he
77

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

765110 1 - 16:41:37 1350.313 m/min 17-0195-396
78

KOPŘIVOVI

Mistek

772980 1 - 16:54:01 1334.987 m/min 16 0155 1092 HE
79

PEROUTKA Jan

Podlesí

765160 1 - 16:51:43 1326.752 m/min 18 0316 511 E
80

BIEL Rostislav

Vsetín

768670 1 - 16:55:49 1323.43 m/min 14-0200-621
81

BORTEL Jaromír

Mniší

764710 1 - 16:54:03 1320.629 m/min 16-0194-532He
82

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

769940 1 - 17:01:25 1312.957 m/min 17-0194-208He
83

KLEIN David

Těrlicko

785550 1 - 17:14:22 1310.633 m/min 14-0152-887 he
84

BLOKESCH Norbert

Hlučín 2

755120 1 - 16:52:00 1308.7 m/min 16.0324.988
85

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

782750 1 - 17:13:55 1306.943 m/min 14 0191 558 H
86

SKRBEK Marek

Studénka

752440 1 - 16:52:22 1303.227 m/min 19-0198-4121He
87

DRAŽINA Mir. Ing.

Mistek

767540 1 - 17:04:11 1302.718 m/min 16 0157 535 HE
88

DUDA Emil

Těrlicko

777810 1 - 17:12:07 1302.61 m/min 14.0152.350 H
89

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

765110 1 - 17:04:49 1297.2 m/min 16-0195-903He
90

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

778780 1 - 17:22:15 1282.47 m/min 15 0197 199
91

KROUPA Jan

Lidečko

788830 1 - 17:31:36 1279.322 m/min 14 0193 1045 he
92

DUDA Rostislav

Těrlicko

777810 1 - 17:23:14 1278.802 m/min 18.0152.2743 H
93

ŽEDEK Žedek Team

Baška

776560 1 - 17:22:34 1278.148 m/min 15-0149-300
94

VOLEK Martin

Štramberk

765560 1 - 17:19:59 1265.423 m/min 16-0306-625He
95

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

750210 1 - 17:10:13 1260.398 m/min 16-0228-503 E
96

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

730510 1 - 16:55:29 1258.451 m/min 13 - 0223 - 65 He
97

DUDA Emil

Těrlicko

777810 1 - 17:39:20 1245.825 m/min 17.0152.1006He
98

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

777960 1 - 17:40:43 1243.31 m/min 14 0197 526 E
99

ČERNÝ Jan

Služovice

733840 1 - 17:06:10 1241.342 m/min 14 - 0225 - 221 H
100

ŠIMČÍK Milan

Hlučín 2

751160 1 - 17:21:08 1239.265 m/min 17.0324.1758
101

DUDA Rostislav

Těrlicko

777810 1 - 17:43:10 1238.222 m/min 18.0152.2233 H
102

HOLCAK Lubomir

Vražné

748140 1 - 17:21:33 1233.435 m/min 17-0196-458 he
103

HOLCAK Lubomir

Vražné

748140 1 - 17:21:38 1233.266 m/min 16-0196-602 he
104

BLOKESCH Norbert

Hlučín 2

755120 1 - 17:28:00 1231.843 m/min 18.0324.83
105

DYNKA Miroslav

Lidečko

787840 1 - 17:56:32 1228.058 m/min 13-0193-386 h
106

VOLEK Martin

Štramberk

765560 1 - 17:39:05 1226.695 m/min 17-0306-665
107

DUDA Emil

Těrlicko

777810 1 - 17:54:48 1215.708 m/min 15.0152.955 He
108

HRBÁČ D+F

Krásné Pole

749930 1 - 17:36:01 1207.584 m/min 13-0228-93 E
109

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

762000 1 - 17:59:56 1181.517 m/min 16-0187-439h
110

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

762000 1 - 17:59:56 1181.517 m/min 16-0187-439h
111

ČERNÝ Jan

Služovice

733840 1 - 17:36:10 1181.39 m/min 15 - 0225 - 3105 He
112

SAMIEC TEAM

Mosty

806790 1 - 18:38:05 1181.1 m/min 16-030-6294 He
113

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

765110 1 - 18:05:48 1175.645 m/min 17-0195-74
114

ŽEDEK Žedek Team

Baška

776560 1 - 18:16:14 1174.411 m/min 17-0149-15
115

VOLEK Martin

Štramberk

765560 1 - 18:08:07 1172.164 m/min 17-0306-5810He
116

DUDA Rostislav

Těrlicko

777810 1 - 18:22:59 1164.415 m/min 15.0400.2009 H
117

GELNAR Jaromír

Třebovice

755140 1 - 18:03:33 1164.351 m/min 18-0159-299 He
118

ONDRÁČEK Petr

Služovice

731100 1 - 17:43:10 1163.863 m/min 14 - 0223 - 444 H
119

KUNZOVI

Nová Bělá

760040 1 - 18:14:54 1151.75 m/min 15-0156-734 H
120

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

750210 1 - 18:10:27 1144.572 m/min 15-0228-3442
121

DUDA Rudolf

Bolatice

741550 1 - 18:04:02 1142.545 m/min 14 0218 47 H
122

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

750210 1 - 18:15:19 1136.137 m/min 15-0228-3448 E
123

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

764340 1 - 18:35:38 1122.983 m/min 15-0200-80-h
124

FUCIMAN Jan

Baška

780960 1 - 18:58:00 1110.896 m/min 18-0149-751
125

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

730510 1 - 18:18:01 1101.797 m/min 17 - 0225 - 147 He
126

BORTEL Jaromír

Mniší

764710 1 - 18:52:10 1096.883 m/min 16-0194-533
127

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

773460 1 - 19:03:50 1091.173 m/min 14 0197 449 H
128

GARGULÁK František

Pozděchov

779480 1 - 19:19:31 1075.862 m/min 16 0197 770 E
129

BIEL Rostislav

Vsetín

768670 1 - 19:10:30 1074.312 m/min 18-0200-223
130

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

730510 1 - 18:39:04 1067.893 m/min 13 - 0223 - 66 H
131

TREFIL Jaromír

Val.Meziříčí

758780 1 - 19:10:19 1060.761 m/min 17-0199-1164 H
132

SAMIEC TEAM

Mosty

806790 1 - 19:58:38 1056.515 m/min 17-0310-482 H
133

FUCIMAN Jan

Baška

780960 1 - 19:38:44 1050.054 m/min 18-0149-748
134

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

730510 1 - 19:01:21 1034.204 m/min 15 - 0223 - 3370 He
135

KLEIN David

Těrlicko

785550 1 - 20:04:18 1021.123 m/min 15-0152-417 h
136

DUDA Rostislav

Těrlicko

777810 1 - 19:57:17 1020.369 m/min 17.0152.1048 He
137

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

773460 1 - 19:57:03 1014.973 m/min 15 0197 532 E
138

BIEL Rostislav

Vsetín

768670 1 - 19:55:30 1010.743 m/min 16-0200-7
139

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

730510 1 - 19:56:04 959.85 m/min 15 - 0223 - 3320 He
140

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

773460 2 - 07:05:17 801.278 m/min 17 0197 735 E

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2020 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv