On-line výsledky
Závod Cloppenburg (MSS CHPH) - odstartováno
- zataženo, 15°C, JZ vítr 24km/h
Start 4.7.2020 - 09:30:00

ADMINISTRACE ZÁVODU ZDE...

I přes vyplnění doletu je nutné první holuby
hlásit telefonicky koordinátorovi do 30 minut!

Souřadnice startu: 52°48'52'' - 8°11'30''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

NAVRÁTIL Karel

Lipník

740210 1 - 19:24:14 1245.655 m/min 2014-0210-79
2

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

724400 1 - 19:12:20 1243.961 m/min 17-0234-448 He
3

LAMÁČEK Josef+ David

Mutěnice

756700 1 - 19:41:05 1238.293 m/min SK-17-1004-415 H
4

ŠIRGEL Pavel

Šternberk

717130 1 - 19:10:05 1236.253 m/min 17.0234.1757
5

KŠICA Miroslav

Vojkovice

723520 1 - 19:18:14 1229.988 m/min 15-0180-1468
6

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

751680 1 - 19:42:45 1226.732 m/min 16-0178-6276
7

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

755720 1 - 19:49:46 1219.362 m/min 13-0169-1164 E
8

BÍLEK Miroslav

Šumperk

687650 1 - 18:54:45 1217.618 m/min 14-0235-556
9

MAŇÁK Štěpán

Hroznová Lhota

781380 1 - 20:12:12 1216.724 m/min 17-0163-1203 E
10

ZEMEK Roman

Havrice

782350 1 - 20:19:24 1204.727 m/min 17-0250-1752 H
11

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

745000 1 - 19:49:25 1202.745 m/min 14-0179-5178
12

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov

748270 1 - 19:53:16 1200.562 m/min 17 0216 1441
13

VELECKY Stanislav

Nivnice

788050 1 - 20:28:02 1197.584 m/min 13-0258-2146
14

IŠTVÁNEK František

Veselí nad Mor.

774140 1 - 20:16:39 1197.155 m/min 16-0169-1065 H
15

AMBROŽ Marcel

Hoštice

735360 1 - 19:44:40 1196.356 m/min 14-0212-491
16

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

725630 1 - 19:39:56 1189.687 m/min 17-0180-6782
17

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

745000 1 - 19:56:14 1189.652 m/min 16-0179-6829
18

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Dol. Heřmanice

674530 1 - 18:57:42 1188.18 m/min 15-0318-740 He
19

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov

748270 1 - 20:00:14 1187.29 m/min 14 0216 1003
20

NOVÁK Libor

Nezamyslice

729400 1 - 19:44:40 1186.659 m/min 14-0212-491
21

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

724400 1 - 19:40:28 1186.633 m/min 15-0234-2080 H
22

FRANK Jakub

Vojkovice

722640 1 - 19:40:56 1182.846 m/min 16-0180-3408
23

JASTŘEMBSKÝ Josef

Jablunkov

821480 1 - 23:42:44 1165.22 m/min CZ - 18 - 0239 - 359 - E
24

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

820740 1 - 22:15:46 1164.17 m/min 16 0239 517 He
25

KANTOR Bronislav

Návsi

815860 1 - 21:11:42 1162.691 m/min 17-0240-756 he
26

PETR František

Šumvald

700620 1 - 19:33:00 1161.891 m/min 16-0236-3633 he
27

FOJTÍK Vít + syn

Závišice

781520 1 - 20:42:41 1161.795 m/min 15-0201-541-he
28

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

724400 1 - 19:53:48 1161.27 m/min 18-0234-1021 He
29

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

757520 1 - 20:22:33 1160.861 m/min 17.0266.1290 He
30

SNOVICKÝ Vítězslav

Rakvice

753090 1 - 20:19:27 1159.581 m/min 16.0178.6794 H
31

FIŠER Otto

Červená Voda

667910 1 - 19:06:00 1159.566 m/min 16-0229-631
32

KANTOR Bronislav

Návsi

815860 1 - 21:17:06 1157.248 m/min 16-0240-619 he
33

BOBŘÍK Konrád

Darkovičky

765320 1 - 20:31:26 1157.063 m/min 17-0285-7548 he
34

DAVID Petr

Old Šternberk

719760 1 - 19:52:25 1156.396 m/min 17-0334=3453 E
35

ZLÁMALÍK Ladislav

Přerov

748330 1 - 20:17:13 1156.228 m/min 16 0216 2036
36

GROH Aleš

Šternberk

723430 1 - 19:55:47 1156.039 m/min 18.0234.528e
37

KUBÍNEK František

Křenovice

723240 1 - 19:56:18 1154.782 m/min 15-0144-1053
38

JASINEK Jindřich

Křepice

732470 1 - 20:06:37 1150.567 m/min 15-0175-943-E
39

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

747970 1 - 20:21:42 1147.721 m/min 17.0178.7012.H
40

NOVOTNÝ Zdeněk

Rousínov

720830 1 - 19:58:22 1147.149 m/min 17-0180-6616 he
41

ZEMAN František

Moravany

714340 1 - 19:52:51 1146.889 m/min 16-01605-517
42

KRUTIL Michal

Dřevohostice

755990 1 - 20:29:55 1145.584 m/min 16- 0205 - 8732 He
43

GELNAR Jaromír

Třebovice

769560 1 - 20:41:49 1145.491 m/min 18-0159-299 He
44

DVOŘÁK Karel

Náměšt n.Osl.

674070 1 - 19:18:48 1144.82 m/min 16-0296-946 H
45

BARTONĚK Jaroslav

Znojmo

708840 1 - 19:49:41 1143.875 m/min 14-0282-669 H
46

MACHAČ Marek

Bylnice

798010 1 - 21:07:47 1143.636 m/min 18-cz-0248-3009 e
47

KADLEČÍK Jiří

Hrušovany

729550 1 - 20:08:42 1142.242 m/min 17-0278-52H
48

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

762000 1 - 20:38:31 1139.837 m/min cz 16 0266 7335
49

KONEČNÝ Mir.Yvetta

Kurovice

759830 1 - 20:36:52 1139.403 m/min 17-0269-286 H
50

VOLEK Martin

Štramberk

778910 1 - 20:54:41 1137.621 m/min 17-0306-583He
51

ŠTARHA Lubomír

Nedvědice

676420 1 - 19:25:10 1136.522 m/min 16-0291-235 H
52

GORCIK Frantisek

Bojkovice

801180 1 - 21:26:42 1136.426 m/min 15 -0247-1109 e
53

VYMYSLICKÝ Jiří

Lednice

750920 1 - 20:31:26 1135.292 m/min 15 0280. 1134 He
54

ŽEDEK Žedek Team

Baška

790450 1 - 21:07:55 1132.585 m/min 16-0149-837 he
55

ŘEZNÍČEK Jiří

Ždár nad Sáz.

645160 1 - 19:00:44 1130.405 m/min 16-0303-454 H
56

VOLEK Martin

Štramberk

778910 1 - 20:59:06 1130.329 m/min 16-0306-653
57

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

790490 1 - 21:09:35 1129.944 m/min 15 0197 199 H
58

MOŤKA Josef

Litovel

701690 1 - 19:51:36 1128.845 m/min 17 0231 2168h
59

KASIK Frantisek

Kunovice

774770 1 - 20:56:34 1128.47 m/min 16-0256-94 He
60

TOMEK Jindřich

Velké Meziříčí

671240 1 - 19:25:24 1127.377 m/min 15-0302-854 He
61

KUROVSKI Josef

Vražné

767070 1 - 20:50:42 1126.884 m/min 17-0196-372He
62

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Dol. Heřmanice

674530 1 - 19:30:03 1124.123 m/min 15-0318-728 He
63

HRYČOVSKÝ Pavel

Mikulov

733640 1 - 20:22:52 1123.721 m/min 17-0280-3215 E
64

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

751680 1 - 20:39:06 1123.42 m/min 15-0178-5125 H
65

ŘEZNÍČEK Jiří

Ždár nad Sáz.

645160 1 - 19:04:52 1122.278 m/min 14-0235-753 He
66

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

790490 1 - 21:19:07 1121.262 m/min 13 0197 721 E
67

DVOŘÁK Karel

Náměšt n.Osl.

674070 1 - 19:31:11 1121.239 m/min 17-0296-1035 H
68

UTĚŠENÝ Antonín

Uničov

701470 1 - 19:56:24 1119.844 m/min 16-0233-2862-H
69

MRŇA Bohuslav

Velké Meziříčí

683250 1 - 19:40:13 1119.684 m/min 15-0302-242 H
70

GROH Aleš

Šternberk

723430 1 - 20:16:56 1118.245 m/min 15.0234.3343
71

MIKULÁŠ Josef

Červená Voda

663380 1 - 19:23:21 1118.025 m/min 15-0229-337
72

ŠVEC Václav Ing

Velké Meziříčí

669280 1 - 19:28:48 1117.702 m/min 17-0302-118 H
73

KESSLER Frantisek

Šumvald

708600 1 - 20:04:19 1117.108 m/min 16-0236-2129 H
74

DAVID Petr

Old Šternberk

719760 1 - 20:15:16 1115.446 m/min 18-0334-4115 E
75

ŠVEC Václav Ing

Velké Meziříčí

669280 1 - 19:30:14 1115.033 m/min 17-0302-121 He
76

PONÍŽIL Jan

Přerov

745610 1 - 20:39:18 1114.015 m/min 16 0216 1063
77

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

743580 1 - 20:37:54 1113.31 m/min cz-17-0225-36E
78

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

753770 1 - 20:47:28 1112.63 m/min 17-0270-1486 H
79

Rodina Mazurova

Jablunkov

817500 2 - 03:37:01 1112.245 m/min 15-0240-1195 He
80

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

765340 1 - 20:58:14 1112.036 m/min 16-0221-183 HE
81

PAVLIŠ Jan

Mor.Krumlov

706070 1 - 20:05:46 1110.58 m/min 16-0281-737 He
82

FAJMON Team

Prosiměřice

724460 1 - 20:23:22 1108.811 m/min 14-0282-950 H
83

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

756060 1 - 20:52:17 1108.132 m/min 15-0164-26 H
84

ČEJKA Václav

Ždár nad Sáz.

644920 1 - 19:12:14 1107.666 m/min 17-0303-233 H
85

HRADSKÝ Josef

Hrušovany

731030 1 - 20:32:01 1104.247 m/min 16-0278-141
86

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

760140 1 - 20:58:25 1104.186 m/min 15-0266-1062 H
87

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

778320 1 - 21:23:10 1104 m/min 17 0306 661 H
88

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

751680 1 - 20:51:12 1103.464 m/min 16-0178-6297 H
89

PEROUTKA Jan

Podlesí

777800 1 - 21:41:43 1103.262 m/min 13 0316 31
90

OLYMPIA Mácha

Krmelín

777560 1 - 21:26:13 1102.922 m/min 17-0153-410he
91

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

757510 1 - 20:57:15 1102.234 m/min 15-0270-1416 H
92

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

776740 1 - 21:17:42 1101.759 m/min 14-0187-332h
93

ŠKOVRÁNEK Konrád

Darkovičky

767470 1 - 21:06:37 1101.711 m/min 16-0152-124 HE
94

OSIČKA František

Přerov

744210 1 - 20:45:53 1101.092 m/min 15 0216 161
95

BUREŠ Antonín

Přerov

749820 1 - 20:51:30 1100.249 m/min 15 0215 2404 H
96

MOŤKA Josef

Litovel

701690 1 - 20:08:25 1099.11 m/min 17 0302 124h
97

PIEKLO Ladislav

Dolní Lutyně

774450 1 - 21:16:12 1098.511 m/min 14-0183-675he
98

DAVID Petr

Old Šternberk

719760 1 - 20:25:19 1098.339 m/min 17-0334-3454 E
99

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

751680 1 - 20:55:38 1096.329 m/min 15-0178-5054 H
100

STRAKA Stanislav

Šumvald

704000 1 - 20:12:14 1096.175 m/min 18-0236-1617 He
101

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

732550 1 - 20:39:10 1094.72 m/min 14 0214 409
102

DVOŘAK Josef

Moravany

714530 1 - 20:23:06 1094.059 m/min 12-0141-136 H
103

JAŠEK Václav

Uničov

712190 1 - 20:21:30 1093.154 m/min 13-0233-2463
104

ADAMÍK Zdeněk

Zlín

770100 1 - 21:20:41 1092.34 m/min 18-0265-261 h
105

ADAMÍK Zdeněk

Zlín

770100 1 - 21:53:57 1092.34 m/min 15-0316-464 HE
106

SÍBAL Alois

Halenkov

801780 2 - 04:29:40 1090.857 m/min 17-0191-204-H
107

ŠVEC Václav Ing

Velké Meziříčí

669280 1 - 19:44:24 1089.323 m/min 18-0302-2216 H
108

DUDA Ing. Přemysl

Litovel

706730 1 - 20:19:52 1087.5 m/min 17-0231-3072 H
109

ZAPLETAL Milan

Blatec

735400 1 - 20:46:33 1086.985 m/min 18 0202 226
110

VADURA Jaroslav

Zlechov

766170 1 - 21:26:25 1086.766 m/min 15-0263-3349
111

HRADIL František

Dřevohostice

750310 1 - 21:00:27 1086.697 m/min 18-0210- 5037
112

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

766000 1 - 21:36:59 1086.525 m/min 16-0324-1405
113

NAVRÁTIL Karel

Lipník

740210 1 - 20:51:29 1086.175 m/min 17-0210-205 He
114

MANASEK Miroslav

Babice

764560 1 - 21:28:34 1084.482 m/min 17-0244-345
115

DAVID Petr

Old Šternberk

719760 1 - 20:34:28 1083.215 m/min 15-0334-84 H
116

OSIČKA František

Přerov

744210 1 - 20:57:14 1082.907 m/min 15-0216-190 H
117

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

743580 1 - 20:56:42 1082.831 m/min PL-15-0142-726E
118

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

795040 2 - 04:24:18 1081.687 m/min 13 - 0191 - 270 E
119

JASINEK Jindřich

Křepice

732470 1 - 20:48:46 1079.119 m/min 17-0175-479-E
120

DUDA Emil

Těrlicko

792310 2 - 04:41:39 1077.973 m/min 17.0152.1017 H
121

KRUTIL Karel

Dřevohostice

755820 1 - 21:11:42 1077.127 m/min 16 0205 8632
122

HRYČOVSKÝ Pavel

Mikulov

733640 1 - 20:51:43 1076.166 m/min 18-0280-4186 E
123

RYŠAVÝ Jan

Uničov

712310 1 - 20:32:30 1075.185 m/min 13-0233-2873
124

HAŠŠO Slavomir

Baška

790250 2 - 04:42:06 1075.17 m/min 16 0149 506 H
125

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

752580 1 - 21:11:32 1072.764 m/min 14-0226-515 HE
126

SLIWKA P. + GREGOR V.

Orlová

787330 2 - 04:40:31 1071.197 m/min 15-0189-34-e
127

DAVID Petr

Old Šternberk

719760 1 - 20:43:24 1068.845 m/min 16-0334-2999 H
128

HAVLÍČEK Miloslav

Uničov

702860 1 - 20:28:11 1067.879 m/min 15-0233-3164-he
129

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

820740 2 - 05:18:39 1067.768 m/min 15 0239 93 He
130

ČERMÁK Miroslav

Vojkovice

726300 1 - 20:51:25 1065.868 m/min 15-0180-269-H
131

DVOŘAK Josef

Moravany

714530 1 - 20:41:24 1064.239 m/min 14-0141-401 H
132

STRACHOTA Fr.+ Vít

Hroznová Lhota

781540 2 - 04:43:03 1063.32 m/min 17 0163 1177E
133

PONÍŽIL Jan

Přerov

745610 1 - 21:11:39 1062.652 m/min 15 0216 555
134

JASINEK Jindřich

Křepice

732470 1 - 21:00:06 1061.397 m/min 17-0175-405-E
135

VOLEK Martin

Štramberk

778910 2 - 04:15:23 1059.741 m/min 17-0306-667 HE
136

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

724400 1 - 20:54:19 1058.574 m/min 18-0234-1001 H
137

VINTRLÍK Jan

Vojkovice

726180 1 - 20:57:57 1055.571 m/min 18_0180_8296
138

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

742770 1 - 21:13:53 1055.246 m/min 16-0264-116
139

Rodina Mazurova

Jablunkov

817500 2 - 05:25:29 1054.181 m/min 17-0240-243 He
140

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

785130 2 - 04:57:20 1050.575 m/min 14 0197 449 H
141

NAVRÁTIL Karel

Lipník

740210 1 - 21:28:37 1049.943 m/min 15-0210-53
142

FRANK Jakub

Vojkovice

722640 1 - 20:59:18 1048.368 m/min 17 0180 6950
143

MÁCHA Aleš

Krmelín

778350 2 - 05:00:15 1037.454 m/min 15-01610S-344He
144

DAVID Petr

Old Šternberk

719760 1 - 21:04:16 1036.72 m/min 16-0334-2976 H
145

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

765340 2 - 04:49:24 1035.082 m/min 15-0285-1949 HE
146

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

760440 2 - 04:27:52 1034.612 m/min 14-0165-1224-He
147

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

766000 2 - 04:52:44 1031.326 m/min 15.0324.74
148

HERMAN Karel

Jablunkov

824170 2 - 05:53:00 1026.364 m/min CZ-15-0239-144H
149

DUDA Rostislav

Těrlicko

792310 2 - 05:22:54 1025.113 m/min 18.0152.2212 He
150

HASTIK Josef

Babice

767210 2 - 04:58:35 1024.883 m/min 16-0244-35
151

KASIK Frantisek

Kunovice

774770 2 - 05:07:39 1022.596 m/min 17-0256-2661
152

GLADIŠ Bernard

Baška

783390 2 - 05:17:20 1020.925 m/min 17-0149-79 H
153

HERMAN Karel

Jablunkov

824170 2 - 05:58:08 1019.844 m/min CZ-15-0239-176E
154

SLIWKA P. + GREGOR V.

Orlová

787330 2 - 05:22:24 1019.329 m/min 14-0186-229-e
155

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

766000 2 - 05:02:22 1018.121 m/min 18.0324.517
156

MOLEK Karel

Halenkov

795100 2 - 05:31:41 1017.164 m/min 17-0191-362
157

VEČEŘA Jaromír

Třebovice

776880 2 - 05:13:51 1017.058 m/min 16-0159-89 He
158

SKRBEK Marek

Studénka

766330 2 - 05:06:15 1013.329 m/min 18-0198-3137 He
159

ŠIMČÍK Milan

Hlučín 2

765800 2 - 05:07:35 1010.846 m/min 17.0324.1758
160

BORTEL Jaromír

Mniší

778040 2 - 05:19:51 1010.638 m/min 14-0194-342He
161

CHOVANEČEK Jan

Štramberk

777650 2 - 05:30:46 996.008 m/min 14 0306 357 H
162

ILČÍK Václav

Dubňany

760150 2 - 05:17:50 989.993 m/min 13-0162-625-H
163

ŠULÁK Karel

Dubňany

760040 2 - 05:19:48 987.321 m/min 17-0162-773-E
164

VLK Miroslav

Podlesí

768560 2 - 05:32:52 981.725 m/min 18-0405-834 He
165

GAVLÍK Josef

Veselí nad Mor.

772680 2 - 05:38:40 979.73 m/min 1601711337
166

DYNKA Miroslav

Lidečko

799520 2 - 06:09:08 976.056 m/min 18-0193-280 e
167

VRANÍK Arnošt

Ludgeřovice

769970 2 - 05:41:43 972.532 m/min 16.0289.603
168

SLIWKA P. + GREGOR V.

Orlová

787330 2 - 06:00:14 971.732 m/min 14-0189-310-h
169

SKALNÍK Vlad.+syn

Ždár nad Sáz.

662320 1 - 20:54:06 968.163 m/min 18-0303-1590 H
170

MANASEK Miroslav

Babice

764560 2 - 05:40:07 967.655 m/min 17-0244-316 He
171

BIEL Rostislav

Vsetín

780910 2 - 06:00:51 963.076 m/min 13-0200-303
172

KUROVSKI Josef

Vražné

767070 2 - 05:47:24 961.964 m/min 17-0196-332
173

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

762000 2 - 05:42:57 960.969 m/min cz 15 0266 691
174

MÁCHA Aleš

Krmelín

778350 2 - 06:01:03 959.682 m/min 16-0153-13 H
175

ČERNOHOUS Vladimír

Třebovice

769730 2 - 05:53:21 958.15 m/min 14 0159 528 h
176

OPAVSKÝ Zdeněk

Dubňany

759860 2 - 05:43:13 957.948 m/min 16-0162-133-H
177

DOHNAL Vaclav

Dolni Nemci

784510 2 - 06:10:20 956.331 m/min 14-0400-2471
178

BAČA Robert

Vsetín

784880 2 - 06:11:19 955.636 m/min 14 0316 189
179

BAČA Robert

Vsetín

784880 2 - 06:13:15 953.392 m/min 15 0316 430
180

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

649470 1 - 20:52:02 952.256 m/min 16-0303-228 H
181

NĚMEČEK Zdeněk

Tlumačov

758190 2 - 05:46:16 952.181 m/min 15-0270-1750-He
182

KOPŘIVOVI

Mistek

786860 2 - 06:16:40 951.847 m/min 18 0155 63 he
183

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

762000 2 - 05:51:14 951.034 m/min cz 15 0270 1119
184

Rodina Mazurova

Jablunkov

817500 2 - 06:53:10 947.094 m/min 18-0239-800 He
185

PEROUTKA Jan

Podlesí

777800 2 - 06:11:19 947.016 m/min 14 0316 189
186

HLOŽEK Miroslav

Mistek

794710 2 - 06:29:27 946.703 m/min 18 0156 147 h
187

VOLEK Martin

Štramberk

778910 2 - 06:12:53 946.562 m/min 17-0306-581 HE
188

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

765340 2 - 05:58:35 946.52 m/min 13-0285-736 HE
189

DUDA Emil

Těrlicko

792310 2 - 06:27:05 946.513 m/min 19.0152.4027 H
190

KŘÍŽ František

Prostějov

726010 2 - 05:18:23 944.854 m/min 14 0214 504 e
191

PEROUTKA Jan

Podlesí

777800 2 - 06:13:15 944.792 m/min 15 0316 430
192

HARABIŠ Milan

Mniší

782790 2 - 06:18:39 944.657 m/min 17-0194-306 He
193

VADURA Jaroslav

Zlechov

766170 2 - 06:02:38 942.824 m/min 17-0263-1060e
194

HOLICKÝ Rostislav

Mor.Bránice

721950 2 - 05:17:45 940.345 m/min 18 -0312 -402 h
195

POPELKA Roman

Korytna

791250 2 - 06:31:30 940.285 m/min 15-0255-4610
196

NOVOTNÝ Zdeněk

Rousínov

720830 2 - 05:17:01 939.784 m/min 17-0146-8073 he
197

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

765340 2 - 06:06:25 937.438 m/min 15-0285-214 HE
198

BORTEL Jaromír

Mniší

778040 2 - 06:21:29 935.725 m/min 16-0194-532 He
199

SALGA Jaromír

Krásné Pole

761600 2 - 06:04:13 935.378 m/min 15-0228-3520
200

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

760260 2 - 06:04:32 933.369 m/min 15 0145 51 h
201

NOVOTNÝ Zdeněk

Rousínov

720830 2 - 05:23:46 931.586 m/min 17-0146-8058 he
202

KANTOR Bronislav

Návsi

815860 2 - 07:06:45 930.55 m/min 16-0240-617 He
203

DUDA Emil

Těrlicko

792310 2 - 06:41:49 930.141 m/min 15.0182.955 He
204

BORTEL Jaromír

Mniší

778040 2 - 06:26:43 929.873 m/min 14-0194-783 He
205

LEŠŇOVSKÝ Zdeno

Vojkovice

727960 2 - 05:33:00 929.706 m/min 16 0278 205 H
206

HAŠŠO Slavomir

Baška

790250 2 - 06:40:07 929.578 m/min 15 0149 127 H
207

HAŠŠO Slavomir

Baška

790250 2 - 06:40:27 929.214 m/min 17 0149 681 H
208

GAVLÍK Josef

Veselí nad Mor.

772680 2 - 06:22:03 928.646 m/min 1601711332
209

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

784700 2 - 06:35:12 928.419 m/min 17-0216-1692 he
210

KŘIVÁNEK Petr+Filip

Rousínov

726820 2 - 05:34:18 926.712 m/min 15-0144-257 H
211

FUCIMAN Jan

Baška

794660 2 - 06:49:00 925.099 m/min 18-0149-748
212

HAŠŠO Slavomir

Baška

790250 2 - 06:44:38 924.666 m/min 16 0149 539 He
213

CMIEL Antonín

Jablunkov

824600 2 - 07:23:22 923.025 m/min 17-0239-221-H.
214

HAŠŠO Slavomir

Baška

790250 2 - 06:46:50 922.291 m/min 17 0149 617 H
215

ŠULÁK Karel

Dubňany

760040 2 - 06:14:36 921.707 m/min 18-0162-1124-H
216

ŠEVČÍK Miroslav

Hoštice

739100 2 - 05:52:52 920.576 m/min 16-0140-213 H
217

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

767600 2 - 06:23:55 920.476 m/min 17-0271-465
218

KUBITA Antonín

Prasklice

743960 2 - 05:59:01 919.586 m/min 17-0273-255h
219

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

766000 2 - 06:23:12 919.347 m/min 17.0324.1954
220

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

766880 2 - 06:24:32 918.933 m/min 15 0267 1016
221

SLIWKA P. + GREGOR V.

Orlová

787330 2 - 06:47:50 917.812 m/min 15-0189-11-h
222

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

795040 2 - 06:56:27 917.583 m/min 16 - 0191 - 895 E
223

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

790490 2 - 06:52:00 917.042 m/min 17 0197 57 E
224

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

790490 2 - 06:52:00 917.042 m/min 17 0197 57 E
225

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

742770 2 - 06:00:52 916.02 m/min 17-0264-2127 H
226

HOLAŇ Jiří

Ludgeřovice

768940 2 - 06:29:27 916.005 m/min 18 0156 147 h
227

MITRENGA Josef

Bolatice

755880 2 - 06:15:30 915.663 m/min 14-0218-565 He
228

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

764560 2 - 06:25:41 914.892 m/min 15-0228-3448 E
229

FUCIMAN Jan

Baška

794660 2 - 06:59:00 914.453 m/min 18-0149-711
230

ČERNÝ Josef

Holešov

761930 2 - 06:23:38 913.987 m/min 16-0266-6570 E
231

MÁCHA Aleš

Krmelín

778350 2 - 06:42:55 912.574 m/min 14-0153-9 He
232

POPELKA Roman

Korytna

791250 2 - 06:57:08 912.489 m/min 15-0255-4635 e
233

KLEIN David

Těrlicko

800230 2 - 07:08:03 911.372 m/min 14-0152-887 he
234

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

784700 2 - 06:51:19 911.047 m/min 17-0150-1243
235

KURTIN Miroslav

Lidečko

797400 2 - 07:05:26 910.863 m/min 16-0193-718 he
236

HOLEŠA Štefan

Těrlicko

790090 2 - 07:01:11 906.916 m/min 17.152.379 H
237

ŠIMČÍK Milan

Hlučín 2

765800 2 - 06:34:54 906.379 m/min 18.0324.135
238

DUDA Emil

Těrlicko

792310 2 - 07:06:05 904.377 m/min 18.0152.3168 H
239

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

820740 2 - 07:38:41 903.219 m/min 15 0239 309 H
240

HLOŽEK Miroslav

Mistek

794710 2 - 07:12:29 900.538 m/min 18-0155-397-H
241

KRUTIL Michal

Dřevohostice

755990 2 - 06:29:30 900.524 m/min 17 -0205- 524 He
242

KŘÍŽ František

Prostějov

726010 2 - 05:59:20 897.047 m/min 14 0265 237 e
243

HRADIL František

Dřevohostice

750310 2 - 06:28:01 895.34 m/min 18-0210-5054
244

HUTÁREK Jiří

Náměšt n.Osl.

684670 2 - 05:17:04 892.582 m/min 14-0296-817 H
245

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

767600 2 - 06:50:43 891.815 m/min 17 0271 402
246

HAPL Lubomír

Štramberk

779520 2 - 07:04:55 890.965 m/min 16-0190-4186 HE
247

NOGA Ludvík

Jablunkov

822060 2 - 07:55:36 888.137 m/min 17 0239 410 He
248

GEBAUER Josef

Otice

741040 2 - 06:25:37 886.818 m/min 12-0400-669h
249

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

789660 2 - 07:20:52 886.395 m/min 14 0197 524 H
250

AMBROŽ Marcel

Hoštice

735360 2 - 06:21:03 884.857 m/min 14-0208-131H
251

DVOŘÁK Karel

Náměšt n.Osl.

674070 2 - 05:14:47 881.387 m/min 15-0296-847he
252

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

790490 2 - 07:29:00 879.299 m/min 16 0197 582 E
253

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

757090 2 - 06:51:11 879.128 m/min 17-0221-486 H
254

SKRBEK Marek

Studénka

766330 2 - 07:02:20 878.483 m/min 18-0198-3146
255

ŘEZNÍČEK Jiří

Ždár nad Sáz.

645160 2 - 04:45:30 877.172 m/min 14-0400-1849 H
256

SÝKORA Jaromír

Hoštice

728840 2 - 06:21:03 877.011 m/min 14-0208-131H
257

HLOŽEK Miroslav

Mistek

794710 2 - 07:38:01 875.215 m/min 17-0155-111 HE
258

RUBEY Antonín

Otice

745050 2 - 06:41:37 874.865 m/min 14-0224-641h
259

KRUTIL Michal

Dřevohostice

755990 2 - 06:56:34 872.397 m/min 18 - 0205- 3120
260

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

765340 2 - 07:08:06 871.586 m/min 15-0285-205 H
261

MACHAČ Marek

Bylnice

798010 2 - 07:45:37 871.555 m/min 18-cz-0248-3005 e
262

MACHAČ Marek

Bylnice

798010 2 - 07:45:57 871.238 m/min 18-cz-0248-3023 e
263

KRUTIL Michal

Dřevohostice

755990 2 - 06:58:30 870.455 m/min 17- 0205- 533 He
264

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

743580 2 - 06:44:24 870.295 m/min PL-14-0142-2836 E
265

HRADIL František

Dřevohostice

750310 2 - 06:52:26 869.992 m/min 17-0210-323
266

PINTERA Jaroslav

Kyjov

749660 2 - 06:52:22 869.305 m/min 13-0164-941 H
267

PINTERA Jaroslav

Kyjov

749660 2 - 06:52:22 869.305 m/min 13-0164-941 H
268

ČERNÝ Josef

Holešov

761930 2 - 07:07:44 868.065 m/min 16-0266-6542 E
269

HLOŽEK Miroslav

Mistek

794710 2 - 07:46:26 867.177 m/min 17-0155-150 H
270

PETER Milan

Baška

800240 2 - 07:53:38 866.404 m/min 0149.-17-910 H
271

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

785130 2 - 07:37:37 865.046 m/min 17 0197 705 E
272

SÍBAL Alois

Halenkov

801780 2 - 07:58:22 863.646 m/min 16-0240-732H
273

HERMAN Karel

Jablunkov

824170 2 - 08:28:05 860.228 m/min CZ-08-0239-699E
274

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

783480 2 - 07:41:21 859.692 m/min 18-0194-307He
275

HAPL Lubomír

Štramberk

779520 2 - 07:38:03 858.455 m/min 11-0306-6059 H
276

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Dol. Heřmanice

674530 2 - 05:35:46 858.435 m/min 16-0318-53 H
277

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

766880 2 - 07:24:27 857.376 m/min 14 0267 574
278

PEROUTKA Jan

Podlesí

777800 2 - 07:38:29 856.152 m/min 15 0316 394
279

SKRBEK Marek

Studénka

766330 2 - 07:25:14 856.011 m/min 18-0198-3042 He
280

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

785130 2 - 07:49:45 853.634 m/min 16 0334 9008 H
281

KURTIN Miroslav

Lidečko

797400 2 - 08:04:58 852.865 m/min 15-0193-525 he
282

ANTOŠ Jakub

Kravaře

769400 2 - 07:32:32 852.489 m/min 18-0221-25 H
283

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

762000 2 - 07:24:18 852.063 m/min 16 0266 7340
284

KOCJAN Antonín

Lipník

745760 2 - 07:05:44 851.583 m/min 14.0210.897 he
285

MITRENGA Josef

Bolatice

755880 2 - 07:18:47 850.466 m/min 15-0218-3237 He
286

FILIP František

Bystřice n.P.

676870 2 - 05:46:00 850.339 m/min 17-0292-400 he
287

RODINA MAZUROVA

Návsi

817440 2 - 08:33:01 848.833 m/min 17-0240-295 H
288

BORTEL Jaromír

Mniší

778040 2 - 07:47:49 847.707 m/min 17-0194-726
289

ZEMAN František

Moravany

714340 2 - 06:36:56 843.443 m/min 19-01605-827 e
290

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

784700 2 - 08:02:31 841.486 m/min 16-0150-306
291

DUDA Rostislav

Těrlicko

792310 2 - 08:11:42 841.361 m/min 19.0152.5019 H
292

DVOŘÁK Karel

Náměšt n.Osl.

674070 2 - 05:51:11 841.343 m/min 15-0296-878H
293

NOVOSAD František

Pozděchov

790320 2 - 08:10:23 840.423 m/min 14 0197 962 E
294

BIEL Rostislav

Vsetín

780910 2 - 08:02:15 837.662 m/min 18-0200-243
295

DOKOUPIL Zdeněk

Hor.Lapač

765640 2 - 07:45:05 836.689 m/min 14 0267 659 he
296

DUDA Emil

Těrlicko

792310 2 - 08:20:29 833.586 m/min 18.0152.3218 H
297

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

757520 2 - 07:39:45 832.668 m/min 14.0266.555 He
298

NĚMEČEK Zdeněk

Tlumačov

758190 2 - 07:42:02 831.318 m/min 17 0270 1274 he
299

VOLEK Martin

Štramberk

778910 2 - 08:09:33 829.025 m/min 17-0306-594 He
300

JONÁŠ TEAM

Petřvald

778190 2 - 08:09:00 828.743 m/min 16-0185-334 He
301

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

765340 2 - 07:53:46 828.499 m/min 15-0285-118 H
302

KANTOR Radim

Těrlicko

794570 2 - 08:31:46 826.157 m/min 15-0152-173
303

SKALNÍK Vlad.+syn

Ždár nad Sáz.

662320 2 - 05:57:27 820.261 m/min 15-0303-155 H
304

BIEL Rostislav

Vsetín

780910 2 - 08:23:28 819.022 m/min 14-0200-621
305

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

742770 2 - 07:37:27 818.524 m/min 15-0217-5717 H
306

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

765340 2 - 08:05:19 818.268 m/min 16-0221-28 HE
307

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

765340 2 - 08:05:21 818.239 m/min 14-0221-796 HE
308

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

784700 2 - 08:29:59 817.41 m/min 15-0150-9044
309

ZEMAN František

Moravany

714340 2 - 07:04:06 817.229 m/min 15-0141-136
310

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

762000 2 - 08:04:13 815.657 m/min cz 15 0266 756
311

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

784700 2 - 08:34:05 813.934 m/min 17-0150-1247
312

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

783480 2 - 08:35:06 811.812 m/min 17-0194-288he
313

MOLEK Karel

Halenkov

795100 2 - 09:01:21 802.038 m/min 16-0191-827he
314

CHOVANEČEK Jan

Štramberk

777650 2 - 08:40:32 801.26 m/min 16 0306 56 He
315

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

757520 2 - 08:16:48 800.084 m/min 16.0266.6651 H
316

KUBITA Antonín

Prasklice

743960 2 - 08:01:09 798.969 m/min 17-0273-304h
317

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

649470 2 - 06:03:18 798.561 m/min 17-0303-353 He
318

VAŠÍČEK Karel Ing

Židenice

732480 2 - 07:54:30 792.299 m/min 16-0148-2705
319

VOLEK Martin

Štramberk

778910 2 - 08:56:26 789.623 m/min 17-0306-591
320

PEROUTKA Jan

Podlesí

777800 2 - 08:55:03 789.605 m/min 17 0316 318
321

KAISER František

Dětmarovice

787550 2 - 09:12:24 785.664 m/min 15-0184-12 He
322

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

767600 2 - 08:48:03 784.827 m/min 15 0271 201
323

DUDA Rostislav

Těrlicko

792310 2 - 09:20:02 784.439 m/min 15.0400.2009 H
324

POPELKA Roman

Korytna

791250 2 - 09:19:24 783.882 m/min 16-0255-427 e
325

STRATIL Petr

Holešov

761490 2 - 08:46:43 779.643 m/min 140266290
326

KAISER František

Dětmarovice

787550 2 - 09:21:04 778.93 m/min 17-0184-171 -H
327

MITRENGA Josef

Bolatice

755880 2 - 08:43:01 776.842 m/min 17-0218-344h
328

HASTIK Josef

Babice

767210 2 - 08:58:29 776.149 m/min 18-0244-644-E
329

HLOŽEK Miroslav

Mistek

794710 2 - 09:34:04 776.033 m/min 18-0155-338 H
330

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

757520 2 - 08:47:00 775.353 m/min 16.0266.6672 H
331

MINARČÍK Tomáš

Val.Meziříčí

793270 2 - 09:44:49 766.58 m/min 17-0199-225 HE
332

KOLÍNEK Ing. Jarolím

Bylnice

804210 2 - 10:01:25 764.882 m/min CZ 15 0248 449 H
333

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

743580 2 - 08:53:11 756.298 m/min PL-17-0251-1141 E
334

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

762000 2 - 09:31:42 745.816 m/min cz 16 0266 7339
335

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

743580 2 - 09:08:54 744.399 m/min PL-17-0251-1144 E
336

DUDA Rudolf

Bolatice

756280 2 - 09:39:41 734.478 m/min 15-0218-3352 H
337

HRBÁČ D+F

Krásné Pole

764310 2 - 09:55:47 730.849 m/min 15-0228-3134
338

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

765340 2 - 09:57:27 730.67 m/min 16-0221-135 H
339

SUKUP Karel+Jos.

Pozděchov

792150 2 - 10:38:00 728.079 m/min 17 0248 1671
340

ŘEZNÍČEK Miloslav

Ždár nad Sáz.

649470 2 - 07:33:15 719.037 m/min 15-0303-171 H
341

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

790490 2 - 10:52:27 717.03 m/min 15 0197 143 H
342

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

785130 2 - 11:10:24 700.759 m/min 17 0197 740 E
343

BOJDA Augustin

Lidečko

797290 2 - 12:09:18 676.071 m/min 17-0193-23 h
344

ADAMÍK Zdeněk

Zlín

770100 1 - 00:00:00 -0.029 m/min

 

Pásmo ZÁPAD

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KŠICA Miroslav

Vojkovice

723520 1 - 19:18:14 1229.988 m/min 15-0180-1468
2

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

725630 1 - 19:39:56 1189.687 m/min 17-0180-6782
3

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Dol. Heřmanice

674530 1 - 18:57:42 1188.18 m/min 15-0318-740 He
4

FRANK Jakub

Vojkovice

722640 1 - 19:40:56 1182.846 m/min 16-0180-3408
5

KUBÍNEK František

Křenovice

723240 1 - 19:56:18 1154.782 m/min 15-0144-1053
6

NOVOTNÝ Zdeněk

Rousínov

720830 1 - 19:58:22 1147.149 m/min 17-0180-6616 he
7

ZEMAN František

Moravany

714340 1 - 19:52:51 1146.889 m/min 16-01605-517
8

DVOŘÁK Karel

Náměšt n.Osl.

674070 1 - 19:18:48 1144.82 m/min 16-0296-946 H
9

BARTONĚK Jaroslav

Znojmo

708840 1 - 19:49:41 1143.875 m/min 14-0282-669 H
10

KADLEČÍK Jiří

Hrušovany

729550 1 - 20:08:42 1142.242 m/min 17-0278-52H
11

ŠTARHA Lubomír

Nedvědice

676420 1 - 19:25:10 1136.522 m/min 16-0291-235 H
12

ŘEZNÍČEK Jiří

Ždár nad Sáz.

645160 1 - 19:00:44 1130.405 m/min 16-0303-454 H
13

TOMEK Jindřich

Velké Meziříčí

671240 1 - 19:25:24 1127.377 m/min 15-0302-854 He
14

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Dol. Heřmanice

674530 1 - 19:30:03 1124.123 m/min 15-0318-728 He
15

ŘEZNÍČEK Jiří

Ždár nad Sáz.

645160 1 - 19:04:52 1122.278 m/min 14-0235-753 He
16

DVOŘÁK Karel

Náměšt n.Osl.

674070 1 - 19:31:11 1121.239 m/min 17-0296-1035 H
17

MRŇA Bohuslav

Velké Meziříčí

683250 1 - 19:40:13 1119.684 m/min 15-0302-242 H
18

ŠVEC Václav Ing

Velké Meziříčí

669280 1 - 19:28:48 1117.702 m/min 17-0302-118 H
19

ŠVEC Václav Ing

Velké Meziříčí

669280 1 - 19:30:14 1115.033 m/min 17-0302-121 He
20

PAVLIŠ Jan

Mor.Krumlov

706070 1 - 20:05:46 1110.58 m/min 16-0281-737 He
21

FAJMON Team

Prosiměřice

724460 1 - 20:23:22 1108.811 m/min 14-0282-950 H
22

ČEJKA Václav

Ždár nad Sáz.

644920 1 - 19:12:14 1107.666 m/min 17-0303-233 H
23

HRADSKÝ Josef

Hrušovany

731030 1 - 20:32:01 1104.247 m/min 16-0278-141
24

DVOŘAK Josef

Moravany

714530 1 - 20:23:06 1094.059 m/min 12-0141-136 H
25

ŠVEC Václav Ing

Velké Meziříčí

669280 1 - 19:44:24 1089.323 m/min 18-0302-2216 H
26

ČERMÁK Miroslav

Vojkovice

726300 1 - 20:51:25 1065.868 m/min 15-0180-269-H
27

DVOŘAK Josef

Moravany

714530 1 - 20:41:24 1064.239 m/min 14-0141-401 H
28

VINTRLÍK Jan

Vojkovice

726180 1 - 20:57:57 1055.571 m/min 18_0180_8296
29

FRANK Jakub

Vojkovice

722640 1 - 20:59:18 1048.368 m/min 17 0180 6950
30

SKALNÍK Vlad.+syn

Ždár nad Sáz.

662320 1 - 20:54:06 968.163 m/min 18-0303-1590 H
31

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

649470 1 - 20:52:02 952.256 m/min 16-0303-228 H
32

HOLICKÝ Rostislav

Mor.Bránice

721950 2 - 05:17:45 940.345 m/min 18 -0312 -402 h
33

NOVOTNÝ Zdeněk

Rousínov

720830 2 - 05:17:01 939.784 m/min 17-0146-8073 he
34

NOVOTNÝ Zdeněk

Rousínov

720830 2 - 05:23:46 931.586 m/min 17-0146-8058 he
35

LEŠŇOVSKÝ Zdeno

Vojkovice

727960 2 - 05:33:00 929.706 m/min 16 0278 205 H
36

KŘIVÁNEK Petr+Filip

Rousínov

726820 2 - 05:34:18 926.712 m/min 15-0144-257 H
37

HUTÁREK Jiří

Náměšt n.Osl.

684670 2 - 05:17:04 892.582 m/min 14-0296-817 H
38

DVOŘÁK Karel

Náměšt n.Osl.

674070 2 - 05:14:47 881.387 m/min 15-0296-847he
39

ŘEZNÍČEK Jiří

Ždár nad Sáz.

645160 2 - 04:45:30 877.172 m/min 14-0400-1849 H
40

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Dol. Heřmanice

674530 2 - 05:35:46 858.435 m/min 16-0318-53 H
41

FILIP František

Bystřice n.P.

676870 2 - 05:46:00 850.339 m/min 17-0292-400 he
42

ZEMAN František

Moravany

714340 2 - 06:36:56 843.443 m/min 19-01605-827 e
43

DVOŘÁK Karel

Náměšt n.Osl.

674070 2 - 05:51:11 841.343 m/min 15-0296-878H
44

SKALNÍK Vlad.+syn

Ždár nad Sáz.

662320 2 - 05:57:27 820.261 m/min 15-0303-155 H
45

ZEMAN František

Moravany

714340 2 - 07:04:06 817.229 m/min 15-0141-136
46

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

649470 2 - 06:03:18 798.561 m/min 17-0303-353 He
47

VAŠÍČEK Karel Ing

Židenice

732480 2 - 07:54:30 792.299 m/min 16-0148-2705
48

ŘEZNÍČEK Miloslav

Ždár nad Sáz.

649470 2 - 07:33:15 719.037 m/min 15-0303-171 H

 

Pásmo JIH

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

LAMÁČEK Josef+ David

Mutěnice

756700 1 - 19:41:05 1238.293 m/min SK-17-1004-415 H
2

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

751680 1 - 19:42:45 1226.732 m/min 16-0178-6276
3

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

755720 1 - 19:49:46 1219.362 m/min 13-0169-1164 E
4

MAŇÁK Štěpán

Hroznová Lhota

781380 1 - 20:12:12 1216.724 m/min 17-0163-1203 E
5

ZEMEK Roman

Havrice

782350 1 - 20:19:24 1204.727 m/min 17-0250-1752 H
6

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

745000 1 - 19:49:25 1202.745 m/min 14-0179-5178
7

VELECKY Stanislav

Nivnice

788050 1 - 20:28:02 1197.584 m/min 13-0258-2146
8

IŠTVÁNEK František

Veselí nad Mor.

774140 1 - 20:16:39 1197.155 m/min 16-0169-1065 H
9

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

745000 1 - 19:56:14 1189.652 m/min 16-0179-6829
10

SNOVICKÝ Vítězslav

Rakvice

753090 1 - 20:19:27 1159.581 m/min 16.0178.6794 H
11

JASINEK Jindřich

Křepice

732470 1 - 20:06:37 1150.567 m/min 15-0175-943-E
12

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

747970 1 - 20:21:42 1147.721 m/min 17.0178.7012.H
13

MACHAČ Marek

Bylnice

798010 1 - 21:07:47 1143.636 m/min 18-cz-0248-3009 e
14

GORCIK Frantisek

Bojkovice

801180 1 - 21:26:42 1136.426 m/min 15 -0247-1109 e
15

VYMYSLICKÝ Jiří

Lednice

750920 1 - 20:31:26 1135.292 m/min 15 0280. 1134 He
16

KASIK Frantisek

Kunovice

774770 1 - 20:56:34 1128.47 m/min 16-0256-94 He
17

HRYČOVSKÝ Pavel

Mikulov

733640 1 - 20:22:52 1123.721 m/min 17-0280-3215 E
18

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

751680 1 - 20:39:06 1123.42 m/min 15-0178-5125 H
19

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

756060 1 - 20:52:17 1108.132 m/min 15-0164-26 H
20

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

751680 1 - 20:51:12 1103.464 m/min 16-0178-6297 H
21

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

751680 1 - 20:55:38 1096.329 m/min 15-0178-5054 H
22

VADURA Jaroslav

Zlechov

766170 1 - 21:26:25 1086.766 m/min 15-0263-3349
23

MANASEK Miroslav

Babice

764560 1 - 21:28:34 1084.482 m/min 17-0244-345
24

JASINEK Jindřich

Křepice

732470 1 - 20:48:46 1079.119 m/min 17-0175-479-E
25

HRYČOVSKÝ Pavel

Mikulov

733640 1 - 20:51:43 1076.166 m/min 18-0280-4186 E
26

STRACHOTA Fr.+ Vít

Hroznová Lhota

781540 2 - 04:43:03 1063.32 m/min 17 0163 1177E
27

JASINEK Jindřich

Křepice

732470 1 - 21:00:06 1061.397 m/min 17-0175-405-E
28

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

760440 2 - 04:27:52 1034.612 m/min 14-0165-1224-He
29

HASTIK Josef

Babice

767210 2 - 04:58:35 1024.883 m/min 16-0244-35
30

KASIK Frantisek

Kunovice

774770 2 - 05:07:39 1022.596 m/min 17-0256-2661
31

ILČÍK Václav

Dubňany

760150 2 - 05:17:50 989.993 m/min 13-0162-625-H
32

ŠULÁK Karel

Dubňany

760040 2 - 05:19:48 987.321 m/min 17-0162-773-E
33

GAVLÍK Josef

Veselí nad Mor.

772680 2 - 05:38:40 979.73 m/min 1601711337
34

MANASEK Miroslav

Babice

764560 2 - 05:40:07 967.655 m/min 17-0244-316 He
35

OPAVSKÝ Zdeněk

Dubňany

759860 2 - 05:43:13 957.948 m/min 16-0162-133-H
36

DOHNAL Vaclav

Dolni Nemci

784510 2 - 06:10:20 956.331 m/min 14-0400-2471
37

VADURA Jaroslav

Zlechov

766170 2 - 06:02:38 942.824 m/min 17-0263-1060e
38

POPELKA Roman

Korytna

791250 2 - 06:31:30 940.285 m/min 15-0255-4610
39

GAVLÍK Josef

Veselí nad Mor.

772680 2 - 06:22:03 928.646 m/min 1601711332
40

ŠULÁK Karel

Dubňany

760040 2 - 06:14:36 921.707 m/min 18-0162-1124-H
41

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

767600 2 - 06:23:55 920.476 m/min 17-0271-465
42

POPELKA Roman

Korytna

791250 2 - 06:57:08 912.489 m/min 15-0255-4635 e
43

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

767600 2 - 06:50:43 891.815 m/min 17 0271 402
44

MACHAČ Marek

Bylnice

798010 2 - 07:45:37 871.555 m/min 18-cz-0248-3005 e
45

MACHAČ Marek

Bylnice

798010 2 - 07:45:57 871.238 m/min 18-cz-0248-3023 e
46

PINTERA Jaroslav

Kyjov

749660 2 - 06:52:22 869.305 m/min 13-0164-941 H
47

PINTERA Jaroslav

Kyjov

749660 2 - 06:52:22 869.305 m/min 13-0164-941 H
48

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

767600 2 - 08:48:03 784.827 m/min 15 0271 201
49

POPELKA Roman

Korytna

791250 2 - 09:19:24 783.882 m/min 16-0255-427 e
50

HASTIK Josef

Babice

767210 2 - 08:58:29 776.149 m/min 18-0244-644-E
51

KOLÍNEK Ing. Jarolím

Bylnice

804210 2 - 10:01:25 764.882 m/min CZ 15 0248 449 H

 

Pásmo STŘED

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

NAVRÁTIL Karel

Lipník

740210 1 - 19:24:14 1245.655 m/min 2014-0210-79
2

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

724400 1 - 19:12:20 1243.961 m/min 17-0234-448 He
3

ŠIRGEL Pavel

Šternberk

717130 1 - 19:10:05 1236.253 m/min 17.0234.1757
4

BÍLEK Miroslav

Šumperk

687650 1 - 18:54:45 1217.618 m/min 14-0235-556
5

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov

748270 1 - 19:53:16 1200.562 m/min 17 0216 1441
6

AMBROŽ Marcel

Hoštice

735360 1 - 19:44:40 1196.356 m/min 14-0212-491
7

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov

748270 1 - 20:00:14 1187.29 m/min 14 0216 1003
8

NOVÁK Libor

Nezamyslice

729400 1 - 19:44:40 1186.659 m/min 14-0212-491
9

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

724400 1 - 19:40:28 1186.633 m/min 15-0234-2080 H
10

PETR František

Šumvald

700620 1 - 19:33:00 1161.891 m/min 16-0236-3633 he
11

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

724400 1 - 19:53:48 1161.27 m/min 18-0234-1021 He
12

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

757520 1 - 20:22:33 1160.861 m/min 17.0266.1290 He
13

FIŠER Otto

Červená Voda

667910 1 - 19:06:00 1159.566 m/min 16-0229-631
14

DAVID Petr

Old Šternberk

719760 1 - 19:52:25 1156.396 m/min 17-0334=3453 E
15

ZLÁMALÍK Ladislav

Přerov

748330 1 - 20:17:13 1156.228 m/min 16 0216 2036
16

GROH Aleš

Šternberk

723430 1 - 19:55:47 1156.039 m/min 18.0234.528e
17

KRUTIL Michal

Dřevohostice

755990 1 - 20:29:55 1145.584 m/min 16- 0205 - 8732 He
18

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

762000 1 - 20:38:31 1139.837 m/min cz 16 0266 7335
19

KONEČNÝ Mir.Yvetta

Kurovice

759830 1 - 20:36:52 1139.403 m/min 17-0269-286 H
20

MOŤKA Josef

Litovel

701690 1 - 19:51:36 1128.845 m/min 17 0231 2168h
21

UTĚŠENÝ Antonín

Uničov

701470 1 - 19:56:24 1119.844 m/min 16-0233-2862-H
22

GROH Aleš

Šternberk

723430 1 - 20:16:56 1118.245 m/min 15.0234.3343
23

MIKULÁŠ Josef

Červená Voda

663380 1 - 19:23:21 1118.025 m/min 15-0229-337
24

KESSLER Frantisek

Šumvald

708600 1 - 20:04:19 1117.108 m/min 16-0236-2129 H
25

DAVID Petr

Old Šternberk

719760 1 - 20:15:16 1115.446 m/min 18-0334-4115 E
26

PONÍŽIL Jan

Přerov

745610 1 - 20:39:18 1114.015 m/min 16 0216 1063
27

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

753770 1 - 20:47:28 1112.63 m/min 17-0270-1486 H
28

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

760140 1 - 20:58:25 1104.186 m/min 15-0266-1062 H
29

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

757510 1 - 20:57:15 1102.234 m/min 15-0270-1416 H
30

OSIČKA František

Přerov

744210 1 - 20:45:53 1101.092 m/min 15 0216 161
31

BUREŠ Antonín

Přerov

749820 1 - 20:51:30 1100.249 m/min 15 0215 2404 H
32

MOŤKA Josef

Litovel

701690 1 - 20:08:25 1099.11 m/min 17 0302 124h
33

DAVID Petr

Old Šternberk

719760 1 - 20:25:19 1098.339 m/min 17-0334-3454 E
34

STRAKA Stanislav

Šumvald

704000 1 - 20:12:14 1096.175 m/min 18-0236-1617 He
35

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

732550 1 - 20:39:10 1094.72 m/min 14 0214 409
36

JAŠEK Václav

Uničov

712190 1 - 20:21:30 1093.154 m/min 13-0233-2463
37

ADAMÍK Zdeněk

Zlín

770100 1 - 21:20:41 1092.34 m/min 18-0265-261 h
38

ADAMÍK Zdeněk

Zlín

770100 1 - 21:53:57 1092.34 m/min 15-0316-464 HE
39

DUDA Ing. Přemysl

Litovel

706730 1 - 20:19:52 1087.5 m/min 17-0231-3072 H
40

ZAPLETAL Milan

Blatec

735400 1 - 20:46:33 1086.985 m/min 18 0202 226
41

HRADIL František

Dřevohostice

750310 1 - 21:00:27 1086.697 m/min 18-0210- 5037
42

NAVRÁTIL Karel

Lipník

740210 1 - 20:51:29 1086.175 m/min 17-0210-205 He
43

DAVID Petr

Old Šternberk

719760 1 - 20:34:28 1083.215 m/min 15-0334-84 H
44

OSIČKA František

Přerov

744210 1 - 20:57:14 1082.907 m/min 15-0216-190 H
45

KRUTIL Karel

Dřevohostice

755820 1 - 21:11:42 1077.127 m/min 16 0205 8632
46

RYŠAVÝ Jan

Uničov

712310 1 - 20:32:30 1075.185 m/min 13-0233-2873
47

DAVID Petr

Old Šternberk

719760 1 - 20:43:24 1068.845 m/min 16-0334-2999 H
48

HAVLÍČEK Miloslav

Uničov

702860 1 - 20:28:11 1067.879 m/min 15-0233-3164-he
49

PONÍŽIL Jan

Přerov

745610 1 - 21:11:39 1062.652 m/min 15 0216 555
50

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

724400 1 - 20:54:19 1058.574 m/min 18-0234-1001 H
51

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

742770 1 - 21:13:53 1055.246 m/min 16-0264-116
52

NAVRÁTIL Karel

Lipník

740210 1 - 21:28:37 1049.943 m/min 15-0210-53
53

DAVID Petr

Old Šternberk

719760 1 - 21:04:16 1036.72 m/min 16-0334-2976 H
54

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

762000 2 - 05:42:57 960.969 m/min cz 15 0266 691
55

NĚMEČEK Zdeněk

Tlumačov

758190 2 - 05:46:16 952.181 m/min 15-0270-1750-He
56

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

762000 2 - 05:51:14 951.034 m/min cz 15 0270 1119
57

KŘÍŽ František

Prostějov

726010 2 - 05:18:23 944.854 m/min 14 0214 504 e
58

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

760260 2 - 06:04:32 933.369 m/min 15 0145 51 h
59

ŠEVČÍK Miroslav

Hoštice

739100 2 - 05:52:52 920.576 m/min 16-0140-213 H
60

KUBITA Antonín

Prasklice

743960 2 - 05:59:01 919.586 m/min 17-0273-255h
61

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

766880 2 - 06:24:32 918.933 m/min 15 0267 1016
62

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

742770 2 - 06:00:52 916.02 m/min 17-0264-2127 H
63

ČERNÝ Josef

Holešov

761930 2 - 06:23:38 913.987 m/min 16-0266-6570 E
64

KRUTIL Michal

Dřevohostice

755990 2 - 06:29:30 900.524 m/min 17 -0205- 524 He
65

KŘÍŽ František

Prostějov

726010 2 - 05:59:20 897.047 m/min 14 0265 237 e
66

HRADIL František

Dřevohostice

750310 2 - 06:28:01 895.34 m/min 18-0210-5054
67

AMBROŽ Marcel

Hoštice

735360 2 - 06:21:03 884.857 m/min 14-0208-131H
68

SÝKORA Jaromír

Hoštice

728840 2 - 06:21:03 877.011 m/min 14-0208-131H
69

KRUTIL Michal

Dřevohostice

755990 2 - 06:56:34 872.397 m/min 18 - 0205- 3120
70

KRUTIL Michal

Dřevohostice

755990 2 - 06:58:30 870.455 m/min 17- 0205- 533 He
71

HRADIL František

Dřevohostice

750310 2 - 06:52:26 869.992 m/min 17-0210-323
72

ČERNÝ Josef

Holešov

761930 2 - 07:07:44 868.065 m/min 16-0266-6542 E
73

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

766880 2 - 07:24:27 857.376 m/min 14 0267 574
74

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

762000 2 - 07:24:18 852.063 m/min 16 0266 7340
75

KOCJAN Antonín

Lipník

745760 2 - 07:05:44 851.583 m/min 14.0210.897 he
76

DOKOUPIL Zdeněk

Hor.Lapač

765640 2 - 07:45:05 836.689 m/min 14 0267 659 he
77

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

757520 2 - 07:39:45 832.668 m/min 14.0266.555 He
78

NĚMEČEK Zdeněk

Tlumačov

758190 2 - 07:42:02 831.318 m/min 17 0270 1274 he
79

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

742770 2 - 07:37:27 818.524 m/min 15-0217-5717 H
80

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

762000 2 - 08:04:13 815.657 m/min cz 15 0266 756
81

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

757520 2 - 08:16:48 800.084 m/min 16.0266.6651 H
82

KUBITA Antonín

Prasklice

743960 2 - 08:01:09 798.969 m/min 17-0273-304h
83

STRATIL Petr

Holešov

761490 2 - 08:46:43 779.643 m/min 140266290
84

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

757520 2 - 08:47:00 775.353 m/min 16.0266.6672 H
85

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

762000 2 - 09:31:42 745.816 m/min cz 16 0266 7339
86

ADAMÍK Zdeněk

Zlín

770100 1 - 00:00:00 -0.029 m/min

 

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

JASTŘEMBSKÝ Josef

Jablunkov

821480 1 - 23:42:44 1165.22 m/min CZ - 18 - 0239 - 359 - E
2

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

820740 1 - 22:15:46 1164.17 m/min 16 0239 517 He
3

KANTOR Bronislav

Návsi

815860 1 - 21:11:42 1162.691 m/min 17-0240-756 he
4

FOJTÍK Vít + syn

Závišice

781520 1 - 20:42:41 1161.795 m/min 15-0201-541-he
5

KANTOR Bronislav

Návsi

815860 1 - 21:17:06 1157.248 m/min 16-0240-619 he
6

BOBŘÍK Konrád

Darkovičky

765320 1 - 20:31:26 1157.063 m/min 17-0285-7548 he
7

GELNAR Jaromír

Třebovice

769560 1 - 20:41:49 1145.491 m/min 18-0159-299 He
8

VOLEK Martin

Štramberk

778910 1 - 20:54:41 1137.621 m/min 17-0306-583He
9

ŽEDEK Žedek Team

Baška

790450 1 - 21:07:55 1132.585 m/min 16-0149-837 he
10

VOLEK Martin

Štramberk

778910 1 - 20:59:06 1130.329 m/min 16-0306-653
11

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

790490 1 - 21:09:35 1129.944 m/min 15 0197 199 H
12

KUROVSKI Josef

Vražné

767070 1 - 20:50:42 1126.884 m/min 17-0196-372He
13

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

790490 1 - 21:19:07 1121.262 m/min 13 0197 721 E
14

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

743580 1 - 20:37:54 1113.31 m/min cz-17-0225-36E
15

Rodina Mazurova

Jablunkov

817500 2 - 03:37:01 1112.245 m/min 15-0240-1195 He
16

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

765340 1 - 20:58:14 1112.036 m/min 16-0221-183 HE
17

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

778320 1 - 21:23:10 1104 m/min 17 0306 661 H
18

PEROUTKA Jan

Podlesí

777800 1 - 21:41:43 1103.262 m/min 13 0316 31
19

OLYMPIA Mácha

Krmelín

777560 1 - 21:26:13 1102.922 m/min 17-0153-410he
20

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

776740 1 - 21:17:42 1101.759 m/min 14-0187-332h
21

ŠKOVRÁNEK Konrád

Darkovičky

767470 1 - 21:06:37 1101.711 m/min 16-0152-124 HE
22

PIEKLO Ladislav

Dolní Lutyně

774450 1 - 21:16:12 1098.511 m/min 14-0183-675he
23

SÍBAL Alois

Halenkov

801780 2 - 04:29:40 1090.857 m/min 17-0191-204-H
24

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

766000 1 - 21:36:59 1086.525 m/min 16-0324-1405
25

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

743580 1 - 20:56:42 1082.831 m/min PL-15-0142-726E
26

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

795040 2 - 04:24:18 1081.687 m/min 13 - 0191 - 270 E
27

DUDA Emil

Těrlicko

792310 2 - 04:41:39 1077.973 m/min 17.0152.1017 H
28

HAŠŠO Slavomir

Baška

790250 2 - 04:42:06 1075.17 m/min 16 0149 506 H
29

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

752580 1 - 21:11:32 1072.764 m/min 14-0226-515 HE
30

SLIWKA P. + GREGOR V.

Orlová

787330 2 - 04:40:31 1071.197 m/min 15-0189-34-e
31

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

820740 2 - 05:18:39 1067.768 m/min 15 0239 93 He
32

VOLEK Martin

Štramberk

778910 2 - 04:15:23 1059.741 m/min 17-0306-667 HE
33

Rodina Mazurova

Jablunkov

817500 2 - 05:25:29 1054.181 m/min 17-0240-243 He
34

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

785130 2 - 04:57:20 1050.575 m/min 14 0197 449 H
35

MÁCHA Aleš

Krmelín

778350 2 - 05:00:15 1037.454 m/min 15-01610S-344He
36

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

765340 2 - 04:49:24 1035.082 m/min 15-0285-1949 HE
37

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

766000 2 - 04:52:44 1031.326 m/min 15.0324.74
38

HERMAN Karel

Jablunkov

824170 2 - 05:53:00 1026.364 m/min CZ-15-0239-144H
39

DUDA Rostislav

Těrlicko

792310 2 - 05:22:54 1025.113 m/min 18.0152.2212 He
40

GLADIŠ Bernard

Baška

783390 2 - 05:17:20 1020.925 m/min 17-0149-79 H
41

HERMAN Karel

Jablunkov

824170 2 - 05:58:08 1019.844 m/min CZ-15-0239-176E
42

SLIWKA P. + GREGOR V.

Orlová

787330 2 - 05:22:24 1019.329 m/min 14-0186-229-e
43

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

766000 2 - 05:02:22 1018.121 m/min 18.0324.517
44

MOLEK Karel

Halenkov

795100 2 - 05:31:41 1017.164 m/min 17-0191-362
45

VEČEŘA Jaromír

Třebovice

776880 2 - 05:13:51 1017.058 m/min 16-0159-89 He
46

SKRBEK Marek

Studénka

766330 2 - 05:06:15 1013.329 m/min 18-0198-3137 He
47

ŠIMČÍK Milan

Hlučín 2

765800 2 - 05:07:35 1010.846 m/min 17.0324.1758
48

BORTEL Jaromír

Mniší

778040 2 - 05:19:51 1010.638 m/min 14-0194-342He
49

CHOVANEČEK Jan

Štramberk

777650 2 - 05:30:46 996.008 m/min 14 0306 357 H
50

VLK Miroslav

Podlesí

768560 2 - 05:32:52 981.725 m/min 18-0405-834 He
51

DYNKA Miroslav

Lidečko

799520 2 - 06:09:08 976.056 m/min 18-0193-280 e
52

VRANÍK Arnošt

Ludgeřovice

769970 2 - 05:41:43 972.532 m/min 16.0289.603
53

SLIWKA P. + GREGOR V.

Orlová

787330 2 - 06:00:14 971.732 m/min 14-0189-310-h
54

BIEL Rostislav

Vsetín

780910 2 - 06:00:51 963.076 m/min 13-0200-303
55

KUROVSKI Josef

Vražné

767070 2 - 05:47:24 961.964 m/min 17-0196-332
56

MÁCHA Aleš

Krmelín

778350 2 - 06:01:03 959.682 m/min 16-0153-13 H
57

ČERNOHOUS Vladimír

Třebovice

769730 2 - 05:53:21 958.15 m/min 14 0159 528 h
58

BAČA Robert

Vsetín

784880 2 - 06:11:19 955.636 m/min 14 0316 189
59

BAČA Robert

Vsetín

784880 2 - 06:13:15 953.392 m/min 15 0316 430
60

KOPŘIVOVI

Mistek

786860 2 - 06:16:40 951.847 m/min 18 0155 63 he
61

Rodina Mazurova

Jablunkov

817500 2 - 06:53:10 947.094 m/min 18-0239-800 He
62

PEROUTKA Jan

Podlesí

777800 2 - 06:11:19 947.016 m/min 14 0316 189
63

HLOŽEK Miroslav

Mistek

794710 2 - 06:29:27 946.703 m/min 18 0156 147 h
64

VOLEK Martin

Štramberk

778910 2 - 06:12:53 946.562 m/min 17-0306-581 HE
65

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

765340 2 - 05:58:35 946.52 m/min 13-0285-736 HE
66

DUDA Emil

Těrlicko

792310 2 - 06:27:05 946.513 m/min 19.0152.4027 H
67

PEROUTKA Jan

Podlesí

777800 2 - 06:13:15 944.792 m/min 15 0316 430
68

HARABIŠ Milan

Mniší

782790 2 - 06:18:39 944.657 m/min 17-0194-306 He
69

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

765340 2 - 06:06:25 937.438 m/min 15-0285-214 HE
70

BORTEL Jaromír

Mniší

778040 2 - 06:21:29 935.725 m/min 16-0194-532 He
71

SALGA Jaromír

Krásné Pole

761600 2 - 06:04:13 935.378 m/min 15-0228-3520
72

KANTOR Bronislav

Návsi

815860 2 - 07:06:45 930.55 m/min 16-0240-617 He
73

DUDA Emil

Těrlicko

792310 2 - 06:41:49 930.141 m/min 15.0182.955 He
74

BORTEL Jaromír

Mniší

778040 2 - 06:26:43 929.873 m/min 14-0194-783 He
75

HAŠŠO Slavomir

Baška

790250 2 - 06:40:07 929.578 m/min 15 0149 127 H
76

HAŠŠO Slavomir

Baška

790250 2 - 06:40:27 929.214 m/min 17 0149 681 H
77

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

784700 2 - 06:35:12 928.419 m/min 17-0216-1692 he
78

FUCIMAN Jan

Baška

794660 2 - 06:49:00 925.099 m/min 18-0149-748
79

HAŠŠO Slavomir

Baška

790250 2 - 06:44:38 924.666 m/min 16 0149 539 He
80

CMIEL Antonín

Jablunkov

824600 2 - 07:23:22 923.025 m/min 17-0239-221-H.
81

HAŠŠO Slavomir

Baška

790250 2 - 06:46:50 922.291 m/min 17 0149 617 H
82

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

766000 2 - 06:23:12 919.347 m/min 17.0324.1954
83

SLIWKA P. + GREGOR V.

Orlová

787330 2 - 06:47:50 917.812 m/min 15-0189-11-h
84

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

795040 2 - 06:56:27 917.583 m/min 16 - 0191 - 895 E
85

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

790490 2 - 06:52:00 917.042 m/min 17 0197 57 E
86

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

790490 2 - 06:52:00 917.042 m/min 17 0197 57 E
87

HOLAŇ Jiří

Ludgeřovice

768940 2 - 06:29:27 916.005 m/min 18 0156 147 h
88

MITRENGA Josef

Bolatice

755880 2 - 06:15:30 915.663 m/min 14-0218-565 He
89

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

764560 2 - 06:25:41 914.892 m/min 15-0228-3448 E
90

FUCIMAN Jan

Baška

794660 2 - 06:59:00 914.453 m/min 18-0149-711
91

MÁCHA Aleš

Krmelín

778350 2 - 06:42:55 912.574 m/min 14-0153-9 He
92

KLEIN David

Těrlicko

800230 2 - 07:08:03 911.372 m/min 14-0152-887 he
93

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

784700 2 - 06:51:19 911.047 m/min 17-0150-1243
94

KURTIN Miroslav

Lidečko

797400 2 - 07:05:26 910.863 m/min 16-0193-718 he
95

HOLEŠA Štefan

Těrlicko

790090 2 - 07:01:11 906.916 m/min 17.152.379 H
96

ŠIMČÍK Milan

Hlučín 2

765800 2 - 06:34:54 906.379 m/min 18.0324.135
97

DUDA Emil

Těrlicko

792310 2 - 07:06:05 904.377 m/min 18.0152.3168 H
98

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

820740 2 - 07:38:41 903.219 m/min 15 0239 309 H
99

HLOŽEK Miroslav

Mistek

794710 2 - 07:12:29 900.538 m/min 18-0155-397-H
100

HAPL Lubomír

Štramberk

779520 2 - 07:04:55 890.965 m/min 16-0190-4186 HE
101

NOGA Ludvík

Jablunkov

822060 2 - 07:55:36 888.137 m/min 17 0239 410 He
102

GEBAUER Josef

Otice

741040 2 - 06:25:37 886.818 m/min 12-0400-669h
103

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

789660 2 - 07:20:52 886.395 m/min 14 0197 524 H
104

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

790490 2 - 07:29:00 879.299 m/min 16 0197 582 E
105

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

757090 2 - 06:51:11 879.128 m/min 17-0221-486 H
106

SKRBEK Marek

Studénka

766330 2 - 07:02:20 878.483 m/min 18-0198-3146
107

HLOŽEK Miroslav

Mistek

794710 2 - 07:38:01 875.215 m/min 17-0155-111 HE
108

RUBEY Antonín

Otice

745050 2 - 06:41:37 874.865 m/min 14-0224-641h
109

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

765340 2 - 07:08:06 871.586 m/min 15-0285-205 H
110

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

743580 2 - 06:44:24 870.295 m/min PL-14-0142-2836 E
111

HLOŽEK Miroslav

Mistek

794710 2 - 07:46:26 867.177 m/min 17-0155-150 H
112

PETER Milan

Baška

800240 2 - 07:53:38 866.404 m/min 0149.-17-910 H
113

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

785130 2 - 07:37:37 865.046 m/min 17 0197 705 E
114

SÍBAL Alois

Halenkov

801780 2 - 07:58:22 863.646 m/min 16-0240-732H
115

HERMAN Karel

Jablunkov

824170 2 - 08:28:05 860.228 m/min CZ-08-0239-699E
116

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

783480 2 - 07:41:21 859.692 m/min 18-0194-307He
117

HAPL Lubomír

Štramberk

779520 2 - 07:38:03 858.455 m/min 11-0306-6059 H
118

PEROUTKA Jan

Podlesí

777800 2 - 07:38:29 856.152 m/min 15 0316 394
119

SKRBEK Marek

Studénka

766330 2 - 07:25:14 856.011 m/min 18-0198-3042 He
120

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

785130 2 - 07:49:45 853.634 m/min 16 0334 9008 H
121

KURTIN Miroslav

Lidečko

797400 2 - 08:04:58 852.865 m/min 15-0193-525 he
122

ANTOŠ Jakub

Kravaře

769400 2 - 07:32:32 852.489 m/min 18-0221-25 H
123

MITRENGA Josef

Bolatice

755880 2 - 07:18:47 850.466 m/min 15-0218-3237 He
124

RODINA MAZUROVA

Návsi

817440 2 - 08:33:01 848.833 m/min 17-0240-295 H
125

BORTEL Jaromír

Mniší

778040 2 - 07:47:49 847.707 m/min 17-0194-726
126

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

784700 2 - 08:02:31 841.486 m/min 16-0150-306
127

DUDA Rostislav

Těrlicko

792310 2 - 08:11:42 841.361 m/min 19.0152.5019 H
128

NOVOSAD František

Pozděchov

790320 2 - 08:10:23 840.423 m/min 14 0197 962 E
129

BIEL Rostislav

Vsetín

780910 2 - 08:02:15 837.662 m/min 18-0200-243
130

DUDA Emil

Těrlicko

792310 2 - 08:20:29 833.586 m/min 18.0152.3218 H
131

VOLEK Martin

Štramberk

778910 2 - 08:09:33 829.025 m/min 17-0306-594 He
132

JONÁŠ TEAM

Petřvald

778190 2 - 08:09:00 828.743 m/min 16-0185-334 He
133

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

765340 2 - 07:53:46 828.499 m/min 15-0285-118 H
134

KANTOR Radim

Těrlicko

794570 2 - 08:31:46 826.157 m/min 15-0152-173
135

BIEL Rostislav

Vsetín

780910 2 - 08:23:28 819.022 m/min 14-0200-621
136

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

765340 2 - 08:05:19 818.268 m/min 16-0221-28 HE
137

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

765340 2 - 08:05:21 818.239 m/min 14-0221-796 HE
138

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

784700 2 - 08:29:59 817.41 m/min 15-0150-9044
139

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

784700 2 - 08:34:05 813.934 m/min 17-0150-1247
140

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

783480 2 - 08:35:06 811.812 m/min 17-0194-288he
141

MOLEK Karel

Halenkov

795100 2 - 09:01:21 802.038 m/min 16-0191-827he
142

CHOVANEČEK Jan

Štramberk

777650 2 - 08:40:32 801.26 m/min 16 0306 56 He
143

VOLEK Martin

Štramberk

778910 2 - 08:56:26 789.623 m/min 17-0306-591
144

PEROUTKA Jan

Podlesí

777800 2 - 08:55:03 789.605 m/min 17 0316 318
145

KAISER František

Dětmarovice

787550 2 - 09:12:24 785.664 m/min 15-0184-12 He
146

DUDA Rostislav

Těrlicko

792310 2 - 09:20:02 784.439 m/min 15.0400.2009 H
147

KAISER František

Dětmarovice

787550 2 - 09:21:04 778.93 m/min 17-0184-171 -H
148

MITRENGA Josef

Bolatice

755880 2 - 08:43:01 776.842 m/min 17-0218-344h
149

HLOŽEK Miroslav

Mistek

794710 2 - 09:34:04 776.033 m/min 18-0155-338 H
150

MINARČÍK Tomáš

Val.Meziříčí

793270 2 - 09:44:49 766.58 m/min 17-0199-225 HE
151

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

743580 2 - 08:53:11 756.298 m/min PL-17-0251-1141 E
152

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

743580 2 - 09:08:54 744.399 m/min PL-17-0251-1144 E
153

DUDA Rudolf

Bolatice

756280 2 - 09:39:41 734.478 m/min 15-0218-3352 H
154

HRBÁČ D+F

Krásné Pole

764310 2 - 09:55:47 730.849 m/min 15-0228-3134
155

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

765340 2 - 09:57:27 730.67 m/min 16-0221-135 H
156

SUKUP Karel+Jos.

Pozděchov

792150 2 - 10:38:00 728.079 m/min 17 0248 1671
157

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

790490 2 - 10:52:27 717.03 m/min 15 0197 143 H
158

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

785130 2 - 11:10:24 700.759 m/min 17 0197 740 E
159

BOJDA Augustin

Lidečko

797290 2 - 12:09:18 676.071 m/min 17-0193-23 h

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2020 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv