On-line výsledky
Závod Gotha (pásmo MSS SEVER) - odstartováno
Start 5.7.2020 - 06:30:00

Pro zadání Vašeho doletu
kontaktujte vašeho pověřeného koordinátora!

Souřadnice startu: 50°53'50'' - 10°43'25''

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

PRCHALA Richard +

Ludgeřovice

543660 1 - 11:50:32 1696.111 m/min 17.0289.7485
2

BÁRTA Jaroslav

Třebovice

542560 1 - 11:50:45 1691.535 m/min 16-0159-268 H
3

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

541090 1 - 11:50:45 1686.952 m/min 18-0221-1192
4

KŘEMPEK Leo

Štěpánkovice

525520 1 - 11:42:56 1679.335 m/min 17-0226-303 H
5

NEDOJEDLÝ Antonín

Orlová

557520 1 - 12:04:51 1664.984 m/min 14-0188-130 E
6

KUDELA Jaromír

Mistek

559220 1 - 12:06:07 1663.768 m/min 18 0155 1005 he
7

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

541090 1 - 11:56:18 1658.259 m/min 18-0221-1131 E
8

WITOS TEAM

Třinec

573790 1 - 12:17:17 1652.224 m/min 17-0241-302 H
9

DUDA Rudolf

Bolatice

531940 1 - 11:54:15 1640.524 m/min 18-0218-396 H
10

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

541090 1 - 12:01:05 1634.302 m/min 15-0285-231
11

BABCZYNSKI Vítězslav

Dětmarovice

564760 1 - 12:19:00 1618.223 m/min 18-0187-266h
12

KLEMENS Karel

Kravaře

532000 1 - 11:59:33 1614.323 m/min 16-0224-1312 H
13

PAJKERT Zdeněk

Otice

526460 1 - 11:58:25 1603.025 m/min 16-0224-314
14

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

519510 1 - 11:55:30 1596.037 m/min 17 - 0225 - 200 H
15

PLAČKO Vladimír

Třebovice

552050 1 - 12:16:11 1594.675 m/min 17 0157 128H
16

PLAČKO Vladimír

Třebovice

552050 1 - 12:16:11 1594.675 m/min 17 0157 128H
17

DUDA Rostislav

Těrlicko

565380 1 - 12:25:05 1592.246 m/min 19.0152.4341 He
18

BOBŘÍK Konrád

Darkovičky

541210 1 - 12:10:13 1590.78 m/min 13-0285-670
19

DUDA Rudolf

Bolatice

531940 1 - 12:05:15 1586.696 m/min 18-0218-359 H
20

NEDOJEDLÝ Antonín

Orlová

557520 1 - 12:21:49 1584.689 m/min 18-0188-85 H
21

GELNAR Jaromír

Třebovice

542940 1 - 12:12:49 1583.762 m/min 17-0159-50 H
22

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

519510 1 - 11:58:07 1583.309 m/min 13 - 0223 - 81 H
23

KUROVSKI Josef

Vražné

532450 1 - 12:06:30 1582.318 m/min 17-0196-319
24

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

540990 1 - 12:12:21 1580.225 m/min 18.0324.548 he
25

ČERNÍKOVÁ Alena

Darkovičky

541240 1 - 12:13:00 1577.959 m/min 18-0285-8321
26

OSTAREK Lukáš

Krnov

498570 1 - 11:46:00 1577.753 m/min 16-0222-527 H
27

KANTOR Radim

Těrlicko

567640 1 - 12:30:00 1576.778 m/min 16-0152-1067
28

LAZOVÝ Vladimír

Slezská Ostrava

549460 1 - 12:19:00 1574.384 m/min 18-0187-266h
29

HRBÁČ D+F

Krásné Pole

537640 1 - 12:11:37 1573.811 m/min 16-0228-300 E
30

OSTAREK Lukáš

Krnov

498570 1 - 11:47:05 1572.363 m/min 17-0222-717 H
31

HRBÁČ D+F

Krásné Pole

537640 1 - 12:12:35 1569.37 m/min 17-0228-453
32

HOLCAK Lubomir

Vražné

527830 1 - 12:06:57 1566.494 m/min 17-0196-440 he
33

KAISER František

Dětmarovice

564120 1 - 12:30:44 1563.814 m/min 14-0152-90 -HE
34

KOZELSKÝ + MUSIAL

Krásné Pole

534930 1 - 12:12:23 1562.372 m/min 14-0228-267 H
35

LAMPA Jindřich+K

Ludgeřovice

544800 1 - 12:19:19 1559.616 m/min 17.0289.7680
36

KUNZOVI

Nová Bělá

545930 1 - 12:20:19 1558.39 m/min 18-0156-253 H
37

Ing. RANOCHA Václav

Krmelín

549710 1 - 12:23:12 1556.37 m/min 18-0153-921 H
38

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

519510 1 - 12:04:00 1555.419 m/min 18 - 0225 - 284 He
39

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

540990 1 - 12:17:59 1554.643 m/min 17.0324.1951
40

KANTOR Bronislav

Návsi

586990 1 - 12:49:02 1548.65 m/min 17-0240-758 He
41

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

556040 1 - 12:29:15 1547.78 m/min 16-0150-319
42

SAMIEC TEAM

Mosty

590940 1 - 12:51:57 1547.166 m/min 16-0310-142 H
43

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

540990 1 - 12:20:36 1543.041 m/min 18.0324.402
44

DVOŘÁK Jiří

Frýdek II.

553300 1 - 12:29:40 1538.369 m/min 17-0150-810
45

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

545440 1 - 12:24:43 1537.678 m/min 18 0306 1146
46

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

556040 1 - 12:31:40 1537.438 m/min 17-0150-1234 he
47

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

540990 1 - 12:22:02 1536.758 m/min 17.0324.1989
48

KUNZOVI

Nová Bělá

545930 1 - 12:25:33 1535.452 m/min 16-0156-396 H
49

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 12:25:01 1535.365 m/min 18-0194-632 He
50

KUNZOVI

Nová Bělá

545930 1 - 12:25:41 1534.877 m/min 18-0156-240 H
51

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 12:25:08 1534.86 m/min 18-0194-615 He
52

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

528820 1 - 12:14:46 1533.849 m/min 17-0226-140 HE
53

CZAKON Vratislav

Frýdek II.

553020 1 - 12:30:36 1533.611 m/min 16-0157-366
54

DRAŽINA Mir. Ing.

Mistek

553330 1 - 12:31:19 1531.427 m/min 16 0157 534 h
55

KUNZOVI

Nová Bělá

545930 1 - 12:26:54 1529.644 m/min 15-0156-782 H
56

CZERMÍN Pavel

Otice

512560 1 - 12:05:08 1529.421 m/min 15-0224-3467
57

KAŠNÝ František

Štěpánkovice

525370 1 - 12:13:48 1528.127 m/min 15-0183-153 H
58

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 12:27:10 1526.122 m/min 18-0194-631
59

KUDELA Jaromír

Mistek

559220 1 - 12:36:41 1525.076 m/min 16 0155 2 h
60

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

556040 1 - 12:34:59 1523.467 m/min 13-0150-6415 he
61

ČERNOHOUS Vladimír

Třebovice

543660 1 - 12:26:59 1522.928 m/min 17 0157 128H
62

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 12:33:37 1516.57 m/min 18-0194-331he
63

HAPL Lubomír

Štramberk

547480 1 - 12:31:13 1515.655 m/min 17-0190-4313 HE
64

SKRBEK Marek

Studénka

536810 1 - 12:24:39 1513.633 m/min 18-0198-3036 He
65

SKRBEK Marek

Studénka

536810 1 - 12:24:39 1513.633 m/min 17-0198-2372
66

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

545440 1 - 12:30:48 1511.752 m/min 14 0306 24 H
67

RUBEY Antonín

Otice

514140 1 - 12:10:10 1511.436 m/min 17-0224-206
68

GELNAR Jaromír

Třebovice

542940 1 - 12:29:15 1511.315 m/min 16-0159-401 H
69

MÁCHA Aleš

Krmelín

548710 1 - 12:33:19 1510.28 m/min 15-0153-892 H
70

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

519510 1 - 12:14:43 1507.064 m/min 12 - 0223 - 277 H
71

SANTARIUS Jiří

Těrlicko

564340 1 - 12:44:53 1505.375 m/min 17-0152-166 H
72

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

519510 1 - 12:15:15 1504.736 m/min 13 - 0223 - 27 H
73

OSTÁREK Karel

Hlučín 2

541540 1 - 12:30:04 1503.999 m/min 17.0324.1729 he
74

KUZNÍK Václav

Otice

520000 1 - 12:16:10 1502.167 m/min 15-0224-3167
75

MINARČÍK Tomáš

Val.Meziříčí

557440 1 - 12:41:10 1501.859 m/min 18-0199-516 H
76

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

536450 1 - 12:27:20 1501.259 m/min 14-0200-469
77

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

540990 1 - 12:30:39 1500.042 m/min 12.0324.1396
78

ALBRECHT Jiří, Mgr.

Krásné Pole

537460 1 - 12:28:40 1498.494 m/min 18-0228-154 E
79

DRAŽINA Mir. Ing.

Mistek

553330 1 - 12:39:36 1497.105 m/min 16 0157 499 he
80

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 12:31:45 1496.199 m/min 13 0316 192
81

MÁCHA Aleš

Krmelín

548710 1 - 12:36:50 1495.802 m/min 17-0117-543 H
82

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

536450 1 - 12:28:59 1494.359 m/min 18-0200-569
83

DYNKA Miroslav

Lidečko

557650 1 - 12:43:24 1493.439 m/min 19-0193-729 h
84

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 12:39:23 1492.894 m/min 16-0194-161h
85

SALGA Jaromír

Krásné Pole

535040 1 - 12:28:57 1490.57 m/min 17-0228-760
86

HARABIŠ Milan

Mniší

550700 1 - 12:39:47 1489.25 m/min 17-0194-339
87

Rodina Mazurova

Jablunkov

588980 1 - 13:05:33 1489.015 m/min 18-0239-763 H
88

KANTOR Bronislav

Návsi

586990 1 - 13:04:31 1487.871 m/min 16-0240-638 H
89

KUNZOVI

Nová Bělá

545930 1 - 12:36:57 1487.75 m/min 14-0156-702 H
90

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

556250 1 - 12:44:00 1487.299 m/min 16 - 0197 - 987 H
91

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

543510 1 - 12:35:35 1486.693 m/min 18 0197 886 H
92

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

543510 1 - 12:35:43 1486.15 m/min 19 0197 913 E
93

OSTÁREK Karel

Hlučín 2

541540 1 - 12:34:28 1485.842 m/min 18.0324.161
94

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 12:41:21 1484.987 m/min 15-0194-282he
95

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

540990 1 - 12:34:38 1483.655 m/min 18.0334.533
96

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

548940 1 - 12:40:04 1483.354 m/min 15 0197 160 E
97

ŽÍDEK Zdeněk

Lidečko

557290 1 - 12:46:00 1482.154 m/min 17-0193-1182 h
98

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

536450 1 - 12:32:11 1481.156 m/min 17-0200-245
99

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

536450 1 - 12:32:15 1480.883 m/min 14-0200-458
100

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

556250 1 - 12:45:51 1479.979 m/min 10 - 0191 - 824 E
101

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

590450 1 - 13:09:10 1479.207 m/min CZ-17-0310-109 HE
102

CZAKON Vratislav

Frýdek II.

553020 1 - 12:43:57 1478.861 m/min 15-0157-5582 he
103

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 12:42:59 1478.484 m/min 17-0194-263
104

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

528820 1 - 12:28:45 1474.063 m/min 18-0226-30H
105

OSTÁREK Karel

Hlučín 2

541540 1 - 12:37:24 1473.979 m/min 18.0324.160 he
106

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

528820 1 - 12:28:51 1473.652 m/min 13-0226-346H
107

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

548940 1 - 12:42:34 1473.401 m/min 17 0197 497 H
108

KLEIN David

Těrlicko

574170 1 - 12:59:43 1473.301 m/min 18-0186-347 h
109

TREFIL Jaromír

Val.Meziříčí

535370 1 - 12:33:37 1472.347 m/min 17-0199-1164
110

KUNZOVI

Nová Bělá

545930 1 - 12:40:50 1472.171 m/min 17-0156-312 H
111

KOPŘIVOVI

Mistek

556620 1 - 12:48:17 1471.437 m/min 17 0155 430 h
112

SAMIEC Team

Jablunkov

590940 1 - 13:11:40 1471.22 m/min 17-0310-482 H
113

KOLEBAČ Oldřich

Orlová

558200 1 - 12:49:42 1470.108 m/min 14-0188-211H
114

ŘEPKA Josef

Vsetín

552210 1 - 12:45:39 1470.012 m/min 15-0200-517
115

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

543510 1 - 12:40:06 1468.549 m/min 18 0197 853 H
116

SÍBAL Alois

Halenkov

564950 1 - 12:54:59 1467.466 m/min 19 - 0191 - 69 E
117

KANTOR Bronislav

Návsi

586990 1 - 13:10:10 1466.864 m/min 16-0240-641 He
118

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

548940 1 - 12:44:35 1465.468 m/min 17 0197 630 E
119

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 12:42:03 1465.072 m/min 17-0194-754 He
120

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 12:39:38 1464.289 m/min 18 0316 516
121

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

543510 1 - 12:42:29 1459.153 m/min 18 0197 802 E
122

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 12:41:06 1458.502 m/min 14 0316 120
123

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 12:48:31 1456.871 m/min 18-0194-599he
124

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 12:48:38 1456.422 m/min 19-0194-400he
125

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

528820 1 - 12:33:07 1456.336 m/min 14-0226-530H
126

PALACKÝ Miroslav

Val.Meziříčí

540880 1 - 12:41:30 1455.935 m/min 17-0199-701 He
127

SAMIEC TEAM

Mosty

590940 1 - 13:16:53 1452.357 m/min 16-0310-124 H
128

PETER Milan

Baška

570330 1 - 13:02:53 1451.652 m/min 0149-17.947.Ne
129

KANTOR Bronislav

Návsi

586990 1 - 13:14:30 1451.15 m/min 16-0240-620 H
130

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 12:43:36 1448.742 m/min 18 0316 560
131

TREFIL Jaromír

Val.Meziříčí

535370 1 - 12:39:39 1448.316 m/min 10-0199-1132
132

WITOS Team

Nebory

573790 1 - 13:06:22 1447.624 m/min 18-0241-160 He
133

JURČÁK Jiří

Pozděchov

543370 1 - 12:45:41 1446.351 m/min 18 0197 564 H
134

SUKUP Karel+Jos.

Pozděchov

549410 1 - 12:50:00 1445.816 m/min 13 0248 1279 H
135

HERMAN Karel

Jablunkov

595140 1 - 13:21:47 1445.275 m/min CZ-18-0239-416-E
136

CMIEL Antonín

Jablunkov

595550 1 - 13:23:10 1441.428 m/min 18-0239-116 H
137

KROUPA Jan

Lidečko

559270 1 - 12:59:29 1435.928 m/min 18 0193 1177he
138

KOPŘIVOVI

Mistek

556620 1 - 12:57:40 1435.821 m/min 16 0155 1053 he
139

KANTOR Bronislav

Návsi

586990 1 - 13:18:50 1435.768 m/min 17-0240-840 He
140

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 12:54:28 1434.325 m/min 19-0194-467he
141

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

528820 1 - 12:39:21 1431.758 m/min 14-0226-502H
142

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

556250 1 - 12:58:39 1431.236 m/min 17 - 0191 - 41 E
143

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 12:48:23 1430.428 m/min 18 0316 531
144

ZAHRAJ Miroslav

Těrlicko

568760 1 - 13:07:58 1429.165 m/min 15-0152-495 e
145

ZAHRAJ Miroslav

Těrlicko

568760 1 - 13:08:05 1428.746 m/min 19-0152-4553 h
146

SAMIEC TEAM

Mosty

590940 1 - 13:24:04 1427.161 m/min 18-0310-510 He
147

SAMIEC Team

Jablunkov

590940 1 - 13:24:36 1425.326 m/min 18-0310-415 He
148

SAMIEC Team

Jablunkov

590940 1 - 13:25:00 1423.952 m/min 18-0310-481 He
149

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 12:57:44 1422.24 m/min 16-0194-474he
150

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 12:50:43 1421.661 m/min 16 0316 879
151

DUDA Rostislav

Těrlicko

565380 1 - 13:08:17 1419.542 m/min 18.0152.2204 H
152

SAMIEC Team

Jablunkov

590940 1 - 13:26:20 1419.392 m/min 15-0310-324 He
153

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

556250 1 - 13:01:56 1419.246 m/min 15 - 0191 - 478 H
154

SAMIEC Team

Jablunkov

590940 1 - 13:26:23 1419.221 m/min 17-0310-14 He
155

GEBAUER Josef

Otice

515940 1 - 12:33:48 1418.197 m/min 17-0224-1281
156

CMIEL Antonín

Jablunkov

595550 1 - 13:30:06 1417.639 m/min 18-0239-151-H
157

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 12:52:20 1415.65 m/min 17 0316 391
158

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 13:00:07 1413.552 m/min 19-0194-463h
159

DUDA Rostislav

Těrlicko

565380 1 - 13:12:00 1406.418 m/min 19.0152.5114 H
160

HARABIŠ Milan

Mniší

550700 1 - 13:01:34 1406.402 m/min 18-0194-459 He
161

HARABIŠ Milan

Mniší

550700 1 - 13:02:10 1404.25 m/min 15-0194-116 He
162

KANTOR Bronislav

Návsi

586990 1 - 13:29:04 1400.708 m/min 18-0240-182 He
163

SAMIEC Team

Jablunkov

590940 1 - 13:31:57 1400.498 m/min 18-0310-472 He
164

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

556250 1 - 13:07:12 1400.428 m/min 14 - 0191 - 527 E
165

RODINA SIKOROVA

Návsi

590090 1 - 13:31:24 1400.308 m/min 13-0240-1018-H
166

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 12:56:45 1399.483 m/min 18 0316 575
167

Rodina Mazurova

Jablunkov

588980 1 - 13:31:07 1398.615 m/min 18-0239-799 H
168

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 13:04:45 1396.96 m/min 18-0194-303h
169

CMIEL Antonín

Jablunkov

595550 1 - 13:37:17 1393.806 m/min 18-0239-106-H
170

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 13:05:39 1393.782 m/min 19-0194-339he
171

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

556250 1 - 13:09:09 1393.586 m/min 15 - 0191 - 430 H
172

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

528820 1 - 12:49:35 1393.159 m/min 16-0226-429H
173

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

556040 1 - 13:09:09 1393.06 m/min 18-0150-837 he
174

GEBAUER Josef

Otice

515940 1 - 12:40:52 1391.174 m/min 16-0248-6778
175

WEISMAN Antonin

Frýdek II.

560370 1 - 13:12:53 1390.899 m/min 14-0150-7063
176

KANTOR Bronislav

Návsi

586990 1 - 13:32:33 1389.161 m/min 16-0240-657 He
177

Rodina Mazurova

Jablunkov

588980 1 - 13:34:08 1388.667 m/min 13-0240-215 He
178

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 12:59:46 1388.651 m/min 18 0316 503
179

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

528820 1 - 12:50:54 1388.343 m/min 15-0226-3571H
180

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 12:59:57 1387.998 m/min 18 0316527
181

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 13:00:02 1387.702 m/min 18 0316 565
182

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 13:00:24 1386.399 m/min 14 0316 185
183

HOLCAK Lubomir

Vražné

527830 1 - 12:51:09 1384.835 m/min 17-0196-687 he
184

GEBAUER Josef

Otice

515940 1 - 12:42:46 1384.083 m/min 16-0224-1397
185

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 13:01:17 1383.269 m/min 18 0316 592
186

CMIEL Antonín

Jablunkov

595550 1 - 13:40:45 1382.589 m/min 19-0239-15.H
187

HOLCAK Lubomir

Vražné

527830 1 - 12:52:48 1378.866 m/min 17-0196-494 he
188

Rodina Mazurova

Jablunkov

588980 1 - 13:37:42 1377.087 m/min 17-0240-294 He
189

BABCZYNSKI Vítězslav

Dětmarovice

564760 1 - 13:20:08 1377.016 m/min 19.0152.5024 He
190

Rodina Mazurova

Jablunkov

588980 1 - 13:38:24 1374.837 m/min 16-0240-164 He
191

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

556250 1 - 13:15:04 1373.231 m/min 18 - 0200 - 197 H
192

DUDA Rostislav

Těrlicko

565380 1 - 13:21:43 1373.226 m/min 19.0152.5051 H
193

KANTOR Bronislav

Návsi

586990 1 - 13:37:46 1372.22 m/min 18-0240-174 H
194

HERMAN Karel

Jablunkov

595140 1 - 13:44:06 1370.974 m/min CZ-18-0239-194H
195

CMIEL Antonín

Jablunkov

595550 1 - 13:44:27 1370.814 m/min 18-0239-103-H
196

SÍBAL Alois

Halenkov

564950 1 - 13:22:13 1370.517 m/min 19-0191-81-H
197

CMIEL Antonín

Jablunkov

595550 1 - 13:44:33 1370.498 m/min 18-0239-110-H
198

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

556040 1 - 13:16:06 1369.219 m/min 17-0150-1154
199

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 13:12:58 1368.475 m/min 17-0194-244h
200

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 13:12:59 1368.419 m/min 16-0194-999h
201

RODINA SIKOROVA

Návsi

590090 1 - 13:42:10 1365.422 m/min 14-0310-282-He
202

HERMAN Karel

Jablunkov

595140 1 - 13:46:21 1363.905 m/min CZ-18-0239-408E
203

SÍBAL Alois

Halenkov

564950 1 - 13:24:33 1362.803 m/min 17-0191-233-E
204

DUDA Rostislav

Těrlicko

565380 1 - 13:26:14 1358.325 m/min 18.0152.3172 He
205

Rodina Mazurova

Jablunkov

588980 1 - 13:43:51 1357.566 m/min 15-0240-1037 He
206

SAMIEC Team

Jablunkov

590940 1 - 13:45:40 1356.404 m/min 18-0310-450 H
207

Rodina Mazurova

Jablunkov

588980 1 - 13:44:22 1355.951 m/min 18-0239-783 He
208

SÍBAL Alois

Halenkov

564950 1 - 13:27:26 1353.39 m/min 18-053-11220-H
209

JASTŘEMBSKÝ Josef

Jablunkov

590810 1 - 13:46:34 1353.31 m/min cz - 19 - 0239 - 427 - E
210

KANTOR Bronislav

Návsi

586990 1 - 13:49:45 1334.827 m/min 18-0240-103 He
211

CMIEL Antonín

Jablunkov

595550 1 - 13:56:35 1333.57 m/min SK-01507-219-H
212

KANTOR Bronislav

Návsi

586990 1 - 13:55:20 1318.091 m/min 18-0239-1048 He
213

SÍBAL Alois

Halenkov

564950 1 - 13:43:20 1303.731 m/min 19-0191-99-HE
214

KANTOR Bronislav

Návsi

586990 1 - 14:00:19 1303.505 m/min 17-0240-744 H
215

HERMAN Karel

Jablunkov

595140 1 - 14:08:03 1299.29 m/min CZ-18-0239-415E
216

KANTOR Bronislav

Návsi

586990 1 - 14:02:50 1296.261 m/min 17-0240-813 H
217

KANTOR Bronislav

Návsi

586990 1 - 14:07:59 1281.684 m/min 17-0240-736 H
218

KANTOR Bronislav

Návsi

586990 1 - 14:13:36 1266.156 m/min 18-0240-150 H
219

HOMOLKOVÁ Eva

Frýdek II.

556860 1 - 14:26:25 1168.851 m/min 18-0150-1151
220

GEBAUER Josef

Otice

515940 1 - 04:16:10 5.355 m/min 15-0224-3167
221

KUDELA Jaromír

Mistek

559220 1 - 00:00:00 -0.021 m/min

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2020 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv