On-line výsledky
Závod Wertheim (pásmo MSS STŘED) - odstartováno
Start 5.7.2020 - 06:00:00

ADMINISTRACE ZÁVODU ZDE...

Souřadnice startu: 49°45'22'' - 9°29'35''

Pásmo STŘED

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

AMBROŽ Marcel

Hoštice

548750 1 - 10:20:32 2106.256 m/min 19.0400.1. Není doma
2

FIŠER Otto

Červená Voda

524280 1 - 10:36:00 1899.565 m/min 16-0235-1621
3

NOVÁK Libor

Nezamyslice

547310 1 - 10:48:58 1894.025 m/min 17-0212-1028
4

MIKULÁŠ Josef

Červená Voda

520520 1 - 10:35:00 1892.8 m/min 15-0229-368
5

ŠKOVRAN Stan. Ing.

Blatec

559210 1 - 10:55:39 1891.459 m/min 16-03204-1255
6

MOŤKA Josef

Litovel

538620 1 - 10:45:09 1888.901 m/min 18 0231 3351h
7

FIALA Alois

Šumvald

550540 1 - 10:51:35 1888.105 m/min 18-0400-118 h
8

KONEČNÝ Vlastimil

Vilémov

539830 1 - 10:46:34 1883.785 m/min 18-0237-843
9

ŠKOVRAN Stan. Ing.

Blatec

559210 1 - 10:56:54 1883.496 m/min 17-0202-288E
10

HAVLÍČEK Miloslav

Uničov

544140 1 - 10:50:35 1872.578 m/min PL-15-18617-0274
11

MOŤKA Josef

Litovel

538620 1 - 10:47:48 1871.508 m/min 15 0231 384he
12

ZLÁMALÍK Ladislav

Přerov

578890 1 - 11:10:04 1866.986 m/min 17 0216 2149
13

LOVEČEK Alois ml.

Prostějov

549070 1 - 10:55:11 1860.098 m/min 16 0213 342
14

HORÁK Zdeněk Ing

Prostějov

552450 1 - 10:57:06 1859.475 m/min 13-0214-307 H
15

PONÍŽIL Jan

Přerov

572020 1 - 11:07:40 1859.22 m/min 17 0216 1551
16

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

562380 1 - 11:02:35 1858.595 m/min 19-0234-3474 H
17

SUCHÁNEK Břetislav

Olomouc

557210 1 - 11:00:48 1852.427 m/min Cz17-0213-226
18

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

563080 1 - 11:04:26 1849.6 m/min 18-0264-3015 H
19

SÝKORA Jaromír

Hoštice

545760 1 - 10:55:09 1849.094 m/min 16-0208-366E
20

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

562380 1 - 11:06:04 1837.443 m/min 19-0234-3315 He
21

MOŤKA Josef

Litovel

538620 1 - 10:53:30 1835.162 m/min 18 0231 3386he
22

MIKULÁŠ Josef

Červená Voda

520520 1 - 10:44:00 1832.817 m/min 15-0229-370
23

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

558830 1 - 11:05:05 1831.729 m/min 18 0214 888 e
24

VYBÍRAL Pavel

Kurovice

581330 1 - 11:17:50 1829.04 m/min 14 0269 734 He
25

VYBÍRAL Pavel

Kurovice

581330 1 - 11:17:52 1828.849 m/min 17 0269 1475 He
26

BOROVIČKA Ladislav

Olomouc

562220 1 - 11:07:43 1827.07 m/min 17.0213.672
27

KÝR Pavel

Prostějov

550210 1 - 11:01:19 1826.019 m/min 17-0214-86 H
28

BOROVIČKA Ladislav

Olomouc

562220 1 - 11:07:58 1825.587 m/min 18.0213.382
29

KOUTNÝ Petr

Přerov

571250 1 - 11:13:05 1824.594 m/min 16-0216-2314
30

BENEŠ Josef

Lipník

581380 1 - 11:18:42 1824.223 m/min 17-0210-1132
31

HEROLD Roman

Šternberk

577890 1 - 11:16:54 1823.572 m/min 17 0234 1648 He
32

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

574220 1 - 11:15:06 1822.342 m/min 18-0270-529 H
33

BOROVIČKA Ladislav

Olomouc

562220 1 - 11:08:37 1821.742 m/min 18.0213.232
34

ČERNÝ Josef

Holešov

585830 1 - 11:21:38 1821.422 m/min 18-0266-916
35

GROH Aleš

Šternberk

563550 1 - 11:09:28 1821.036 m/min 17.0203.338
36

GROH Aleš

Šternberk

563550 1 - 11:09:33 1820.546 m/min 18.0234.567
37

DAVID Petr

Old Šternberk

561050 1 - 11:08:28 1818.835 m/min 18-0334-4192 E
38

CETKOVSKÝ Josef

Prostějov

554710 1 - 11:05:43 1814.458 m/min 16-0214-428
39

KOUTNÝ Petr

Přerov

571250 1 - 11:15:02 1813.3 m/min 16-0216-2387
40

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

583920 1 - 11:22:38 1809.856 m/min 17-0266-779 H
41

KRUTIL Michal

Dřevohostice

584660 1 - 11:24:09 1803.671 m/min 18-0205- 3177
42

SÝKORA Jaromír

Hoštice

545760 1 - 11:02:41 1803.073 m/min 15-0208-14H
43

OSIČKA František

Přerov

573660 1 - 11:19:02 1798.119 m/min 17 0216 2277 e
44

DAVID Petr

Old Šternberk

561050 1 - 11:12:26 1795.743 m/min 17-0334-3479 H
45

KRUTIL Michal

Dřevohostice

584660 1 - 11:25:55 1793.894 m/min 18-0205- 2830
46

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

574220 1 - 11:20:10 1793.503 m/min 17-0270-1188 H
47

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

583920 1 - 11:27:16 1784.233 m/min 18-0266-353 H
48

HADAČ Tomáš

Červená Voda

520730 1 - 10:52:00 1783.322 m/min 13-0229-8575
49

CETKOVSKÝ Josef

Prostějov

554710 1 - 11:11:08 1782.869 m/min 15-0214-114
50

HRADIL František

Dřevohostice

580760 1 - 11:26:50 1776.93 m/min 17-0210-366
51

ČERNÝ Josef

Holešov

585830 1 - 11:29:47 1776.409 m/min 17-0266-20
52

SÝKORA Jaromír

Hoštice

545760 1 - 11:07:48 1773.099 m/min 17-0208-675H
53

KOCJAN Antonín

Lipník

584810 1 - 11:30:19 1770.453 m/min 15.0210.929he
54

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

574220 1 - 11:24:42 1768.463 m/min 19-0270-498 H
55

KRUTIL Michal

Dřevohostice

584660 1 - 11:31:21 1764.479 m/min 17-0205- 581 He
56

HRADIL František

Dřevohostice

580760 1 - 11:29:11 1764.245 m/min 11-0210-5016e
57

DUDA Ing. Přemysl

Litovel

544780 1 - 11:09:51 1758.206 m/min 18-0231-3190 H
58

KRUTIL Michal

Dřevohostice

584660 1 - 11:33:04 1755.384 m/min 18 -0205- 3152
59

KÝR Pavel

Prostějov

550210 1 - 11:13:31 1754.963 m/min 19-0214-180 H
60

ZELINA Jiří

Kurovice

584000 1 - 11:33:03 1753.49 m/min 16 0269 663e
61

ADAMÍK Zdeněk

Zlín

593490 1 - 11:38:47 1751.828 m/min 15 0269 211h
62

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

558830 1 - 11:19:24 1749.624 m/min 18 0214 873
63

NĚMEČEK Zdeněk

Tlumačov

575580 1 - 11:29:02 1749.306 m/min 17-0270-1239 H
64

KŘÍŽ František

Prostějov

552370 1 - 11:16:21 1746.072 m/min 18 0214 925
65

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

585910 1 - 11:37:34 1735.687 m/min cz 16 0266 7329
66

KUBITA Antonín

Prasklice

561010 1 - 11:24:15 1730.177 m/min 15-0273-192e
67

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

581540 1 - 11:36:31 1728.116 m/min 16.0266.6641 He
68

ZELINA Jiří

Kurovice

584000 1 - 11:38:47 1723.816 m/min 18 0269 211h
69

NAVRÁTIL Luděk

Přerov

578000 1 - 11:36:05 1719.812 m/min 13 0215 3457
70

NAVRÁTIL Luděk

Přerov

578000 1 - 11:36:21 1718.448 m/min 15 0215 2095
71

KRUTIL Karel

Dřevohostice

584510 1 - 11:40:11 1718.221 m/min 18-0205-2868
72

MRÁZEK Antonín

Kurovice

583770 1 - 11:40:20 1715.289 m/min 18 0269 1008h
73

HRADIL František

Dřevohostice

580760 1 - 11:38:46 1714.336 m/min 19-0210-756 e
74

MAREK + Spálovská

Bezměrov

567520 1 - 11:31:14 1713.354 m/min 18 0264 3268 He
75

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

558830 1 - 11:27:22 1707.046 m/min 13 0214 350
76

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

583930 1 - 11:43:36 1699.447 m/min 17 0267 113
77

SEDLÁK František

Hoštice

538500 1 - 11:16:57 1699.006 m/min 17 0144 3008
78

KOCJAN Antonin

Lipník

584810 1 - 11:45:23 1693.22 m/min 15.0210.931
79

KUBITA Antonín

Prasklice

561010 1 - 11:31:20 1693.189 m/min 18-0273-136h
80

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

585910 1 - 11:46:48 1689.475 m/min cz 18 0266 1399
81

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

581540 1 - 11:44:18 1689.05 m/min 17.0266.1139 He
82

KRUTIL Karel

Dřevohostice

584510 1 - 11:46:38 1686.249 m/min 18-0205-2872
83

AMBROŽ Marcel

Hoštice

548750 1 - 11:26:50 1678.99 m/min 17-0210-366
84

VARGA M + P

Old Šternberk

565820 1 - 11:37:20 1677.332 m/min 16-0334-2709 he
85

DĚRNAR Vitalij

Uničov

542110 1 - 11:23:56 1673.523 m/min He
86

KÝR Pavel

Prostějov

550210 1 - 11:30:41 1663.858 m/min 18-0212-1266 H
87

KROUPA Jan

Přerov

572900 1 - 11:46:09 1655.063 m/min 18 0215 1197 H
88

STRATIL Petr

Holešov

585840 1 - 11:56:21 1644.002 m/min 1602666467e
89

KŘÍŽ František

Prostějov

552370 1 - 11:36:16 1642.655 m/min 12 0214 356
90

BUMBALÍK Pavel

Červená Voda

512200 1 - 11:15:00 1626.032 m/min 16-0229-886
91

BUMBALÍK Pavel

Červená Voda

512200 1 - 11:15:10 1625.172 m/min 17-0229-233
92

CETKOVSKÝ Josef

Prostějov

554710 1 - 11:41:23 1624.889 m/min 14-0214-86
93

VIKTORIN Lukáš

Hoštice

539320 1 - 11:39:05 1590.523 m/min CZ_17_0212_1270H
94

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

585910 1 - 12:10:26 1581.688 m/min cz 17 0266 983
95

ABRAHAM Zdeněk

Mor. Trebova

516820 1 - 00:00:00 -0.019 m/min
96

AMBROŽ Marcel

Hoštice

548750 1 - 00:00:00 -0.021 m/min
97

KOCJAN Antonin

Lipník

584810 1 - 11:00:00 -0.022 m/min

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2020 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv