On-line výsledky
Závod Eschweiler (pásmo MSS ZÁPAD) - odstartováno
Start 18.7.2020 - 06:00:00

ADMINISTRACE ZÁVODU ZDE...

Souřadnice startu: 50°51'4'' - 6°14'27''

Pásmo ZÁPAD

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

NOVOTNÝ Miloš

Náměšt n.Osl.

737560 1 - 16:59:48 1117.854 m/min 16-0296-852 H
2

DVOŘÁK Karel

Náměšt n.Osl.

717470 1 - 16:51:34 1101.146 m/min 16-0296-946 H
3

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Dol. Heřmanice

719290 1 - 16:55:11 1097.845 m/min 15-0179-6085
4

ŠVEC Václav Ing

Velké Meziříčí

717680 1 - 17:00:49 1086.05 m/min 18-0302-2217 He
5

GERSPITZER Team

Hrušovany

761630 1 - 17:42:20 1084.428 m/min CZ-17-0278-896 he
6

ŘEZNÍČEK Jiří

Ždár nad Sáz.

701660 1 - 16:47:52 1083.031 m/min 14-0235-753 E
7

ŘEZNÍČEK Jiří

Ždár nad Sáz.

701660 1 - 16:48:59 1081.168 m/min 16-0303-454 H
8

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

771370 1 - 17:57:30 1075.08 m/min 17-0180-6782 H
9

HUTÁREK Jiří ml.

Náměšt n.Osl.

729170 1 - 17:32:00 1053.714 m/min 16-0296-227 H
10

GERSPITZER Jaroslav

Hrušovany

761630 1 - 18:10:55 1042.02 m/min CZ-15-0278-87 he
11

KŘIVÁNEK Petr+Filip

Rousínov

780310 1 - 18:37:22 1030.294 m/min 14-0144-813 E
12

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Dol. Heřmanice

719290 1 - 17:38:14 1030.157 m/min 15-0318-728 He
13

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Dol. Heřmanice

719290 1 - 17:41:54 1024.776 m/min 15-0318-740 He
14

ČEJKA Václav

Ždár nad Sáz.

698700 1 - 17:26:38 1017.574 m/min 15-0303-68 H
15

MRŇA Bohuslav

Velké Meziříčí

731910 1 - 18:05:49 1008.395 m/min 15-0302-242 H
16

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

704780 1 - 17:49:55 992.764 m/min 16-0248-357 H
17

ŠVEC Václav Ing

Velké Meziříčí

717680 1 - 18:35:28 949.982 m/min 17-0302-118 H
18

NOVÁČEK Josef

Náměšt n.Osl.

736550 1 - 19:00:45 943.388 m/min 15-0296-238 H
19

KOLÁČEK Josef

St.Brno

756480 1 - 19:26:14 938.289 m/min 15-0145-178 H
20

VAŠÍČEK Karel Ing

Židenice

786070 1 - 20:17:08 917.092 m/min 15-0148-1173E
21

KŘIVÁNEK Petr+Filip

Rousínov

780310 1 - 20:37:27 889.293 m/min 17-0144-3281 H
22

HUTÁREK Jiří ml.

Náměšt n.Osl.

729170 1 - 19:45:02 883.807 m/min 14-0296-817 H
23

ŠENKÝŘ Pavel

Bystřice n.P.

728650 1 - 19:54:11 873.489 m/min 17-0292-249 H
24

ŠTARHA Lubomír

Nedvědice

734100 1 - 20:03:15 870.56 m/min 18-0291-235 H
25

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

704780 1 - 19:43:16 856.077 m/min 17-0303-326 He
26

ČEJKA Václav

Ždár nad Sáz.

698700 1 - 19:37:25 854.766 m/min 17-0303-233 H
27

SKALNÍK Vlad.+syn

Ždár nad Sáz.

718240 1 - 20:18:37 836.508 m/min 16-0303-370 H
28

FILIP František

Bystřice n.P.

734310 2 - 06:17:00 802.525 m/min 17-0292-400 he
29

NOVOTNÝ Jar. Ing

Židenice

764800 2 - 06:44:58 738.961 m/min 17-0148-1412 he
30

KADLEČÍK Jiří

Hrušovany

766730 2 - 06:49:37 737.512 m/min 16-0278-417H
31

BELEŠ Team

Prosiměřice

743450 2 - 06:44:52 718.402 m/min CZ-16-0282-382H
32

DVOŘAK Josef

Moravany

762420 2 - 07:18:13 713.732 m/min 14-0141-316 H
33

HANUŠ Ladislav

St.Brno

761840 2 - 07:20:33 711.634 m/min 16-0145-205 H
34

BALÁŠ Jan

Bystřice n.P.

735330 2 - 06:50:38 706.618 m/min 17.0303.353 he
35

HANUŠ Ladislav

St.Brno

761840 2 - 07:55:45 688.98 m/min 17-0145-1178 H
36

FRANK Jakub

Vojkovice

767250 2 - 08:10:07 684.973 m/min 16-0180-3408
37

FRANK Jakub

Vojkovice

767250 2 - 08:11:52 683.905 m/min 17-0180-6914
38

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

704780 2 - 06:50:38 677.261 m/min 17.0303.353 he

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright C 2014-2020 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návątěv