On-line výsledky
Závod Hamm (pásmo MSS SEVER) - odstartováno - polojasno, 15°C, bezvětří.
Start 18.7.2020 - 06:00:00

ADMINISTRACE ZÁVODU ZDE...

Nasazeno 1104 ks, 160 chov.


Souřadnice startu: 51°42'1'' - 7°40'22''

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

ŽEDEK Žedek Team

Baška

786510 1 - 17:55:32 1099.194 m/min 15-0149-295 H
2

BEZECNÝ Vlastislav

Nová Bělá

788350 1 - 18:08:42 1081.858 m/min 17 0156 6074 H
3

SÍBAL Alois

Halenkov

792980 1 - 18:24:24 1065.261 m/min 18-0191-458⁵
4

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

818060 1 - 18:56:07 1054.043 m/min 15 0239 309 H
5

PEROUTKA Jan

Podlesí

769120 1 - 18:12:32 1049.945 m/min 15 0316 430
6

KOZELSKÝ + MUSIAL

Krásné Pole

759970 1 - 18:05:53 1046.959 m/min 18-0228-229 E
7

DUDA Rostislav

Těrlicko

790770 1 - 18:36:57 1044.679 m/min 18.0152.2743 H
8

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

781900 1 - 18:36:56 1032.984 m/min 16-0150-306
9

PALACKÝ Miroslav

Val.Meziříčí

768570 1 - 18:25:46 1030.577 m/min 18-0199-806 H
10

SLIWKA P. + GREGOR V.

Orlová

786510 1 - 18:43:52 1029.643 m/min 17-0186-232-h
11

ŽEDEK Žedek Team

Baška

786510 1 - 18:45:04 1028.028 m/min 15-0149-282 H
12

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

816770 1 - 19:16:17 1025.728 m/min CZ-17-0310-107 H
13

CHOBOT Lukáš

Darkovičky

765360 1 - 18:32:30 1017.09 m/min 17-0285-7949 He
14

PEROUTKA Jan

Podlesí

769120 1 - 18:37:57 1014.737 m/min 17 0316 318
15

VYSEKAL David+Voj.

Krnov

723700 1 - 17:55:41 1011.201 m/min 13-0222-1211 HE
16

HOLEŠA Štefan

Těrlicko

788570 1 - 19:01:40 1008.832 m/min 17.0152.381 He
17

FUCIMAN Jan

Baška

789850 1 - 19:03:11 1008.512 m/min 19-0149-108
18

HAŠŠO Slavomir

Baška

786550 1 - 19:03:57 1003.317 m/min 18 0149 1285 H
19

MÁCHA Aleš

Krmelín

774810 1 - 18:53:18 1001.953 m/min 16-0153-13 H
20

SAMIEC TEAM

Mosty

817350 1 - 19:39:20 997.579 m/min 17-0310-482 H
21

HAŠŠO Slavomir

Baška

786550 1 - 19:08:32 997.485 m/min 18 0149 1215 H
22

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

771000 1 - 18:52:57 997.477 m/min 16-0195-1069 He
23

HANZELKA Josef

Štramberk

773190 1 - 18:56:27 995.801 m/min H/03061131
24

PEROUTKA Jan

Podlesí

769120 1 - 18:52:31 995.603 m/min 15 9316 394
25

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

772450 1 - 18:56:11 995.19 m/min 15 0701 1475 E
26

HARABIŠ Milan

Mniší

777490 1 - 19:07:55 986.767 m/min 15-0194-120He
27

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

778230 1 - 19:09:45 985.413 m/min 17-0194-276
28

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

781900 1 - 19:13:50 984.967 m/min 17-0150-1247
29

SÍBAL Alois

Halenkov

792980 1 - 19:26:01 983.826 m/min 17-0191-204-H
30

KANTOR Bronislav

Návsi

813070 1 - 19:46:35 983.652 m/min 15-0240-585 He
31

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

771000 1 - 19:06:12 980.666 m/min 16-0195-284 He
32

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

778230 1 - 19:17:27 975.898 m/min 16-0194-999h
33

KROUPA Jan

Lidečko

788220 1 - 19:28:18 975.158 m/min 17 0193 311 he
34

HAŠŠO Slavomir

Baška

786550 1 - 19:26:55 974.76 m/min 17 0149 681 H
35

VLK Miroslav

Podlesí

758570 1 - 19:01:13 971.011 m/min 18-0150-81/ he
36

VLK Miroslav

Podlesí

758570 1 - 19:01:13 971.011 m/min 18-0150-818
37

KROUPA Jan

Lidečko

788220 1 - 19:35:37 966.41 m/min 15 01303 1561 h
38

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

756610 1 - 19:07:42 960.531 m/min 17-0221-486-H
39

ŽEDEK Žedek Team

Baška

786510 1 - 19:40:50 958.185 m/min 15-0149-848
40

JURČÁK Jiří

Pozděchov

772310 1 - 19:26:02 958.161 m/min 17 0197 316 H
41

BALON Hubert

Nebory

798210 1 - 19:53:17 957.909 m/min 16-030-6294 He
42

KANTOR Bronislav

Návsi

813070 1 - 20:09:08 957.529 m/min 17-0240-747 He
43

Ing. RANOCHA Václav

Krmelín

775810 1 - 19:31:02 956.57 m/min 15-0153-221H
44

MAŠEK Rudolf

Horní Suchá

785380 1 - 19:42:26 954.947 m/min 14-0189-138 h
45

ČERVEŇÁK Mikulas

Nový Jičín

765350 1 - 19:22:51 953.291 m/min 18-0195-215 H
46

PEROUTKA Jan

Podlesí

769120 1 - 19:28:41 951.077 m/min 18 0316 559
47

ŽEDEK Žedek Team

Baška

786510 1 - 19:48:41 949.108 m/min 15 0149 300 H
48

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

777880 1 - 19:40:55 947.575 m/min 15 0197 199 H
49

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

772450 1 - 19:37:21 945.066 m/min 17 0197 705 E
50

HANZELKA Josef

Štramberk

773190 1 - 19:41:25 941.288 m/min H/17-0306-25
51

BORTEL Jaromír

Mniší

772070 1 - 19:40:34 940.899 m/min 14-0194-342 He
52

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

784680 1 - 19:54:49 939.943 m/min 17 - 0191 - 35 E
53

SKRBEK Marek

Studénka

762810 1 - 19:32:02 939.383 m/min 19-0198-4230
54

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

772410 1 - 19:45:27 935.744 m/min 18 0306 1131 he
55

VEČEŘA Jaromír

Třebovice

775510 1 - 19:51:40 932.477 m/min 16 0159 80 H
56

KANTOR Bronislav

Návsi

813070 1 - 20:33:42 930.605 m/min 16-0240-617 He
57

CHOBOT Lukáš

Darkovičky

765360 1 - 19:46:55 925.559 m/min 0285 17 7921 H
58

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

743560 1 - 19:24:40 924.06 m/min PL-17-0251-1144 E
59

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

765490 1 - 19:49:09 923.223 m/min 15-0285-214 HE
60

BORTEL Jaromír

Mniší

772070 1 - 20:01:49 917.147 m/min 16-0194-562 He
61

SKRBEK Marek

Studénka

762810 1 - 19:52:34 916.215 m/min 18-0198-3146
62

KUNZOVI

Nová Bělá

771610 1 - 20:03:10 915.133 m/min 14-0156-736 H
63

HOLCAK Lubomir

Vražné

754870 1 - 19:48:18 911.349 m/min 17-0196-458 he
64

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

772450 1 - 20:10:58 907.732 m/min 16 0197 673 H
65

OSTAREK Lukáš

Krnov

722860 1 - 19:19:59 903.594 m/min 16-059-1672 H
66

HAŠŠO Slavomir

Baška

786550 1 - 20:31:37 902.404 m/min 17 0149 646 H
67

KŘEMPEK Leo

Štěpánkovice

749480 1 - 19:50:41 902.245 m/min 16-0226-843 He
68

HONEŠ Jiří

Štramberk

760070 1 - 20:03:50 900.735 m/min 17-0194-419 He
69

KOZELSKÝ + MUSIAL

Krásné Pole

759970 1 - 20:07:58 896.226 m/min 17-0228-79 E
70

HARABIŠ Milan

Mniší

777490 1 - 20:29:15 894.438 m/min 17-0194-330 He
71

SALGA Jaromír

Krásné Pole

760130 1 - 20:10:29 893.762 m/min 17-0228-65-H
72

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

787350 1 - 20:42:31 892.164 m/min 17 0149 1263 h
73

SKRBEK Marek

Studénka

762810 1 - 20:15:09 892.019 m/min 19-,0198-4129
74

CHOVANEČEK Jan

Štramberk

771750 1 - 20:25:46 891.406 m/min 14 0306 357 H
75

MÁCHA Aleš

Krmelín

774810 1 - 20:33:21 887.17 m/min 14-0153-9 He
76

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

777880 1 - 20:44:39 879.308 m/min 13 0197 721 E
77

SKRBEK Marek

Studénka

762810 1 - 20:28:07 878.695 m/min 19-0198-4251
78

GELNAR Jaromír

Třebovice

768100 1 - 20:37:22 875.461 m/min 17-0159-180 He
79

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

743560 1 - 20:15:59 868.662 m/min cz-17-0225-36E
80

HOLCAK Lubomir

Vražné

754870 1 - 20:32:18 865.379 m/min 17-0196-494 he
81

HLOŽEK Miroslav

Mistek

790000 2 - 09:00:00 863.388 m/min
82

KUNZOVI

Nová Bělá

771610 1 - 21:09:00 848.856 m/min 15-0156-760 H
83

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

818060 2 - 05:43:45 840.113 m/min 16 0239 517 He
84

ŠIMČÍK Milan

Hlučín 2

765320 1 - 21:13:14 838.033 m/min 17.0324.1758
85

PEROUTKA Jan

Podlesí

769120 2 - 04:42:05 827.011 m/min 13 0316 31
86

KLEMENS Karel

Kravaře

756610 1 - 21:35:39 813.559 m/min 17-0221-370 HE
87

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

778230 2 - 05:39:08 803.016 m/min 17-0194-288he
88

ANTOŠ Jakub

Kravaře

770010 2 - 05:57:03 780.112 m/min 18-0221-16 H
89

KANTOR Bronislav

Návsi

813070 2 - 06:54:57 778.095 m/min 16-0240-601 He
90

ŠIMČÍK Milan

Hlučín 2

765320 2 - 05:54:30 777.369 m/min 16.0324.1074
91

HANZELKA Josef

Štramberk

773190 2 - 06:06:46 775.698 m/min H/16-0306-120
92

Rodina Mazurova

Jablunkov

814960 2 - 07:41:30 746.642 m/min 16-0240-124 H
93

GEBAUER Josef

Otice

740430 2 - 06:05:31 743.765 m/min 17-0224-1304he
94

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

743560 2 - 06:11:21 742.558 m/min PL-15-0142-726E
95

KANTOR Bronislav

Návsi

813070 2 - 07:46:33 741.48 m/min 16-0240-619 he
96

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

743560 2 - 06:13:42 740.819 m/min PL-17-0251-1183E
97

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

744150 2 - 06:18:39 737.768 m/min 17 - 0225 - 188 He
98

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

752970 2 - 06:33:57 735.358 m/min 14-0226-515 HE
99

GOŘOLKA Jan

Jablunkov

816290 2 - 08:07:58 730.156 m/min 19.0239.787He
100

GEBAUER Josef

Otice

740430 2 - 06:25:34 729.081 m/min 15-0224-3748h
101

PRZECZEK Bruno

Těrlicko

788810 2 - 07:35:30 726.679 m/min 19-0152-2598 H
102

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

743560 2 - 06:33:19 726.618 m/min PL-14-0142-2836 E
103

SÍBAL Alois

Halenkov

792980 2 - 07:43:54 724.911 m/min 18-053-11220-H
104

GELNAR Jaromír

Třebovice

768100 2 - 07:10:48 724.076 m/min 16-0159-436 He
105

HANZELKA Josef

Štramberk

773190 2 - 07:19:45 722.776 m/min H/14-0306230
106

SALGA Jaromír

Krásné Pole

760130 2 - 07:02:41 722.088 m/min 15-0228-3520-H
107

RODINA SIKOROVA

Návsi

816400 2 - 08:31:43 715.064 m/min 14 0310 282 he
108

RODINA SIKOROVA

Návsi

816400 2 - 08:31:43 715.064 m/min 14 0310 282 he
109

VEČEREK Richard

Služovice

749280 2 - 06:58:15 714.791 m/min 15-0225 3280 h
110

KLEMENS Karel

Kravaře

756610 2 - 07:10:31 713.435 m/min 16-0221-1095 H
111

SÍBAL Alois

Halenkov

792980 2 - 08:05:55 710.609 m/min 16-0240-732H
112

Rodina Mazurova

Jablunkov

814960 2 - 08:37:39 710.112 m/min 15-0240-1195 He
113

FUCIMAN Jan

Baška

789850 2 - 08:04:49 708.502 m/min 19-0149-125 E
114

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

772450 2 - 07:40:19 708.464 m/min 15 0197 514 E
115

PETER Milan

Baška

796620 2 - 08:18:30 705.911 m/min 0149-17-910 H
116

KAISER František

Dětmarovice

788410 2 - 08:08:21 704.976 m/min 17-0184-170 H
117

CHOBOT Lukáš

Darkovičky

765360 2 - 07:46:04 698.279 m/min 0285 15 1182 He
118

BORTEL Jaromír

Mniší

772070 2 - 07:56:55 697.496 m/min 17-0194-716
119

KLUZ Pavel

Jablunkov

816870 2 - 09:03:01 696.384 m/min 16-0239-176H
120

KURTIN Miroslav

Lidečko

784920 2 - 08:19:24 694.988 m/min 16-0193-718 he
121

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

744150 2 - 07:21:22 694.58 m/min 13 - 0223 - 65 He
122

KANTOR Bronislav

Návsi

813070 2 - 09:02:11 693.637 m/min 17-0240-736 H
123

GOŘOLKA Jan

Jablunkov

816290 2 - 09:07:26 693.279 m/min 19.0239.799.He
124

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

772450 2 - 08:05:38 692.387 m/min 15 0197 600 E
125

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

772450 2 - 08:07:04 691.499 m/min 16 0197 648 H
126

GLADIŠ Bernard

Baška

780030 2 - 08:18:20 691.312 m/min 16 0149 733 H
127

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

752970 2 - 07:41:14 690.017 m/min 13-0226-342 H
128

RODINA SIKOROVA

Návsi

816400 2 - 09:15:10 688.848 m/min 13 0240 1018 h
129

MOLEK Karel

Halenkov

783650 2 - 08:27:43 688.792 m/min 17-0191-367
130

MOLEK Karel

Halenkov

783650 2 - 08:27:43 688.792 m/min 17-0191-367H
131

KOPŘIVOVI

Mistek

782930 2 - 08:27:00 688.593 m/min 16-0155-1092 HE
132

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

756610 2 - 07:50:20 687.619 m/min 17-0221-380 H
133

CMIEL Antonín

Jablunkov

821720 2 - 09:28:10 685.814 m/min 18.0239.133.H
134

Rodina Mazurova

Jablunkov

814960 2 - 09:18:22 685.782 m/min 16-0240-161 He
135

SAMIEC TEAM

Mosty

817350 2 - 09:22:40 685.313 m/min 14-0310-120 He
136

PETER Milan

Baška

796620 2 - 08:53:49 684.489 m/min 0149-16-44 H
137

MINARČÍK Tomáš

Val.Meziříčí

785210 2 - 08:37:21 684.368 m/min 18-0199-569 He
138

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

781900 2 - 08:35:43 682.455 m/min 17/0150/1234
139

CMIEL Antonín

Jablunkov

821720 2 - 09:34:08 682.416 m/min 17.0239.221.H
140

CMIEL Antonín

Jablunkov

821720 2 - 09:34:13 682.369 m/min 18.0239.155.H
141

KANTOR Bronislav

Návsi

813070 2 - 09:23:14 681.401 m/min 16-0240-618 H
142

SAMIEC TEAM

Mosty

817350 2 - 09:32:15 679.85 m/min 16-0310-134 H
143

MOLEK Karel

Halenkov

783650 2 - 08:46:34 677.566 m/min 17-0228-894HE
144

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

772410 2 - 08:30:39 677.167 m/min 16 0306 757 h
145

MOLEK Karel

Halenkov

783650 2 - 08:47:52 676.805 m/min 16-0191-827he
146

PRZECZEK Bruno

Těrlicko

788810 2 - 08:55:57 676.538 m/min 15-0152-223 He
147

MINARČÍK Tomáš

Val.Meziříčí

785210 2 - 08:55:33 673.682 m/min 16-0199-1171 He
148

HERMAN Karel

Jablunkov

821310 2 - 09:52:03 672.076 m/min 08-0239-699-He
149

KOPŘIVOVI

Mistek

782930 2 - 08:55:00 672.043 m/min 17-0155-407 H
150

VEČEREK Richard

Služovice

749280 2 - 08:09:20 669.398 m/min 16-0225-48 H
151

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

743560 2 - 08:02:58 668.088 m/min PL-16-0251-1846
152

KANTOR Bronislav

Návsi

813070 2 - 09:47:23 667.883 m/min 17-0240-756 He
153

GEBAUER Josef

Otice

740430 2 - 08:02:34 665.515 m/min 12-0400-669h
154

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

743560 2 - 08:07:57 665.11 m/min PL-17-0251-1141 E
155

MOLEK Karel

Halenkov

783650 2 - 09:09:30 664.392 m/min 17-0191-320HE
156

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

756610 2 - 08:30:48 663.228 m/min 15-0221-3289 H
157

NOVOSAD František

Pozděchov

777720 2 - 09:09:03 659.616 m/min 10 0197 994 E
158

MOLEK Karel

Halenkov

783650 2 - 09:23:39 656.516 m/min 17-0191-320HE
159

SÍBAL Alois

Halenkov

792980 2 - 09:38:35 656.124 m/min 18-0191-405-E
160

MITRENGA Josef

Bolatice

756790 2 - 08:45:13 655.107 m/min 15-0218-3237 HE
161

HANZELKA Josef

Štramberk

773190 2 - 09:12:03 654.109 m/min H/17-0306745
162

HLOŽEK Miroslav

Mistek

790000 2 - 09:51:47 646.596 m/min 17.0155.150h
163

SÍBAL Alois

Halenkov

792980 2 - 10:03:10 643.044 m/min 17-0191-237H
164

GEBAUER Josef

Otice

740430 2 - 08:41:39 642.93 m/min 15-0224-3899h
165

DUDA Rostislav

Těrlicko

790770 2 - 10:03:06 641.286 m/min 18.0152.2213 He
166

DUDA Rostislav

Těrlicko

790770 2 - 10:03:06 641.286 m/min 18.0152.2213 He
167

DUDA Rostislav

Těrlicko

790770 2 - 10:03:06 641.286 m/min 18.0152.2213 He
168

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

743560 2 - 08:49:45 641.138 m/min PL-17-0473-7579 E
169

DUDA Rostislav

Těrlicko

790770 2 - 10:03:25 641.122 m/min 15.0400.2009 H
170

DUDA Rostislav

Těrlicko

790770 2 - 10:05:22 640.11 m/min 18.0238.928 He
171

BIEL Rostislav

Vsetín

770580 2 - 09:37:53 637.959 m/min 16-0200-7 E
172

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

781900 2 - 09:58:00 636.726 m/min 15/0150/9044
173

KLEMENS Karel

Kravaře

756610 2 - 09:22:32 634.456 m/min 18-0221-460-H
174

SKOKAN Pavel + K.

Mistek

788630 2 - 10:13:28 634.219 m/min 14.0149.869He
175

FOJTÍK Vít + syn

Závišice

777080 2 - 09:57:25 633.102 m/min 17-0201-125-H
176

MOLEK Karel

Halenkov

783650 2 - 10:13:16 630.315 m/min 17-0228-555H
177

BORTEL Jaromír

Mniší

772070 2 - 10:02:35 626.384 m/min 17-0194-726
178

PEROUTKA Jan

Podlesí

769120 2 - 10:14:58 617.784 m/min 17 0316 323
179

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

762890 2 - 10:15:46 612.386 m/min 17 0228 224 H
180

KAISER František

Dětmarovice

788410 2 - 11:42:20 591.751 m/min 15-0184-12 He
181

KUZNÍK Václav

Otice

745370 2 - 10:36:27 588.551 m/min 14-0224-1585
182

PEROUTKA Jan

Podlesí

769120 2 - 12:39:25 553.556 m/min 17 0316 307
183

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

787350 1 - 05:39:41 -38753.897 m/min 17 0149 1272 he
184

ANTOŠ Jakub

Kravaře

770010 1 - 05:57:03 -261020.339 m/min 18-0221-16 H

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright C 2014-2020 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návątěv