On-line výsledky
Závod Leverkusen (pásmo MSS JIH + STŘED) - odstartováno
Start 19.7.2020 - 06:15:00

ADMINISTRACE ZÁVODU ZDE...


Souřadnice startu: 51°0'56'' - 6°59'50''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

740290 1 - 16:50:09 1165.536 m/min 16-0179-6865
2

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

745420 1 - 17:19:02 1122.564 m/min 15-0178-5125 H
3

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

774830 1 - 17:46:08 1121.101 m/min 18-0266-400 H
4

GROH Aleš

Šternberk

747160 1 - 17:23:09 1118.252 m/min CZ.18.0178.8085
5

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

745420 1 - 17:25:48 1111.24 m/min 17-0178-7530
6

SNOVICKÝ Vítězslav

Rakvice

747730 1 - 17:29:15 1108.98 m/min 16.0178.6794 H
7

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

745420 1 - 17:27:29 1108.459 m/min 17-0178-7525
8

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

745420 1 - 17:27:53 1107.8 m/min 17-0178-7566
9

LAMÁČEK Josef+ David

Mutěnice

754580 1 - 17:40:30 1100.773 m/min SK16-0512-692H
10

JASINEK Jindřich

Křepice

729550 1 - 17:18:05 1100.239 m/min 17-0175-430-H
11

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

745420 1 - 17:33:17 1098.98 m/min 17-0178-7533
12

BRI.UHERKOVI

Knezpole

779930 1 - 18:05:44 1097.36 m/min 17 0254 974
13

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

746850 1 - 17:38:51 1092.125 m/min 18-0234-1180 H
14

VRUBEL Radek

Holešov

775210 1 - 18:07:16 1088.37 m/min 16-0266-6958 H
15

HASTIK Josef

Babice

775000 1 - 18:07:58 1087.007 m/min 16-0271-613
16

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

745420 1 - 17:41:23 1086.011 m/min 17-0178-7435
17

NOVAK Pavel

Korytna

802140 1 - 18:36:51 1081.27 m/min 17-0255-46
18

HUSPENINA Radek

Kunovice

781550 1 - 18:19:11 1079.216 m/min 15-0256-138
19

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

745420 1 - 17:47:22 1076.626 m/min 17-0178-7607
20

HASTIK Josef

Babice

775000 1 - 18:14:59 1076.414 m/min 17-0244-742
21

MACHŮ Petr

Bylnice

817660 1 - 18:55:37 1074.996 m/min 17-0248-364 HE
22

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

757470 1 - 18:00:00 1074.426 m/min 13-0169-1164 He
23

VOZÁK Miroslav

Dřevohostice

779500 1 - 18:21:37 1072.78 m/min 16-0205-8510
24

PASEKA Jaroslav

Holešov

774710 1 - 18:18:00 1071.521 m/min 12-0266-37 He
25

VELECKY Stanislav

Nivnice

793870 1 - 18:36:57 1069.978 m/min 13-0258-2146
26

HRYČOVSKÝ Pavel

Mikulov

722730 1 - 17:30:35 1069.787 m/min 18-0280-4151 E
27

KRUTIL Karel

Dřevohostice

773460 1 - 18:18:06 1069.645 m/min 16-0205-8617
28

SNOVICKÝ Vítězslav

Rakvice

747730 1 - 17:56:07 1066.484 m/min 15.0178.5585 H
29

ADAMÍK Zdeněk

Zlín

784800 1 - 18:31:20 1065.822 m/min 17-0265-246 H
30

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

745420 1 - 17:55:52 1063.569 m/min 17-0178-7484
31

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

745420 1 - 17:55:53 1063.544 m/min 17-0178-7441
32

NAVRÁTIL Karel

Lipník

761470 1 - 18:12:03 1061.948 m/min 15-0210-53
33

BRI PLESSNER OVI

Nivnice

794150 1 - 18:44:28 1059.62 m/min 16-0258-953 H
34

NOVAK Pavel

Korytna

802140 1 - 18:52:55 1058.349 m/min 13-0255-1750
35

UTĚŠENÝ Antonín

Uničov

726240 1 - 17:42:20 1056.605 m/min 16-0233-2862-H
36

ŠKOVRAN Stan. Ing.

Blatec

747270 1 - 18:04:14 1053.631 m/min 18-0202-445
37

KRIŠTOF Oldřich

Červená Voda

695490 1 - 17:15:46 1052.55 m/min 17-0229-622
38

BOUCHAL Martin

Přerov

766550 1 - 18:23:27 1052.303 m/min 15-0216-1531
39

DOLÁK Josef

Lipník

772640 1 - 18:29:15 1052.285 m/min 18-0210-4092 he
40

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov

767650 1 - 18:24:44 1051.96 m/min 17 0216 1370
41

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

772300 1 - 18:29:11 1051.917 m/min 16.0266.6651 H
42

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

742070 1 - 18:00:54 1051.24 m/min 17.0178.7032.H
43

JAŠEK Václav

Uničov

735340 1 - 17:54:30 1051.237 m/min 16-0233-3059
44

OPAVSKÝ Zdeněk

Dubňany

758990 1 - 18:17:44 1050.166 m/min 13-0162-810-H
45

MAŇÁK Štěpán

Hroznová Lhota

783360 1 - 18:43:30 1046.573 m/min 17-0163-1203 e
46

VOGL Lubomír

Vilémov

725550 1 - 17:49:19 1044.984 m/min 18-0237-480 HE
47

DOHNAL Vaclav

Dolni Nemci

789570 1 - 18:50:38 1044.912 m/min 14-0400-2471
48

ŠIRGEL Pavel

Šternberk

739410 1 - 18:02:58 1044.414 m/min CZ.17.0234.1763e
49

VRUBEL Radek

Holešov

775210 1 - 18:38:21 1042.86 m/min 16-02669-6952 He
50

BRI.UHERKOVI

Knezpole

779930 1 - 18:42:53 1042.85 m/min 14 0254 3769
51

VRUBEL Radek

Holešov

775210 1 - 18:38:27 1042.72 m/min 15-0266-182 H
52

NĚMEČEK 102 Josef

Kurovice

772950 1 - 18:37:00 1041.712 m/min 16-0269-723
53

NĚMEČEK 102 Josef

Kurovice

772950 1 - 18:37:00 1041.712 m/min 17-0269-533 he
54

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

757860 1 - 18:22:46 1041.35 m/min 17-0164-217 He
55

KRUTIL Michal

Dřevohostice

773620 1 - 18:38:12 1040.931 m/min 18- 0205 - 3143
56

SNOVICKÝ Vítězslav

Rakvice

747730 1 - 18:13:25 1040.803 m/min 15.0178.5570 H
57

ŠULÁK Karel

Dubňany

758920 1 - 18:24:45 1039.973 m/min 17-0162-775-H
58

VESELY David

Olomouc

744400 1 - 18:10:54 1039.81 m/min 14 0213-305
59

SNOVICKÝ Vítězslav

Rakvice

747730 1 - 18:14:46 1038.851 m/min 15.0178.5549 H
60

HUDEČEK Zdeněk

Veselí nad Mor.

777890 1 - 18:44:09 1038.363 m/min 14-0163-1041 He
61

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

746850 1 - 18:16:35 1035.016 m/min 15-0234-2080 H
62

NAVRÁTIL Karel

Lipník

761470 1 - 18:31:52 1033.389 m/min 2014-0210-79
63

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov

767650 1 - 18:37:52 1033.362 m/min 17 0216 1443
64

KLABAČKA František

Uničov

726640 1 - 17:58:47 1032.477 m/min 17-0233-935 holubice
65

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

746850 1 - 18:19:16 1031.181 m/min 18-0234-1001 H
66

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

766210 1 - 18:38:13 1030.938 m/min 18-0270-534 HE
67

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

757860 1 - 18:30:24 1030.541 m/min 15-0164-55 H
68

OSIČKA František

Přerov

762000 1 - 18:34:48 1030.008 m/min 15-0234-2943 H
69

BRI.UHERKOVI

Knezpole

779930 1 - 18:52:16 1029.928 m/min 16 0254 5030
70

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

768560 1 - 18:41:25 1029.666 m/min 17-0270-1603H
71

MACHAČ Marek

Bylnice

811160 1 - 19:23:30 1028.738 m/min 18-cz-0248-3009 e
72

VARGA M + P

Old Šternberk

747890 1 - 18:22:31 1028.004 m/min 16-0334-2709 he
73

GORCIK Frantisek

Bojkovice

808820 1 - 19:23:19 1026.009 m/min 15-0247-1109 He
74

KRUTIL Karel

Dřevohostice

773460 1 - 18:48:59 1025.832 m/min 17-0205-720
75

ŠKOVRAN Stan. Ing.

Blatec

747270 1 - 18:24:05 1024.945 m/min 16-0202-340e
76

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

742070 1 - 18:21:14 1021.807 m/min 17.0178.7022.H
77

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

776820 1 - 18:55:18 1021.728 m/min cz 15 0270 1119
78

BRULIK Josef

Sumice

793970 1 - 19:12:53 1020.68 m/min 15-0256-711
79

DUDA Ing. Přemysl

Litovel

728670 1 - 18:09:52 1019.309 m/min 17-0231-3031 He
80

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

757860 1 - 18:38:34 1019.223 m/min 15-0164-26 H
81

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov

767650 1 - 18:48:16 1019.095 m/min 13 0216 20
82

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

740290 1 - 18:24:07 1015.324 m/min 16-0179-6829
83

HRADIL František

Dřevohostice

768890 1 - 18:52:41 1014.791 m/min 17-0210-358
84

VYBÍRAL Pavel

Kurovice

773160 1 - 18:57:02 1014.601 m/min 15 0269 78 He
85

Team Chmelar Jurasek

Uh. Ostroh

778170 1 - 19:02:49 1013.484 m/min 18-0259-771
86

KOUDELA Ales

Bojkovice

800440 1 - 19:24:53 1013.365 m/min 17-0247-104
87

KOUDELA Ales

Bojkovice

800440 1 - 19:24:53 1013.365 m/min 17-0247-104
88

KOUDELA Ales

Bojkovice

800440 1 - 19:24:53 1013.365 m/min 17-0247-104
89

ŠIRGEL Pavel

Šternberk

739410 1 - 18:25:47 1011.805 m/min CZ.17.0234.1757
90

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov

767650 1 - 18:54:34 1010.642 m/min 17 0216 1441
91

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

768560 1 - 18:55:30 1010.598 m/min 16-0270-633 HE
92

MIKULÁŠ Josef

Červená Voda

695220 1 - 17:43:00 1010.494 m/min 13-0229-8862
93

KUBITA Antonín

Prasklice

754000 1 - 18:41:18 1010.318 m/min 17-0273-255h
94

NOVÁK Karel

Holešov

773820 1 - 19:00:59 1010.231 m/min 16-0266-7293 H
95

VYMYSLICKÝ Jiří

Lednice

742050 1 - 18:31:20 1007.764 m/min 15-0280-1157-H
96

FIALA Alois

Šumvald

735070 1 - 18:27:26 1003.6 m/min 18-0236-794 he
97

DOHNAL Vaclav

Dolni Nemci

789570 1 - 19:22:08 1003.096 m/min 17-0249-149
98

HLUBINKA Jan

Litovel

727950 1 - 18:21:09 1002.479 m/min CZ.13.0231.5043
99

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

777430 1 - 19:10:35 1002.381 m/min 18
100

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

777430 1 - 19:10:35 1002.381 m/min 18 0271 323
101

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

776820 1 - 19:10:19 1001.939 m/min cz 16 0266 7335
102

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

757860 1 - 18:52:05 1001.026 m/min 15-0164-29 H
103

Team Chmelar Jurasek

Uh. Ostroh

778170 1 - 19:13:59 998.956 m/min 17-0259-1410
104

VELECKY Stanislav

Nivnice

793870 1 - 19:29:53 998.725 m/min 17-0258-1177 He
105

FIALA Alois

Šumvald

735070 1 - 18:31:19 998.307 m/min 18-0236-1334
106

MOŤKA Josef

Litovel

722790 1 - 18:19:53 997.112 m/min 17 0231 2171he
107

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

746850 1 - 18:44:02 997.085 m/min 18-0234-1186 H
108

MANASEK Miroslav

Babice

771730 1 - 19:09:32 996.381 m/min 17-0244-345
109

MIKULÁŠ Josef

Červená Voda

695220 1 - 17:52:53 996.184 m/min 15-0229-337
110

DĚRNAR Vitalij

Uničov

724700 1 - 18:23:29 994.807 m/min 14-0233-2071---H
111

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

766210 1 - 19:06:56 992.586 m/min 18-0270-325 HE
112

Team Chmelar Jurasek

Uh. Ostroh

778170 1 - 19:19:29 991.952 m/min 17-0259-1456
113

JURENIK Jiri st.

Sumice

796220 1 - 19:38:10 991.351 m/min 15 0262 766
114

ŠULÁK Karel

Dubňany

758920 1 - 19:01:37 989.96 m/min 17-0162-773-E
115

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

766210 1 - 19:09:40 989.083 m/min 17-0270-1481 HE
116

NOVÁK Libor

Nezamyslice

739580 1 - 18:43:30 988.083 m/min 16-0212-620H
117

DOLÁK Josef

Lipník

772640 1 - 19:17:07 987.883 m/min 15-0210-1597 H
118

DOLÁK Josef

Lipník

772640 1 - 19:17:07 987.883 m/min 15-0210-1597 H
119

DOLÁK Josef

Lipník

772640 1 - 19:17:07 987.883 m/min 15-0210-1597 H
120

INGR Ivan

Kyjov

757440 1 - 19:02:13 987.257 m/min 13-0164-89 He
121

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

777430 1 - 19:22:54 986.712 m/min 17 0271 465
122

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

776820 1 - 19:22:48 986.062 m/min cz 15 0266 756
123

HRYČOVSKÝ Pavel

Mikulov

722730 1 - 18:28:03 985.922 m/min 18-0280-4103 E
124

VYMYSLICKÝ Jiří

Lednice

742050 1 - 18:48:30 984.804 m/min 15-0280-1134-He
125

SEDLÁK František

Hoštice

733550 1 - 18:40:38 983.795 m/min 15-0144-912
126

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

746850 1 - 18:54:28 983.387 m/min 18-0234-1021 He
127

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

766210 1 - 19:16:03 981 m/min 18-0270-536 HE
128

AMBROŽ Marcel

Hoštice

742850 1 - 18:52:41 980.423 m/min 17-0210-358
129

GAVLÍK Josef

Veselí nad Mor.

772370 1 - 19:23:32 979.502 m/min 1601711337
130

RYŠAVÝ Jan

Uničov

735440 1 - 18:47:00 977.979 m/min 16-0233-2626
131

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

754830 1 - 19:08:06 976.368 m/min 15-0217-5717
132

NAVRÁTIL Luděk

Přerov

764880 1 - 19:20:07 974.225 m/min 18-0215-1064 E
133

VARGA M + P

Old Šternberk

747890 1 - 19:03:36 973.055 m/min 16-0334-2765-h
134

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

754830 1 - 19:11:07 972.573 m/min 16-0264-116
135

RYŠAVÝ Jan

Uničov

735440 1 - 18:55:00 967.684 m/min 13-0233-2873
136

BRI.UHERKOVI

Knezpole

779930 1 - 19:42:16 966.137 m/min 17 0254 1001
137

MRÁZEK Antonín

Kurovice

775730 1 - 19:38:43 965.178 m/min 18-0269-1001 H
138

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

766210 1 - 19:28:58 965.041 m/min 16-0270-102 HE
139

OSIČKA František

Přerov

762000 1 - 19:28:10 960.706 m/min 15-0216-190 H
140

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

757860 1 - 19:23:59 960.553 m/min 16-0164-120H
141

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

757860 1 - 19:23:59 960.553 m/min 16-0164-120H
142

SNOVICKÝ Vítězslav

Rakvice

747730 1 - 19:13:39 960.29 m/min 16.0178.6731 He
143

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

766210 1 - 19:33:05 960.063 m/min 17-0270-1499
144

MACHAČ Marek

Bylnice

811160 1 - 20:19:59 959.972 m/min 18-cz-0248-3036 H
145

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

780590 1 - 19:48:45 959.25 m/min 17 0134 1394
146

KONEČNÝ Pavel

Kurovice

772980 1 - 19:45:43 953.453 m/min 16-0269-419
147

ABRAHAM Zdeněk

Mor. Trebova

700830 1 - 18:31:19 951.805 m/min 18-0236-1334
148

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

774890 1 - 19:49:34 951.291 m/min 16 0187 183 he
149

SNOVICKÝ Vítězslav

Rakvice

747730 1 - 19:22:10 949.9 m/min 16.0178.6698 H
150

SOUČEK Petr

Vlkoš

761020 1 - 19:36:11 949.87 m/min 17-0172-322H
151

BRI.UHERKOVI

Knezpole

779930 1 - 19:56:07 949.841 m/min 17 0254 1143 He
152

ZPĚVÁK Zdeněk

Hoštice

748880 1 - 19:24:52 948.109 m/min 17-0140-929
153

BRI.UHERKOVI

Knezpole

779930 1 - 19:57:38 948.089 m/min 16 0254 5039
154

KRUTIL Karel

Dřevohostice

773460 1 - 19:55:01 943.225 m/min 14-0205-4459
155

SÝKORA Jaromír

Hoštice

738380 1 - 19:19:46 940.891 m/min 15-0208-559 HE
156

SNOVICKÝ Vítězslav

Rakvice

747730 1 - 19:30:06 940.423 m/min 15.0178.5538 H
157

HRADIL František

Dřevohostice

768890 1 - 19:56:11 936.32 m/min 18-5108e
158

KRUTIL Karel

Dřevohostice

773460 1 - 20:01:38 935.675 m/min 18-0205-2900
159

BOUCHAL Martin

Přerov

766550 1 - 19:54:25 935.483 m/min 18-0216-2112 he
160

FIŠER Otto

Červená Voda

699470 1 - 18:44:00 933.872 m/min 17-0229-767 he
161

MAREK + Spálovská

Bezměrov

759110 1 - 19:50:19 931.062 m/min 15-0264-1412 He
162

HRADIL František

Dřevohostice

768890 1 - 20:01:16 930.559 m/min 17-0210-358
163

HASTIK Josef

Babice

775000 1 - 20:08:51 929.424 m/min 16-0271-654
164

FRIDRICH Josef

Bzenec/Vracov

768110 1 - 20:08:16 921.806 m/min 17-0160-1757
165

SEDLÁK František

Hoštice

733550 1 - 19:31:09 921.372 m/min 11-0144-1147
166

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

740290 1 - 19:38:45 921.045 m/min 14-0179-5178
167

STRATIL Petr

Holešov

776570 1 - 20:18:23 920.779 m/min 16 0266 6497
168

FIŠER Otto

Červená Voda

699470 1 - 18:57:19 917.558 m/min 17-0229-739
169

VARGA M + P

Old Šternberk

747890 1 - 19:50:36 916.981 m/min 16-0334-2587h
170

JANÁL Pavel

Holešov

778350 1 - 20:24:35 916.155 m/min 16 0266 6743 h
171

FUKSA Josef

Holešov

777850 1 - 20:24:23 915.782 m/min 15 - 0266 - 98
172

HASTIK Josef

Babice

775000 1 - 20:22:51 914.077 m/min 16-0244-35
173

KRUTIL Michal

Dřevohostice

773620 1 - 20:23:47 911.446 m/min 16 - 0205 -8732 He
174

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

774890 1 - 20:25:11 911.439 m/min 15 0145 51 h
175

MAREK + Spálovská

Bezměrov

759110 1 - 20:10:18 908.787 m/min 16-0264-265 H
176

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

776820 1 - 20:30:09 908.402 m/min cz 16 0266 7329
177

AMBROŽ Marcel

Hoštice

742850 1 - 20:01:16 899.044 m/min 17-0210-358
178

MACHAČ Marek

Bylnice

811160 1 - 21:18:47 897.516 m/min 18-cz-0248-3023 e
179

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

766210 1 - 20:29:06 897.096 m/min 18-0178-8161 H
180

FUKSA Josef

Holešov

777850 1 - 20:42:48 896.347 m/min 17 - 0266 - 56 e
181

VYMYSLICKÝ Jiří

Lednice

742050 1 - 20:08:15 890.549 m/min 16-0176-6077-H
182

INGR Ivan

Kyjov

757440 1 - 20:44:14 871.389 m/min 18-0164-592 He
183

BRI.UHERKOVI

Knezpole

779930 1 - 21:15:43 865.899 m/min 15 0254 4483
184

KRUTIL Michal

Dřevohostice

773620 1 - 21:10:19 864.074 m/min 17 - 0205 - 533 He
185

FIALA Alois

Šumvald

735070 1 - 20:34:34 855.163 m/min 18-0400-150e
186

PINTERA Jaroslav

Kyjov

750990 1 - 21:16:46 832.799 m/min 13-0164-941H
187

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

776820 2 - 05:22:48 828.343 m/min cz 16 0266 7340
188

POLÁŠEK Josef

Bylnice

815000 2 - 06:13:13 824.718 m/min 14-0248-50 H
189

KUBITA Antonín

Prasklice

754000 2 - 04:15:25 824.044 m/min 15-0273-164e
190

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

777430 2 - 05:38:45 815.13 m/min 17 0271 450
191

VYSLOUŽIL Zden+Lucas

Lipník

776160 2 - 05:45:22 808.191 m/min 18-0205-2415e
192

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

777430 2 - 05:47:47 807.482 m/min 18 0271 318
193

INGR Ivan

Kyjov

757440 2 - 05:45:22 788.699 m/min 17-0164-70 H
194

KROUPA Jan

Přerov

762890 2 - 06:10:05 774.442 m/min 17 0215 56 H
195

KUBITA Antonín

Prasklice

754000 2 - 06:01:30 772.145 m/min 14-0274-2038e
196

KOCOUREK Lubomír

Vlkoš

761790 2 - 06:32:17 756.282 m/min 13-0172-410-H
197

ADAMEC Frantisek

Bojkovice

805460 1 - 00:00:00 -0.03 m/min
198

ADAMEC Frantisek

Bojkovice

805460 1 - 00:00:00 -0.03 m/min
199

ADAMEC Frantisek

Bojkovice

805460 1 - 00:00:00 -0.03 m/min
200

ADAMEC Frantisek

Bojkovice

805460 1 - 00:00:00 -0.03 m/min
201

ADAMEC Frantisek

Bojkovice

805460 1 - 00:00:00 -0.03 m/min
202

ADAMEC Frantisek

Bojkovice

805460 1 - 00:00:00 -0.03 m/min
203

ADAMEC Frantisek

Bojkovice

805460 1 - 00:00:00 -0.03 m/min
204

ADAMEC Frantisek

Bojkovice

805460 1 - 00:00:00 -0.03 m/min
205

ADAMEC Frantisek

Bojkovice

805460 1 - 00:00:00 -0.03 m/min
206

ADAMEC Frantisek

Bojkovice

805460 1 - 00:00:00 -0.03 m/min
207

ADAMEC Frantisek

Bojkovice

805460 1 - 00:00:00 -0.03 m/min

 

Pásmo JIH

Poř.

Chovatel

ZO/MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

740290 1 - 16:50:09 1165.536 m/min 16-0179-6865
2

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

745420 1 - 17:19:02 1122.564 m/min 15-0178-5125 H
3

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

745420 1 - 17:25:48 1111.24 m/min 17-0178-7530
4

SNOVICKÝ Vítězslav

Rakvice

747730 1 - 17:29:15 1108.98 m/min 16.0178.6794 H
5

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

745420 1 - 17:27:29 1108.459 m/min 17-0178-7525
6

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

745420 1 - 17:27:53 1107.8 m/min 17-0178-7566
7

LAMÁČEK Josef+ David

Mutěnice

754580 1 - 17:40:30 1100.773 m/min SK16-0512-692H
8

JASINEK Jindřich

Křepice

729550 1 - 17:18:05 1100.239 m/min 17-0175-430-H
9

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

745420 1 - 17:33:17 1098.98 m/min 17-0178-7533
10

BRI.UHERKOVI

Knezpole

779930 1 - 18:05:44 1097.36 m/min 17 0254 974
11

HASTIK Josef

Babice

775000 1 - 18:07:58 1087.007 m/min 16-0271-613
12

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

745420 1 - 17:41:23 1086.011 m/min 17-0178-7435
13

NOVAK Pavel

Korytna

802140 1 - 18:36:51 1081.27 m/min 17-0255-46
14

HUSPENINA Radek

Kunovice

781550 1 - 18:19:11 1079.216 m/min 15-0256-138
15

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

745420 1 - 17:47:22 1076.626 m/min 17-0178-7607
16

HASTIK Josef

Babice

775000 1 - 18:14:59 1076.414 m/min 17-0244-742
17

MACHŮ Petr

Bylnice

817660 1 - 18:55:37 1074.996 m/min 17-0248-364 HE
18

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

757470 1 - 18:00:00 1074.426 m/min 13-0169-1164 He
19

VELECKY Stanislav

Nivnice

793870 1 - 18:36:57 1069.978 m/min 13-0258-2146
20

HRYČOVSKÝ Pavel

Mikulov

722730 1 - 17:30:35 1069.787 m/min 18-0280-4151 E
21

SNOVICKÝ Vítězslav

Rakvice

747730 1 - 17:56:07 1066.484 m/min 15.0178.5585 H
22

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

745420 1 - 17:55:52 1063.569 m/min 17-0178-7484
23

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

745420 1 - 17:55:53 1063.544 m/min 17-0178-7441
24

BRI PLESSNER OVI

Nivnice

794150 1 - 18:44:28 1059.62 m/min 16-0258-953 H
25

NOVAK Pavel

Korytna

802140 1 - 18:52:55 1058.349 m/min 13-0255-1750
26

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

742070 1 - 18:00:54 1051.24 m/min 17.0178.7032.H
27

OPAVSKÝ Zdeněk

Dubňany

758990 1 - 18:17:44 1050.166 m/min 13-0162-810-H
28

MAŇÁK Štěpán

Hroznová Lhota

783360 1 - 18:43:30 1046.573 m/min 17-0163-1203 e
29

DOHNAL Vaclav

Dolni Nemci

789570 1 - 18:50:38 1044.912 m/min 14-0400-2471
30

BRI.UHERKOVI

Knezpole

779930 1 - 18:42:53 1042.85 m/min 14 0254 3769
31

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

757860 1 - 18:22:46 1041.35 m/min 17-0164-217 He
32

SNOVICKÝ Vítězslav

Rakvice

747730 1 - 18:13:25 1040.803 m/min 15.0178.5570 H
33

ŠULÁK Karel

Dubňany

758920 1 - 18:24:45 1039.973 m/min 17-0162-775-H
34

SNOVICKÝ Vítězslav

Rakvice

747730 1 - 18:14:46 1038.851 m/min 15.0178.5549 H
35

HUDEČEK Zdeněk

Veselí nad Mor.

777890 1 - 18:44:09 1038.363 m/min 14-0163-1041 He
36

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

757860 1 - 18:30:24 1030.541 m/min 15-0164-55 H
37

BRI.UHERKOVI

Knezpole

779930 1 - 18:52:16 1029.928 m/min 16 0254 5030
38

MACHAČ Marek

Bylnice

811160 1 - 19:23:30 1028.738 m/min 18-cz-0248-3009 e
39

GORCIK Frantisek

Bojkovice

808820 1 - 19:23:19 1026.009 m/min 15-0247-1109 He
40

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

742070 1 - 18:21:14 1021.807 m/min 17.0178.7022.H
41

BRULIK Josef

Sumice

793970 1 - 19:12:53 1020.68 m/min 15-0256-711
42

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

757860 1 - 18:38:34 1019.223 m/min 15-0164-26 H
43

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

740290 1 - 18:24:07 1015.324 m/min 16-0179-6829
44

Team Chmelar Jurasek

Uh. Ostroh

778170 1 - 19:02:49 1013.484 m/min 18-0259-771
45

KOUDELA Ales

Bojkovice

800440 1 - 19:24:53 1013.365 m/min 17-0247-104
46

KOUDELA Ales

Bojkovice

800440 1 - 19:24:53 1013.365 m/min 17-0247-104
47

KOUDELA Ales

Bojkovice

800440 1 - 19:24:53 1013.365 m/min 17-0247-104
48

VYMYSLICKÝ Jiří

Lednice

742050 1 - 18:31:20 1007.764 m/min 15-0280-1157-H
49

DOHNAL Vaclav

Dolni Nemci

789570 1 - 19:22:08 1003.096 m/min 17-0249-149
50

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

777430 1 - 19:10:35 1002.381 m/min 18
51

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

777430 1 - 19:10:35 1002.381 m/min 18 0271 323
52

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

757860 1 - 18:52:05 1001.026 m/min 15-0164-29 H
53

Team Chmelar Jurasek

Uh. Ostroh

778170 1 - 19:13:59 998.956 m/min 17-0259-1410
54

VELECKY Stanislav

Nivnice

793870 1 - 19:29:53 998.725 m/min 17-0258-1177 He
55

MANASEK Miroslav

Babice

771730 1 - 19:09:32 996.381 m/min 17-0244-345
56

Team Chmelar Jurasek

Uh. Ostroh

778170 1 - 19:19:29 991.952 m/min 17-0259-1456
57

JURENIK Jiri st.

Sumice

796220 1 - 19:38:10 991.351 m/min 15 0262 766
58

ŠULÁK Karel

Dubňany

758920 1 - 19:01:37 989.96 m/min 17-0162-773-E
59

INGR Ivan

Kyjov

757440 1 - 19:02:13 987.257 m/min 13-0164-89 He
60

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

777430 1 - 19:22:54 986.712 m/min 17 0271 465
61

HRYČOVSKÝ Pavel

Mikulov

722730 1 - 18:28:03 985.922 m/min 18-0280-4103 E
62

VYMYSLICKÝ Jiří

Lednice

742050 1 - 18:48:30 984.804 m/min 15-0280-1134-He
63

GAVLÍK Josef

Veselí nad Mor.

772370 1 - 19:23:32 979.502 m/min 1601711337
64

BRI.UHERKOVI

Knezpole

779930 1 - 19:42:16 966.137 m/min 17 0254 1001
65

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

757860 1 - 19:23:59 960.553 m/min 16-0164-120H
66

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

757860 1 - 19:23:59 960.553 m/min 16-0164-120H
67

SNOVICKÝ Vítězslav

Rakvice

747730 1 - 19:13:39 960.29 m/min 16.0178.6731 He
68

MACHAČ Marek

Bylnice

811160 1 - 20:19:59 959.972 m/min 18-cz-0248-3036 H
69

SNOVICKÝ Vítězslav

Rakvice

747730 1 - 19:22:10 949.9 m/min 16.0178.6698 H
70

SOUČEK Petr

Vlkoš

761020 1 - 19:36:11 949.87 m/min 17-0172-322H
71

BRI.UHERKOVI

Knezpole

779930 1 - 19:56:07 949.841 m/min 17 0254 1143 He
72

BRI.UHERKOVI

Knezpole

779930 1 - 19:57:38 948.089 m/min 16 0254 5039
73

SNOVICKÝ Vítězslav

Rakvice

747730 1 - 19:30:06 940.423 m/min 15.0178.5538 H
74

HASTIK Josef

Babice

775000 1 - 20:08:51 929.424 m/min 16-0271-654
75

FRIDRICH Josef

Bzenec/Vracov

768110 1 - 20:08:16 921.806 m/min 17-0160-1757
76

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

740290 1 - 19:38:45 921.045 m/min 14-0179-5178
77

HASTIK Josef

Babice

775000 1 - 20:22:51 914.077 m/min 16-0244-35
78

MACHAČ Marek

Bylnice

811160 1 - 21:18:47 897.516 m/min 18-cz-0248-3023 e
79

VYMYSLICKÝ Jiří

Lednice

742050 1 - 20:08:15 890.549 m/min 16-0176-6077-H
80

INGR Ivan

Kyjov

757440 1 - 20:44:14 871.389 m/min 18-0164-592 He
81

BRI.UHERKOVI

Knezpole

779930 1 - 21:15:43 865.899 m/min 15 0254 4483
82

PINTERA Jaroslav

Kyjov

750990 1 - 21:16:46 832.799 m/min 13-0164-941H
83

POLÁŠEK Josef

Bylnice

815000 2 - 06:13:13 824.718 m/min 14-0248-50 H
84

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

777430 2 - 05:38:45 815.13 m/min 17 0271 450
85

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

777430 2 - 05:47:47 807.482 m/min 18 0271 318
86

INGR Ivan

Kyjov

757440 2 - 05:45:22 788.699 m/min 17-0164-70 H
87

KOCOUREK Lubomír

Vlkoš

761790 2 - 06:32:17 756.282 m/min 13-0172-410-H
88

ADAMEC Frantisek

Bojkovice

805460 1 - 00:00:00 -0.03 m/min
89

ADAMEC Frantisek

Bojkovice

805460 1 - 00:00:00 -0.03 m/min
90

ADAMEC Frantisek

Bojkovice

805460 1 - 00:00:00 -0.03 m/min
91

ADAMEC Frantisek

Bojkovice

805460 1 - 00:00:00 -0.03 m/min
92

ADAMEC Frantisek

Bojkovice

805460 1 - 00:00:00 -0.03 m/min
93

ADAMEC Frantisek

Bojkovice

805460 1 - 00:00:00 -0.03 m/min
94

ADAMEC Frantisek

Bojkovice

805460 1 - 00:00:00 -0.03 m/min
95

ADAMEC Frantisek

Bojkovice

805460 1 - 00:00:00 -0.03 m/min
96

ADAMEC Frantisek

Bojkovice

805460 1 - 00:00:00 -0.03 m/min
97

ADAMEC Frantisek

Bojkovice

805460 1 - 00:00:00 -0.03 m/min
98

ADAMEC Frantisek

Bojkovice

805460 1 - 00:00:00 -0.03 m/min

 

Pásmo STŘED

Poř.

Chovatel

ZO/MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

774830 1 - 17:46:08 1121.101 m/min 18-0266-400 H
2

GROH Aleš

Šternberk

747160 1 - 17:23:09 1118.252 m/min CZ.18.0178.8085
3

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

746850 1 - 17:38:51 1092.125 m/min 18-0234-1180 H
4

VRUBEL Radek

Holešov

775210 1 - 18:07:16 1088.37 m/min 16-0266-6958 H
5

VOZÁK Miroslav

Dřevohostice

779500 1 - 18:21:37 1072.78 m/min 16-0205-8510
6

PASEKA Jaroslav

Holešov

774710 1 - 18:18:00 1071.521 m/min 12-0266-37 He
7

KRUTIL Karel

Dřevohostice

773460 1 - 18:18:06 1069.645 m/min 16-0205-8617
8

ADAMÍK Zdeněk

Zlín

784800 1 - 18:31:20 1065.822 m/min 17-0265-246 H
9

NAVRÁTIL Karel

Lipník

761470 1 - 18:12:03 1061.948 m/min 15-0210-53
10

UTĚŠENÝ Antonín

Uničov

726240 1 - 17:42:20 1056.605 m/min 16-0233-2862-H
11

ŠKOVRAN Stan. Ing.

Blatec

747270 1 - 18:04:14 1053.631 m/min 18-0202-445
12

KRIŠTOF Oldřich

Červená Voda

695490 1 - 17:15:46 1052.55 m/min 17-0229-622
13

BOUCHAL Martin

Přerov

766550 1 - 18:23:27 1052.303 m/min 15-0216-1531
14

DOLÁK Josef

Lipník

772640 1 - 18:29:15 1052.285 m/min 18-0210-4092 he
15

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov

767650 1 - 18:24:44 1051.96 m/min 17 0216 1370
16

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

772300 1 - 18:29:11 1051.917 m/min 16.0266.6651 H
17

JAŠEK Václav

Uničov

735340 1 - 17:54:30 1051.237 m/min 16-0233-3059
18

VOGL Lubomír

Vilémov

725550 1 - 17:49:19 1044.984 m/min 18-0237-480 HE
19

ŠIRGEL Pavel

Šternberk

739410 1 - 18:02:58 1044.414 m/min CZ.17.0234.1763e
20

VRUBEL Radek

Holešov

775210 1 - 18:38:21 1042.86 m/min 16-02669-6952 He
21

VRUBEL Radek

Holešov

775210 1 - 18:38:27 1042.72 m/min 15-0266-182 H
22

NĚMEČEK 102 Josef

Kurovice

772950 1 - 18:37:00 1041.712 m/min 16-0269-723
23

NĚMEČEK 102 Josef

Kurovice

772950 1 - 18:37:00 1041.712 m/min 17-0269-533 he
24

KRUTIL Michal

Dřevohostice

773620 1 - 18:38:12 1040.931 m/min 18- 0205 - 3143
25

VESELY David

Olomouc

744400 1 - 18:10:54 1039.81 m/min 14 0213-305
26

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

746850 1 - 18:16:35 1035.016 m/min 15-0234-2080 H
27

NAVRÁTIL Karel

Lipník

761470 1 - 18:31:52 1033.389 m/min 2014-0210-79
28

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov

767650 1 - 18:37:52 1033.362 m/min 17 0216 1443
29

KLABAČKA František

Uničov

726640 1 - 17:58:47 1032.477 m/min 17-0233-935 holubice
30

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

746850 1 - 18:19:16 1031.181 m/min 18-0234-1001 H
31

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

766210 1 - 18:38:13 1030.938 m/min 18-0270-534 HE
32

OSIČKA František

Přerov

762000 1 - 18:34:48 1030.008 m/min 15-0234-2943 H
33

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

768560 1 - 18:41:25 1029.666 m/min 17-0270-1603H
34

VARGA M + P

Old Šternberk

747890 1 - 18:22:31 1028.004 m/min 16-0334-2709 he
35

KRUTIL Karel

Dřevohostice

773460 1 - 18:48:59 1025.832 m/min 17-0205-720
36

ŠKOVRAN Stan. Ing.

Blatec

747270 1 - 18:24:05 1024.945 m/min 16-0202-340e
37

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

776820 1 - 18:55:18 1021.728 m/min cz 15 0270 1119
38

DUDA Ing. Přemysl

Litovel

728670 1 - 18:09:52 1019.309 m/min 17-0231-3031 He
39

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov

767650 1 - 18:48:16 1019.095 m/min 13 0216 20
40

HRADIL František

Dřevohostice

768890 1 - 18:52:41 1014.791 m/min 17-0210-358
41

VYBÍRAL Pavel

Kurovice

773160 1 - 18:57:02 1014.601 m/min 15 0269 78 He
42

ŠIRGEL Pavel

Šternberk

739410 1 - 18:25:47 1011.805 m/min CZ.17.0234.1757
43

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov

767650 1 - 18:54:34 1010.642 m/min 17 0216 1441
44

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

768560 1 - 18:55:30 1010.598 m/min 16-0270-633 HE
45

MIKULÁŠ Josef

Červená Voda

695220 1 - 17:43:00 1010.494 m/min 13-0229-8862
46

KUBITA Antonín

Prasklice

754000 1 - 18:41:18 1010.318 m/min 17-0273-255h
47

NOVÁK Karel

Holešov

773820 1 - 19:00:59 1010.231 m/min 16-0266-7293 H
48

FIALA Alois

Šumvald

735070 1 - 18:27:26 1003.6 m/min 18-0236-794 he
49

HLUBINKA Jan

Litovel

727950 1 - 18:21:09 1002.479 m/min CZ.13.0231.5043
50

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

776820 1 - 19:10:19 1001.939 m/min cz 16 0266 7335
51

FIALA Alois

Šumvald

735070 1 - 18:31:19 998.307 m/min 18-0236-1334
52

MOŤKA Josef

Litovel

722790 1 - 18:19:53 997.112 m/min 17 0231 2171he
53

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

746850 1 - 18:44:02 997.085 m/min 18-0234-1186 H
54

MIKULÁŠ Josef

Červená Voda

695220 1 - 17:52:53 996.184 m/min 15-0229-337
55

DĚRNAR Vitalij

Uničov

724700 1 - 18:23:29 994.807 m/min 14-0233-2071---H
56

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

766210 1 - 19:06:56 992.586 m/min 18-0270-325 HE
57

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

766210 1 - 19:09:40 989.083 m/min 17-0270-1481 HE
58

NOVÁK Libor

Nezamyslice

739580 1 - 18:43:30 988.083 m/min 16-0212-620H
59

DOLÁK Josef

Lipník

772640 1 - 19:17:07 987.883 m/min 15-0210-1597 H
60

DOLÁK Josef

Lipník

772640 1 - 19:17:07 987.883 m/min 15-0210-1597 H
61

DOLÁK Josef

Lipník

772640 1 - 19:17:07 987.883 m/min 15-0210-1597 H
62

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

776820 1 - 19:22:48 986.062 m/min cz 15 0266 756
63

SEDLÁK František

Hoštice

733550 1 - 18:40:38 983.795 m/min 15-0144-912
64

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

746850 1 - 18:54:28 983.387 m/min 18-0234-1021 He
65

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

766210 1 - 19:16:03 981 m/min 18-0270-536 HE
66

AMBROŽ Marcel

Hoštice

742850 1 - 18:52:41 980.423 m/min 17-0210-358
67

RYŠAVÝ Jan

Uničov

735440 1 - 18:47:00 977.979 m/min 16-0233-2626
68

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

754830 1 - 19:08:06 976.368 m/min 15-0217-5717
69

NAVRÁTIL Luděk

Přerov

764880 1 - 19:20:07 974.225 m/min 18-0215-1064 E
70

VARGA M + P

Old Šternberk

747890 1 - 19:03:36 973.055 m/min 16-0334-2765-h
71

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

754830 1 - 19:11:07 972.573 m/min 16-0264-116
72

RYŠAVÝ Jan

Uničov

735440 1 - 18:55:00 967.684 m/min 13-0233-2873
73

MRÁZEK Antonín

Kurovice

775730 1 - 19:38:43 965.178 m/min 18-0269-1001 H
74

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

766210 1 - 19:28:58 965.041 m/min 16-0270-102 HE
75

OSIČKA František

Přerov

762000 1 - 19:28:10 960.706 m/min 15-0216-190 H
76

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

766210 1 - 19:33:05 960.063 m/min 17-0270-1499
77

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

780590 1 - 19:48:45 959.25 m/min 17 0134 1394
78

KONEČNÝ Pavel

Kurovice

772980 1 - 19:45:43 953.453 m/min 16-0269-419
79

ABRAHAM Zdeněk

Mor. Trebova

700830 1 - 18:31:19 951.805 m/min 18-0236-1334
80

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

774890 1 - 19:49:34 951.291 m/min 16 0187 183 he
81

ZPĚVÁK Zdeněk

Hoštice

748880 1 - 19:24:52 948.109 m/min 17-0140-929
82

KRUTIL Karel

Dřevohostice

773460 1 - 19:55:01 943.225 m/min 14-0205-4459
83

SÝKORA Jaromír

Hoštice

738380 1 - 19:19:46 940.891 m/min 15-0208-559 HE
84

HRADIL František

Dřevohostice

768890 1 - 19:56:11 936.32 m/min 18-5108e
85

KRUTIL Karel

Dřevohostice

773460 1 - 20:01:38 935.675 m/min 18-0205-2900
86

BOUCHAL Martin

Přerov

766550 1 - 19:54:25 935.483 m/min 18-0216-2112 he
87

FIŠER Otto

Červená Voda

699470 1 - 18:44:00 933.872 m/min 17-0229-767 he
88

MAREK + Spálovská

Bezměrov

759110 1 - 19:50:19 931.062 m/min 15-0264-1412 He
89

HRADIL František

Dřevohostice

768890 1 - 20:01:16 930.559 m/min 17-0210-358
90

SEDLÁK František

Hoštice

733550 1 - 19:31:09 921.372 m/min 11-0144-1147
91

STRATIL Petr

Holešov

776570 1 - 20:18:23 920.779 m/min 16 0266 6497
92

FIŠER Otto

Červená Voda

699470 1 - 18:57:19 917.558 m/min 17-0229-739
93

VARGA M + P

Old Šternberk

747890 1 - 19:50:36 916.981 m/min 16-0334-2587h
94

JANÁL Pavel

Holešov

778350 1 - 20:24:35 916.155 m/min 16 0266 6743 h
95

FUKSA Josef

Holešov

777850 1 - 20:24:23 915.782 m/min 15 - 0266 - 98
96

KRUTIL Michal

Dřevohostice

773620 1 - 20:23:47 911.446 m/min 16 - 0205 -8732 He
97

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

774890 1 - 20:25:11 911.439 m/min 15 0145 51 h
98

MAREK + Spálovská

Bezměrov

759110 1 - 20:10:18 908.787 m/min 16-0264-265 H
99

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

776820 1 - 20:30:09 908.402 m/min cz 16 0266 7329
100

AMBROŽ Marcel

Hoštice

742850 1 - 20:01:16 899.044 m/min 17-0210-358
101

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

766210 1 - 20:29:06 897.096 m/min 18-0178-8161 H
102

FUKSA Josef

Holešov

777850 1 - 20:42:48 896.347 m/min 17 - 0266 - 56 e
103

KRUTIL Michal

Dřevohostice

773620 1 - 21:10:19 864.074 m/min 17 - 0205 - 533 He
104

FIALA Alois

Šumvald

735070 1 - 20:34:34 855.163 m/min 18-0400-150e
105

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

776820 2 - 05:22:48 828.343 m/min cz 16 0266 7340
106

KUBITA Antonín

Prasklice

754000 2 - 04:15:25 824.044 m/min 15-0273-164e
107

VYSLOUŽIL Zden+Lucas

Lipník

776160 2 - 05:45:22 808.191 m/min 18-0205-2415e
108

KROUPA Jan

Přerov

762890 2 - 06:10:05 774.442 m/min 17 0215 56 H
109

KUBITA Antonín

Prasklice

754000 2 - 06:01:30 772.145 m/min 14-0274-2038e

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2020 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv