On-line výsledky
Závod Gotha (pásmo MSS SEVER) - odstartováno, 17°C, slabý jižní vítr, polojasno
Start 1.8.2020 - 06:00:00

ADMINISTRACE ZÁVODU ZDE...


Souřadnice startu: 50°53'50'' - 10°43'25''

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

548110 1 - 13:46:13 1175.655 m/min 17 0197 498 E
2

KUZNÍK Václav

Otice

520000 1 - 13:23:37 1172.183 m/min CZ-17-0224-462 E
3

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

548940 1 - 13:48:32 1171.614 m/min 18 0197 1050 E
4

ŽÍDEK Zdeněk

Lidečko

557290 1 - 13:57:54 1166.123 m/min 17-0316-242 he
5

VLK Miroslav

Podlesí

530370 1 - 13:36:09 1162.71 m/min SK 18 0405 862
6

HRBÁČ D+F

Krásné Pole

537640 1 - 13:42:51 1161.586 m/min 18-019-1263 E
7

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 13:54:50 1161.355 m/min 19-0194-463h
8

DRAŽINA Mir. Ing.

Mistek

553330 1 - 13:56:29 1161.279 m/min 18 0157 71 He
9

PRZECZEK Bruno

Těrlicko

563560 1 - 14:06:43 1157.881 m/min SK 17 00509 0893 H
10

OLYMPIA Mácha

Krmelín

548850 1 - 13:55:57 1153.167 m/min 18-0153-587 He
11

OLYMPIA Mácha

Krmelín

548850 1 - 13:56:12 1152.562 m/min 17-0153-345
12

KOZELSKÝ + MUSIAL

Krásné Pole

534930 1 - 13:44:37 1151.336 m/min 18 0228 287
13

PRZECZEK Bruno

Těrlicko

563560 1 - 14:10:11 1149.692 m/min 16 0152 555 H
14

KNIEZEK Milan

Horní Suchá

559710 1 - 14:07:35 1147.927 m/min 16 0186 274 E
15

SLIWKA P. + GREGOR V.

Orlová

561480 1 - 14:10:32 1144.632 m/min 18-0186-164-h
16

ŽEDEK Žedek Team

Baška

560170 1 - 14:09:51 1143.554 m/min 18 0149 1491 H
17

ŽEDEK Žedek Team

Baška

560170 1 - 14:10:24 1142.272 m/min 17 0149 22 He
18

KUBALAK J.+M.

Baška

561560 1 - 14:12:28 1140.301 m/min 19 0199 961 He
19

KŘEMPEK Leo

Štěpánkovice

525520 1 - 13:41:16 1139.298 m/min 17-0226-394 HE
20

KANTOR Radim

Těrlicko

567640 1 - 14:18:54 1137.783 m/min 16-0152-1067
21

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

548940 1 - 14:02:42 1137.228 m/min 18 0197 999 E
22

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

548940 1 - 14:02:51 1136.875 m/min 18 0197 1003 H
23

KUFA Josef Jabl

Jablunkov

591330 1 - 14:40:38 1135.79 m/min 17 - 0239 - 1011 H
24

HAPL Lubomír

Štramberk

547480 1 - 14:02:08 1135.537 m/min 18-0190-67 H
25

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

561080 1 - 14:14:10 1135.406 m/min 18 0149 489 H
26

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

548110 1 - 14:02:46 1135.352 m/min 17 0197 229 E
27

SKRBEK Marek

Studénka

536810 1 - 13:53:13 1134.385 m/min 18-0198-3166 H
28

HAPL Lubomír

Štramberk

547480 1 - 14:03:24 1132.561 m/min 17-0190-4313 HE
29

SKOKAN Pavel + K.

Mistek

562760 1 - 14:17:23 1131.441 m/min 17.0155.365 H
30

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

543510 1 - 14:00:23 1131.409 m/min 18 0197 816 H
31

CZAKON Vratislav

Frýdek II.

553020 1 - 14:09:13 1130.419 m/min 15-0191-653he
32

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 14:02:12 1130.402 m/min 17-0194-754 He
33

MÁCHA Aleš

Krmelín

548710 1 - 14:05:35 1130.002 m/min 18-0153-1109 He
34

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

556250 1 - 14:12:39 1129.098 m/min 16 - 0191 - 180
35

SRNÍČEK J.ml+ Lucie

Horní Suchá

561280 1 - 14:17:11 1128.92 m/min 18 0149 848 H
36

DVOŘÁK Jiří

Frýdek II.

553300 1 - 14:10:08 1128.876 m/min 16-0150-1022
37

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

543510 1 - 14:01:35 1128.59 m/min 18 0197 821 E
38

ČERNOHOUS Vladimír

Třebovice

543660 1 - 14:02:23 1127.029 m/min 16 0159 838 H
39

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

541080 1 - 14:00:09 1126.898 m/min 14-0195-942
40

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

536450 1 - 13:56:07 1126.72 m/min 17-0200-279-h
41

KUFA Josef Jabl

Jablunkov

591330 1 - 14:44:52 1126.629 m/min 18 - 0239 - 946 H
42

VANĚK Petr

Kravaře

526380 1 - 13:47:17 1126.469 m/min CZ-19-0122-119 HE
43

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

556250 1 - 14:13:53 1126.278 m/min 16 - 0197 - 987
44

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

548940 1 - 14:07:28 1126.108 m/min 18 0197 1050 H
45

HARABIŠ Milan

Mniší

550700 1 - 14:09:20 1125.409 m/min 18-0194-459-HE
46

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

561080 1 - 14:18:43 1125.048 m/min 18 0149 12 H
47

DYNKA Miroslav

Lidečko

557650 1 - 14:15:59 1124.332 m/min 17-0193-1365 he
48

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

541090 1 - 14:01:20 1124.148 m/min 18-0187-373-He
49

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

541090 1 - 14:01:23 1124.031 m/min 18-0221-1163-He
50

KROUPA Jan

Lidečko

559270 1 - 14:17:39 1123.822 m/min 07 0193 288 h
51

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

528820 1 - 13:50:35 1123.754 m/min 15-0226-3571H
52

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

556040 1 - 14:15:04 1123.162 m/min 17-0150-1247
53

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

540990 1 - 14:01:41 1123.124 m/min 18.0324.533
54

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

543510 1 - 14:04:17 1122.298 m/min 17 0197 716 H
55

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

541090 1 - 14:02:26 1121.585 m/min 18-0251-542-H
56

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

541090 1 - 14:02:36 1121.198 m/min 14-0221-743-H
57

CARBOLOVÁ Iveta

Baška

560310 1 - 14:19:46 1121.143 m/min 19-0149-431he
58

SKOKAN Pavel + K.

Mistek

562760 1 - 14:22:07 1120.775 m/min 16.0155.901He
59

MOLEK Karel

Halenkov

554950 1 - 14:15:37 1119.716 m/min 16-0191-828H
60

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

519310 1 - 13:43:51 1119.565 m/min PL-16-0251-1846
61

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

543510 1 - 14:05:37 1119.216 m/min 18 0197 820 E
62

KOPŘIVOVI

Mistek

556620 1 - 14:17:20 1119.209 m/min 18 0155 216 He
63

MÁCHA Aleš

Krmelín

548710 1 - 14:10:49 1117.953 m/min 18-0153-969 He
64

GELNAR Jaromír

Třebovice

542940 1 - 14:05:58 1117.237 m/min 18-0159-104 H
65

KALOČ Václav

Nová Bělá

549240 1 - 14:11:39 1117.136 m/min 14-0156-445 He
66

OSTAREK Lukáš

Krnov

498570 1 - 13:26:39 1116.243 m/min 19-0222-628 H
67

KALOČ Václav

Nová Bělá

549240 1 - 14:12:49 1114.492 m/min 16-0156-751 He
68

KUNZOVI

Nová Bělá

545930 1 - 14:10:02 1114.067 m/min 18-0156-253 H
69

HARABIŠ Milan

Mniší

550700 1 - 14:14:52 1112.825 m/min 17-0194-794-H
70

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

541090 1 - 14:06:30 1112.21 m/min 18-0187-357-He
71

NOVOSAD František

Pozděchov

548780 1 - 14:13:34 1111.866 m/min 17 0197 938
72

LAŇKA Alfons Ing

Kravaře

541090 1 - 14:06:41 1111.791 m/min 16-0221-63-He
73

VITÁSEK Emil

Hlučín 2

533180 1 - 14:00:23 1109.905 m/min 17.0324.1420he
74

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

590450 1 - 14:51:59 1109.903 m/min CZ-17-0310-107-H
75

BĚČÁK Jaromír

Mistek

557850 1 - 14:24:30 1105.748 m/min 18 0155 463 H
76

HONEŠ Jiří

Štramberk

533030 1 - 14:02:10 1105.489 m/min O194-17 - 644 HE
77

SAMIEC TEAM

Mosty

590940 1 - 14:54:35 1105.422 m/min 14-0310-52 -H
78

HAŽÍK Josef

Krnov

498450 1 - 13:31:03 1105.088 m/min SK-19-01610-1962
79

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 14:09:57 1104.705 m/min 15 0316 430
80

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

532000 1 - 14:01:36 1104.651 m/min 19-0221-1145-H
81

DVOŘÁK Jiří

Frýdek II.

553300 1 - 14:21:11 1103.987 m/min DV-17-09066-144 He
82

ŠIMČÍK Milan

Hlučín 2

540630 1 - 14:10:06 1103.101 m/min 18.0324.116
83

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

556250 1 - 14:24:17 1103.051 m/min 16 - 0191 - 128 E
84

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

519310 1 - 13:50:48 1103.037 m/min PL-18-0251-597
85

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

545440 1 - 14:14:52 1102.196 m/min 18-0306-1147He
86

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

591990 1 - 14:57:15 1101.889 m/min 15 0239 309 H
87

HARABIŠ Milan

Mniší

550700 1 - 14:20:03 1101.29 m/min 16-0194-257-HE
88

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

519310 1 - 13:51:35 1101.205 m/min PL-17-0251-1173
89

KUZNÍK Václav

Otice

520000 1 - 13:52:14 1101.151 m/min CZ-15-0224-3167 E
90

TREFIL Jaromír

Val.Meziříčí

535370 1 - 14:06:18 1100.905 m/min 18-0199-443 H
91

MÁCHA Aleš

Krmelín

548710 1 - 14:18:31 1100.685 m/min 15-0153-892 H
92

BAJTEK Jan Ing.

Krmelín

549990 1 - 14:19:42 1100.64 m/min 18-0153-1105 H
93

KLEMENS Karel

Kravaře

532000 1 - 14:03:34 1100.159 m/min 18-0221-479-He
94

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

590450 1 - 14:56:44 1100.081 m/min CZ-18-0310-226-H
95

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

519510 1 - 13:52:27 1099.608 m/min 18 - 0225 - 227 He
96

GELNAR Jaromír

Třebovice

542940 1 - 14:13:47 1099.551 m/min 16-0159-149 H
97

VRANÍK Arnošt

Ludgeřovice

545030 1 - 14:15:50 1099.22 m/min 14.0289.180
98

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

590450 1 - 14:57:17 1098.955 m/min CZ-18-0310-211-H
99

KUZNÍK Václav

Otice

520000 1 - 13:53:24 1098.437 m/min CZ-15-0224-3194 H
100

GELNAR Jaromír

Třebovice

542940 1 - 14:14:18 1098.402 m/min 16-0228-924 H
101

GOŘOLKA Jan

Jablunkov

590180 1 - 14:57:30 1098.009 m/min 18 - 0239 - 531 H
102

SRNÍČEK J.ml+ Lucie

Horní Suchá

561280 1 - 14:31:14 1097.894 m/min 18 034 754 He
103

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

519310 1 - 13:53:06 1097.675 m/min PL-15-0142-726E
104

SAMIEC TEAM

Mosty

590940 1 - 14:58:31 1097.348 m/min 18-0310-481 He
105

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

556250 1 - 14:27:02 1097.068 m/min 17 - 0191 - 26 E
106

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

556250 1 - 14:27:04 1096.996 m/min 16 - 0191 - 119 E
107

DUDA Rostislav

Těrlicko

565380 1 - 14:35:35 1096.583 m/min 18.0152.2743 H
108

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

519310 1 - 13:53:45 1096.169 m/min PL-17-0251-531
109

JONÁŠ TEAM

Petřvald

552260 1 - 14:24:00 1095.754 m/min 18-0185-120 he
110

PILCH Tadeaš

Těrlicko

565670 1 - 14:36:25 1095.375 m/min 18-0152-2724 he
111

MINARČÍK Tomáš

Val.Meziříčí

557440 1 - 14:28:59 1095.203 m/min 19-0199-1541 He
112

MINARČÍK Tomáš

Val.Meziříčí

557440 1 - 14:29:08 1094.88 m/min 17-0199-299 H
113

DVOŘÁK Jiří

Frýdek II.

553300 1 - 14:25:24 1094.776 m/min DV-17-09066-140 H
114

OSTAREK Lukáš

Krnov

498570 1 - 13:35:32 1094.475 m/min 16-0222-527 H
115

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

543510 1 - 14:16:41 1094.279 m/min 16 0334 9008 H
116

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 14:23:57 1094.255 m/min 16-0194-474he
117

ŠVIRK Stanislav

Petřvald

557790 1 - 14:29:45 1094.242 m/min 18-0185-161 HE
118

VRLÍK Jaroslav

Orlová

558800 1 - 14:30:41 1094.22 m/min 18-0188-236 HE
119

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

543510 1 - 14:16:44 1094.169 m/min 16 0197 609 H
120

MOLEK Karel

Halenkov

554950 1 - 14:28:02 1092.35 m/min 17-0191-367 H
121

SALGA Jaromír

Krásné Pole

535040 1 - 14:10:03 1091.807 m/min 18-0228-922-H
122

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

556250 1 - 14:29:33 1091.649 m/min 17 - 0191 - 81 E
123

SALGA Jaromír

Krásné Pole

535040 1 - 14:10:10 1091.547 m/min 15-0228-3499-h
124

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

556040 1 - 14:29:43 1090.881 m/min 16-0150-319
125

HAPL Lubomír

Štramberk

547480 1 - 14:22:16 1090.019 m/min 14-0190-2578 He
126

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

556250 1 - 14:30:37 1089.369 m/min 17 - 0191 - 41 E
127

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 14:26:38 1088.46 m/min 17-0194-263he
128

HARŠANY Jan

Petřvald

553500 1 - 14:28:41 1088.103 m/min 18-0185-407 HE
129

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 14:27:00 1087.673 m/min 18-0194-400he
130

KUNZOVI

Nová Bělá

545930 1 - 14:22:12 1087.077 m/min 14-0156-698 H
131

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

541080 1 - 14:17:48 1086.943 m/min 16-0190-4281
132

HAPL Lubomír

Štramberk

547480 1 - 14:24:03 1086.162 m/min 14-0190-60 H
133

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 14:18:37 1085.503 m/min 16 0316 879
134

KUNZOVI

Nová Bělá

545930 1 - 14:22:59 1085.384 m/min 18-0156-278 H
135

KLEIN David

Těrlicko

574170 1 - 14:49:08 1085.114 m/min 15-0152-601 he
136

SAMIEC TEAM

Mosty

590940 1 - 15:04:36 1085.09 m/min 17-0310-86 He
137

HARŠANY Jan

Petřvald

553500 1 - 14:30:10 1084.94 m/min 18-0185-415 HE
138

KUBALAK J.+M.

Baška

561560 1 - 14:37:46 1084.581 m/min 19 0155 777 He
139

GRIGIER Oldřich

Otice

512420 1 - 13:52:44 1083.951 m/min 18-0224-1576h
140

BAJTEK Jan Ing.

Krmelín

549990 1 - 14:27:26 1083.867 m/min 16-0400-2766 He
141

HONEŠ Jiří

Štramberk

533030 1 - 14:11:57 1083.504 m/min 18-0194-528he
142

SAMIEC TEAM

Mosty

590940 1 - 15:05:24 1083.498 m/min 18-0310-415 He
143

Rodina Mazurova

Jablunkov

588980 1 - 15:03:42 1083.281 m/min 17-0240-262 He
144

PETER Milan

Baška

570330 1 - 14:46:37 1083.008 m/min 0149-18-620
145

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

536450 1 - 14:16:05 1081.371 m/min 16-0200-104-he
146

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

536450 1 - 14:16:05 1081.371 m/min 16-0200-160-h
147

DUDA Rudolf

Bolatice

531940 1 - 14:12:06 1080.959 m/min 15-0289-301 H
148

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

519310 1 - 14:00:52 1079.946 m/min PL-18-0251-5113
149

HUDEC Ing Zdeněk+Jak

Nová Bělá

546120 1 - 14:25:53 1079.537 m/min 18-0150-835he
150

HARABIŠ Milan

Mniší

550700 1 - 14:30:13 1079.345 m/min 18-0194-432-H
151

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 14:25:03 1079.259 m/min 16-0194-560
152

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

545440 1 - 14:25:30 1079.011 m/min 16-0306-773h
153

HAPL Lubomír

Štramberk

547480 1 - 14:27:26 1078.92 m/min 16-0400-2766 He
154

FLORIÁN + TOMÍČEK

Bolatice

533290 1 - 14:14:25 1078.625 m/min 16-0218-31 H
155

ALBRECHT Jiří, Mgr.

Krásné Pole

537460 1 - 14:18:28 1078.227 m/min PL-17-0251-1141 E
156

JONÁŠ TEAM

Petřvald

552260 1 - 14:32:17 1078.036 m/min 18-0185-122 he
157

OSTAREK Lukáš

Krnov

498570 1 - 13:42:35 1077.795 m/min 19-0222-622 H
158

HARABIŠ Milan

Mniší

550700 1 - 14:31:02 1077.621 m/min 17-0194-365-HE
159

BÁRTA Jaroslav

Třebovice

542560 1 - 14:23:52 1076.793 m/min 17-0285-7935 he
160

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 14:32:25 1076.175 m/min 18-0194-331he
161

HAPL Lubomír

Štramberk

547480 1 - 14:28:44 1076.163 m/min 18-0190-72 H
162

KUZNÍK Václav

Otice

520000 1 - 14:03:25 1075.677 m/min CZ-18-0222-125 E
163

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

519310 1 - 14:03:11 1074.768 m/min PL-17-0473-7579 E
164

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

536450 1 - 14:19:15 1074.512 m/min 16-0200-117-h
165

ALBRECHT Jiří, Mgr.

Krásné Pole

537460 1 - 14:20:29 1073.882 m/min PL-17-0251-1156
166

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

519310 1 - 14:03:39 1073.731 m/min PL-17-0251-2912E
167

MINARČÍK Tomáš

Val.Meziříčí

557440 1 - 14:39:38 1072.756 m/min 19-0199-1585 He
168

HERMAN Karel

Jablunkov

595140 1 - 15:14:53 1072.55 m/min 17-0239-149-H
169

SAMIEC TEAM

Mosty

590940 1 - 15:11:46 1070.996 m/min 19-0310-315 He
170

MOLEK Karel

Halenkov

554950 1 - 14:38:20 1070.643 m/min 17-0191-330 H
171

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 14:35:09 1070.465 m/min 17-0194-276H
172

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

519310 1 - 14:05:10 1070.374 m/min cz-17-0225-36E
173

DUDA Rudolf

Bolatice

531940 1 - 14:17:04 1070.158 m/min 18-0218-330 H
174

GLADIŠ Bernard

Baška

553970 1 - 14:37:53 1069.681 m/min 16 0186 648 H
175

HARABIŠ Milan

Mniší

550700 1 - 14:35:12 1068.905 m/min 17-0194-336-HE
176

HAPL Lubomír

Štramberk

547480 1 - 14:32:23 1068.497 m/min 18-0190-175 H
177

HAPL Lubomír

Štramberk

547480 1 - 14:32:23 1068.497 m/min 18-0190-249 He
178

DUDA Rudolf

Bolatice

531940 1 - 14:18:01 1068.117 m/min 18-0218-356 H
179

DVOŘÁK Jiří

Frýdek II.

553300 1 - 14:38:20 1067.46 m/min CZ-16-0150-1003 He
180

MINARČÍK Tomáš

Val.Meziříčí

557440 1 - 14:43:37 1064.596 m/min 18-0199-699 H
181

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 14:28:53 1063.603 m/min 14 0316 120
182

MOLEK Karel

Halenkov

554950 1 - 14:41:52 1063.394 m/min 14-0191-53 HE
183

HANZELKA Josef

Štramberk

546210 1 - 14:33:53 1062.907 m/min 15 -0306 - 1129 -He
184

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

519310 1 - 14:08:37 1062.817 m/min PL-18-0251-511
185

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 14:32:52 1062.81 m/min 17-0194-716
186

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

556250 1 - 14:43:24 1062.763 m/min 15 - 0191 - 407 E
187

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

545440 1 - 14:33:16 1062.683 m/min 13-0306-8399h
188

HARABIŠ Milan

Mniší

550700 1 - 14:38:14 1062.649 m/min 16-0194-237-H
189

HARABIŠ Milan

Mniší

550700 1 - 14:38:17 1062.546 m/min 15-0194-116-HE
190

HAPL Lubomír

Štramberk

547480 1 - 14:35:16 1062.518 m/min 18-0190-48 H
191

GELNAR Jaromír

Třebovice

542940 1 - 14:31:03 1062.401 m/min 18-0159-350 H
192

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

545440 1 - 14:33:30 1062.201 m/min 18-0306-1106He
193

VOLEK Martin

Štramberk

545990 1 - 14:34:16 1061.687 m/min 17-0306-583
194

DUDA Rudolf

Bolatice

531940 1 - 14:21:07 1061.509 m/min 18-0218-359 E
195

JONÁŠ TEAM

Petřvald

552260 1 - 14:41:00 1060 m/min 19-0310-208 he
196

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

545440 1 - 14:34:52 1059.381 m/min 17-0306-312h
197

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 14:34:54 1058.613 m/min 18-0194-612
198

DUDA Rudolf

Bolatice

531940 1 - 14:23:02 1057.465 m/min 17-0218-268 H
199

MOLEK Karel

Halenkov

554950 1 - 14:44:48 1057.45 m/min 18-0191-109 HE
200

MITRENGA Josef

Bolatice

532850 1 - 14:24:14 1056.753 m/min 17-0218-24h
201

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 14:36:04 1056.22 m/min 18-0194-654
202

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

545440 1 - 14:37:01 1054.976 m/min 16-0306-704h
203

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 14:43:16 1053.86 m/min 18-0194-352h
204

Rodina Mazurova

Jablunkov

588980 1 - 15:18:57 1053.726 m/min 18-0239-781 H
205

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

545440 1 - 14:38:06 1052.77 m/min 16-0306-772h
206

SANTARIUS Jiří

Těrlicko

564340 1 - 14:56:21 1052.186 m/min 18-0152-2824
207

Rodina Mazurova

Jablunkov

588980 1 - 15:19:47 1052.157 m/min 18-0239-777 He
208

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 14:35:12 1050.563 m/min 18 0316 552 E
209

GELNAR Jaromír

Třebovice

542940 1 - 14:37:07 1049.937 m/min 15-0159-760 H
210

GELNAR Jaromír

Třebovice

542940 1 - 14:37:09 1049.869 m/min 17-0159-155 H
211

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

519310 1 - 14:14:45 1049.641 m/min PL-14-0142-2836 E
212

GELNAR Jaromír

Třebovice

542940 1 - 14:38:09 1047.843 m/min 15-0159-165 He
213

GELNAR Jaromír

Třebovice

542940 1 - 14:38:32 1047.069 m/min 18-0159-312 He
214

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

556250 1 - 14:51:23 1046.796 m/min 17 - 0191 - 65 E
215

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 14:37:17 1046.332 m/min 18 0316 531
216

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

537680 1 - 14:33:58 1046.138 m/min 19-0228-68 H
217

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

537680 1 - 14:34:23 1045.29 m/min 18_0228-302 H
218

DUDA Rudolf

Bolatice

531940 1 - 14:29:41 1043.668 m/min 15-0218-3343 H
219

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 14:38:41 1043.508 m/min 18 0316 516
220

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

519310 1 - 14:17:53 1043.036 m/min PL-17-0251-2910
221

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

556250 1 - 14:53:19 1043.001 m/min 17 - 0191 - 11 E
222

KUZNÍK Václav

Otice

520000 1 - 14:18:34 1042.99 m/min CZ-16-0224-48 E
223

DUDA Rudolf

Bolatice

531940 1 - 14:30:06 1042.815 m/min 19-0218- 83 H
224

MOLEK Karel

Halenkov

554950 1 - 14:52:23 1042.388 m/min 15-0191-936 H
225

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

519310 1 - 14:18:28 1041.815 m/min PL-17-0251-1141 E
226

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

556040 1 - 14:53:46 1041.729 m/min 18-0150-837he
227

PETER Milan

Baška

570330 1 - 15:08:14 1040.305 m/min 0149-18-882 He
228

MOLEK Karel

Halenkov

554950 1 - 14:53:36 1040.011 m/min 18-0191-149 H
229

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 14:40:36 1039.666 m/min 18 0316 511
230

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

519310 1 - 14:19:59 1038.655 m/min PL-17-0251-1144 E
231

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 14:41:16 1038.336 m/min 18 0316 556
232

CYBULSKI Grzegorz

Služovice-host.

519310 1 - 14:20:29 1037.617 m/min PL_17-0251-1156
233

MITRENGA Josef

Bolatice

532850 1 - 14:33:34 1037.548 m/min 15-0218-3237he
234

MITRENGA Josef

Bolatice

532850 1 - 14:33:38 1037.413 m/min 18-0218-109h
235

KUZNÍK Václav

Otice

520000 1 - 14:21:43 1036.442 m/min CZ-15-0224-3156 H
236

Rodina Mazurova

Jablunkov

588980 1 - 15:28:58 1035.175 m/min 15-0240-1037 He
237

MOLEK Karel

Halenkov

554950 1 - 14:56:15 1034.872 m/min 18-0228-664 HE
238

PETER Milan

Baška

570330 1 - 15:11:26 1034.268 m/min 0149-18-640 He
239

MOLEK Karel

Halenkov

554950 1 - 14:57:24 1032.657 m/min 18-0191-127 H
240

MOLEK Karel

Halenkov

554950 1 - 14:58:16 1030.995 m/min 16-0228-894 HE
241

MOLEK Karel

Halenkov

554950 1 - 15:03:39 1020.785 m/min 18-0191-452 H
242

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

537680 1 - 14:47:47 1018.751 m/min 18-0228-36 H
243

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

537680 1 - 14:48:17 1017.787 m/min 16-0400_2895 E
244

HERMAN Karel

Jablunkov

595140 1 - 15:48:38 1011.054 m/min 18-0239-485-H
245

KOMA Daniel

Frýdek II.

552840 1 - 15:06:59 1010.707 m/min 15-0150-8648
246

PETER Milan

Baška

570330 1 - 15:25:32 1008.482 m/min 0149-14-94 He
247

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

537680 1 - 14:53:52 1007.143 m/min 19-0228-83 E
248

GRIGIER Oldřich

Otice

512420 1 - 14:29:28 1005.797 m/min 16-0224-147h
249

ČERVEŇÁK Mikulas

Nový Jičín

538220 1 - 14:55:52 1004.392 m/min 16-0195-441 H
250

JONÁŠ TEAM

Petřvald

552260 1 - 15:10:00 1004.109 m/min 19-0185-202 he
251

JONÁŠ TEAM

Petřvald

552260 1 - 15:12:00 1000.471 m/min 16-0185-319 h
252

MITRENGA Josef

Bolatice

532850 1 - 14:53:29 998.813 m/min 18-0218-261h
253

SAMIEC TEAM

Mosty

590940 1 - 15:55:12 992.843 m/min 17-0310-482 H
254

HERMAN Karel

Jablunkov

595140 1 - 16:03:05 986.829 m/min 18-0239-194-H
255

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

537680 1 - 15:06:17 984.251 m/min 15-0228-3474 E
256

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

537680 1 - 15:06:48 983.321 m/min 15-0228-3448 E
257

MITRENGA Josef

Bolatice

532850 1 - 15:02:55 981.458 m/min 16-0218-316h
258

MITRENGA Josef

Bolatice

532850 1 - 15:10:05 968.671 m/min 16-0218-326he
259

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

537680 1 - 15:17:20 964.737 m/min 18-0228-343 H
260

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

537680 1 - 15:17:48 963.93 m/min 18-0228-320 H
261

SÍBAL Alois

Halenkov

564950 1 - 15:53:54 951.254 m/min 19-0191-42-E
262

BAČA Robert

Vsetín

547480 1 - 15:38:54 945.725 m/min 19-0191-42-E
263

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

556040 1 - 15:59:36 927.352 m/min 17-0216-1692he
264

BAČA Robert

Vsetín

547480 1 - 15:53:17 922.797 m/min 17-0191-237 H
265

HERMAN Karel

Jablunkov

595140 1 - 16:45:09 922.483 m/min 15-0239-176-E
266

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

556040 1 - 16:23:56 891.185 m/min 16-0150-36he
267

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

556040 1 - 16:31:45 880.158 m/min 15-0150-9044
268

ALBRECHT Jiří, Mgr.

Krásné Pole

537460 1 - 00:00:00 -0.02 m/min

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright C 2014-2020 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návątěv