On-line výsledky
Závod Eisenach (pásmo MSS JIH + STŘED) - odstartováno
Start 1.8.2020 - 06:00:00

ADMINISTRACE ZÁVODU ZDE...

Souřadnice startu: 51°2'30'' - 10°9'37''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

532120 1 - 13:33:54 1172.329 m/min 16-0179-6865
2

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

537960 1 - 13:40:05 1169.266 m/min 18-0178-8230
3

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

532120 1 - 13:35:06 1169.238 m/min 18-0179-7922
4

ŠKOVRAN Stan. Ing.

Blatec

531640 1 - 13:35:59 1165.92 m/min 17-0202-171
5

ŠKOVRAN Stan. Ing.

Blatec

531640 1 - 13:35:59 1165.92 m/min 17-0202-171
6

ŠKOVRAN Stan. Ing.

Blatec

531640 1 - 13:38:43 1158.972 m/min 18-0202-401
7

ŠKOVRAN Stan. Ing.

Blatec

531640 1 - 13:39:52 1156.074 m/min 18-0202-446
8

VARMUZA Martin

Knezpole

567280 1 - 14:12:33 1151.721 m/min 17-0254-799
9

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

537960 1 - 13:47:08 1151.62 m/min 17-0178-7530
10

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

529880 1 - 13:41:02 1149.331 m/min 16-0234-1460 H
11

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

532120 1 - 13:43:41 1147.594 m/min 17-0179-7343
12

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

529880 1 - 13:42:30 1145.686 m/min 15-0234-2080 H
13

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

529880 1 - 13:42:32 1145.604 m/min 19-0234-3334 H
14

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

529880 1 - 13:42:34 1145.521 m/min 18-0234-1283 H
15

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

537960 1 - 13:49:55 1144.799 m/min 16-0178-6276
16

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

532120 1 - 13:45:21 1143.483 m/min 16-0179-6829
17

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

537960 1 - 13:51:05 1141.964 m/min 17-0178-7677
18

SUCHÁNEK Břetislav

Olomouc

528030 1 - 13:42:30 1141.686 m/min 16-0213-243
19

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

547310 1 - 13:59:32 1141.339 m/min 17 - 0164 - 213 He
20

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov

551620 1 - 14:03:31 1140.85 m/min 17 0216 1370
21

KESSLER Frantisek

Šumvald

516720 1 - 13:33:00 1140.662 m/min 18-0236-538 H
22

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

554930 1 - 14:06:45 1140.072 m/min 18-0270-556 H
23

JASINEK Jindřich

Křepice

520540 1 - 13:38:06 1136.302 m/min 17-0175-478-He
24

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

529880 1 - 13:46:22 1136.188 m/min 18-0234-1206 He
25

ILČÍK Václav

Dubňany

549470 1 - 14:04:02 1135.19 m/min 16-0162-13-h
26

Team Chmelar Jurasek

Uh. Ostroh

566870 1 - 14:19:33 1134.761 m/min 19-0259-955
27

JOCHMAN Zdeněk ml.

Rakvice

537960 1 - 13:54:37 1133.462 m/min 19-0178-9303
28

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

537960 1 - 13:54:38 1133.422 m/min 18-0178-8096
29

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

537960 1 - 13:54:59 1132.587 m/min 17-0178-7617
30

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

529880 1 - 13:48:30 1131.014 m/min 18-0234-1111 He
31

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

537960 1 - 13:57:19 1127.051 m/min 17-0178-7436
32

RYŠAVÝ Roman

Šternberk

522510 1 - 13:44:33 1124.766 m/min CZ.17.0234.1097
33

NAVRÁTIL Luděk

Přerov

548610 1 - 14:07:55 1124.393 m/min 13-0215-3457
34

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

537960 1 - 13:58:46 1123.637 m/min 17-0178-7607
35

MAŇÁK Štěpán

Hroznová Lhota

572980 1 - 14:30:21 1122.72 m/min 18-0163-138e
36

KONEČNÝ Vlastimil

Vilémov

509680 1 - 13:34:24 1121.655 m/min 18-0237-827 he
37

BRI PLESSNER OVI

Nivnice

582460 1 - 14:40:00 1120.115 m/min 16-0258-971 H
38

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

537960 1 - 14:00:43 1119.079 m/min 17-0178-7526
39

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

537960 1 - 14:00:46 1118.963 m/min 17-0178-7566
40

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

560150 1 - 14:21:16 1117.469 m/min 16-0266-6385 H
41

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

560150 1 - 14:21:20 1117.32 m/min 16-0266-6373 H
42

ZAPLETAL Miroslav

Vilémov

503400 1 - 13:31:08 1115.856 m/min CZ.18.0237.38
43

VYBÍRAL Pavel

Kurovice

558920 1 - 14:20:56 1115.757 m/min 18 0269 1475 HE
44

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

560150 1 - 14:22:32 1114.652 m/min 18-0266-310 H
45

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

560150 1 - 14:22:45 1114.172 m/min 18-0266-400 H
46

VYBÍRAL Pavel

Kurovice

558920 1 - 14:22:00 1113.386 m/min 15 0269 89 HE
47

LEBLOCH Jaroslav

Rakvice

540130 1 - 14:05:24 1112.752 m/min 19-0178-9754
48

KRUTIL Michal

Dřevohostice

558100 1 - 14:22:01 1111.716 m/min 16-0205- 8732 He
49

ZLÁMALÍK Ladislav

Přerov

551080 1 - 14:15:56 1111.198 m/min 17 0216 2184
50

MAREK + Spálovská

Bezměrov

544920 1 - 14:10:47 1110.307 m/min 18-0264-3251 He
51

PROCINGER Jan sen.

Velké Pavlovice

531690 1 - 13:59:13 1109.498 m/min 17-02-146 e
52

OSIČKA František

Přerov

546340 1 - 14:12:30 1109.32 m/min 17-0216-2293 H
53

LEBLOCH Jaroslav

Rakvice

540130 1 - 14:07:02 1109.021 m/min 19-0178-9726
54

GAVLÍK Josef

Veselí nad Mor.

562760 1 - 14:27:27 1108.996 m/min 18-0171-3017
55

ADAMÍK Zdeněk

Zlín

570200 1 - 14:35:04 1107.041 m/min 18-0264-3272 H
56

JOCHMAN Zdeněk ml.

Rakvice

537960 1 - 14:05:57 1107.027 m/min 19-0178-9584
57

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

547310 1 - 14:14:56 1105.826 m/min 18-0164-1316H
58

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

540760 1 - 14:09:07 1105.585 m/min 16-0264-69
59

LEBLOCH Jaroslav

Rakvice

540130 1 - 14:08:43 1105.201 m/min 19-0178-9732
60

STRNAD Jaroslav

Hodonín

557410 1 - 14:26:12 1101.166 m/min 17-0169-513 H
61

ROZSYPAL Jiří

Hoštice

530900 1 - 14:02:10 1101.072 m/min 18-0208-46
62

GROH Aleš

Šternberk

529890 1 - 14:01:50 1099.737 m/min CZ.17.0203.338
63

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

547310 1 - 14:17:55 1099.2 m/min 15-0164-25He
64

ŠULÁK Karel

Dubňany

549500 1 - 14:19:56 1099.147 m/min 19-0162-1779-e
65

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

537960 1 - 14:09:29 1099.036 m/min 17-0178-7619
66

KUBITA Antonín

Prasklice

540560 1 - 14:11:57 1098.811 m/min 15-0217-5630e
67

VADURA Jaroslav

Zlechov

560180 1 - 14:29:59 1098.428 m/min 16-0263-90
68

KRUTIL Karel

Dřevohostice

557930 1 - 14:27:59 1098.323 m/min 18-0205-2872
69

ŠKOVRAN Stan. Ing.

Blatec

531640 1 - 14:04:16 1097.825 m/min 18-0202-551
70

GORCIK Frantisek

Bojkovice

596640 1 - 15:03:37 1097.538 m/min 18-0247-243
71

KRUTIL Karel

Dřevohostice

557930 1 - 14:28:21 1097.531 m/min 16-0205-8608
72

PINTERA Jaroslav

Kyjov

540550 1 - 14:12:31 1097.526 m/min 17-0164-1229H
73

ŠKOVRAN Stan. Ing.

Blatec

531640 1 - 14:05:20 1095.412 m/min 17-0202-162e
74

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

540760 1 - 14:13:41 1095.358 m/min 15-0217-5717
75

RYŠAVÝ Jan

Uničov

518220 1 - 13:53:30 1094.446 m/min 15-0233-2555 H
76

RYŠAVÝ Jan

Uničov

518220 1 - 13:53:30 1094.446 m/min 15-0233-2555 H
77

BRI.UHERKOVI

Knezpole

567390 1 - 14:38:34 1094.151 m/min 17 0254 1102
78

POPELKA Roman

Korytna

584890 1 - 14:54:57 1093.355 m/min 19-0255-1402
79

BRI.UHERKOVI

Knezpole

567390 1 - 14:39:28 1092.255 m/min 16 0254 5021
80

NOVÁK Libor

Nezamyslice

525960 1 - 14:01:46 1091.732 m/min 16-0212-676
81

BRI.UHERKOVI

Knezpole

567390 1 - 14:40:21 1090.401 m/min 16 0254 5112
82

PONÍŽIL Jan

Přerov

546400 1 - 14:21:14 1090.111 m/min 17 0216 1584
83

VARMUZA Martin

Knezpole

567280 1 - 14:40:27 1089.98 m/min 16-0254-6072
84

MAREK + Spálovská

Bezměrov

544920 1 - 14:20:18 1089.186 m/min 18-0264-3247 He
85

SÝKORA Jaromír

Hoštice

524950 1 - 14:02:12 1088.656 m/min 18-0208-900
86

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

566240 1 - 14:40:26 1088.016 m/min 17 0267 170 h
87

BRI PLESSNER OVI

Nivnice

582460 1 - 14:56:29 1085.7 m/min 15-0258-3046 H
88

JASINEK Jindřich

Křepice

520540 1 - 13:59:40 1085.212 m/min 16-0175-558-H
89

BRI.UHERKOVI

Knezpole

567390 1 - 14:42:54 1085.083 m/min 16 0254 5022 He
90

KŘÍŽ František

Prostějov

526210 1 - 14:05:19 1084.261 m/min 17-0214-866 E
91

DUDA Ing. Přemysl

Litovel

511680 1 - 13:52:26 1083.073 m/min 17-0231-3031 He
92

STRNAD Jaroslav

Hodonín

557410 1 - 14:35:15 1081.824 m/min 17-0169-545 H
93

KRUTIL Karel

Dřevohostice

557930 1 - 14:35:58 1081.33 m/min 16-0205-8728
94

HAVLÍČEK Miloslav

Uničov

509200 1 - 13:51:23 1080.225 m/min 17-0233-1100-H
95

BRI.UHERKOVI

Knezpole

567390 1 - 14:45:34 1079.578 m/min 17 0254 974
96

SÝKORA Jaromír

Hoštice

524950 1 - 14:06:22 1079.33 m/min 18-0208-865
97

POLÁŠEK Josef

Bylnice

601530 1 - 15:17:25 1079.139 m/min 17-0248-1945
98

SLOVÁČEK František

Hodonín

554160 1 - 14:34:37 1076.84 m/min 18-0169-1331 H
99

NOVÁK Libor

Nezamyslice

525960 1 - 14:08:48 1076.023 m/min 16-0212-693 HE
100

POPELKA Roman

Korytna

584890 1 - 15:04:08 1074.902 m/min 19-0255-1401
101

KRUTIL Karel

Dřevohostice

557930 1 - 14:39:28 1074.044 m/min 16-0205-8617
102

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

532900 1 - 14:16:10 1074.034 m/min 18-0214-877
103

KRUTIL Karel

Dřevohostice

557930 1 - 14:39:32 1073.906 m/min 15-0205-6594
104

KRUTIL Michal

Dřevohostice

558100 1 - 14:39:49 1073.648 m/min 18-0205- 3120
105

FIALA Alois

Šumvald

518240 1 - 14:03:20 1072.221 m/min 18-0400-127
106

POLÁŠEK Josef

Bylnice

601530 1 - 15:21:17 1071.705 m/min 18-0248-2622
107

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

601930 1 - 15:21:48 1071.431 m/min 17-0248-567
108

BRI PLESSNER OVI

Nivnice

582460 1 - 15:03:50 1071.027 m/min 16-0258-953 H
109

KLABAČKA František

Uničov

509200 1 - 13:56:00 1069.748 m/min 17-0233-963-He
110

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

562120 1 - 14:45:35 1069.516 m/min cz 18 0266 1399
111

STRAPINA Jiri

Banov

590920 1 - 15:13:14 1068.121 m/min 18-0245-828 He
112

ŠIRGEL Pavel

Šternberk

522430 1 - 14:09:14 1067.854 m/min CZ.17.0234.1757
113

FOJTÍK Jan

Bylnice

601520 1 - 15:23:40 1067.156 m/min 18 o248 3092 he
114

DOHNAL Vaclav

Dolni Nemci

578130 1 - 15:02:29 1065.71 m/min 18-0249-265
115

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

566240 1 - 14:51:21 1065.663 m/min 14 0267 515 h
116

KLABAČKA František

Uničov

509200 1 - 13:58:00 1065.272 m/min 17-0233-636-He
117

ADAMEC Frantisek

Bojkovice

592820 1 - 15:16:36 1065.074 m/min 18 0271 322
118

KUBITA Antonín

Prasklice

540560 1 - 14:27:56 1064.234 m/min 15-0273-191h
119

STRNAD Jaroslav

Hodonín

557410 1 - 14:44:01 1063.726 m/min 15-0169-344 H
120

HRADIL František

Dřevohostice

553070 1 - 14:40:31 1062.54 m/min 18-0210-5010
121

KOLÍNEK Ing. Jarolím

Bylnice

603700 1 - 15:28:22 1062.166 m/min CZ 16 0248 1739 H
122

NOVÁK Libor

Nezamyslice

525960 1 - 14:15:20 1061.83 m/min 18-0208-1287
123

KRUTIL Michal

Dřevohostice

558100 1 - 14:45:55 1061.195 m/min 16- 0205 - 8716
124

HUSPENINA Radek

Kunovice

569670 1 - 14:57:45 1059.358 m/min 15-0256-135
125

KRUTIL Michal

Dřevohostice

558100 1 - 14:47:16 1058.478 m/min 17-0205 - 533 He
126

SÝKORA Jaromír

Hoštice

524950 1 - 14:16:19 1057.692 m/min 17-0208-674
127

KOCOUREK Lubomír

Vlkoš

550770 1 - 14:41:05 1056.971 m/min 16-0172-2511 H
128

HLUBINKA Jan

Litovel

511320 1 - 14:05:03 1054.159 m/min CZ.15.0231.340
129

SÝKORA Jaromír

Hoštice

524950 1 - 14:19:23 1051.196 m/min 15-0208-926
130

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

532900 1 - 14:27:22 1050.325 m/min 15-0214-583
131

HRADIL František

Dřevohostice

553070 1 - 14:47:04 1049.336 m/min 17-0210-301
132

BUMBALÍK Pavel

Červená Voda

468720 1 - 13:27:00 1048.591 m/min 17-0229-223H
133

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

532900 1 - 14:29:22 1046.201 m/min 14-0214-409
134

POPELKA Roman

Korytna

584890 1 - 15:19:07 1046.097 m/min 17-0255-44 e
135

DOLÁK Josef

Lipník

556610 1 - 14:52:06 1046.063 m/min 18-0210-4092 he
136

BRI PLESSNER OVI

Nivnice

582460 1 - 15:16:54 1045.897 m/min 17-0258-1223 HE
137

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

562120 1 - 14:57:31 1045.772 m/min cz 17 0266 978
138

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

562120 1 - 14:57:34 1045.675 m/min cz 16 0266 7335
139

SÝKORA Jaromír

Hoštice

524950 1 - 14:22:32 1044.607 m/min 14-0208-317
140

MIKULÁŠ Josef

Červená Voda

475960 1 - 13:36:21 1042.971 m/min 13-0229-8174 e
141

KROUPA Jan

Přerov

547920 1 - 14:45:43 1042.234 m/min 14 0215 220
142

HLUBINKA Jan

Litovel

511320 1 - 14:11:36 1040.114 m/min CZ.15.0231.334
143

HLUBINKA Jan

Litovel

511320 1 - 14:11:36 1040.114 m/min CZ.15.0231.334
144

STRATIL Petr

Holešov

561790 1 - 15:00:14 1039.903 m/min 140266290
145

DOLÁK Josef

Lipník

556610 1 - 14:55:40 1039.098 m/min 16-0210-1317h
146

VOZÁK Miroslav

Dřevohostice

563250 1 - 15:02:10 1038.887 m/min 16-0205-8510
147

ADAMÍK Zdeněk

Zlín

570200 1 - 15:09:13 1038.206 m/min 18-0265-261 h
148

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

562120 1 - 15:01:27 1038.175 m/min cz 16 0266 7329
149

NĚMEČEK Zdeněk

Tlumačov

555320 1 - 14:55:00 1037.981 m/min 17-0270-1274 HE
150

NĚMEČEK Zdeněk

Tlumačov

555320 1 - 14:55:00 1037.981 m/min 15-0270-1750-He
151

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

562120 1 - 15:01:48 1037.505 m/min cz 17 0266 983
152

BRI PLESSNER OVI

Nivnice

582460 1 - 15:23:29 1033.677 m/min 15-0258-3034 H
153

HUSPENINA Radek

Kunovice

569670 1 - 15:11:10 1033.571 m/min 18-0256-704
154

KRUTIL Karel

Dřevohostice

557930 1 - 14:59:50 1033.523 m/min 16-0205-8675
155

HRADIL František

Dřevohostice

553070 1 - 14:55:32 1032.746 m/min 19-0210-746
156

KRUTIL Karel

Dřevohostice

557930 1 - 15:00:43 1031.834 m/min 16-0205-8647
157

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

562120 1 - 15:05:19 1030.814 m/min cz 16 0266 7327
158

HRADIL František

Dřevohostice

553070 1 - 14:56:47 1030.341 m/min 19-0210-768
159

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

564270 1 - 15:09:33 1026.786 m/min 15 0271 201
160

MLČÁK Petr

Rataje

549940 1 - 14:56:00 1026.007 m/min 13-0217-3731
161

CETKOVSKÝ Josef

Prostějov

528250 1 - 14:34:57 1025.828 m/min 15-0215-2458-H
162

ZPĚVÁK Zdeněk

Hoštice

536600 1 - 14:43:17 1025.448 m/min 17-0208-298 HE
163

PROCINGER Jan sen.

Velké Pavlovice

531690 1 - 14:38:52 1024.714 m/min 15-D885783
164

MLČÁK Petr

Rataje

549940 1 - 14:57:03 1024.001 m/min 15-0217-5415
165

HORÁK Zdeněk Ing

Prostějov

528280 1 - 14:36:06 1023.6 m/min 15 0214 526 H
166

ADAMÍK Zdeněk

Zlín

570200 1 - 15:17:27 1022.872 m/min 18-0265-320 HE
167

VARGA M + P

Old Šternberk

530130 1 - 14:40:34 1018.371 m/min 16-0334-2750 he
168

POUSTKA Marek

Hodonín

551440 1 - 15:03:25 1014.765 m/min 19-0169-27
169

MIKULÁŠ Josef

Červená Voda

475960 1 - 13:49:03 1014.732 m/min 13-0229-8862
170

MALACH Ladislav

Mor. Trebova

483810 1 - 13:56:51 1014.596 m/min 19 068 430h
171

KÝR Pavel

Prostějov

524630 1 - 14:37:37 1013.549 m/min 13-0214-862 H
172

HORÁK Zdeněk Ing

Prostějov

528280 1 - 14:42:22 1011.32 m/min 16 0214 685 H
173

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

562120 1 - 15:15:53 1011.219 m/min cz 16 0266 7346
174

SEDLÁK František

Hoštice

521500 1 - 14:35:43 1011.214 m/min 15 0144 908
175

CETKOVSKÝ Josef

Prostějov

528250 1 - 14:43:20 1009.395 m/min 15-0214-112-H
176

STRATIL Petr

Holešov

561790 1 - 15:17:18 1008.057 m/min 1602666485e
177

HORÁK Zdeněk Ing

Prostějov

528280 1 - 14:45:20 1005.609 m/min 13 0214 307 H
178

MIKULÁŠ Josef

Červená Voda

475960 1 - 13:56:31 998.832 m/min 15-0229-368
179

BOROVIČKA Ladislav

Olomouc

535770 1 - 14:59:30 993.086 m/min 17.0213.672
180

MIKULÁŠ Josef

Červená Voda

475960 1 - 13:59:38 992.341 m/min 18-0229-768
181

BOROVIČKA Ladislav

Olomouc

535770 1 - 15:00:53 990.546 m/min 16.0213.121
182

AMBROŽ Marcel

Hoštice

530140 1 - 14:55:32 989.929 m/min 19-0210-746
183

KOCOUREK Lubomír

Vlkoš

550770 1 - 15:18:50 985.571 m/min 19-0172-394-H
184

MUSIL František

Mor. Trebova

485640 1 - 14:15:03 980.992 m/min CZ 17 068 408 H
185

BOROVIČKA Ladislav

Olomouc

535770 1 - 15:07:31 978.546 m/min 18.0213.232
186

POUSTKA Marek

Hodonín

551440 1 - 15:24:52 976.23 m/min 18-0163-743
187

SEDLÁK František

Hoštice

521500 1 - 14:56:32 971.981 m/min 17 0144 3042
188

POUSTKA Marek

Hodonín

551440 1 - 15:38:09 953.801 m/min 17-0163-470
189

PROCINGER Jan jun.

Velké Pavlovice

531690 1 - 15:36:29 922.299 m/min 14-0400-588 e
190

AMBROŽ Marcel

Hoštice

530140 1 - 00:00:00 -0.02 m/min
191

VARMUZA Martin

Knezpole

567280 1 - 14:35:00 -0.021 m/min 17-0254-719
192

ADAMEC Frantisek

Bojkovice

592820 1 - 00:00:00 -0.022 m/min
193

ADAMEC Frantisek

Bojkovice

592820 1 - 00:00:00 -0.022 m/min

 

Pásmo JIH

Poř.

Chovatel

ZO/MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

532120 1 - 13:33:54 1172.329 m/min 16-0179-6865
2

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

537960 1 - 13:40:05 1169.266 m/min 18-0178-8230
3

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

532120 1 - 13:35:06 1169.238 m/min 18-0179-7922
4

VARMUZA Martin

Knezpole

567280 1 - 14:12:33 1151.721 m/min 17-0254-799
5

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

537960 1 - 13:47:08 1151.62 m/min 17-0178-7530
6

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

532120 1 - 13:43:41 1147.594 m/min 17-0179-7343
7

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

537960 1 - 13:49:55 1144.799 m/min 16-0178-6276
8

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

532120 1 - 13:45:21 1143.483 m/min 16-0179-6829
9

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

537960 1 - 13:51:05 1141.964 m/min 17-0178-7677
10

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

547310 1 - 13:59:32 1141.339 m/min 17 - 0164 - 213 He
11

JASINEK Jindřich

Křepice

520540 1 - 13:38:06 1136.302 m/min 17-0175-478-He
12

ILČÍK Václav

Dubňany

549470 1 - 14:04:02 1135.19 m/min 16-0162-13-h
13

Team Chmelar Jurasek

Uh. Ostroh

566870 1 - 14:19:33 1134.761 m/min 19-0259-955
14

JOCHMAN Zdeněk ml.

Rakvice

537960 1 - 13:54:37 1133.462 m/min 19-0178-9303
15

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

537960 1 - 13:54:38 1133.422 m/min 18-0178-8096
16

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

537960 1 - 13:54:59 1132.587 m/min 17-0178-7617
17

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

537960 1 - 13:57:19 1127.051 m/min 17-0178-7436
18

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

537960 1 - 13:58:46 1123.637 m/min 17-0178-7607
19

MAŇÁK Štěpán

Hroznová Lhota

572980 1 - 14:30:21 1122.72 m/min 18-0163-138e
20

BRI PLESSNER OVI

Nivnice

582460 1 - 14:40:00 1120.115 m/min 16-0258-971 H
21

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

537960 1 - 14:00:43 1119.079 m/min 17-0178-7526
22

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

537960 1 - 14:00:46 1118.963 m/min 17-0178-7566
23

LEBLOCH Jaroslav

Rakvice

540130 1 - 14:05:24 1112.752 m/min 19-0178-9754
24

PROCINGER Jan sen.

Velké Pavlovice

531690 1 - 13:59:13 1109.498 m/min 17-02-146 e
25

LEBLOCH Jaroslav

Rakvice

540130 1 - 14:07:02 1109.021 m/min 19-0178-9726
26

GAVLÍK Josef

Veselí nad Mor.

562760 1 - 14:27:27 1108.996 m/min 18-0171-3017
27

JOCHMAN Zdeněk ml.

Rakvice

537960 1 - 14:05:57 1107.027 m/min 19-0178-9584
28

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

547310 1 - 14:14:56 1105.826 m/min 18-0164-1316H
29

LEBLOCH Jaroslav

Rakvice

540130 1 - 14:08:43 1105.201 m/min 19-0178-9732
30

STRNAD Jaroslav

Hodonín

557410 1 - 14:26:12 1101.166 m/min 17-0169-513 H
31

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

547310 1 - 14:17:55 1099.2 m/min 15-0164-25He
32

ŠULÁK Karel

Dubňany

549500 1 - 14:19:56 1099.147 m/min 19-0162-1779-e
33

JOCHMAN Zdeněk

Rakvice

537960 1 - 14:09:29 1099.036 m/min 17-0178-7619
34

VADURA Jaroslav

Zlechov

560180 1 - 14:29:59 1098.428 m/min 16-0263-90
35

GORCIK Frantisek

Bojkovice

596640 1 - 15:03:37 1097.538 m/min 18-0247-243
36

PINTERA Jaroslav

Kyjov

540550 1 - 14:12:31 1097.526 m/min 17-0164-1229H
37

BRI.UHERKOVI

Knezpole

567390 1 - 14:38:34 1094.151 m/min 17 0254 1102
38

POPELKA Roman

Korytna

584890 1 - 14:54:57 1093.355 m/min 19-0255-1402
39

BRI.UHERKOVI

Knezpole

567390 1 - 14:39:28 1092.255 m/min 16 0254 5021
40

BRI.UHERKOVI

Knezpole

567390 1 - 14:40:21 1090.401 m/min 16 0254 5112
41

VARMUZA Martin

Knezpole

567280 1 - 14:40:27 1089.98 m/min 16-0254-6072
42

BRI PLESSNER OVI

Nivnice

582460 1 - 14:56:29 1085.7 m/min 15-0258-3046 H
43

JASINEK Jindřich

Křepice

520540 1 - 13:59:40 1085.212 m/min 16-0175-558-H
44

BRI.UHERKOVI

Knezpole

567390 1 - 14:42:54 1085.083 m/min 16 0254 5022 He
45

STRNAD Jaroslav

Hodonín

557410 1 - 14:35:15 1081.824 m/min 17-0169-545 H
46

BRI.UHERKOVI

Knezpole

567390 1 - 14:45:34 1079.578 m/min 17 0254 974
47

POLÁŠEK Josef

Bylnice

601530 1 - 15:17:25 1079.139 m/min 17-0248-1945
48

SLOVÁČEK František

Hodonín

554160 1 - 14:34:37 1076.84 m/min 18-0169-1331 H
49

POPELKA Roman

Korytna

584890 1 - 15:04:08 1074.902 m/min 19-0255-1401
50

POLÁŠEK Josef

Bylnice

601530 1 - 15:21:17 1071.705 m/min 18-0248-2622
51

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

601930 1 - 15:21:48 1071.431 m/min 17-0248-567
52

BRI PLESSNER OVI

Nivnice

582460 1 - 15:03:50 1071.027 m/min 16-0258-953 H
53

STRAPINA Jiri

Banov

590920 1 - 15:13:14 1068.121 m/min 18-0245-828 He
54

FOJTÍK Jan

Bylnice

601520 1 - 15:23:40 1067.156 m/min 18 o248 3092 he
55

DOHNAL Vaclav

Dolni Nemci

578130 1 - 15:02:29 1065.71 m/min 18-0249-265
56

ADAMEC Frantisek

Bojkovice

592820 1 - 15:16:36 1065.074 m/min 18 0271 322
57

STRNAD Jaroslav

Hodonín

557410 1 - 14:44:01 1063.726 m/min 15-0169-344 H
58

KOLÍNEK Ing. Jarolím

Bylnice

603700 1 - 15:28:22 1062.166 m/min CZ 16 0248 1739 H
59

HUSPENINA Radek

Kunovice

569670 1 - 14:57:45 1059.358 m/min 15-0256-135
60

KOCOUREK Lubomír

Vlkoš

550770 1 - 14:41:05 1056.971 m/min 16-0172-2511 H
61

POPELKA Roman

Korytna

584890 1 - 15:19:07 1046.097 m/min 17-0255-44 e
62

BRI PLESSNER OVI

Nivnice

582460 1 - 15:16:54 1045.897 m/min 17-0258-1223 HE
63

BRI PLESSNER OVI

Nivnice

582460 1 - 15:23:29 1033.677 m/min 15-0258-3034 H
64

HUSPENINA Radek

Kunovice

569670 1 - 15:11:10 1033.571 m/min 18-0256-704
65

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

564270 1 - 15:09:33 1026.786 m/min 15 0271 201
66

PROCINGER Jan sen.

Velké Pavlovice

531690 1 - 14:38:52 1024.714 m/min 15-D885783
67

POUSTKA Marek

Hodonín

551440 1 - 15:03:25 1014.765 m/min 19-0169-27
68

KOCOUREK Lubomír

Vlkoš

550770 1 - 15:18:50 985.571 m/min 19-0172-394-H
69

POUSTKA Marek

Hodonín

551440 1 - 15:24:52 976.23 m/min 18-0163-743
70

POUSTKA Marek

Hodonín

551440 1 - 15:38:09 953.801 m/min 17-0163-470
71

PROCINGER Jan jun.

Velké Pavlovice

531690 1 - 15:36:29 922.299 m/min 14-0400-588 e
72

VARMUZA Martin

Knezpole

567280 1 - 14:35:00 -0.021 m/min 17-0254-719
73

ADAMEC Frantisek

Bojkovice

592820 1 - 00:00:00 -0.022 m/min
74

ADAMEC Frantisek

Bojkovice

592820 1 - 00:00:00 -0.022 m/min

 

Pásmo STŘED

Poř.

Chovatel

ZO/MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

ŠKOVRAN Stan. Ing.

Blatec

531640 1 - 13:35:59 1165.92 m/min 17-0202-171
2

ŠKOVRAN Stan. Ing.

Blatec

531640 1 - 13:35:59 1165.92 m/min 17-0202-171
3

ŠKOVRAN Stan. Ing.

Blatec

531640 1 - 13:38:43 1158.972 m/min 18-0202-401
4

ŠKOVRAN Stan. Ing.

Blatec

531640 1 - 13:39:52 1156.074 m/min 18-0202-446
5

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

529880 1 - 13:41:02 1149.331 m/min 16-0234-1460 H
6

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

529880 1 - 13:42:30 1145.686 m/min 15-0234-2080 H
7

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

529880 1 - 13:42:32 1145.604 m/min 19-0234-3334 H
8

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

529880 1 - 13:42:34 1145.521 m/min 18-0234-1283 H
9

SUCHÁNEK Břetislav

Olomouc

528030 1 - 13:42:30 1141.686 m/min 16-0213-243
10

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov

551620 1 - 14:03:31 1140.85 m/min 17 0216 1370
11

KESSLER Frantisek

Šumvald

516720 1 - 13:33:00 1140.662 m/min 18-0236-538 H
12

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

554930 1 - 14:06:45 1140.072 m/min 18-0270-556 H
13

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

529880 1 - 13:46:22 1136.188 m/min 18-0234-1206 He
14

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

529880 1 - 13:48:30 1131.014 m/min 18-0234-1111 He
15

RYŠAVÝ Roman

Šternberk

522510 1 - 13:44:33 1124.766 m/min CZ.17.0234.1097
16

NAVRÁTIL Luděk

Přerov

548610 1 - 14:07:55 1124.393 m/min 13-0215-3457
17

KONEČNÝ Vlastimil

Vilémov

509680 1 - 13:34:24 1121.655 m/min 18-0237-827 he
18

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

560150 1 - 14:21:16 1117.469 m/min 16-0266-6385 H
19

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

560150 1 - 14:21:20 1117.32 m/min 16-0266-6373 H
20

ZAPLETAL Miroslav

Vilémov

503400 1 - 13:31:08 1115.856 m/min CZ.18.0237.38
21

VYBÍRAL Pavel

Kurovice

558920 1 - 14:20:56 1115.757 m/min 18 0269 1475 HE
22

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

560150 1 - 14:22:32 1114.652 m/min 18-0266-310 H
23

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

560150 1 - 14:22:45 1114.172 m/min 18-0266-400 H
24

VYBÍRAL Pavel

Kurovice

558920 1 - 14:22:00 1113.386 m/min 15 0269 89 HE
25

KRUTIL Michal

Dřevohostice

558100 1 - 14:22:01 1111.716 m/min 16-0205- 8732 He
26

ZLÁMALÍK Ladislav

Přerov

551080 1 - 14:15:56 1111.198 m/min 17 0216 2184
27

MAREK + Spálovská

Bezměrov

544920 1 - 14:10:47 1110.307 m/min 18-0264-3251 He
28

OSIČKA František

Přerov

546340 1 - 14:12:30 1109.32 m/min 17-0216-2293 H
29

ADAMÍK Zdeněk

Zlín

570200 1 - 14:35:04 1107.041 m/min 18-0264-3272 H
30

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

540760 1 - 14:09:07 1105.585 m/min 16-0264-69
31

ROZSYPAL Jiří

Hoštice

530900 1 - 14:02:10 1101.072 m/min 18-0208-46
32

GROH Aleš

Šternberk

529890 1 - 14:01:50 1099.737 m/min CZ.17.0203.338
33

KUBITA Antonín

Prasklice

540560 1 - 14:11:57 1098.811 m/min 15-0217-5630e
34

KRUTIL Karel

Dřevohostice

557930 1 - 14:27:59 1098.323 m/min 18-0205-2872
35

ŠKOVRAN Stan. Ing.

Blatec

531640 1 - 14:04:16 1097.825 m/min 18-0202-551
36

KRUTIL Karel

Dřevohostice

557930 1 - 14:28:21 1097.531 m/min 16-0205-8608
37

ŠKOVRAN Stan. Ing.

Blatec

531640 1 - 14:05:20 1095.412 m/min 17-0202-162e
38

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

540760 1 - 14:13:41 1095.358 m/min 15-0217-5717
39

RYŠAVÝ Jan

Uničov

518220 1 - 13:53:30 1094.446 m/min 15-0233-2555 H
40

RYŠAVÝ Jan

Uničov

518220 1 - 13:53:30 1094.446 m/min 15-0233-2555 H
41

NOVÁK Libor

Nezamyslice

525960 1 - 14:01:46 1091.732 m/min 16-0212-676
42

PONÍŽIL Jan

Přerov

546400 1 - 14:21:14 1090.111 m/min 17 0216 1584
43

MAREK + Spálovská

Bezměrov

544920 1 - 14:20:18 1089.186 m/min 18-0264-3247 He
44

SÝKORA Jaromír

Hoštice

524950 1 - 14:02:12 1088.656 m/min 18-0208-900
45

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

566240 1 - 14:40:26 1088.016 m/min 17 0267 170 h
46

KŘÍŽ František

Prostějov

526210 1 - 14:05:19 1084.261 m/min 17-0214-866 E
47

DUDA Ing. Přemysl

Litovel

511680 1 - 13:52:26 1083.073 m/min 17-0231-3031 He
48

KRUTIL Karel

Dřevohostice

557930 1 - 14:35:58 1081.33 m/min 16-0205-8728
49

HAVLÍČEK Miloslav

Uničov

509200 1 - 13:51:23 1080.225 m/min 17-0233-1100-H
50

SÝKORA Jaromír

Hoštice

524950 1 - 14:06:22 1079.33 m/min 18-0208-865
51

NOVÁK Libor

Nezamyslice

525960 1 - 14:08:48 1076.023 m/min 16-0212-693 HE
52

KRUTIL Karel

Dřevohostice

557930 1 - 14:39:28 1074.044 m/min 16-0205-8617
53

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

532900 1 - 14:16:10 1074.034 m/min 18-0214-877
54

KRUTIL Karel

Dřevohostice

557930 1 - 14:39:32 1073.906 m/min 15-0205-6594
55

KRUTIL Michal

Dřevohostice

558100 1 - 14:39:49 1073.648 m/min 18-0205- 3120
56

FIALA Alois

Šumvald

518240 1 - 14:03:20 1072.221 m/min 18-0400-127
57

KLABAČKA František

Uničov

509200 1 - 13:56:00 1069.748 m/min 17-0233-963-He
58

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

562120 1 - 14:45:35 1069.516 m/min cz 18 0266 1399
59

ŠIRGEL Pavel

Šternberk

522430 1 - 14:09:14 1067.854 m/min CZ.17.0234.1757
60

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

566240 1 - 14:51:21 1065.663 m/min 14 0267 515 h
61

KLABAČKA František

Uničov

509200 1 - 13:58:00 1065.272 m/min 17-0233-636-He
62

KUBITA Antonín

Prasklice

540560 1 - 14:27:56 1064.234 m/min 15-0273-191h
63

HRADIL František

Dřevohostice

553070 1 - 14:40:31 1062.54 m/min 18-0210-5010
64

NOVÁK Libor

Nezamyslice

525960 1 - 14:15:20 1061.83 m/min 18-0208-1287
65

KRUTIL Michal

Dřevohostice

558100 1 - 14:45:55 1061.195 m/min 16- 0205 - 8716
66

KRUTIL Michal

Dřevohostice

558100 1 - 14:47:16 1058.478 m/min 17-0205 - 533 He
67

SÝKORA Jaromír

Hoštice

524950 1 - 14:16:19 1057.692 m/min 17-0208-674
68

HLUBINKA Jan

Litovel

511320 1 - 14:05:03 1054.159 m/min CZ.15.0231.340
69

SÝKORA Jaromír

Hoštice

524950 1 - 14:19:23 1051.196 m/min 15-0208-926
70

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

532900 1 - 14:27:22 1050.325 m/min 15-0214-583
71

HRADIL František

Dřevohostice

553070 1 - 14:47:04 1049.336 m/min 17-0210-301
72

BUMBALÍK Pavel

Červená Voda

468720 1 - 13:27:00 1048.591 m/min 17-0229-223H
73

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

532900 1 - 14:29:22 1046.201 m/min 14-0214-409
74

DOLÁK Josef

Lipník

556610 1 - 14:52:06 1046.063 m/min 18-0210-4092 he
75

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

562120 1 - 14:57:31 1045.772 m/min cz 17 0266 978
76

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

562120 1 - 14:57:34 1045.675 m/min cz 16 0266 7335
77

SÝKORA Jaromír

Hoštice

524950 1 - 14:22:32 1044.607 m/min 14-0208-317
78

MIKULÁŠ Josef

Červená Voda

475960 1 - 13:36:21 1042.971 m/min 13-0229-8174 e
79

KROUPA Jan

Přerov

547920 1 - 14:45:43 1042.234 m/min 14 0215 220
80

HLUBINKA Jan

Litovel

511320 1 - 14:11:36 1040.114 m/min CZ.15.0231.334
81

HLUBINKA Jan

Litovel

511320 1 - 14:11:36 1040.114 m/min CZ.15.0231.334
82

STRATIL Petr

Holešov

561790 1 - 15:00:14 1039.903 m/min 140266290
83

DOLÁK Josef

Lipník

556610 1 - 14:55:40 1039.098 m/min 16-0210-1317h
84

VOZÁK Miroslav

Dřevohostice

563250 1 - 15:02:10 1038.887 m/min 16-0205-8510
85

ADAMÍK Zdeněk

Zlín

570200 1 - 15:09:13 1038.206 m/min 18-0265-261 h
86

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

562120 1 - 15:01:27 1038.175 m/min cz 16 0266 7329
87

NĚMEČEK Zdeněk

Tlumačov

555320 1 - 14:55:00 1037.981 m/min 17-0270-1274 HE
88

NĚMEČEK Zdeněk

Tlumačov

555320 1 - 14:55:00 1037.981 m/min 15-0270-1750-He
89

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

562120 1 - 15:01:48 1037.505 m/min cz 17 0266 983
90

KRUTIL Karel

Dřevohostice

557930 1 - 14:59:50 1033.523 m/min 16-0205-8675
91

HRADIL František

Dřevohostice

553070 1 - 14:55:32 1032.746 m/min 19-0210-746
92

KRUTIL Karel

Dřevohostice

557930 1 - 15:00:43 1031.834 m/min 16-0205-8647
93

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

562120 1 - 15:05:19 1030.814 m/min cz 16 0266 7327
94

HRADIL František

Dřevohostice

553070 1 - 14:56:47 1030.341 m/min 19-0210-768
95

MLČÁK Petr

Rataje

549940 1 - 14:56:00 1026.007 m/min 13-0217-3731
96

CETKOVSKÝ Josef

Prostějov

528250 1 - 14:34:57 1025.828 m/min 15-0215-2458-H
97

ZPĚVÁK Zdeněk

Hoštice

536600 1 - 14:43:17 1025.448 m/min 17-0208-298 HE
98

MLČÁK Petr

Rataje

549940 1 - 14:57:03 1024.001 m/min 15-0217-5415
99

HORÁK Zdeněk Ing

Prostějov

528280 1 - 14:36:06 1023.6 m/min 15 0214 526 H
100

ADAMÍK Zdeněk

Zlín

570200 1 - 15:17:27 1022.872 m/min 18-0265-320 HE
101

VARGA M + P

Old Šternberk

530130 1 - 14:40:34 1018.371 m/min 16-0334-2750 he
102

MIKULÁŠ Josef

Červená Voda

475960 1 - 13:49:03 1014.732 m/min 13-0229-8862
103

MALACH Ladislav

Mor. Trebova

483810 1 - 13:56:51 1014.596 m/min 19 068 430h
104

KÝR Pavel

Prostějov

524630 1 - 14:37:37 1013.549 m/min 13-0214-862 H
105

HORÁK Zdeněk Ing

Prostějov

528280 1 - 14:42:22 1011.32 m/min 16 0214 685 H
106

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

562120 1 - 15:15:53 1011.219 m/min cz 16 0266 7346
107

SEDLÁK František

Hoštice

521500 1 - 14:35:43 1011.214 m/min 15 0144 908
108

CETKOVSKÝ Josef

Prostějov

528250 1 - 14:43:20 1009.395 m/min 15-0214-112-H
109

STRATIL Petr

Holešov

561790 1 - 15:17:18 1008.057 m/min 1602666485e
110

HORÁK Zdeněk Ing

Prostějov

528280 1 - 14:45:20 1005.609 m/min 13 0214 307 H
111

MIKULÁŠ Josef

Červená Voda

475960 1 - 13:56:31 998.832 m/min 15-0229-368
112

BOROVIČKA Ladislav

Olomouc

535770 1 - 14:59:30 993.086 m/min 17.0213.672
113

MIKULÁŠ Josef

Červená Voda

475960 1 - 13:59:38 992.341 m/min 18-0229-768
114

BOROVIČKA Ladislav

Olomouc

535770 1 - 15:00:53 990.546 m/min 16.0213.121
115

AMBROŽ Marcel

Hoštice

530140 1 - 14:55:32 989.929 m/min 19-0210-746
116

MUSIL František

Mor. Trebova

485640 1 - 14:15:03 980.992 m/min CZ 17 068 408 H
117

BOROVIČKA Ladislav

Olomouc

535770 1 - 15:07:31 978.546 m/min 18.0213.232
118

SEDLÁK František

Hoštice

521500 1 - 14:56:32 971.981 m/min 17 0144 3042
119

AMBROŽ Marcel

Hoštice

530140 1 - 00:00:00 -0.02 m/min

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright C 2014-2020 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návątěv