On-line výsledky Závod Krajková - Katovický memoriál (MSS CHPH) - odstartováno
oblačno, 10°C, SZ vítr 15km/h, dohlednost 30km Start 13.6.2021 - 06:00:00
Největší závod v ČR!
Dobrovolné hlášení samotnými chovateli...
ADMINISTRACE ZÁVODU ZDE...
Souřadnice startu: 50°12'22'' - 12°31'19''
Celkové výsledky |
Poř. |
Chovatel |
MS CHPH |
Vzdálenost |
Dolet |
Rychlost |
Holub / Poznámka |
1 |
BRI.UHERKOVI |
Knezpole |
379920 |
1 - 09:34:45 |
1769.127 m/min |
19 0254 9012 H |
2 |
BRI.UHERKOVI |
Knezpole |
379920 |
1 - 09:34:47 |
1768.852 m/min |
19 0254 9040 H |
3 |
POLÁŠEK Mich+Mart. |
Holešov |
374830 |
1 - 09:32:27 |
1764.321 m/min |
16-0266-6385 H |
4 |
Team Chmelar Jurasek |
Uh. Ostroh |
378480 |
1 - 09:35:25 |
1756.967 m/min |
18-0259-703 |
5 |
POLÁŠEK Mich+Mart. |
Holešov |
374830 |
1 - 09:33:31 |
1755.507 m/min |
18-0266-376 H |
6 |
BRI.UHERKOVI |
Knezpole |
379920 |
1 - 09:36:36 |
1754.017 m/min |
19 0254 9062 H |
7 |
HLAČÍK Ing. Zdeněk |
Napajedla |
377330 |
1 - 09:35:45 |
1748.922 m/min |
19 0271 601 |
8 |
KVAPIL Zdeněk |
Prostějov |
348210 |
1 - 09:19:35 |
1744.685 m/min |
19-0214-227 e |
9 |
ROZSYPAL Jiří |
Hoštice |
343160 |
1 - 09:16:49 |
1743.552 m/min |
19 0208 1012 H |
10 |
MRÁZEK Antonín |
Kurovice |
375650 |
1 - 09:35:30 |
1743.155 m/min |
20 0269 2389 e |
11 |
POLÁŠEK Mich+Mart. |
Holešov |
374830 |
1 - 09:35:02 |
1743.125 m/min |
19-0266-104 H |
12 |
ŠKOVRAN Stan. Ing. |
Blatec |
347630 |
1 - 09:19:37 |
1741.488 m/min |
19-0202-67 |
13 |
KUBÁČEK Lubomír |
Šternberk |
348180 |
1 - 09:20:29 |
1736.703 m/min |
18-0234-3318 H |
14 |
BOROVIČKA Ladislav |
Olomouc |
351320 |
1 - 09:22:31 |
1734.771 m/min |
18.0213.204 |
15 |
MALACH Ladislav |
Mor. Trebova |
302260 |
1 - 08:54:19 |
1733.971 m/min |
18-068-93-he |
16 |
KONEČNÝ Pavel |
Kurovice |
372910 |
1 - 09:35:07 |
1733.524 m/min |
17-0269-334 He |
17 |
BRI PLESSNER OVI |
Nivnice |
394350 |
1 - 09:47:35 |
1732.772 m/min |
19-0258-1123 H |
18 |
GROH Aleš |
Šternberk |
348780 |
1 - 09:21:30 |
1730.918 m/min |
17.0203.338 |
19 |
PONÍŽIL Jan |
Přerov |
361700 |
1 - 09:29:04 |
1730.07 m/min |
18-0216-3349 |
20 |
PONÍŽIL Jan |
Přerov |
361700 |
1 - 09:29:04 |
1730.07 m/min |
18-0216-3349 |
21 |
POPELKA Roman |
Korytna |
396560 |
1 - 09:49:14 |
1729.94 m/min |
20-0255-2209 |
22 |
SIK Jaroslav |
Kunovice |
368630 |
1 - 09:33:26 |
1727.144 m/min |
19 0256 1466 |
23 |
BRI PLESSNER OVI |
Nivnice |
394350 |
1 - 09:48:29 |
1725.946 m/min |
18-0258-175 HE |
24 |
OSIČKA František |
Přerov |
362350 |
1 - 09:30:00 |
1725.476 m/min |
CZ-17-0216-2265 |
25 |
DAVID Petr |
Old Šternberk |
345910 |
1 - 09:20:32 |
1724.95 m/min |
19-0334-88 H |
26 |
HAVLÍČEK Miloslav |
Uničov |
328580 |
1 - 09:10:32 |
1724.528 m/min |
19-0233-7024-H |
27 |
KOLAŘÍK Pavel |
Pozděchov |
406030 |
1 - 09:55:34 |
1723.631 m/min |
17 0197 490 E |
28 |
BOROVIČKA Ladislav |
Olomouc |
351320 |
1 - 09:23:50 |
1723.565 m/min |
20.0213.323 |
29 |
HLAVINKA Josef |
Vilémov |
326670 |
1 - 09:09:33 |
1723.398 m/min |
6043 |
30 |
VARGA M + P |
Old Šternberk |
350120 |
1 - 09:23:10 |
1723.314 m/min |
20-0334-215 he |
31 |
NOVAK Pavel |
Korytna |
402570 |
1 - 09:53:44 |
1722.347 m/min |
18-0255-113 |
32 |
BOUCHAL Martin |
Přerov |
366980 |
1 - 09:33:12 |
1721.295 m/min |
18-0216-2107 |
33 |
DOHNAL Vaclav |
Dolni Nemci |
389840 |
1 - 09:46:52 |
1718.366 m/min |
20-0249-2608 |
34 |
STRATIL Petr |
Holešov |
376590 |
1 - 09:39:50 |
1713.071 m/min |
190266544e |
35 |
KOLAŘÍK Pavel |
Pozděchov |
406030 |
1 - 09:57:02 |
1712.966 m/min |
19-0197-388 h |
36 |
KOLAŘÍK Pavel |
Pozděchov |
406030 |
1 - 09:57:04 |
1712.725 m/min |
19-0197-652 h |
37 |
JEMELKA Pavel Ing. |
Přerov |
368200 |
1 - 09:35:00 |
1712.558 m/min |
19 0216 19 |
38 |
STŘEŠOVSKÝ Miroslav |
Vsetín |
394450 |
1 - 09:50:38 |
1710.291 m/min |
16-0200-104-he |
39 |
POLÁŠEK Josef |
Bylnice |
414890 |
1 - 10:02:36 |
1710.181 m/min |
18-0248-2617 |
40 |
ADAMÍK Zdeněk |
Zlín |
384780 |
1 - 09:45:08 |
1709.121 m/min |
19-0265-431 H |
41 |
VLK Miroslav |
Podlesí |
389240 |
1 - 09:47:49 |
1708.567 m/min |
18-0405-862 |
42 |
JEZEK Antonin |
Dolni Nemci |
390340 |
1 - 09:48:35 |
1707.649 m/min |
16-0249-84 |
43 |
SUKUP Karel+Jos. |
Pozděchov |
405990 |
1 - 09:57:55 |
1706.438 m/min |
19-0248-5488 h |
44 |
MALACH Ladislav |
Mor. Trebova |
302260 |
1 - 08:57:08 |
1706.398 m/min |
19-068-407h |
45 |
NĚMEČEK Zdeněk |
Tlumačov |
368700 |
1 - 09:36:30 |
1703.002 m/min |
17-0270.1201 he |
46 |
KRUTIL Michal |
Dřevohostice |
373890 |
1 - 09:39:45 |
1701.433 m/min |
19 -0205 - 1056 |
47 |
KRUTIL Michal |
Dřevohostice |
373890 |
1 - 09:39:53 |
1700.402 m/min |
17 -0205- 581 He |
48 |
VYSLOUŽIL Zden+Lucas |
Lipník |
376700 |
1 - 09:41:40 |
1699.398 m/min |
18-0205-2310 |
49 |
HLAČÍK Ing. Zdeněk |
Napajedla |
377330 |
1 - 09:42:13 |
1698.027 m/min |
19 0271 659 |
50 |
FIALA Alois |
Šumvald |
336320 |
1 - 09:18:07 |
1697.586 m/min |
18-0236-1335 |
51 |
LUKÁŠ Jan a Radim |
Pozděchov |
400630 |
1 - 09:56:00 |
1697.585 m/min |
20 0197 40 H |
52 |
DAVID Petr |
Old Šternberk |
345910 |
1 - 09:23:50 |
1697.024 m/min |
20-0334-376 e |
53 |
KROUPA Jan |
Lidečko |
416320 |
1 - 10:05:24 |
1696.496 m/min |
19 0142 156 he |
54 |
MALACH Ladislav |
Mor. Trebova |
302260 |
1 - 08:58:17 |
1695.391 m/min |
20-068-1123h |
55 |
KOŇAŘÍK Jan a Mir. |
Halenkov |
414460 |
1 - 10:04:29 |
1695.248 m/min |
16 0191 119 E |
56 |
PALACKÝ Miroslav |
Val.Meziříčí |
400720 |
1 - 09:56:26 |
1694.854 m/min |
19 0199 921 He |
57 |
STŘEŠOVSKÝ Miroslav |
Vsetín |
394450 |
1 - 09:53:05 |
1692.313 m/min |
19-0200-471 h |
58 |
NOVÁK Libor |
Nezamyslice |
339470 |
1 - 09:20:56 |
1689.466 m/min |
17-0148-1548 |
59 |
BOUCHAL Martin |
Přerov |
366980 |
1 - 09:37:13 |
1689.465 m/min |
1802162131 |
60 |
BOUCHAL Martin |
Přerov |
366980 |
1 - 09:37:13 |
1689.465 m/min |
670 |
61 |
PALACKÝ Miroslav |
Val.Meziříčí |
400720 |
1 - 09:57:38 |
1686.295 m/min |
17 037 452 H |
62 |
AMBROŽ Marcel |
Hoštice |
342790 |
1 - 09:23:18 |
1686.129 m/min |
18-0212-1364 |
63 |
BAJTEK Jan Ing. |
Krmelín |
412540 |
1 - 10:04:53 |
1684.639 m/min |
20 0306 4465 h |
64 |
SÝKORA Jaromír |
Hoštice |
338270 |
1 - 09:20:53 |
1683.913 m/min |
17 0208 675 H |
65 |
KOŇAŘÍK Jan a Mir. |
Halenkov |
414460 |
1 - 10:06:13 |
1683.314 m/min |
17 0191 41 E |
66 |
PEROUTKA Jan |
Podlesí |
400730 |
1 - 09:58:11 |
1682.443 m/min |
16 0316 879 H |
67 |
NOVÁK Libor |
Nezamyslice |
339470 |
1 - 09:21:55 |
1681.238 m/min |
18-0400-2350 |
68 |
VEČEŘOVI Team |
Dřevohostice |
373460 |
1 - 09:42:16 |
1680.234 m/min |
2017-0205-1253 E |
69 |
BOUCHAL Martin |
Přerov |
366980 |
1 - 09:38:33 |
1679.158 m/min |
190216307 |
70 |
BOUCHAL Martin |
Přerov |
366980 |
1 - 09:38:39 |
1678.39 m/min |
220 |
71 |
KLAJN Frantisek |
Nivnice |
396020 |
1 - 09:55:59 |
1678.169 m/min |
20-0258-967 |
72 |
DOLÁK Josef |
Lipník |
373170 |
1 - 09:42:24 |
1677.923 m/min |
18-0210-4185 h |
73 |
HLAČÍK Ing. Zdeněk |
Napajedla |
377330 |
1 - 09:45:02 |
1676.774 m/min |
18 0271 260 |
74 |
RANDJÁK R. + M. |
Frýdek II. |
419180 |
1 - 10:10:47 |
1671.483 m/min |
20-0150-352 |
75 |
BOUCHAL Martin |
Přerov |
366980 |
1 - 09:39:42 |
1670.369 m/min |
140216506 |
76 |
MOLEK Karel |
Halenkov |
412570 |
1 - 10:07:04 |
1669.873 m/min |
15-0191-946 |
77 |
TŮMA Josef |
Mniší |
405040 |
1 - 10:02:41 |
1669.006 m/min |
19-0194-767 |
78 |
MUSIL František |
Mor. Trebova |
303610 |
1 - 09:02:10 |
1666.661 m/min |
CZ-19-068-324 H |
79 |
POPELKA Roman |
Korytna |
396560 |
1 - 09:57:59 |
1666.335 m/min |
18-0255-729 |
80 |
DOBIÁŠ Antonín |
Nový Jičín |
399620 |
1 - 09:59:52 |
1666.009 m/min |
16-0195-1007 he |
81 |
SKRBEK Marek |
Studénka |
399920 |
1 - 10:00:08 |
1665.408 m/min |
19-0198-4198 |
82 |
MOLEK Karel |
Halenkov |
412570 |
1 - 10:07:46 |
1665.155 m/min |
14-0191-20 |
83 |
PLAČKO Vladimír |
Třebovice |
415980 |
1 - 10:09:51 |
1664.919 m/min |
19 0157 170he |
84 |
PLAČKO Vladimír |
Třebovice |
415980 |
1 - 10:09:51 |
1664.919 m/min |
19 0157 170he |
85 |
PLAČKO Vladimír |
Třebovice |
415980 |
1 - 10:09:51 |
1664.919 m/min |
19 0157 170he |
86 |
PLAČKO Vladimír |
Třebovice |
415980 |
1 - 10:09:51 |
1664.919 m/min |
19 0157 170he |
87 |
PLAČKO Vladimír |
Třebovice |
415980 |
1 - 10:09:51 |
1664.919 m/min |
19 0157 170he |
88 |
KÝR Pavel |
Prostějov |
339720 |
1 - 09:24:03 |
1664.886 m/min |
17-0214-86 H |
89 |
SLOVÁČEK Lub. a syn |
Štramberk |
406640 |
1 - 10:04:19 |
1664.397 m/min |
18 0306 1109 h |
90 |
CETKOVSKÝ Josef |
Prostějov |
343730 |
1 - 09:26:34 |
1664.015 m/min |
15 0215 2458 |
91 |
PEROUTKA Jan |
Podlesí |
400730 |
1 - 10:00:58 |
1663.01 m/min |
19 0316 704 e Hovorka T. |
92 |
BORTEL Jaromír |
Mniší |
406250 |
1 - 10:04:32 |
1661.328 m/min |
19-0194-145 |
93 |
Ing. RANOCHA Václav |
Krmelín |
412470 |
1 - 10:08:24 |
1660.507 m/min |
20 0153 485E |
94 |
SRNÍČEK Jaroslav |
Horní Suchá |
423450 |
1 - 10:15:03 |
1660.263 m/min |
16-0149-1145 H |
95 |
MOLEK Karel |
Halenkov |
412570 |
1 - 10:08:41 |
1659.017 m/min |
19-0191-509e |
96 |
MOLEK Karel |
Halenkov |
412570 |
1 - 10:08:41 |
1659.017 m/min |
17-0191-307e |
97 |
BOUCHAL Martin |
Přerov |
366980 |
1 - 09:41:21 |
1657.917 m/min |
190216281 |
98 |
PUSTĚJOVSKÝ Josef |
Mniší |
412960 |
1 - 10:09:11 |
1657.254 m/min |
17-0194-244h |
99 |
DYNKA Miroslav |
Lidečko |
414490 |
1 - 10:10:07 |
1657.187 m/min |
19-0193-814 e |
100 |
MOLEK Karel |
Halenkov |
412570 |
1 - 10:09:02 |
1656.686 m/min |
19-0191-599e |
101 |
BODY Andrej |
Baška |
426510 |
1 - 10:17:27 |
1656.671 m/min |
18-0149-211 H |
102 |
DVOŘÁK Jiří |
Frýdek II. |
416570 |
1 - 10:11:28 |
1656.562 m/min |
19-0210-598 he |
103 |
PEROUTKA Jan |
Podlesí |
400730 |
1 - 10:01:55 |
1656.48 m/min |
18 0316 556 |
104 |
MAREK + Spálovská |
Bezměrov |
359040 |
1 - 09:36:45 |
1656.471 m/min |
19-0264-2536-H |
105 |
KUNZOVI |
Nová Bělá |
409490 |
1 - 10:07:13 |
1656.401 m/min |
19-0156-122-H |
106 |
SÝKORA Jaromír |
Hoštice |
338270 |
1 - 09:24:14 |
1656.292 m/min |
14 0208 122 H |
107 |
DVOŘÁK Jiří |
Frýdek II. |
416570 |
1 - 10:11:38 |
1655.464 m/min |
DV-19-0119-359 He |
108 |
HLAČÍK Ing. Zdeněk |
Napajedla |
377330 |
1 - 09:48:34 |
1650.853 m/min |
18 0271 280 |
109 |
PEROUTKA Jan |
Podlesí |
400730 |
1 - 10:02:55 |
1649.66 m/min |
19 0316 737 |
110 |
HAPL Lubomír |
Štramberk |
409060 |
1 - 10:08:06 |
1648.771 m/min |
19-0193-677 H |
111 |
PEROUTKA Jan |
Podlesí |
400730 |
1 - 10:03:04 |
1648.642 m/min |
19 0316 771 |
112 |
TREFIL Jaromír |
Val.Meziříčí |
395160 |
1 - 09:59:42 |
1648.561 m/min |
19 0199 535 H |
113 |
SÝKORA Jaromír |
Hoštice |
338270 |
1 - 09:25:16 |
1647.954 m/min |
18 0208 900 H |
114 |
HLAČÍK Ing. Zdeněk |
Napajedla |
377330 |
1 - 09:48:59 |
1647.849 m/min |
19 0271 611 |
115 |
SÝKORA Jaromír |
Hoštice |
338270 |
1 - 09:25:22 |
1647.151 m/min |
17 0208 666 H |
116 |
BORTEL Jaromír |
Mniší |
406250 |
1 - 10:06:42 |
1646.737 m/min |
19-0178-9460 He |
117 |
DVOŘÁK Jiří |
Frýdek II. |
416570 |
1 - 10:13:09 |
1645.546 m/min |
CZ-16-0150-1166 He |
118 |
RANDJÁK R. + M. |
Frýdek II. |
419180 |
1 - 10:14:45 |
1645.456 m/min |
16-0150-76 he |
119 |
SÝKORA Jaromír |
Hoštice |
338270 |
1 - 09:25:38 |
1645.015 m/min |
20 0208 253 H |
120 |
RANDJÁK R. + M. |
Frýdek II. |
419180 |
1 - 10:14:55 |
1644.381 m/min |
18-0150-889 he |
121 |
BIEL Rostislav |
Vsetín |
400690 |
1 - 10:03:46 |
1643.744 m/min |
19-0200-645 he |
122 |
BIEL Rostislav |
Vsetín |
400690 |
1 - 10:03:50 |
1643.295 m/min |
19-0200-223 |
123 |
CETKOVSKÝ Josef |
Prostějov |
343730 |
1 - 09:29:22 |
1641.761 m/min |
15 0214 114 |
124 |
VIKTORIN Ondřej |
Hoštice |
333640 |
1 - 09:23:19 |
1640.987 m/min |
CZ-17-0212-1270 |
125 |
BORTEL Jaromír |
Mniší |
406250 |
1 - 10:07:36 |
1640.751 m/min |
19-0194-131 |
126 |
KÝR Pavel |
Prostějov |
339720 |
1 - 09:27:12 |
1639.575 m/min |
19-0214-288 H |
127 |
BIEL Rostislav |
Vsetín |
400690 |
1 - 10:04:26 |
1639.261 m/min |
17-0200-122 |
128 |
KOPŘIVOVI |
Mistek |
418940 |
1 - 10:15:42 |
1638.404 m/min |
19-0155-755-H |
129 |
RANDJÁK R. + M. |
Frýdek II. |
419180 |
1 - 10:16:05 |
1636.889 m/min |
Be-18-4277928 |
130 |
SÝKORA Jaromír |
Hoštice |
338270 |
1 - 09:26:42 |
1636.526 m/min |
15 0208 926 H |
131 |
CHOVANEČEK Jan |
Štramberk |
406000 |
1 - 10:08:08 |
1636.217 m/min |
19 0306 3162 he |
132 |
SÝKORA Jaromír |
Hoštice |
338270 |
1 - 09:26:55 |
1634.813 m/min |
18 0208 865 H |
133 |
HAPL Lubomír |
Štramberk |
409060 |
1 - 10:10:23 |
1633.735 m/min |
18-0190-4 HE |
134 |
SÍBAL Alois |
Halenkov |
423920 |
1 - 10:19:40 |
1632.555 m/min |
17-0191-233-E |
135 |
ŽEDEK Žedek Team |
Baška |
422390 |
1 - 10:18:57 |
1631.164 m/min |
19-0149-404 |
136 |
KOCJAN Antonín |
Lipník |
370850 |
1 - 09:47:22 |
1631.066 m/min |
17-0210-583 h |
137 |
Rodina Mazurova |
Jablunkov |
451540 |
1 - 10:37:08 |
1629.324 m/min |
CZ-19-0239-241 H |
138 |
WITOS TEAM |
Třinec |
436980 |
1 - 10:28:16 |
1628.902 m/min |
18-0241-230 He |
139 |
MINARČÍK Tomáš |
Val.Meziříčí |
417000 |
1 - 10:16:02 |
1628.694 m/min |
19-0199-CZ-1584 H |
140 |
STRATIL Petr |
Holešov |
376590 |
1 - 09:51:27 |
1627.09 m/min |
190266580e |
141 |
LHOTAN David |
Mniší |
413850 |
1 - 10:14:27 |
1626.449 m/min |
18-0306-306 |
142 |
KANTOR Bronislav |
Návsi |
449420 |
1 - 10:36:25 |
1625.879 m/min |
16-0240-608 H |
143 |
WITOS TEAM |
Třinec |
436980 |
1 - 10:28:52 |
1625.267 m/min |
19-0241-81 He |
144 |
WITOS TEAM |
Třinec |
436980 |
1 - 10:28:55 |
1624.964 m/min |
17-0241-302 H |
145 |
PYSZKO Tomáš |
Jablunkov |
452420 |
1 - 10:38:35 |
1624.002 m/min |
CZ-20-0310-221 H |
146 |
ŘEPKA Josef |
Vsetín |
409930 |
1 - 10:12:28 |
1623.699 m/min |
18-0191-1191 |
147 |
BIEL Rostislav |
Vsetín |
400690 |
1 - 10:07:10 |
1621.133 m/min |
18-0200-216 |
148 |
HARABIŠ Milan |
Mniší |
412190 |
1 - 10:14:20 |
1620.668 m/min |
170194345 |
149 |
HRBÁČ D+F |
Krásné Pole |
402260 |
1 - 10:08:15 |
1620.383 m/min |
17-0228-494 E |
150 |
HRBÁČ D+F |
Krásné Pole |
402260 |
1 - 10:08:15 |
1620.383 m/min |
17-0228-494 E |
151 |
RODINA HOMOLKOVA |
Frýdek II. |
420030 |
1 - 10:19:16 |
1620.069 m/min |
19-0150-768 h |
152 |
STRATIL Petr |
Holešov |
376590 |
1 - 09:52:41 |
1618.466 m/min |
190266578e |
153 |
FIRLA Otto |
Horní Suchá |
430350 |
1 - 10:25:54 |
1618.466 m/min |
17-0186-96E |
154 |
ALBRECHT Jiří, Mgr. |
Krásné Pole |
402060 |
1 - 10:08:27 |
1618.273 m/min |
CZ-19-0223-135 HE |
155 |
VOLEK Martin |
Štramberk |
407170 |
1 - 10:11:46 |
1617.251 m/min |
20-0306 -4310 |
156 |
Rodina Mazurova |
Jablunkov |
451540 |
1 - 10:39:21 |
1616.395 m/min |
CZ-17-0240-294 He |
157 |
SAMIEC Team |
Jablunkov |
452770 |
1 - 10:40:14 |
1615.689 m/min |
19-0310-211 HE |
158 |
KOZELSKÝ + MUSIAL |
Krásné Pole |
399780 |
1 - 10:07:29 |
1615.382 m/min |
314he |
159 |
FOJTÍK Vít + syn |
Mniší |
412720 |
1 - 10:15:30 |
1615.342 m/min |
15-0201-541-he |
160 |
KOZELSKÝ + MUSIAL |
Krásné Pole |
399780 |
1 - 10:07:32 |
1615.055 m/min |
334h |
161 |
HONEŠ Jiří |
Štramberk |
394230 |
1 - 10:04:15 |
1614.043 m/min |
19-0196 - 408He |
162 |
CIESLAR Miroslav |
Bystřice |
449250 |
1 - 10:38:42 |
1611.948 m/min |
CZ 18-0238-438-he |
163 |
KLEIN David |
Těrlicko |
438270 |
1 - 10:32:11 |
1610.201 m/min |
19-0152-4956 H |
164 |
VÝTISK Josef mlad |
Krásné Pole |
402290 |
1 - 10:09:51 |
1610.126 m/min |
16-0228-546 he |
165 |
VÝTISK Josef mlad |
Krásné Pole |
402290 |
1 - 10:09:51 |
1610.126 m/min |
16-0228-546 he |
166 |
KÝR Pavel |
Prostějov |
339720 |
1 - 09:31:00 |
1610.047 m/min |
19-0214-297 H |
167 |
SAMIEC Team |
Jablunkov |
452770 |
1 - 10:42:01 |
1605.472 m/min |
19-0310-298 H |
168 |
DUDA Rostislav |
Těrlicko |
429220 |
1 - 10:27:33 |
1604.261 m/min |
19.0152.4337 |
169 |
SAMIEC Team |
Jablunkov |
452770 |
1 - 10:42:27 |
1603.009 m/min |
19-0310-281 H |
170 |
HOLCAK Lubomir |
Vražné |
389090 |
1 - 10:02:45 |
1602.842 m/min |
CZ-19-0196-8HE |
171 |
LYŽBICKI Vladislav |
Jablunkov |
454390 |
1 - 10:43:31 |
1602.692 m/min |
2018 0239 1004 |
172 |
HONEŠ Jiří |
Štramberk |
394230 |
1 - 10:06:17 |
1600.717 m/min |
17-0194-644he |
173 |
RANDJÁK R. + M. |
Frýdek II. |
419180 |
1 - 10:21:56 |
1600.331 m/min |
19-0150-409 he |
174 |
DUDA Emil |
Těrlicko |
429220 |
1 - 10:28:25 |
1599.081 m/min |
18.0152.3166 He |
175 |
VÝTISK Josef mlad |
Krásné Pole |
402290 |
1 - 10:11:36 |
1598.927 m/min |
15-0228-3802 he |
176 |
SKRBEK Zdeněk,Ing |
Služovice |
385260 |
1 - 10:00:59 |
1598.7 m/min |
19 - 0225 - 398 H |
177 |
TESAŘ Vladimír |
Otice |
379980 |
1 - 09:57:41 |
1598.682 m/min |
19-0334-1089 H |
178 |
HOLCAK Lubomir |
Vražné |
389090 |
1 - 10:03:36 |
1597.25 m/min |
CZ-17-0196-405H |
179 |
STRATIL Petr |
Holešov |
376590 |
1 - 09:55:55 |
1596.284 m/min |
1902661530 |
180 |
STRATIL Petr |
Holešov |
376590 |
1 - 09:55:59 |
1595.833 m/min |
190266592 |
181 |
SAMIEC Team |
Jablunkov |
452770 |
1 - 10:43:47 |
1595.478 m/min |
19-0310-351 H |
182 |
HARABIŠ Milan |
Mniší |
412190 |
1 - 10:18:25 |
1595.06 m/min |
150194116HE |
183 |
Rodina Mazurova |
Jablunkov |
451540 |
1 - 10:43:13 |
1594.327 m/min |
CZ-18-0240-1266 He |
184 |
AMBROŽ Marcel |
Hoštice |
342790 |
1 - 09:35:07 |
1593.507 m/min |
19 021 19 |
185 |
KÝR Pavel |
Prostějov |
339720 |
1 - 09:33:12 |
1593.433 m/min |
19-0214-185 H |
186 |
KNIEZEK Milan |
Horní Suchá |
423730 |
1 - 10:25:57 |
1593.269 m/min |
16 0186 252 |
187 |
SLIWKA P. + GREGOR V. |
Orlová |
425970 |
1 - 10:27:26 |
1592.808 m/min |
17-0186-201H |
188 |
FUCIMAN Jan |
Baška |
424720 |
1 - 10:26:39 |
1592.8 m/min |
20-0149-473 |
189 |
Rodina Mazurova |
Jablunkov |
451540 |
1 - 10:43:30 |
1592.734 m/min |
CZ-19-0240-470 H |
190 |
SAMIEC Team |
Jablunkov |
452770 |
1 - 10:44:26 |
1591.832 m/min |
19-0310-311 HE |
191 |
VITÁSEK Emil |
Hlučín 2 |
399380 |
1 - 10:10:58 |
1591.367 m/min |
18/0324/35 H |
192 |
Rodina Mazurova |
Jablunkov |
451540 |
1 - 10:43:57 |
1590.21 m/min |
CZ-19-0239-312 He |
193 |
BEZECNÝ Vlastislav |
Nová Bělá |
426890 |
1 - 10:28:27 |
1590.203 m/min |
16-0156-909 H |
194 |
SEDLAŘ Dan |
Vsetín |
404270 |
1 - 10:14:27 |
1588.799 m/min |
19-0200-316 |
195 |
DRAŽINA Mir. Ing. |
Mistek |
416670 |
1 - 10:22:18 |
1588.525 m/min |
16-0157-534 H |
196 |
RANDJÁK R. + M. |
Frýdek II. |
419180 |
1 - 10:23:57 |
1588.104 m/min |
17-0150-1362 he |
197 |
ZAHRAJ Miroslav |
Těrlicko |
433250 |
1 - 10:32:49 |
1588.063 m/min |
18-0152-1323 h |
198 |
SAMIEC Team |
Jablunkov |
452770 |
1 - 10:45:20 |
1586.811 m/min |
19-0310-323 H |
199 |
RANDJÁK R. + M. |
Frýdek II. |
419180 |
1 - 10:24:12 |
1586.601 m/min |
16-0150-37 he |
200 |
SAMIEC Team |
Jablunkov |
452770 |
1 - 10:45:27 |
1586.162 m/min |
19-0310-236 HE |
201 |
OSTÁREK Karel |
Hlučín 2 |
406970 |
1 - 10:16:41 |
1585.494 m/min |
17.0110.768 |
202 |
SEDLAŘ Dan |
Vsetín |
404270 |
1 - 10:15:02 |
1585.165 m/min |
PL-024-4975 |
203 |
SLIWKA P. + GREGOR V. |
Orlová |
425970 |
1 - 10:28:57 |
1583.826 m/min |
17-0186-231H |
204 |
Rodina Mazurova |
Jablunkov |
451540 |
1 - 10:45:34 |
1581.207 m/min |
CZ-17-0240-1277 H |
205 |
SAMIEC Team |
Jablunkov |
452770 |
1 - 10:46:31 |
1580.257 m/min |
19-0310-257 H |
206 |
SÍBAL Alois |
Halenkov |
423920 |
1 - 10:28:26 |
1579.238 m/min |
19-0191-18-H |
207 |
RANDJÁK R. + M. |
Frýdek II. |
419180 |
1 - 10:25:44 |
1577.446 m/min |
19-0150-595 he |
208 |
Rodina Mazurova |
Jablunkov |
451540 |
1 - 10:46:15 |
1577.432 m/min |
CZ-17-0240-219 He |
209 |
RANDJÁK R. + M. |
Frýdek II. |
419180 |
1 - 10:25:50 |
1576.853 m/min |
Pl-18-0432-4454 |
210 |
SAMIEC Team |
Jablunkov |
452770 |
1 - 10:47:09 |
1576.772 m/min |
19-0310-321 H |
211 |
SAMIEC Team |
Jablunkov |
452770 |
1 - 10:47:10 |
1576.68 m/min |
17-0310-470 H |
212 |
KLEMENS Karel |
Kravaře |
397620 |
1 - 10:12:36 |
1574.109 m/min |
18-0221-497-HE |
213 |
VANĚK Petr |
Kravaře |
392040 |
1 - 10:09:14 |
1572.984 m/min |
18-0221-112 H |
214 |
SAMIEC Team |
Jablunkov |
452770 |
1 - 10:47:51 |
1572.937 m/min |
19-0310-261 HE |
215 |
KUZNÍK Václav |
Otice |
384450 |
1 - 10:04:33 |
1572.071 m/min |
CZ-19-0224-343 H |
216 |
AMBROŽ Marcel |
Hoštice |
342790 |
1 - 09:38:39 |
1567.757 m/min |
190216220 |
217 |
AMBROŽ Marcel |
Hoštice |
342790 |
1 - 09:38:39 |
1567.757 m/min |
19-0216-220 |
218 |
HUDEC Ing Zdeněk+Jak |
Nová Bělá |
409720 |
1 - 10:21:26 |
1567.206 m/min |
15 0156 257 he |
219 |
HONEŠ Jiří |
Štramberk |
394230 |
1 - 10:11:42 |
1566.269 m/min |
18-0194-536he |
220 |
ČERNOHOUS Vladimír |
Třebovice |
408450 |
1 - 10:21:01 |
1564.843 m/min |
17 0159 103h |
221 |
KLEMENS Karel |
Kravaře |
397620 |
1 - 10:14:25 |
1562.869 m/min |
18-0221-255-H |
222 |
GRIGIER Oldřich |
Otice |
376340 |
1 - 10:01:00 |
1561.577 m/min |
18-0224-1551 E |
223 |
SAMIEC Team |
Jablunkov |
452770 |
1 - 10:50:32 |
1558.41 m/min |
19-0310-209 HE |
224 |
STRATIL Petr |
Holešov |
376590 |
1 - 10:01:46 |
1557.659 m/min |
1902661521 |
225 |
KONEČNÁ Magdaléna |
Bolatice |
398080 |
1 - 10:15:48 |
1556.216 m/min |
19-0218-28 |
226 |
STRATIL Petr |
Holešov |
376590 |
1 - 10:02:02 |
1555.943 m/min |
190266555 |
227 |
BARONOVÁ Simona |
Těrlicko |
437290 |
1 - 10:41:12 |
1555.085 m/min |
20-20pl:588-H |
228 |
CYBULSKI Grzegorz |
Služovice-host. |
385750 |
1 - 10:08:27 |
1552.626 m/min |
CZ-19-0223-135 HE |
229 |
MUSIL František |
Mor. Trebova |
303610 |
1 - 09:15:38 |
1551.934 m/min |
CZ-20-068-1183 e |
230 |
MUSIL František |
Mor. Trebova |
303610 |
1 - 09:15:42 |
1551.405 m/min |
CZ-20-0400-1079 e |
231 |
DUDA Rostislav |
Bolatice |
397990 |
1 - 10:16:48 |
1549.805 m/min |
17-0218-324 |
232 |
ČERNÝ Vilém |
Třebovice |
399420 |
1 - 10:17:48 |
1549.341 m/min |
17-0228-897 |
233 |
BARONOVÁ Simona |
Těrlicko |
437290 |
1 - 10:42:16 |
1549.209 m/min |
20.0198:487-he |
234 |
DUDA Rostislav |
Bolatice |
397990 |
1 - 10:17:28 |
1545.792 m/min |
18-0218-356 |
235 |
DUDA Rostislav |
Bolatice |
397990 |
1 - 10:17:29 |
1545.692 m/min |
18-0218-330 |
236 |
HUDEC Ing Zdeněk+Jak |
Nová Bělá |
409720 |
1 - 10:25:05 |
1545.627 m/min |
18 0156 302 h |
237 |
PIEKLO Ladislav |
Dolní Lutyně |
415360 |
1 - 10:29:04 |
1543.707 m/min |
18-0183-15He |
238 |
SZCZOTKA Kazimír |
Dolní Lutyně |
416920 |
1 - 10:30:17 |
1542.529 m/min |
20-0187-165H |
239 |
OSTAREK Lukáš |
Krnov |
365300 |
1 - 09:56:51 |
1542.326 m/min |
19-0222-628 H |
240 |
LAZOVÝ Vladimír |
Dolní Lutyně |
414500 |
1 - 10:28:45 |
1542.326 m/min |
20-0187-397H |
241 |
LAZOVÝ Vladimír |
Dolní Lutyně |
414500 |
1 - 10:28:45 |
1542.326 m/min |
20-0187-397H |
242 |
PIEKLO Ladislav |
Dolní Lutyně |
415360 |
1 - 10:29:27 |
1541.51 m/min |
18-0183-14He |
243 |
KUZNÍK Václav |
Otice |
384450 |
1 - 10:09:25 |
1541.397 m/min |
CZ-19-0224-342 E |
244 |
KUZNÍK Václav |
Otice |
384450 |
1 - 10:09:29 |
1540.985 m/min |
CZ-19-0224-357 E |
245 |
GÖTTLICHER Martin |
Mistek |
419990 |
1 - 10:34:30 |
1530.018 m/min |
18-0155-150-HE |
246 |
ANTOŠ Jakub |
Kravaře |
411860 |
1 - 10:30:52 |
1520.527 m/min |
18-0221-19 H |
247 |
GRIGIER Oldřich |
Otice |
376340 |
1 - 10:10:00 |
1505.36 m/min |
18-0224-1576 H |
248 |
GRIGIER Oldřich |
Otice |
376340 |
1 - 10:15:00 |
1475.843 m/min |
18-0224-1588 E |
249 |
MÜLLER Karel |
Otice |
384390 |
1 - 10:20:38 |
1474.831 m/min |
CZ-15-0224-3712 E |
250 |
HAŽÍK Josef |
Krnov |
368050 |
1 - 10:16:17 |
1436.106 m/min |
SK-19-01610-1962H |
Pásmo ZÁPAD |
Poř. |
Chovatel |
MS CHPH |
Vzdálenost |
Dolet |
Rychlost |
Holub / Poznámka |
Pásmo JIH |
Poř. |
Chovatel |
MS CHPH |
Vzdálenost |
Dolet |
Rychlost |
Holub / Poznámka |
1 |
BRI.UHERKOVI |
Knezpole |
379920 |
1 - 09:34:45 |
1769.127 m/min |
19 0254 9012 H |
2 |
BRI.UHERKOVI |
Knezpole |
379920 |
1 - 09:34:47 |
1768.852 m/min |
19 0254 9040 H |
3 |
Team Chmelar Jurasek |
Uh. Ostroh |
378480 |
1 - 09:35:25 |
1756.967 m/min |
18-0259-703 |
4 |
BRI.UHERKOVI |
Knezpole |
379920 |
1 - 09:36:36 |
1754.017 m/min |
19 0254 9062 H |
5 |
HLAČÍK Ing. Zdeněk |
Napajedla |
377330 |
1 - 09:35:45 |
1748.922 m/min |
19 0271 601 |
6 |
BRI PLESSNER OVI |
Nivnice |
394350 |
1 - 09:47:35 |
1732.772 m/min |
19-0258-1123 H |
7 |
POPELKA Roman |
Korytna |
396560 |
1 - 09:49:14 |
1729.94 m/min |
20-0255-2209 |
8 |
SIK Jaroslav |
Kunovice |
368630 |
1 - 09:33:26 |
1727.144 m/min |
19 0256 1466 |
9 |
BRI PLESSNER OVI |
Nivnice |
394350 |
1 - 09:48:29 |
1725.946 m/min |
18-0258-175 HE |
10 |
NOVAK Pavel |
Korytna |
402570 |
1 - 09:53:44 |
1722.347 m/min |
18-0255-113 |
11 |
DOHNAL Vaclav |
Dolni Nemci |
389840 |
1 - 09:46:52 |
1718.366 m/min |
20-0249-2608 |
12 |
POLÁŠEK Josef |
Bylnice |
414890 |
1 - 10:02:36 |
1710.181 m/min |
18-0248-2617 |
13 |
JEZEK Antonin |
Dolni Nemci |
390340 |
1 - 09:48:35 |
1707.649 m/min |
16-0249-84 |
14 |
HLAČÍK Ing. Zdeněk |
Napajedla |
377330 |
1 - 09:42:13 |
1698.027 m/min |
19 0271 659 |
15 |
KLAJN Frantisek |
Nivnice |
396020 |
1 - 09:55:59 |
1678.169 m/min |
20-0258-967 |
16 |
HLAČÍK Ing. Zdeněk |
Napajedla |
377330 |
1 - 09:45:02 |
1676.774 m/min |
18 0271 260 |
17 |
POPELKA Roman |
Korytna |
396560 |
1 - 09:57:59 |
1666.335 m/min |
18-0255-729 |
18 |
HLAČÍK Ing. Zdeněk |
Napajedla |
377330 |
1 - 09:48:34 |
1650.853 m/min |
18 0271 280 |
19 |
HLAČÍK Ing. Zdeněk |
Napajedla |
377330 |
1 - 09:48:59 |
1647.849 m/min |
19 0271 611 |
Pásmo STŘED |
Poř. |
Chovatel |
MS CHPH |
Vzdálenost |
Dolet |
Rychlost |
Holub / Poznámka |
1 |
POLÁŠEK Mich+Mart. |
Holešov |
374830 |
1 - 09:32:27 |
1764.321 m/min |
16-0266-6385 H |
2 |
POLÁŠEK Mich+Mart. |
Holešov |
374830 |
1 - 09:33:31 |
1755.507 m/min |
18-0266-376 H |
3 |
KVAPIL Zdeněk |
Prostějov |
348210 |
1 - 09:19:35 |
1744.685 m/min |
19-0214-227 e |
4 |
ROZSYPAL Jiří |
Hoštice |
343160 |
1 - 09:16:49 |
1743.552 m/min |
19 0208 1012 H |
5 |
MRÁZEK Antonín |
Kurovice |
375650 |
1 - 09:35:30 |
1743.155 m/min |
20 0269 2389 e |
6 |
POLÁŠEK Mich+Mart. |
Holešov |
374830 |
1 - 09:35:02 |
1743.125 m/min |
19-0266-104 H |
7 |
ŠKOVRAN Stan. Ing. |
Blatec |
347630 |
1 - 09:19:37 |
1741.488 m/min |
19-0202-67 |
8 |
KUBÁČEK Lubomír |
Šternberk |
348180 |
1 - 09:20:29 |
1736.703 m/min |
18-0234-3318 H |
9 |
BOROVIČKA Ladislav |
Olomouc |
351320 |
1 - 09:22:31 |
1734.771 m/min |
18.0213.204 |
10 |
MALACH Ladislav |
Mor. Trebova |
302260 |
1 - 08:54:19 |
1733.971 m/min |
18-068-93-he |
11 |
KONEČNÝ Pavel |
Kurovice |
372910 |
1 - 09:35:07 |
1733.524 m/min |
17-0269-334 He |
12 |
GROH Aleš |
Šternberk |
348780 |
1 - 09:21:30 |
1730.918 m/min |
17.0203.338 |
13 |
PONÍŽIL Jan |
Přerov |
361700 |
1 - 09:29:04 |
1730.07 m/min |
18-0216-3349 |
14 |
PONÍŽIL Jan |
Přerov |
361700 |
1 - 09:29:04 |
1730.07 m/min |
18-0216-3349 |
15 |
OSIČKA František |
Přerov |
362350 |
1 - 09:30:00 |
1725.476 m/min |
CZ-17-0216-2265 |
16 |
DAVID Petr |
Old Šternberk |
345910 |
1 - 09:20:32 |
1724.95 m/min |
19-0334-88 H |
17 |
HAVLÍČEK Miloslav |
Uničov |
328580 |
1 - 09:10:32 |
1724.528 m/min |
19-0233-7024-H |
18 |
BOROVIČKA Ladislav |
Olomouc |
351320 |
1 - 09:23:50 |
1723.565 m/min |
20.0213.323 |
19 |
HLAVINKA Josef |
Vilémov |
326670 |
1 - 09:09:33 |
1723.398 m/min |
6043 |
20 |
VARGA M + P |
Old Šternberk |
350120 |
1 - 09:23:10 |
1723.314 m/min |
20-0334-215 he |
21 |
BOUCHAL Martin |
Přerov |
366980 |
1 - 09:33:12 |
1721.295 m/min |
18-0216-2107 |
22 |
STRATIL Petr |
Holešov |
376590 |
1 - 09:39:50 |
1713.071 m/min |
190266544e |
23 |
JEMELKA Pavel Ing. |
Přerov |
368200 |
1 - 09:35:00 |
1712.558 m/min |
19 0216 19 |
24 |
ADAMÍK Zdeněk |
Zlín |
384780 |
1 - 09:45:08 |
1709.121 m/min |
19-0265-431 H |
25 |
MALACH Ladislav |
Mor. Trebova |
302260 |
1 - 08:57:08 |
1706.398 m/min |
19-068-407h |
26 |
NĚMEČEK Zdeněk |
Tlumačov |
368700 |
1 - 09:36:30 |
1703.002 m/min |
17-0270.1201 he |
27 |
KRUTIL Michal |
Dřevohostice |
373890 |
1 - 09:39:45 |
1701.433 m/min |
19 -0205 - 1056 |
28 |
KRUTIL Michal |
Dřevohostice |
373890 |
1 - 09:39:53 |
1700.402 m/min |
17 -0205- 581 He |
29 |
VYSLOUŽIL Zden+Lucas |
Lipník |
376700 |
1 - 09:41:40 |
1699.398 m/min |
18-0205-2310 |
30 |
FIALA Alois |
Šumvald |
336320 |
1 - 09:18:07 |
1697.586 m/min |
18-0236-1335 |
31 |
DAVID Petr |
Old Šternberk |
345910 |
1 - 09:23:50 |
1697.024 m/min |
20-0334-376 e |
32 |
MALACH Ladislav |
Mor. Trebova |
302260 |
1 - 08:58:17 |
1695.391 m/min |
20-068-1123h |
33 |
NOVÁK Libor |
Nezamyslice |
339470 |
1 - 09:20:56 |
1689.466 m/min |
17-0148-1548 |
34 |
BOUCHAL Martin |
Přerov |
366980 |
1 - 09:37:13 |
1689.465 m/min |
1802162131 |
35 |
BOUCHAL Martin |
Přerov |
366980 |
1 - 09:37:13 |
1689.465 m/min |
670 |
36 |
AMBROŽ Marcel |
Hoštice |
342790 |
1 - 09:23:18 |
1686.129 m/min |
18-0212-1364 |
37 |
SÝKORA Jaromír |
Hoštice |
338270 |
1 - 09:20:53 |
1683.913 m/min |
17 0208 675 H |
38 |
NOVÁK Libor |
Nezamyslice |
339470 |
1 - 09:21:55 |
1681.238 m/min |
18-0400-2350 |
39 |
VEČEŘOVI Team |
Dřevohostice |
373460 |
1 - 09:42:16 |
1680.234 m/min |
2017-0205-1253 E |
40 |
BOUCHAL Martin |
Přerov |
366980 |
1 - 09:38:33 |
1679.158 m/min |
190216307 |
41 |
BOUCHAL Martin |
Přerov |
366980 |
1 - 09:38:39 |
1678.39 m/min |
220 |
42 |
DOLÁK Josef |
Lipník |
373170 |
1 - 09:42:24 |
1677.923 m/min |
18-0210-4185 h |
43 |
BOUCHAL Martin |
Přerov |
366980 |
1 - 09:39:42 |
1670.369 m/min |
140216506 |
44 |
MUSIL František |
Mor. Trebova |
303610 |
1 - 09:02:10 |
1666.661 m/min |
CZ-19-068-324 H |
45 |
KÝR Pavel |
Prostějov |
339720 |
1 - 09:24:03 |
1664.886 m/min |
17-0214-86 H |
46 |
CETKOVSKÝ Josef |
Prostějov |
343730 |
1 - 09:26:34 |
1664.015 m/min |
15 0215 2458 |
47 |
BOUCHAL Martin |
Přerov |
366980 |
1 - 09:41:21 |
1657.917 m/min |
190216281 |
48 |
MAREK + Spálovská |
Bezměrov |
359040 |
1 - 09:36:45 |
1656.471 m/min |
19-0264-2536-H |
49 |
SÝKORA Jaromír |
Hoštice |
338270 |
1 - 09:24:14 |
1656.292 m/min |
14 0208 122 H |
50 |
SÝKORA Jaromír |
Hoštice |
338270 |
1 - 09:25:16 |
1647.954 m/min |
18 0208 900 H |
51 |
SÝKORA Jaromír |
Hoštice |
338270 |
1 - 09:25:22 |
1647.151 m/min |
17 0208 666 H |
52 |
SÝKORA Jaromír |
Hoštice |
338270 |
1 - 09:25:38 |
1645.015 m/min |
20 0208 253 H |
53 |
CETKOVSKÝ Josef |
Prostějov |
343730 |
1 - 09:29:22 |
1641.761 m/min |
15 0214 114 |
54 |
VIKTORIN Ondřej |
Hoštice |
333640 |
1 - 09:23:19 |
1640.987 m/min |
CZ-17-0212-1270 |
55 |
KÝR Pavel |
Prostějov |
339720 |
1 - 09:27:12 |
1639.575 m/min |
19-0214-288 H |
56 |
SÝKORA Jaromír |
Hoštice |
338270 |
1 - 09:26:42 |
1636.526 m/min |
15 0208 926 H |
57 |
SÝKORA Jaromír |
Hoštice |
338270 |
1 - 09:26:55 |
1634.813 m/min |
18 0208 865 H |
58 |
KOCJAN Antonín |
Lipník |
370850 |
1 - 09:47:22 |
1631.066 m/min |
17-0210-583 h |
59 |
STRATIL Petr |
Holešov |
376590 |
1 - 09:51:27 |
1627.09 m/min |
190266580e |
60 |
STRATIL Petr |
Holešov |
376590 |
1 - 09:52:41 |
1618.466 m/min |
190266578e |
61 |
KÝR Pavel |
Prostějov |
339720 |
1 - 09:31:00 |
1610.047 m/min |
19-0214-297 H |
62 |
STRATIL Petr |
Holešov |
376590 |
1 - 09:55:55 |
1596.284 m/min |
1902661530 |
63 |
STRATIL Petr |
Holešov |
376590 |
1 - 09:55:59 |
1595.833 m/min |
190266592 |
64 |
AMBROŽ Marcel |
Hoštice |
342790 |
1 - 09:35:07 |
1593.507 m/min |
19 021 19 |
65 |
KÝR Pavel |
Prostějov |
339720 |
1 - 09:33:12 |
1593.433 m/min |
19-0214-185 H |
66 |
AMBROŽ Marcel |
Hoštice |
342790 |
1 - 09:38:39 |
1567.757 m/min |
190216220 |
67 |
AMBROŽ Marcel |
Hoštice |
342790 |
1 - 09:38:39 |
1567.757 m/min |
19-0216-220 |
68 |
STRATIL Petr |
Holešov |
376590 |
1 - 10:01:46 |
1557.659 m/min |
1902661521 |
69 |
STRATIL Petr |
Holešov |
376590 |
1 - 10:02:02 |
1555.943 m/min |
190266555 |
70 |
MUSIL František |
Mor. Trebova |
303610 |
1 - 09:15:38 |
1551.934 m/min |
CZ-20-068-1183 e |
71 |
MUSIL František |
Mor. Trebova |
303610 |
1 - 09:15:42 |
1551.405 m/min |
CZ-20-0400-1079 e |
Pásmo SEVER |
Poř. |
Chovatel |
MS CHPH |
Vzdálenost |
Dolet |
Rychlost |
Holub / Poznámka |
1 |
KOLAŘÍK Pavel |
Pozděchov |
406030 |
1 - 09:55:34 |
1723.631 m/min |
17 0197 490 E |
2 |
KOLAŘÍK Pavel |
Pozděchov |
406030 |
1 - 09:57:02 |
1712.966 m/min |
19-0197-388 h |
3 |
KOLAŘÍK Pavel |
Pozděchov |
406030 |
1 - 09:57:04 |
1712.725 m/min |
19-0197-652 h |
4 |
STŘEŠOVSKÝ Miroslav |
Vsetín |
394450 |
1 - 09:50:38 |
1710.291 m/min |
16-0200-104-he |
5 |
VLK Miroslav |
Podlesí |
389240 |
1 - 09:47:49 |
1708.567 m/min |
18-0405-862 |
6 |
SUKUP Karel+Jos. |
Pozděchov |
405990 |
1 - 09:57:55 |
1706.438 m/min |
19-0248-5488 h |
7 |
LUKÁŠ Jan a Radim |
Pozděchov |
400630 |
1 - 09:56:00 |
1697.585 m/min |
20 0197 40 H |
8 |
KROUPA Jan |
Lidečko |
416320 |
1 - 10:05:24 |
1696.496 m/min |
19 0142 156 he |
9 |
KOŇAŘÍK Jan a Mir. |
Halenkov |
414460 |
1 - 10:04:29 |
1695.248 m/min |
16 0191 119 E |
10 |
PALACKÝ Miroslav |
Val.Meziříčí |
400720 |
1 - 09:56:26 |
1694.854 m/min |
19 0199 921 He |
11 |
STŘEŠOVSKÝ Miroslav |
Vsetín |
394450 |
1 - 09:53:05 |
1692.313 m/min |
19-0200-471 h |
12 |
PALACKÝ Miroslav |
Val.Meziříčí |
400720 |
1 - 09:57:38 |
1686.295 m/min |
17 037 452 H |
13 |
BAJTEK Jan Ing. |
Krmelín |
412540 |
1 - 10:04:53 |
1684.639 m/min |
20 0306 4465 h |
14 |
KOŇAŘÍK Jan a Mir. |
Halenkov |
414460 |
1 - 10:06:13 |
1683.314 m/min |
17 0191 41 E |
15 |
PEROUTKA Jan |
Podlesí |
400730 |
1 - 09:58:11 |
1682.443 m/min |
16 0316 879 H |
16 |
RANDJÁK R. + M. |
Frýdek II. |
419180 |
1 - 10:10:47 |
1671.483 m/min |
20-0150-352 |
17 |
MOLEK Karel |
Halenkov |
412570 |
1 - 10:07:04 |
1669.873 m/min |
15-0191-946 |
18 |
TŮMA Josef |
Mniší |
405040 |
1 - 10:02:41 |
1669.006 m/min |
19-0194-767 |
19 |
DOBIÁŠ Antonín |
Nový Jičín |
399620 |
1 - 09:59:52 |
1666.009 m/min |
16-0195-1007 he |
20 |
SKRBEK Marek |
Studénka |
399920 |
1 - 10:00:08 |
1665.408 m/min |
19-0198-4198 |
21 |
MOLEK Karel |
Halenkov |
412570 |
1 - 10:07:46 |
1665.155 m/min |
14-0191-20 |
22 |
PLAČKO Vladimír |
Třebovice |
415980 |
1 - 10:09:51 |
1664.919 m/min |
19 0157 170he |
23 |
PLAČKO Vladimír |
Třebovice |
415980 |
1 - 10:09:51 |
1664.919 m/min |
19 0157 170he |
24 |
PLAČKO Vladimír |
Třebovice |
415980 |
1 - 10:09:51 |
1664.919 m/min |
19 0157 170he |
25 |
PLAČKO Vladimír |
Třebovice |
415980 |
1 - 10:09:51 |
1664.919 m/min |
19 0157 170he |
26 |
PLAČKO Vladimír |
Třebovice |
415980 |
1 - 10:09:51 |
1664.919 m/min |
19 0157 170he |
27 |
SLOVÁČEK Lub. a syn |
Štramberk |
406640 |
1 - 10:04:19 |
1664.397 m/min |
18 0306 1109 h |
28 |
PEROUTKA Jan |
Podlesí |
400730 |
1 - 10:00:58 |
1663.01 m/min |
19 0316 704 e Hovorka T. |
29 |
BORTEL Jaromír |
Mniší |
406250 |
1 - 10:04:32 |
1661.328 m/min |
19-0194-145 |
30 |
Ing. RANOCHA Václav |
Krmelín |
412470 |
1 - 10:08:24 |
1660.507 m/min |
20 0153 485E |
31 |
SRNÍČEK Jaroslav |
Horní Suchá |
423450 |
1 - 10:15:03 |
1660.263 m/min |
16-0149-1145 H |
32 |
MOLEK Karel |
Halenkov |
412570 |
1 - 10:08:41 |
1659.017 m/min |
19-0191-509e |
33 |
MOLEK Karel |
Halenkov |
412570 |
1 - 10:08:41 |
1659.017 m/min |
17-0191-307e |
34 |
PUSTĚJOVSKÝ Josef |
Mniší |
412960 |
1 - 10:09:11 |
1657.254 m/min |
17-0194-244h |
35 |
DYNKA Miroslav |
Lidečko |
414490 |
1 - 10:10:07 |
1657.187 m/min |
19-0193-814 e |
36 |
MOLEK Karel |
Halenkov |
412570 |
1 - 10:09:02 |
1656.686 m/min |
19-0191-599e |
37 |
BODY Andrej |
Baška |
426510 |
1 - 10:17:27 |
1656.671 m/min |
18-0149-211 H |
38 |
DVOŘÁK Jiří |
Frýdek II. |
416570 |
1 - 10:11:28 |
1656.562 m/min |
19-0210-598 he |
39 |
PEROUTKA Jan |
Podlesí |
400730 |
1 - 10:01:55 |
1656.48 m/min |
18 0316 556 |
40 |
KUNZOVI |
Nová Bělá |
409490 |
1 - 10:07:13 |
1656.401 m/min |
19-0156-122-H |
41 |
DVOŘÁK Jiří |
Frýdek II. |
416570 |
1 - 10:11:38 |
1655.464 m/min |
DV-19-0119-359 He |
42 |
PEROUTKA Jan |
Podlesí |
400730 |
1 - 10:02:55 |
1649.66 m/min |
19 0316 737 |
43 |
HAPL Lubomír |
Štramberk |
409060 |
1 - 10:08:06 |
1648.771 m/min |
19-0193-677 H |
44 |
PEROUTKA Jan |
Podlesí |
400730 |
1 - 10:03:04 |
1648.642 m/min |
19 0316 771 |
45 |
TREFIL Jaromír |
Val.Meziříčí |
395160 |
1 - 09:59:42 |
1648.561 m/min |
19 0199 535 H |
46 |
BORTEL Jaromír |
Mniší |
406250 |
1 - 10:06:42 |
1646.737 m/min |
19-0178-9460 He |
47 |
DVOŘÁK Jiří |
Frýdek II. |
416570 |
1 - 10:13:09 |
1645.546 m/min |
CZ-16-0150-1166 He |
48 |
RANDJÁK R. + M. |
Frýdek II. |
419180 |
1 - 10:14:45 |
1645.456 m/min |
16-0150-76 he |
49 |
RANDJÁK R. + M. |
Frýdek II. |
419180 |
1 - 10:14:55 |
1644.381 m/min |
18-0150-889 he |
50 |
BIEL Rostislav |
Vsetín |
400690 |
1 - 10:03:46 |
1643.744 m/min |
19-0200-645 he |
51 |
BIEL Rostislav |
Vsetín |
400690 |
1 - 10:03:50 |
1643.295 m/min |
19-0200-223 |
52 |
BORTEL Jaromír |
Mniší |
406250 |
1 - 10:07:36 |
1640.751 m/min |
19-0194-131 |
53 |
BIEL Rostislav |
Vsetín |
400690 |
1 - 10:04:26 |
1639.261 m/min |
17-0200-122 |
54 |
KOPŘIVOVI |
Mistek |
418940 |
1 - 10:15:42 |
1638.404 m/min |
19-0155-755-H |
55 |
RANDJÁK R. + M. |
Frýdek II. |
419180 |
1 - 10:16:05 |
1636.889 m/min |
Be-18-4277928 |
56 |
CHOVANEČEK Jan |
Štramberk |
406000 |
1 - 10:08:08 |
1636.217 m/min |
19 0306 3162 he |
57 |
HAPL Lubomír |
Štramberk |
409060 |
1 - 10:10:23 |
1633.735 m/min |
18-0190-4 HE |
58 |
SÍBAL Alois |
Halenkov |
423920 |
1 - 10:19:40 |
1632.555 m/min |
17-0191-233-E |
59 |
ŽEDEK Žedek Team |
Baška |
422390 |
1 - 10:18:57 |
1631.164 m/min |
19-0149-404 |
60 |
Rodina Mazurova |
Jablunkov |
451540 |
1 - 10:37:08 |
1629.324 m/min |
CZ-19-0239-241 H |
61 |
WITOS TEAM |
Třinec |
436980 |
1 - 10:28:16 |
1628.902 m/min |
18-0241-230 He |
62 |
MINARČÍK Tomáš |
Val.Meziříčí |
417000 |
1 - 10:16:02 |
1628.694 m/min |
19-0199-CZ-1584 H |
63 |
LHOTAN David |
Mniší |
413850 |
1 - 10:14:27 |
1626.449 m/min |
18-0306-306 |
64 |
KANTOR Bronislav |
Návsi |
449420 |
1 - 10:36:25 |
1625.879 m/min |
16-0240-608 H |
65 |
WITOS TEAM |
Třinec |
436980 |
1 - 10:28:52 |
1625.267 m/min |
19-0241-81 He |
66 |
WITOS TEAM |
Třinec |
436980 |
1 - 10:28:55 |
1624.964 m/min |
17-0241-302 H |
67 |
PYSZKO Tomáš |
Jablunkov |
452420 |
1 - 10:38:35 |
1624.002 m/min |
CZ-20-0310-221 H |
68 |
ŘEPKA Josef |
Vsetín |
409930 |
1 - 10:12:28 |
1623.699 m/min |
18-0191-1191 |
69 |
BIEL Rostislav |
Vsetín |
400690 |
1 - 10:07:10 |
1621.133 m/min |
18-0200-216 |
70 |
HARABIŠ Milan |
Mniší |
412190 |
1 - 10:14:20 |
1620.668 m/min |
170194345 |
71 |
HRBÁČ D+F |
Krásné Pole |
402260 |
1 - 10:08:15 |
1620.383 m/min |
17-0228-494 E |
72 |
HRBÁČ D+F |
Krásné Pole |
402260 |
1 - 10:08:15 |
1620.383 m/min |
17-0228-494 E |
73 |
RODINA HOMOLKOVA |
Frýdek II. |
420030 |
1 - 10:19:16 |
1620.069 m/min |
19-0150-768 h |
74 |
FIRLA Otto |
Horní Suchá |
430350 |
1 - 10:25:54 |
1618.466 m/min |
17-0186-96E |
75 |
ALBRECHT Jiří, Mgr. |
Krásné Pole |
402060 |
1 - 10:08:27 |
1618.273 m/min |
CZ-19-0223-135 HE |
76 |
VOLEK Martin |
Štramberk |
407170 |
1 - 10:11:46 |
1617.251 m/min |
20-0306 -4310 |
77 |
Rodina Mazurova |
Jablunkov |
451540 |
1 - 10:39:21 |
1616.395 m/min |
CZ-17-0240-294 He |
78 |
SAMIEC Team |
Jablunkov |
452770 |
1 - 10:40:14 |
1615.689 m/min |
19-0310-211 HE |
79 |
KOZELSKÝ + MUSIAL |
Krásné Pole |
399780 |
1 - 10:07:29 |
1615.382 m/min |
314he |
80 |
FOJTÍK Vít + syn |
Mniší |
412720 |
1 - 10:15:30 |
1615.342 m/min |
15-0201-541-he |
81 |
KOZELSKÝ + MUSIAL |
Krásné Pole |
399780 |
1 - 10:07:32 |
1615.055 m/min |
334h |
82 |
HONEŠ Jiří |
Štramberk |
394230 |
1 - 10:04:15 |
1614.043 m/min |
19-0196 - 408He |
83 |
CIESLAR Miroslav |
Bystřice |
449250 |
1 - 10:38:42 |
1611.948 m/min |
CZ 18-0238-438-he |
84 |
KLEIN David |
Těrlicko |
438270 |
1 - 10:32:11 |
1610.201 m/min |
19-0152-4956 H |
85 |
VÝTISK Josef mlad |
Krásné Pole |
402290 |
1 - 10:09:51 |
1610.126 m/min |
16-0228-546 he |
86 |
VÝTISK Josef mlad |
Krásné Pole |
402290 |
1 - 10:09:51 |
1610.126 m/min |
16-0228-546 he |
87 |
SAMIEC Team |
Jablunkov |
452770 |
1 - 10:42:01 |
1605.472 m/min |
19-0310-298 H |
88 |
DUDA Rostislav |
Těrlicko |
429220 |
1 - 10:27:33 |
1604.261 m/min |
19.0152.4337 |
89 |
SAMIEC Team |
Jablunkov |
452770 |
1 - 10:42:27 |
1603.009 m/min |
19-0310-281 H |
90 |
HOLCAK Lubomir |
Vražné |
389090 |
1 - 10:02:45 |
1602.842 m/min |
CZ-19-0196-8HE |
91 |
LYŽBICKI Vladislav |
Jablunkov |
454390 |
1 - 10:43:31 |
1602.692 m/min |
2018 0239 1004 |
92 |
HONEŠ Jiří |
Štramberk |
394230 |
1 - 10:06:17 |
1600.717 m/min |
17-0194-644he |
93 |
RANDJÁK R. + M. |
Frýdek II. |
419180 |
1 - 10:21:56 |
1600.331 m/min |
19-0150-409 he |
94 |
DUDA Emil |
Těrlicko |
429220 |
1 - 10:28:25 |
1599.081 m/min |
18.0152.3166 He |
95 |
VÝTISK Josef mlad |
Krásné Pole |
402290 |
1 - 10:11:36 |
1598.927 m/min |
15-0228-3802 he |
96 |
SKRBEK Zdeněk,Ing |
Služovice |
385260 |
1 - 10:00:59 |
1598.7 m/min |
19 - 0225 - 398 H |
97 |
TESAŘ Vladimír |
Otice |
379980 |
1 - 09:57:41 |
1598.682 m/min |
19-0334-1089 H |
98 |
HOLCAK Lubomir |
Vražné |
389090 |
1 - 10:03:36 |
1597.25 m/min |
CZ-17-0196-405H |
99 |
SAMIEC Team |
Jablunkov |
452770 |
1 - 10:43:47 |
1595.478 m/min |
19-0310-351 H |
100 |
HARABIŠ Milan |
Mniší |
412190 |
1 - 10:18:25 |
1595.06 m/min |
150194116HE |
101 |
Rodina Mazurova |
Jablunkov |
451540 |
1 - 10:43:13 |
1594.327 m/min |
CZ-18-0240-1266 He |
102 |
KNIEZEK Milan |
Horní Suchá |
423730 |
1 - 10:25:57 |
1593.269 m/min |
16 0186 252 |
103 |
SLIWKA P. + GREGOR V. |
Orlová |
425970 |
1 - 10:27:26 |
1592.808 m/min |
17-0186-201H |
104 |
FUCIMAN Jan |
Baška |
424720 |
1 - 10:26:39 |
1592.8 m/min |
20-0149-473 |
105 |
Rodina Mazurova |
Jablunkov |
451540 |
1 - 10:43:30 |
1592.734 m/min |
CZ-19-0240-470 H |
106 |
SAMIEC Team |
Jablunkov |
452770 |
1 - 10:44:26 |
1591.832 m/min |
19-0310-311 HE |
107 |
VITÁSEK Emil |
Hlučín 2 |
399380 |
1 - 10:10:58 |
1591.367 m/min |
18/0324/35 H |
108 |
Rodina Mazurova |
Jablunkov |
451540 |
1 - 10:43:57 |
1590.21 m/min |
CZ-19-0239-312 He |
109 |
BEZECNÝ Vlastislav |
Nová Bělá |
426890 |
1 - 10:28:27 |
1590.203 m/min |
16-0156-909 H |
110 |
SEDLAŘ Dan |
Vsetín |
404270 |
1 - 10:14:27 |
1588.799 m/min |
19-0200-316 |
111 |
DRAŽINA Mir. Ing. |
Mistek |
416670 |
1 - 10:22:18 |
1588.525 m/min |
16-0157-534 H |
112 |
RANDJÁK R. + M. |
Frýdek II. |
419180 |
1 - 10:23:57 |
1588.104 m/min |
17-0150-1362 he |
113 |
ZAHRAJ Miroslav |
Těrlicko |
433250 |
1 - 10:32:49 |
1588.063 m/min |
18-0152-1323 h |
114 |
SAMIEC Team |
Jablunkov |
452770 |
1 - 10:45:20 |
1586.811 m/min |
19-0310-323 H |
115 |
RANDJÁK R. + M. |
Frýdek II. |
419180 |
1 - 10:24:12 |
1586.601 m/min |
16-0150-37 he |
116 |
SAMIEC Team |
Jablunkov |
452770 |
1 - 10:45:27 |
1586.162 m/min |
19-0310-236 HE |
117 |
OSTÁREK Karel |
Hlučín 2 |
406970 |
1 - 10:16:41 |
1585.494 m/min |
17.0110.768 |
118 |
SEDLAŘ Dan |
Vsetín |
404270 |
1 - 10:15:02 |
1585.165 m/min |
PL-024-4975 |
119 |
SLIWKA P. + GREGOR V. |
Orlová |
425970 |
1 - 10:28:57 |
1583.826 m/min |
17-0186-231H |
120 |
Rodina Mazurova |
Jablunkov |
451540 |
1 - 10:45:34 |
1581.207 m/min |
CZ-17-0240-1277 H |
121 |
SAMIEC Team |
Jablunkov |
452770 |
1 - 10:46:31 |
1580.257 m/min |
19-0310-257 H |
122 |
SÍBAL Alois |
Halenkov |
423920 |
1 - 10:28:26 |
1579.238 m/min |
19-0191-18-H |
123 |
RANDJÁK R. + M. |
Frýdek II. |
419180 |
1 - 10:25:44 |
1577.446 m/min |
19-0150-595 he |
124 |
Rodina Mazurova |
Jablunkov |
451540 |
1 - 10:46:15 |
1577.432 m/min |
CZ-17-0240-219 He |
125 |
RANDJÁK R. + M. |
Frýdek II. |
419180 |
1 - 10:25:50 |
1576.853 m/min |
Pl-18-0432-4454 |
126 |
SAMIEC Team |
Jablunkov |
452770 |
1 - 10:47:09 |
1576.772 m/min |
19-0310-321 H |
127 |
SAMIEC Team |
Jablunkov |
452770 |
1 - 10:47:10 |
1576.68 m/min |
17-0310-470 H |
128 |
KLEMENS Karel |
Kravaře |
397620 |
1 - 10:12:36 |
1574.109 m/min |
18-0221-497-HE |
129 |
VANĚK Petr |
Kravaře |
392040 |
1 - 10:09:14 |
1572.984 m/min |
18-0221-112 H |
130 |
SAMIEC Team |
Jablunkov |
452770 |
1 - 10:47:51 |
1572.937 m/min |
19-0310-261 HE |
131 |
KUZNÍK Václav |
Otice |
384450 |
1 - 10:04:33 |
1572.071 m/min |
CZ-19-0224-343 H |
132 |
HUDEC Ing Zdeněk+Jak |
Nová Bělá |
409720 |
1 - 10:21:26 |
1567.206 m/min |
15 0156 257 he |
133 |
HONEŠ Jiří |
Štramberk |
394230 |
1 - 10:11:42 |
1566.269 m/min |
18-0194-536he |
134 |
ČERNOHOUS Vladimír |
Třebovice |
408450 |
1 - 10:21:01 |
1564.843 m/min |
17 0159 103h |
135 |
KLEMENS Karel |
Kravaře |
397620 |
1 - 10:14:25 |
1562.869 m/min |
18-0221-255-H |
136 |
GRIGIER Oldřich |
Otice |
376340 |
1 - 10:01:00 |
1561.577 m/min |
18-0224-1551 E |
137 |
SAMIEC Team |
Jablunkov |
452770 |
1 - 10:50:32 |
1558.41 m/min |
19-0310-209 HE |
138 |
KONEČNÁ Magdaléna |
Bolatice |
398080 |
1 - 10:15:48 |
1556.216 m/min |
19-0218-28 |
139 |
BARONOVÁ Simona |
Těrlicko |
437290 |
1 - 10:41:12 |
1555.085 m/min |
20-20pl:588-H |
140 |
CYBULSKI Grzegorz |
Služovice-host. |
385750 |
1 - 10:08:27 |
1552.626 m/min |
CZ-19-0223-135 HE |
141 |
DUDA Rostislav |
Bolatice |
397990 |
1 - 10:16:48 |
1549.805 m/min |
17-0218-324 |
142 |
ČERNÝ Vilém |
Třebovice |
399420 |
1 - 10:17:48 |
1549.341 m/min |
17-0228-897 |
143 |
BARONOVÁ Simona |
Těrlicko |
437290 |
1 - 10:42:16 |
1549.209 m/min |
20.0198:487-he |
144 |
DUDA Rostislav |
Bolatice |
397990 |
1 - 10:17:28 |
1545.792 m/min |
18-0218-356 |
145 |
DUDA Rostislav |
Bolatice |
397990 |
1 - 10:17:29 |
1545.692 m/min |
18-0218-330 |
146 |
HUDEC Ing Zdeněk+Jak |
Nová Bělá |
409720 |
1 - 10:25:05 |
1545.627 m/min |
18 0156 302 h |
147 |
PIEKLO Ladislav |
Dolní Lutyně |
415360 |
1 - 10:29:04 |
1543.707 m/min |
18-0183-15He |
148 |
SZCZOTKA Kazimír |
Dolní Lutyně |
416920 |
1 - 10:30:17 |
1542.529 m/min |
20-0187-165H |
149 |
OSTAREK Lukáš |
Krnov |
365300 |
1 - 09:56:51 |
1542.326 m/min |
19-0222-628 H |
150 |
LAZOVÝ Vladimír |
Dolní Lutyně |
414500 |
1 - 10:28:45 |
1542.326 m/min |
20-0187-397H |
151 |
LAZOVÝ Vladimír |
Dolní Lutyně |
414500 |
1 - 10:28:45 |
1542.326 m/min |
20-0187-397H |
152 |
PIEKLO Ladislav |
Dolní Lutyně |
415360 |
1 - 10:29:27 |
1541.51 m/min |
18-0183-14He |
153 |
KUZNÍK Václav |
Otice |
384450 |
1 - 10:09:25 |
1541.397 m/min |
CZ-19-0224-342 E |
154 |
KUZNÍK Václav |
Otice |
384450 |
1 - 10:09:29 |
1540.985 m/min |
CZ-19-0224-357 E |
155 |
GÖTTLICHER Martin |
Mistek |
419990 |
1 - 10:34:30 |
1530.018 m/min |
18-0155-150-HE |
156 |
ANTOŠ Jakub |
Kravaře |
411860 |
1 - 10:30:52 |
1520.527 m/min |
18-0221-19 H |
157 |
GRIGIER Oldřich |
Otice |
376340 |
1 - 10:10:00 |
1505.36 m/min |
18-0224-1576 H |
158 |
GRIGIER Oldřich |
Otice |
376340 |
1 - 10:15:00 |
1475.843 m/min |
18-0224-1588 E |
159 |
MÜLLER Karel |
Otice |
384390 |
1 - 10:20:38 |
1474.831 m/min |
CZ-15-0224-3712 E |
160 |
HAŽÍK Josef |
Krnov |
368050 |
1 - 10:16:17 |
1436.106 m/min |
SK-19-01610-1962H |
Pro tisk pořadí klikni zde...
--- ON-LINE VÝSLEDKY --- --- Copyright C 2014-2023 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---
|