On-line výsledky (dle hlášení)
Závod OS CHPH Polabí
Bayreuth -
Start 1.6.2019 - 06:45:00

Administrace závodu zde...

Souřadnice startu: 49°58'35'' - 11°36'22''

Celkové výsledky OS CHPH Polabí

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

DVOŘÁK Jiří

Byšice VŠ

217430 1 - 09:16:16 1437.395 m/min 17-0116-126h
2

TRUKSA Vítězslav

Bojetice MB

243610 1 - 09:34:54 1433.843 m/min cz-17 - 0110 - 734 H
3

TRUKSA Vítězslav

Bojetice MB

243610 1 - 09:34:56 1433.562 m/min cz - 17 - 0110 745 He
4

TRUKSA Vítězslav

Bojetice MB

243610 1 - 09:34:58 1433.281 m/min cz - 17 - 0110 743 He
5

TRUKSA Vítězslav

Bojetice MB

243610 1 - 09:35:01 1432.86 m/min cz - 18 - 0110 - 318 He
6

TRUKSA Vítězslav

Bojetice MB

243610 1 - 09:35:07 1432.017 m/min cz - 18 - 0110 - 1017 H
7

EGRT František

Hřmenín KP

261570 1 - 09:49:05 1420.933 m/min 17-113-576 He
8

BARTŮNĚK Jaroslav

Konětopy VŠ

220050 1 - 09:21:15 1408.32 m/min cz-15-0116-482e
9

KUBA Jaroslav

Konětopy VŠ

219820 1 - 09:21:08 1407.899 m/min cz-15-0116-466e
10

KUBA Jaroslav

Konětopy VŠ

219820 1 - 09:21:10 1407.599 m/min cz-16-0116-247e
11

KUBA Jaroslav

Konětopy VŠ

219820 1 - 09:21:17 1406.548 m/min cz-16-0116-244
12

BARTŮNĚK Jaroslav

Konětopy VŠ

220050 1 - 09:22:15 1399.364 m/min cz-17-0116-490
13

BARTŮNĚK Jaroslav

Konětopy VŠ

220050 1 - 09:22:17 1399.068 m/min cz-17-0116-474
14

DOSTÁL Jiří

Řepín VŠ

218320 1 - 09:21:04 1398.889 m/min he
15

MATOUŠEK Luděk

Lipník MB

237610 1 - 09:35:19 1395.107 m/min CZ18 -0110-1471
16

ŠTĚRBA Dušan

Jičín JC

272780 1 - 10:00:34 1394.818 m/min 16 0131 641h
17

BARTŮNĚK Jaroslav

Konětopy VŠ

220050 1 - 09:22:50 1394.192 m/min cz-15-0116-241e
18

BARTŮNĚK Jaroslav

Konětopy VŠ

220050 1 - 09:22:51 1394.045 m/min cz-16-0400-2284e
19

BARTŮNĚK Jaroslav

Konětopy VŠ

220050 1 - 09:22:56 1393.309 m/min cz-17-0116-482
20

NOVOTNÝ Jaroslav

Semčice BA

246430 1 - 09:42:12 1390.688 m/min h 17 099 609
21

NOVOTNÝ Jaroslav

Semčice BA

246430 1 - 09:42:22 1389.382 m/min h 17 099 641
22

NOVOTNÝ Vlastimil

Neratovice VŠ

209390 1 - 09:15:44 1389.142 m/min h
23

RULÍK Petr

Úherce MB

244810 1 - 09:41:17 1388.73 m/min 17-0110-46
24

POUR Josef

Roškopov JC

282280 1 - 10:08:26 1387.58 m/min 17-0131-80E
25

SEVERA Miroslav

Brniště KU

235030 1 - 09:34:23 1387.563 m/min 18 - 0319 - 134
26

SEVERA Miroslav

Brniště KU

235030 1 - 09:34:28 1386.88 m/min 17 - 0319 - 575 - e
27

HELLER Pavel

Straky NB

241340 1 - 09:39:02 1386.746 m/min 17-0108- 233
28

SEVERA Miroslav

Brniště KU

235030 1 - 09:34:33 1386.199 m/min 17 - 0319 - 607 - e
29

RULÍK Petr

Úherce MB

244810 1 - 09:41:46 1384.933 m/min 17-0110-58
30

HELLER Pavel

Straky NB

241340 1 - 09:39:43 1381.322 m/min 16- 0108- 107
31

RULÍK Petr

Úherce MB

244810 1 - 09:42:49 1376.755 m/min 18-0110-124
32

BULÍŘ + syn

Bakov n/J BA

243440 1 - 09:42:29 1371.622 m/min 14-099-32 H
33

NOVOTNÝ Tomáš

Choťánky KP

254580 1 - 09:50:51 1369.814 m/min 15-088-251
34

BULÍŘ + syn

Bakov n/J BA

243440 1 - 09:42:45 1369.564 m/min 17-099-420 H
35

GREŽDO Zdeněk st.

Kunratice KU

235230 1 - 09:36:48 1369.208 m/min 18 - 0319 - 149
36

HELLER Pavel

Straky NB

241340 1 - 09:41:33 1366.978 m/min 15- 0108- 58
37

RULÍK Petr

Úherce MB

244810 1 - 09:44:07 1366.763 m/min 16-0110-435
38

RULÍK Petr

Úherce MB

244810 1 - 09:44:58 1360.307 m/min 16-0110-451
39

HELLER Pavel

Straky NB

241340 1 - 09:42:34 1359.151 m/min 15- 0108- 18
40

RULÍK Petr

Úherce MB

244810 1 - 09:45:12 1358.546 m/min 16-0110-417
41

BERÁNEK Tomáš

Bakov n/J BA

243400 1 - 09:45:12 1350.721 m/min 17-099-482 HE
42

BERÁNEK Tomáš

Bakov n/J BA

243400 1 - 09:45:37 1347.605 m/min 17-099-481 H
43

BERÁNEK Tomáš

Bakov n/J BA

243400 1 - 09:45:50 1345.991 m/min 17-099-485 He
44

GREŽDO Zdeněk st.

Kunratice KU

235230 1 - 09:40:22 1341.361 m/min 17 - 0319 - 43
45

GREŽDO Antonín

Kunratice KU

235200 1 - 09:40:50 1337.63 m/min 18 - 0319 - 423
46

NESVADBA Petr

Stratov NB

237100 1 - 09:42:41 1334.396 m/min 18-0108-427
47

NESVADBA Petr

Stratov NB

237100 1 - 09:42:59 1332.147 m/min 18-0108-409
48

MATOUŠEK Luděk

Lipník MB

237610 1 - 09:45:22 1317.372 m/min CZ18-0110-54E
49

PLÍŠTIL Tomáš

Kosořice MB

242740 1 - 09:49:35 1315.07 m/min 13-0110-414
50

KRAUS Pavel

Lysá n/L NB

231120 1 - 09:54:45 1218.024 m/min 17-0108-696E
51

BAYER Rudolf

Stratov NB

237100 1 - 09:59:43 1217.667 m/min 17-0108-888E

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY for OS CHPH Polabí ---
--- Copyright © 2019 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---